60022
  • Plata
    #57740
    Igazán lehetne heirloom szerű szett a játékban.
    A csempészem 52 lett.
    Ami elég is hogy a fajt unlockoljam.
    Bounty hunterrel küldizgetéssel 15 szintet szedtem össze.
  • Plata
    #57739
    Kár hogy már nem szerezhető meg.
  • PiszkosFred
    #57738
    Jó pár éve volt a Dark vs. Light event a játékban, és a rewardok között lehetett szerezni "Victorious Pioneer" szett darabokat (legacy bound). Azokból ha rajtad van 3 darab, ad 25% extra XP-t, ha 5, akkor 40%, ha 7, akkor 50%-os extra XP-t mindenre.

    Nem otthon vagyok, így csak ezt a képet találtam gyorsan, a bal oldalon nézd a szett bónuszokat.
  • Plata
    #57737
    Mi az a DVL szett?
  • PiszkosFred
    #57736
    Egy? :)
    Én szintezés közben max napi egyet megyek, sajnálom az időt rá, főleg ha idióta csapatot fogok ki. Így aztán a bolygók napi heroickjaival húzom mindig a karaktereimet (plusz a Conquest is ad szép XP-t közben).

    Dupla XP event alatt felrakom a DVL eventes 50%-os extra xp-s szettet (bár nekem csak 40%-nyi van, 5 darab a 7-ből), benyomom a 25%-os 3 órás scrollt és hajrá, úgy repkednek a bejövő szintek, hogy rendszerint a Korribban/Hutta/Ord Mantell/Thytont sem hagyom el, de már 60-as vagyok. Akkor pedig irány 60+ alap weeklyk (CZ, Black Hole, stb. amelyek csak szintekhez kötöttek, nem kell sztori is, mint Yavin, Zios és társai) és azok megint adnak annyit, hogy seperc alatt 70 leszel.

    Onnan megint csak egy ugrás a 75. Nálam 70ről 75re kb 3 óra volt mindegyik karakterrel, igaz, az évek alatt én az összes karakterrel végigcsináltam az alapjáték és kieg kontentjét, így 70-es szintre mindegyiknél elérhető volt minden weekly, azok meg baromi sok XP-t adnak.

    Plusz a Renown farmnál is jól jön, ha minden weekly elérhető, főleg dupla xp + token + legacy unlock együttes kombója alatt lehet húzni nagyon.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.09.15. 16:46:40
  • Plata
    #57735
    Vajon dupla xp eventen hány ezer flashpoint kell a 75-ös szinthez ha a karim 45.
  • PiszkosFred
    #57734
    A szeptemberi eventek ismertetőjében van/volt.
  • Plata
    #57733
    Köszi,néztem a hírekben de nem láttam.
  • PiszkosFred
    #57732
    Ma 20:00-tól.
  • Plata
    #57731
    Mikor kezdődik a dupla xp?
  • Plata
    #57730
    Sajnálom.
    Jó lett volna egy két jó sztoris title.
    Olyan aranyos sith karim van.
    Jól àllna neki valami sith title.
    Kár hogy boostolásnál nem kapja meg ezeket.Ha meglehetne adni neki a háttérsztorit.Több mint 40 órát játszottam vele két hét alatt.
    Steam szerint.
    Bár nem biztos,nem vagyok otthon.
    Tegnap éjjel kettőkor még a sith sorcimmal flashpointon voltam.
    Reggel meg korán keltem. XD
  • gunji
    #57729
    Én próbáltam, van instant 60-as karakterem még az első napokból (amikor még sokan farmoltak lvl60-as geart vele :-) és csinálom a chapter 1 bolygóit, de a class story-t nem ajánlja fel.
  • pajer_csaba
    #57728
    Biztosan nem tudod. Én csak azért lőttem el az egyik tokenem, hogy ezt megtudjam. CM-ből, cc-ért (vagy gtn-en néhány száz milláért) vehetsz character-boostot, ami felszintez, meg 236-os geart ad, de nem ugorja át a sztorit.
  • PiszkosFred
    #57727
    Sosem probáltam, de szerintem kizárt, hiszen a token használatával úgy döntöttél, hogy végérvényesen "átugrod" azt a három chaptert/alapjáték class sztorikat.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.09.10. 09:01:50
  • gunji
    #57726
    Nem. A korábbi class story küldetéseket nem tudják indítani (amiknél lila gyémánt jel lebeg az npc feje felett), így amiket ott osztanak, azokat nem. A többit - ha van - viszont igen, szerintem. A többi sárga küldetést azok is fel tudják venni (exploration, heroic, régi taris/nar shadaa/stb. bónusz, amik most napi/heti ismételhetők lettek, plusz egyéb küldetések).
  • Plata
    #57725
    Volna még egy kérdésem.
    Van két boostolt karim Kotfe féle jedi sage és uprisinges sith sorci.
    Szóval velük az élet bonyolult boost miatt.
    Megszerezhetem velük valahogy az alap sztoriban megszerezhető title-ket?
    Gondolom nem.
    De hátha.
  • Plata
    #57724
    Húú de klassz,dupla xp.Franc így sem tudom le tenni,akkor mi lesz.
  • Plata
    #57723
    Nekem 159 van csak.
  • gunji
    #57722
    Én nagyon élveztem. Részben a sok átvezető videó miatt mintha egy nagy mozifilm lett volna (interaktív részekkel), részben párszor kipróbálhattuk, milyen máshogy harcolni (pl. lépegetővel). Személyes okokból meg mikor pár éve húztam, talán az volt az uccsó békebeli karácsony még rokonokkal, így aztán ez egy pozitív elmény marad.
    Úgyhogy szerintem megéri, egyszer biztosan.

