60022
  • Plata
    #57780
    Mert nem jól csinálod az eventet.
    Én ma is le toltam eventet,romulán karakterrel,Legendary Intel Light Warbird van neki,jelentkeztem eventre,behívott,Romulan Enchanced Battle Cloak be,én meg a konyhába ki,vacsizni,mire végeztem és vissza jöttem az event is majdnem véget ért.
  • gunji
    #57779
    Video hozzá: klikk.
    Jó lesz, de inkább hetinek jobb lenne 2-3 havonta ismétlődve. Így három hét alatt kissé besokallhat az ember (mint az /off STO eventjein). A pincérdroidos küldetésnél meg kár, hogy nem írja ki, hány vendégnél járunk.
    Szerk: a Rishi-vel kezdődő sztori-küldetést elég egy karakterrel csinálni?
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2020.10.24. 17:22:17
  • gunji
    #57778
    Kajafesztivál mától három hétig, de holnap még hegesztenek rajta, biztos odakozmált valami

    Szerk: s gtn-nél az eladási árat háromnullánként vesszővel tagolják, mióta vártam már
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2020.10.20. 23:18:04
  • Plata
    #57777
    Igen,azokat a küldiket én is láttam 75-ös karival is.
    Valami marhaság miatt vissza kellett mennem dromund kaas-ra és ott voltak a küldik.
  • PiszkosFred
    #57776
    Igen, azok megmaradnak és bármikor letolhatóak, akárcsak a bolygó küldik és a bolygós bónuszok. Ezeket még akkor is meg tudod csinálni - ellentétben a class storykkal -, ha tokent használsz vagy eleve kotet-kotfe-onslaught karaktert kreálsz.
  • gunji
    #57775
    Igen, azokat, pl. Dromund Kaas-on a Revan-kultusz küldetéseit. - Akkor jó, köszönöm :)
    (A kérdés onnan jött, hogy a napokban megjött a kedvem az eddig elhanyagolt classokat gyorsan ledarálni, míg tart az xp event. Dehát az se megy olyan gyorsan ;)
  • PiszkosFred
    #57774
    Mit értesz "közös" class sztori alatt? A lila színnel jelölt bolygó sztorikat? Mert azok bármikor végigjátszhatóak, akár kotet-kotfe-onslaugth után is.
  • gunji
    #57773
    Ha az adott bolygón csak a classhoz tartozó egyedi főtörténetet csinálom meg (pl ezt), utólag a kihagyott (közös) class story még befejezhető (Corellia előtt)?
  • Jabar
    #57772
    5 karim van 306os gearben, abból 2 full set/augment. (tudom másnak még több van), mégis jobban tetszik ha rendesen toljuk le az fp-t minthogy végig bujkáljuk.
    Persze, kinek mi tetszik.
  • mulli1986
    #57771
    Hát ha neki állsz geart farmolni, akkor a 10. FP után Te is csak arra mész, hogy leüsd a bosst. Ha még ennyit nem öltél bele, keress discordon olyanokat, akik szeretnék nyugisan végig nyomni. Én pld nem vagyok egy hardcore rutinos játékos, de már én is unom a gear farmot, így próbálok minél hamarabb végig menni rajta
  • mulli1986
    #57770
    Azért a guild nem így működik Te is tudod. Aki játszani akar és fejlődni, vagy geart farmolni, azokkal discordon,meg lehet előre beszélni. Ha meg randomokkal mész ne csodálkozz, eddig is tele volt noobokkal a játék, most is tele lesz. 4 embert meg még a kis sutyerák guildünkből is össze lehet halászni bármelyik oldalon discordon.
    Tisztként meg vagy lőve. Mi is azért vettünk vissza ,mert rengeteg energiát beletoltunk, de mivel nem tudtunk visszajelzést kicsikarni a játékosokból, úgy döntöttünk, hogy minimális energiát tolunk bele. Ugyanott vagyunk, csak mi se húzzuk már fel magunkat rajta. Ha nincs kommunikáció, nincs visszajelzés, te se tudod hova haladj. Sötétben tapogatózol.
    Meg egyébként sztem te lennél a legkisebb beleszarás ebbe a tiszta lapba, sztem a mostaniak 90%-a azt se tudja ki vagy. Azon csodálkoznak én miért kettő vagyok, ki volt az egy :D
  • Jabar
    #57769
    Én azt nem szeretem hogy kb minden FP-ben skippelnek mindent.
    Én játszani szeretek nem futkározni.
    Netán ha még véletlen be is húzol valami skipelendő trasht akkor meg szarrá oltják az embert.
  • Plata
    #57768
    Én szeretem,nem szokott izgatni az sem ha sokat bénáznak,vagy elcsesznek valamit,ezért én nem írok rá,vagy nem csesztetem,majd bele jön.
    Őszintén szólva egy random insta mókásabb,a nagy raiderek legtöbbször igazi tahók,legtöbb mythic raider egy sxggarcú beképzelt tahó.
    Tisztelet a kivételnek,de a hardcore raiderek többsége igazi balfxsz.Mindegy hogy melyik MMO,réges régen 10-15 éve én is toltam rendesen és fix csapattal előre lebeszélve ,satöbbi,de már kiöregedtem és nem is bírom,simán bealszom egy raiden,na és nem viccből írtam,tényleg untatnak,de ugyanakkor simán letolok egy este akár 10+ timewalkingot vagy random instát,az szórakoztat.
    Timewalkingon a legnagyobb hecc az hogy ha bejön egy ilyen mythic titán és fogalma sincs mit kell csinálni.Kenheti a hajára a fullos gearjét,mert az ott nem számít semmit sem.
    Nincs is annál nagyobb hecc mint amikor egy fullos mythic ramnbó megindul és az első mob úgy pofán veri hogy padlót fog.
    kedvencem a Burning crusade timewalking,az rohadt muris,ott egy instában néha akkora tömeg mob trash mob van hogy csak lesel,aki meg nem tudja mi az a timewalking nagy bátran be megy és ránk hozza a fél instát,szerintem az muris.
  • PiszkosFred
    #57767
    Nem vagyunk egyformák :)

