60022
  • Plata
    #57700
    Ma 61-es sorci karival taris-on kukkoltam épp mikor a semmiből megtámadott egy fura robot,sajna nem néztem meg jól a nevét,de valami D7 volt azt hiszem.
    A karim 37-es szintre van vissza szintezve,mivel túl nagy Taris-hoz,de a küldi szerint ott kell kukkolni.
    Na szóval betámadott ez a robi,ami fura volt hogy szuper erősnek volt jelölve,valami mini boss szerűségnek,bár 37 voltam a nehézsége piros volt,elkezdtünk barátkozni és már majdnem le vertem fél hp-ját mikor szó szerint köddé vált.Azóta sem találtam sehol.Pedig kerestem.
  • pajer_csaba
    #57699
    Van Nexu és Vorntiger is companionnak, bár Disney-pozitív Vulptila - ami a maga csillámos, fluffy, jégvarázsos módján emlékeztet egy kutyarókafarkasra - egyenlőre csak petnek vagy mountnak van.
  • PiszkosFred
    #57698
    Hát, hagyományos "földi" értelemben vett kutya nem nagyon van az SW világában :) A hound/dog kifejezés az SW-ban inkább egy jelző, és kvázi mindenre ráaggasztják, ami négylábú, harapós és nem feltétlen szelíd alap esetben, de megszelidithető társnak.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.08.31. 12:10:56
  • Plata
    #57697
    Bårmelyik társ be tankol bármit már.
  • Vrungel76
    #57696
    Tőlem jöhet, csak jól tudjon nekem tankolni! :D
  • Vrungel76
    #57695
    Hát az inkább ősgyík, mint eb. :D
    Akkor már inkább egy Nexu Cat. :)
  • Plata
    #57694
    Treek nem jó?

    Aranyos maci.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.30. 19:53:31
  • Jabar
    #57693
    Lehet venni cartel marketen ha jól tudom.
  • PiszkosFred
    #57692
    Hát, Akk dog társ van :)
  • Vrungel76
    #57691
    Ha companion-nak tényleg kaphatnék egy kutyát, valami olyasmit, mint ami WoW-ban a human hunteremnek volt, be is csengetném rá azt a havidíjat. :D
  • Plata
    #57690
    Bakker.azt hittem az is szeptember 28.
    Igen mint egy szakadt köpeny ami néha harc közben a hátán megtörik derékszögben és hátra fele áll mint targonca két emelő villája.Amitől viccesen néz ki.
  • PiszkosFred
    #57689
    Már van háromszor leírtuk neki, hogy még nem aktív, a játék jelenleg 6.1.2d-nél áll az achiek meg a 6.1.3-mal jönnek :)

    #57687
    Arra gondolsz, amikor úgy néz ki, mintha egy szakadt köpeny két csíkja lenne Vizla hátán?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.08.30. 09:47:54
  • fluency
    #57688
    Valamelyik nap akadt meg rajta a szemem:

    "We are excited to announce that Achievements are coming to Steam in early September alongside our Game Update 6.1.3. All of these Achievements mirror their in-game counterparts and will be granted automatically when 6.1.3 releases, regardless of when you originally earned their in-game versions! If you want to see exactly which Achievements are coming to Steam, they are now visible (but not yet earnable!) in your Steam Library.

    Check them out here on Steam right now, jump in-game and earn them today, and then when they go live in September you will instantly gain credit on Steam for any and all that you have already completed! We’ll see you in-game in the galaxy far, far away!

    -The STAR WARS™: The Old Republic™ Team"
  • Plata
    #57687
    Este elég sokat játszottam scoundrel karival,neki társnak vittem Vizslát,de ha ki van kapcsolva hogy a fejese fent legyen fura bugos a haja néha harc közben.Szinte a bokájáig le ér,de nem az egész csupán két vékony fürt,no és furán is viselkedik.Ti is tapasztaltatok hasonlót?
    Egyébként steamen még mindig nem kaptam semmi öcsit,sok órányi játék után sem,semmire.
  • Plata
    #57686
    Az nekem rég megvan.
    Inkább Sügér hexid-et használom ezzel a karival,mert ő sötét a karim meg nem,ettől poén.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.28. 11:29:05
  • gunji
    #57685
    Igen, ez egy promóciós ajándék a steamre kerülés alkalmából. Mindenki megkapja, aki augusztus 28 és október 5 között belép.
    Az ezen időszak alatt belépő előfizetők meg egy Shae Vizsla companiont is kapnak (majdnem boffot írtam :). Forrás
  • Plata
    #57684
    Ti is kaptatok levélben valami cuccot?Gondoltam kis karival játszom,erre volt valami izé levélben.