    Jövő keddtől megint dupla xp jár egy hónapig!
  • PiszkosFred
    #57721
    Igen, egyszer-kétszer mindenképpen. Annyira nem rossz a kotet-kotfe sztori, csak nekem nem nagyon jött be a "drámázás" :) De, hogy utána ugyanezt még nehezítve, teljesen inbalance veterán meg master szinten? - hát én kihagytam eddig.
  • Plata
    #57720
    Kotet/Kotfe-t érdemes végigjátszani?
    Asszem az első fejezetnél feladtam annó.
    Onslaught sincs kész,jedi farmoknál járok.Ha ez mond valamit.
    Alap sztori utàn nekem a Kotet nem igazán tetszött.
  • PiszkosFred
    #57719
    Kimaradt pár pvp-s achie, a KOTET/KOTFE veterán meg master szintű fejezet teljesítéséért járó meg az Onslaught, mert abba még mindig lusta voltam belekezdeni.
  • Plata
    #57718
    Otthon sem vagypk.
    Ha hazaérek első az lesz hogy letoljam napi 3 Endaevort,utána vagy kózben egy menet Hell with honor.
    Attól függően hogy endevor le tudható-e eventen.Utána jöhet Sw Tor és az öcsik.
  • PiszkosFred
    #57717
    Na, másfél óra múlva jönnek az achiek, felkészültél? :)
  • Plata
    #57716
    Köszi az infót majd megnézem,nem volt még 75-ös karim,általában kis karikkal szórakozom,de most felhúztam egyet.
    Ha lesz időm ma majd megnézem ezeket,de Sw ToR-ozni csak akkor kezdek ha már tudok nyugisan játszani és nem zavar meg senki.
    Komolyabb instába nem megyek úgy hogy félig afk vagyok,kis szintűekre úgyis lehet menni.
  • pajer_csaba
    #57715
    A Toborro a legegyszerűbb, állandó napi OPS, ami plusz techfragmentet ad. Folyamatosan hirdetnek rá, és két majommal, meg három papírnehezékkel is lemegy (pl: 2 dwt, 4d,1h,1dwh).

    A vendor a supplies részen, az utolsó beugróban van.