    Picit tulreagálod szerintem. Saját magaddal tolsz ki, ha továbbra is folytatod a sztorit magadban, bosszankodsz, stb. és nem felejted el egyből az egészet és lépsz túl rajta. Probléma volt? Volt. Megoldottad? Meg (kivágtad a picsába a srácot). Kész, ennyi, vége a történetnek.

    A ragequit, hate whisp, stb. a játékost minősíti. Azért, mert ő hülye, miért legyen neked is rossz? Mert amíg te ezen "puffogsz", ő addig már bőven túllépett és más játékos idegeit tépázza. Mint a fórum vagy komment trollok.

    Amúgy én imádom ezeket az idiótákat szivatni, ha megtalálnak akkor visszaírok mindenféle random dolgokat, esetleg randira hívom vagy megdícsérem a házát, a tegnapi meccsről kérdezek, guglizek valami dalszöveget és annak a refrénjét, stb. (Korábban éveken keresztül gyűjtöttem is ezeket az irces időktől kezdve aztán mentek ki webre csomagban, közszemlére téve... de aztán elmúlt az egész egyedisége, manapság már mindenki összefut ilyen faszokkal bármelyik online játékban)

    Egyszóval, a pug ilyen. Ahogy rányomsz az OK gombra, azzal vállalod a kockázatot, hogy a történelem ismétli önmagát... :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.10.06. 17:56:07
  • pajer_csaba
    #57766
    Hát én irigyellek titeket, hogy jópofának tartjátok, ha efyes játékosok 35k achival sem tudják mit kell csinálni egy sima Hammer fp-n, és addokon hal meg a csapat... Nekem egy idő után azért elfogy a jókedvem. Az olyan cukipofákról nem is beszélve, akinek ufyan segítenél, de felhúzza magát, ragequitol, és még 20 percig írogat privátban, amíg le nem tiltod.