    Jah,most jut eszembe,ez lehet hogy steames hülyeség.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.28. 11:11:12
  • Plata
    #57683
    Hát majd legközelebb figyelek és kipróbálom,ezek az új dekorációk egész jók.
  • pajer_csaba
    #57682
    Kicsit nekem olyannak tűnik ez az event, mint anno a tréfás kedvű földrajztanárom pontrendszere középiskolában: öt pirospont ért egy zöldet, öt zöldpont ért egy pirosat... (Hogy akkor hogyan gyűlt ki az 5-ös? Sehogy, de 1-esért bármikor és örömmel lefeleltetett...)
  • gunji
    #57681
    Sajna holnap ér véget. Nar Shaddaán a kaszinóban lehet játszogatni háromféle gépen háromféle chippel (zöld/smuggler chip, kék/kingpin chip, lila/emperor chip). A zöld chippel lehet nyerni kéket, a kékkel lilát _vagy_ kétféle companiont (rodiai v gamorreai), rancor, speeder, stb. vagy olyat certificate-t, amit a vendoroknál lehet elkölteni gearre, stronghold deco-ra, vagy itt is vagy gamorreai companion és rancor.
    A zöld és kék chipet lehet venni vagy napi kis küldetésekben nyereményként kapni. A lila emperor chipek meg normál játék közben esnek.
    Ez kábé a lényeg, bővebben pl. itt: https://swtorista.com/articles/swtor-nar-shaddaa-nightlife-event-guide/
  • Plata
    #57680
    Nem is emlékszem mikor csináltam már ezt az eventet,akkor sem nagyon értettem mi a fene van csak szórakozásból toltam.
    Amit mindig toltam az a fejvadász event volt.
    Valaki tudna adni valami rövidebb felvilágosítást erről az eventről?
  • gunji
    #57679
    Jók ezek a napi kis küldik a kaszinóban, minden fillér nélkül lehet gyűjteni a chipeket. Nyolc karakterrel kezdtem nekik, összesen olyan 1500 chip gyűlt össze. És sajnos eléggé tökön is lőttem magam vele
    Gondoltam, hogy egy fél nap alatt elverem mindet, aztán a nyereményből tudok vásárolni a vendoroknál. Hát nem!
    Első karakteren még nehezen 2-3 óra alatt sikerült túllenni, a másodiktól kezdve már vért izzadtam. Most másfél nap kaszinózás után a negyedik karakternél tartok és teljesen önfenntartó lett a játék. Az elején összejön 30-40 kingpin chip, belőle garantáltan jön 1-2 emperor chip. Valamelyik emperor chip garantáltan ad 50 kingpint, ami garantáltan ad legalább 1 emperor-t és így tovább. Most esett kb. ötödszörre az 50 kingpin, s veszíteni is kéne
    De függő biztos nem leszek, annyira zsibbasztó már nyomogatni a jobb egér gombot
  • gunji
    #57678
    A kaszinó chipek megmaradnak az event után, vagy törlik őket?
  • Jabar
    #57677
    Köszönöm.
  • PiszkosFred
    #57676
    Az csak a régi rendszer játékban benmaradt progress bárja, ne foglalkozz vele! A follower lista (companions and contact menüben) melletti szintet nézd meg, az számít, az mutatja, hogy kivel hányadán állsz (és mennyire effektív/hasznos társ)!
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.08.22. 17:42:11
  • Jabar
    #57675
    Üdv!

    Ez miért van hogy így beragadt?
    Esetleg csak vizuális bug?



    Köszi
  • PiszkosFred
    #57674
    Nem is fogsz, mert a rendszer bár már indulásra kész, de még az achiek nem aktívak. Ahogy írtad, 28-ától fogsz kapni, meg mindenki más is retroaktívan.
  • Plata
    #57673
    Még kártyát sem kaptam.
    Age of empires 3-at feltettem jàtszottam vele két órát és kaptam 5 kártyát.
  • Plata
    #57672
    Nem tudom.
    De tegnap is láttam.
    Játszottam sorcival az este.
    Vagyis inkább már éjszaka.
    Steamről indítottam és kiírta higy 0/191 öcsi elérve.
    Meg valami szöveget hogy aug 28-tól steam játékosok kapnak egyedi jutalmakat meg újra lesz nekik vizsla.
    Nem olvastam el csak kinyomtam.
    Most meg nem vagyok gépközelben.
  • PiszkosFred
    #57671
    Aktív már a rendszer egyáltalán? Mert legutóbb még csak a mintákat mutatták, de azóta el is indult az egész? Már csak azért, mert az én kliensem 6.1.2d és a lenti cikkben is 6.1.3-at írnak, mint indulást.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.08.22. 16:59:15
  • Plata
    #57670
    Nekem nem adta sajnos.
  • gunji
    #57669
    Saját kútfőből azt mondanám, hogy igen, újra kellene játszani, de azt írják itt és itt, hogy ezek ugyanazok az achi-k, mint amiket korábban a játékban lehetett megszerezni és automatikusan megadja steamen is, ha már korábban megszereztük őket:

    They will be retro-actively rewarded to those, who have already earned them by playing the game on Steam or via the original launcher.
    When the SWTOR Steam Achievements go live with 6.1.3, the ones you have unlocked for your SWTOR account will be automatically marked as completed on Steam as well. You do not need to worry bout transferring them from one to the other.

    Utoljára szerkesztette: gunji, 2020.08.22. 15:25:37
  • Plata
    #57668
    Ezek a steam öcsik nem tudjátok hogy működnek?
    Én még egyetlen egyet sem kaptam,pedig az összes létező class sztoriját végig vittem,mindegyikből van legalább 1 50+-os karim,a legacy-m több mint 30,szerintem 40-nél is több,csak arra most nem emlékszem.De hiába nem kaptam megy egyikért sem az öcsit.Újra kéne csinálnom mindet?
    Vadi új karikkal újra végig vinni minden sztorit?Minden class-al elérni a szinteket meg egyebek?
  • gunji
    #57667
    Szia!
    Emlékszek, írtad, hogy kevesebbet vagy aktív, de a flottátok még fogad új játékosokat? Nar Shaddaá-n mindig belefutok újakba, ajánlhatlak benneteket?
    Vagy ha más flották is keresnek új tagokat, bárkinek szívesen ajánlok bárkit. A lényeg, hogy ne vesszenek el az újak.

    Kieg: nem, nem reklámcélból kérdezem, csak sokan kerestek meg az utóbbi időben pl. a magyar nick-eim miatt, hogy hátha tudok segíteni.
  • Plata
    #57666
    6.1.3 frissítéssel jönnek a steam öcsik a játékba,191 öcsi lesz egyenlőre.
    Ma láttam steam hírekben.
  • Plata
    #57665
    Hát ha tőlem kérné egy admin vagy egyéb alkalmazott az adataimat akkor azt nem tenné zsebre amit én meg adnék neki.
    Valószínűleg a jó édes mamikája csuklana sűrűn.
    De már találkoztam magyar admin szerűséggel játékban,mittomén mi volt a pontos státusza,lényeg hogy magyar volt és 1 hét bannt kaptam tőle dev zaklatása címszóval,ugyanis cseten a haveromnak mondtam hogy találtam egy bugot és le videózom.Csak ez a csóka is a csapatunkban volt és kiderült hogy valami magyar moderátor avagy admin vagy a rossebb tudja mi,rossz néven vette hogy videózok és kaptam tőle 1 hét bannt WoT-ból.Az adataimat nem kérte az biztos,csak cseten fenyegetőzött.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.07. 17:07:37
  • PiszkosFred
    #57664
    Nyilván nem te/mi vagy(unk) a célcsoportja a csalóknak, hiszen én sem, te sem, a többség szintén nem dől be ennek, de ne felejtsd el, hogy vannak a gaming világba most csatlakozó ifjoncok is, ők viszont nem olyan dörzsöltek és abból lehet baj.
  • Plata
    #57663
    Soha semmilyen játékban nem kér adatot tőled semmilyen alkalmazott.
    Aki adatot kér az csaló.
  • gunji
    #57662
    Aki steamen játszik, vigyázzon, ne adja meg az accountjának adatait, ha magát 'SWTOR alkalmazott'-ként feltüntető steam felhasználó kéri. A valódi alkalmazottak így nem szoktak adatokat kérni.

    PSA: Beware steam accounts posing as BIOWARE devs needing to "Check your account" for fraud and asking for your user/pass/key
  • gunji
    #57661
    Flottáknál nincs most felvétel, már a steam miatt is? Az utóbbi napokban Nar Shadaá-n több új játékossal találkoztam. Ha valaki keres új tagokat, ott is érdemes néha körül nézni.