    Zöldet semmiből soha ne használj, pláne ne vedd meg. Az itm ratingedet tudod max felfele húzni. Erre jók az Fp-k is csak. Amíg nem éred el a 306-ot, nem kell foglalkozni semmivel bármit berakhatsz, akár shieldes vafy absorbos cuccot is.
  • Plata
    #57714
    Toborro SM?
    Majd meg keresem azt a vendort,tech darabból eddig csak valami ződ szettet vettem.
  • pajer_csaba
    #57713
    Techfragment farmolás Toborro SM-en, majd abból háromezresével(+ 1 misi/ruhadarab) kiváltogatni a Fleeten lévő vendortól a megfelelő szettet. Armoring, mod meg encha esik mindenhonnan, arra figyelj, hogy csak olyanokat tarts meg, amik 1., 306-os itemratingűek, 2. encháknál pedig minimum 431 vagy afölött adnak statot (crit, alacrit, accuracy).
  • Plata
    #57712
    Kérdés.
    75 lett a sorcim,hol az ördögbe érdemes neki jobb geart szerezni?Master flashpointon?
  • gunji
    #57711
    A launcher csak holnapra várja a patch notes-t, de az öcsiket ebbe ígérték
  • Plata
    #57710
    És mit hoz?
  • gunji
    #57709
    Úgy tűnik, szerdán jön a v6.1.3
  • Plata
    #57708
    Én egyet sem csináltam.
    Elvoltam a hülyeségeimmel.
    Az előbb egyébként lvl7-es jutalmat kaptam a 44-es karival. XD
    Este ha hazaérek szerintem még letolok 5-10 repülős menetet csempésszel,pár kukkolós küldit kis sorcival meg talán revanost,meg nagy sorcival tolom onslaught sztorit talán.
  • Vrungel76
    #57707
    Az én kérdésem pedig: milyen gyakran szokott "Pirate Incursion Event" lenni a Dantooine-on? Tegnap este visszamentem, hogy abszolváljam a maradék két heroic-ot az ötből, aztán odaérve kopp...
  • Plata
    #57706
    Megint volna pár kérdésem,előre is bocs a hülyeségekért.
    Van pár kis karim akikkel mindenféle dolgokat csinálok.
    Van például egy akivel repkedni szeretek.
    Szinte sztori semennyire sincs neki meg,csak repkedem vele,de nekem ez tökre jó.
    Tudom fura,de így szórakozom jól.
    Na de még kis kari,erre ma ilyen jutalmakat kapott.

    Nagyon jó cuccok,de miért 70-es cuccot ad 44-es karinak?
    Alig várom hogy 50-es legyen és a hajójára felszerelhessek jobb fegyvereket.
    De csak repkedéssel szerzek vele xp-t.Kicsit lassú.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.04. 13:31:46
  • Plata
    #57705
    Majd megpróbálom,egyébként végeztem m a Hoth-on a kukkolással be engedett Corellia.
    Már itt is vagyok,nem volt lezárva a kijárat.
    Nem tom mi a frász volt,még ilyen nem volt hogy nem engedtek be valahova.

    Ez a kukkolós sztori tök jó,bár szinte nulla xp-t ad és valami gagyi jutalmat,azért nagyon jó.
    Klasszak benne a trükkös csapdák meg egyebek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.03. 18:32:16
  • PiszkosFred
    #57704
    Az bőven elég pedig. Akkor passzolom. Én most léptem be és ott van a listában. Esetleg dobd el a küldetést és vedd fel újra, hátha...

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.09.03. 18:23:20
  • Plata
    #57703
    Jelenleg 61-es vagyok.épp a hoth-on kergetem a wampákat,mert nem akarnak fagyit venni.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.03. 18:12:42
  • PiszkosFred
    #57702
    Ha beszéksz az npcvel az insta előtt, akkor sem enged? Ott van a bejárat Rishiiben, ahogy a kikötőtől bemész a városba, át azon, jobb oldalon (régen repu vendorok is voltak ott).

    Illetve, hanyas szintű vagy, mert nem lehet, kell egy minimum szint mind Coralia, mind a BH-hoz?
  • Plata
    #57701
    Kellene egy csöpp kis segítség,shadow revan sztorit tolom,najó igazából épp Indiana Jones-t játszom és a kukkolós sztorit tolom,mert nagyon hangulatos.Csak közben mennék tovább Revan-al is.Viszont Revan sztoriban most le kéne tolnom egy flashpoint-ot,nevezetesen a blood hunt-ot,de ez nincs benne a random party keresőnek a listájában,sőt semmilyen flashpoint listában sem találom.
    Másik,elakadtam a kukkolós sztorival is,corellia-n kellene kukkolnom,de oda nem enged utazni,not available this time.
    Valami ilyesmit böfög és ha oda is tudok menni csak a hangárban tudom riogatni a denevéreket mert üvöltök mérgemben.