    A WoWhoz meg annyot, nagy wowos haverommal (healer) elmentünk instába, ahol a tank miatt megmurdelt mindenki, emgem nem tudtak kelteni, kezdő helyről kellet beszaladnom az insta közepére. Kértem, hogy várjanak meg, tank mondta, hogy nem kell, 1 dps mínusz nem számít, mondtam ok, és mikor odaértem, single targetekre is aoe-t dobáltam (tűz mage), erre kibadztak a csapatból, hogy kicsi a dps-m, nem csinálok semmit. Na, azóta nem játszom WoW-al.
  • Plata
    #57765
    Mondjuk tényleg jó hecc,néha olyan hülyeségek történnek random csapatokkal hogy a napomat feldobja egy ilyen lökött bagázs.
  • PiszkosFred
    #57764
    Mert az összes többi összecsapás előre scriptelt és csukott szemmel is megy. Random/pug csapattal meg ott van az ismeretlen változó, amely kaotikussá teheti (és teszi) az egészet, így nem az unalomig ismert szituációt nyomod egyedül, hanem vannak kihívások, "újdonságok", lásd az általatok ismertetett legutóbbi két sztori.
  • Plata
    #57763
    Ok majd szólok.
    Bár most hogy nem sikerült előfizetni nem sok kedvem van játszani.
    Szeretem a random FP-ket.Nem tom mi ez a izé nálam,de WoW-ban is sok ezer random instában voltam már,annyi kutyám van már hogy asse tom hova pakoljam,minden 100-adik random insta után jár egy kutya.
    Na meg timewalkingot is szeretem,szintén random,annyi timewalking tokenem van hogy be sem merem vallani.
    Oszt megvettem az összes 5000 tokenes mountot,petet egyéb vackot és elköltöttem vagy 80 ezret heirloom upgrade-re.
    Egy instáért jár kb 40-50 token.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.06. 16:41:27
  • PiszkosFred
    #57762
    Legközelebb szólj és jövök segíteni. :)
  • pajer_csaba
    #57761
    A kuat, azon belül is a jedi/dith ending az egyik legrosszabb fp. Pugokkal valódi nightmare. Részvétem.
  • Plata
    #57760
    Én múltkor nagyon megszívtam.
    Küldi volt 5 veteran flashpoint.
    Nekiálltam sorcival.
    Lement nėgy gond nélkül,utolsónál a csapat rėmesen szar volt,állandóan haltak.
    Kuat drive volt,amikor az a lökött jedi vagy sith a végső boss.
    A csapat másodpercek alatt meghalt egyedül harcoltam vele dps karival,15%-ig sikerült leverni,de akkor átment állatba és nyomta a CC-t folyamatosan ìgy sajna meghaltam.
    Harc közben többször újraélesztettem többieket,de csak pár másodpercig bírták.
  • pajer_csaba
    #57759
    Na, hát én ezt a tiszta lapot nem szeretném összemocskolni. :)

    Egyébként sajnálom a névváltást - értem, de sajnálom. A Betyárok nem csak egy név volt, de egy hangulat, egy feeling is. Én nagyon sajnálom, hogy így alakultak a dolgok, sokat töprengek rajta azóta is, mit kellett volna jobban csinálnom tisztként, hogy ne fajuljon idáig a helyzet.
  • pajer_csaba
    #57758
    Tegnap mentem egy vet fp-t (Battle of Ilum) egy Hungarikumos sráccal a random csapatban. Operatívként végig stealthben volt, nem cc-zett semmit, ha harcoltunk az addokkal, nem segített, és amikor egy hajszálnyival elbasztam a láthatóságot (pt pyro), és behúztam két erósebb addot, nekiállt hisztizni. Úgy basztam ki a csapatból, mint a huzat (volt egy sztrókot kapott vukis is... ő már kezdésnél kilépett). Kompi elő, és a maradék egy taggal letoltuk az fp-t - szegény észre se vette, hogy ketten maradtunk, csak amikor meg akarta köszönni a teamnek a runt... No offense, de az ilyenek miatt se nagyon szeretek guildezni.
  • Plata
    #57757
    Sajnos,nem,csak az van hogy inaktív.Semmit nem lehet benne buherálni.
  • mulli1986
    #57756
    Azért váltottunk, meg a betyárok nevet már kb mindenki ismerte és a régi szájkaratés seggén nyugodni nem tudó emberek miatt, akkor is szopatak minket, ha nem csináltunk semmit, és mivel teljesen tiszta lapot indítottunk, bizonyos feltételek mellett visszaengedtünk mindenkit, aki valamiért ki lett rúgva. Ez az én vezetőségem alatt történt. Jelenleg Szilva a leader de rengeteg karija a wookiban van, gyakorlatilag alig van fent klános karival, csak be-be nézeget, megcsinálja a kötelezőket és lép is, illetve ha kell conquest pont, akkor discodorn megpróbálja az embereket behívni közös pontgyűjtésre. Egyébként szokásos szindróma, vagyunk fent állandóan 4-5 en mindkét oldalt, sokan szotriznak, szoktam én is. Néha megyünk pár opsot, csináluk guild eventeket. Nem nagy durranás,de sztem még mindig a legaktívabb magyar klán vagyunk, ahogy elnézem a többi klán discrod aktivitását
  • Alanw
    #57755
    Menj be a paypalodba es nezd meg a rendszeres kifizetéseket,meg fogod találni szerintem valamelyik legutobbi automata kifizetésedet feléjük. Nos és abba lépj bele hogy itt tudod e valtoztatni a felfüggesztést
  • pajer_csaba
    #57754
    A belefáradás a mókuskerékbe. Meg aztán, vonzom a bajt. Megmondtam, lépek, ha most visszamegyek, azzal nem csak segget csináltam a számból, de jogos támadási felületet csinálok magamból is és a klánból is. Ami meg senkinek nem jó. Plusz, elég jól elvagyok a kis vackomban, építgetem, csinosítgatom.

    Amúgy jó hallani, hogy megy a szekér, bár fleeteken ritkán látok aktivitást - ugyanakkor néha csekkolom, kik vannak fenn, és meglepő, hogy még repen is mindig vannak néhányan. Ez tök jó. :)

    Amúgy mi volt az oka a név-váltásnak?
  • mulli1986
    #57753
    PLata, Fred, bocsi én nem tudtam miről van szó, így mikor beírtam, hogy heirloom set akkor kidobott pár Apex legendes armort. Wowot meg nem vágom, de köszi a leírást.
    Sztem azért teljesen felesleges, mert dupla xp eventnél kb egy nap alatt felrántasz egy karit szintre... Simánál meg pár nap (Bár elvileg 2 elég lenne)
  • mulli1986
    #57752
    Gunji, Nem tudom discordon vagy facen vagy-e de gyűjtő klán lettünk egy ideje, szal jöhet mindenki :D
    Ide ritkábban járok fel.
    Csabi1 is visszajöhetne, már nincsenek ezek a progresz dolgok mint régen. Még mindig be vagy rágva valakire? Bocsi, de nem emlékszem mi volt az oka a távozásodnak...
    Face csoport
    Discord link
  • Plata
    #57751
    Nincs meg a paypalos fizetési mód a steam fiókomban.
    Pedig mindig arról vásárolok mindent.
  • Plata
    #57750
    Megpróbálom azt akkor hogy megvárom hogy lejárjon,mert most ha újra előfizetnék nem engedi megadni a fizetési adatokat,egyből kiírja hogy gond van.
    Pedig nem akartam lemondani az előfizetést,csak hülye voltam és félrenyomtam.Vissza meg nem tudom csinálni.
  • PiszkosFred
    #57749
    Pedig az van, amit Fluency irt. A folyamatos beszedés következő alkalmát tetted inaktívvá a PP-ben, azt már nem tudod visszacsinálni. Annyit tudsz tenni, hogy a steamben az fiókodban az swtor előfizetést megszakítod, majd újra előfizetsz megint megadva a PP adataidat. Ha megint nem fogadj el, ahogy írtad, akkor lehet, meg kell várnod majd az előfizetési időszakot, hogy lejárjon és utána rögtön fizess elő.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.10.03. 12:56:50
  • gunji
    #57748
    Ezt nem értem. Nem szoktam a paypal fiókban semmit állítani (csak egy kártya van hozzárendelve).
    Nézted a steames fiókod, nincs-e ott letiltva a paypalos fizetési mód?
  • Plata
    #57747
    Na igen,de steamben nem tudom,mert inaktívra tettem steamet a pay pal fiókomban.
    Na és gőzöm sincs hogy lehet újra aktívvá tenni.
  • fluency
    #57746
    Újra elő kell fizetned, mert amit megszakítottál, azt nem tudod ismét aktívá tenni. Ezt mondjuk nem értem miért, de biztos megvan az oka. :)
  • Plata
    #57745
    Nekem kéne egy kis segítség,hülyeséget csináltam és pay pal fiókomban véletlen inaktívra tettem a steam-et.Mondjuk nem is tudom mikor.
    Így most nem tudom meghosszabbítani az előfizetésemet,pedig esedékes lenne.
    Se mást venni steamről.
    Nem tudjátok véletlen hogy az ördögbe lehet újra aktívvá tenni?
    Csak most steamen kaptam üzenetet,ránéztem és valamikor inaktívra tettem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.03. 11:36:24
  • gunji
    #57744
    Bocs az ismétlésért: tudom, hogy kevésbé vagy aktív, a flottátokhoz nem kerestek új játékosokat? A nyáron Nar Shaddaá-n sokszor találkoztam új játékosokkal, akik magyar guildet kerestek (és kérdezgettek a magyar nickjeim miatt). Persze, az már régen volt, de hátha tudunk segíteni valakinek. ;)
  • Plata
    #57743
    Ahogy Fred is mondta ez nem futurisztikus.
    Kari húzó itemek.Alapból 1-60 szintig lehet vele karit húzni,négy upgarde-el 120-ig,vagyis 1-es szinten rárakod karidra és 120-as szintig el van a cuccal látva.És még xp buffot is ad,kb 55%.Na meg a mostani kieggel jöttek már party buffot is adnak,köv kieggel ami egy hónap múlva élesedik lőttek az xp buffnak,már csak statot ad.Ugyanis 120-ról leszinteznek minden karit 50-re és az új max szint a 60 lesz.
    Én csak heirloomban húzok karit.
    Jah csak egyszer kell megvenni és upgradelni,utána minden karinak ingyenesen kivehető bármikor.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.30. 12:33:58
  • PiszkosFred
    #57742
    Fogalmam sincs mi az vagy hogy néz ki az "Apexes ruci", de ő nem a kinézetre gondolt, hanem a WoWban használatos Heirloom cuccokra, amely egyfelől account bound/bármikor lehívható, másfelöl a fegyver és a páncél minden darabja extra XP-s buffot ad, és nem utolsó sorban a páncél és a fegyver a karakterrel együtt nő, vagyis a rajta található statok követik a karakter szintjét dinamikusan, így kvázi a szintezés közben nem kell cserélni a geart.

    Ilyesmi megoldás a korábban már említett DVL-es szett, ami ad 7 egységes szettnél 50%-os XP buffot, de az évek óta már nem érhető el (aki anno kiváltotta, használja, aki nem, így járt). Igaz, az nem fejlődik a karakter szintjével, de ha 5 szintenként cserél benne az ember pár zöld (vendornál kapható) limlom enchantot/armort/stb-t, akkor, ha manuálisan is, de szinten lehet tartani a dolgokat.
  • mulli1986
    #57741
    Minek? Ilyen futurisztikus páncél, sztem van jó pár a játékban. BTW a játékosok fel meg azon akadna ki hogy mit keres az SW világban Apexes ruci..
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.09.30. 10:15:47