60022
  • PiszkosFred
    #57820
    Megjott az Onslaught frissites es vele a napi login reward rendszer, huzzatok be a mait is! :)
  • Alanw
    #57819
    https://gamefaqs.gamespot.com/boards/951199-star-wars-the-old-republic/61976517
  • mulli1986
    #57818
    Van én nekem az összes jedi rossz fiú. Főleg a sentinel :D
  • Plata
    #57817
    Hazaérek megnézem.
    Kint vagyok a határba és szar a mobilnet.
    No és mobilon videot nézni hülyeség.
  • PiszkosFred
    #57816
  • Plata
    #57815
    Nekem csak 26 van asszem.
    De ilyen dologra nem emlékszem tythonon.
    Se måshol.
    Van egyåltalån ilyen a jåtékban?
    Vagy csak poén volt?
    Jó genyó jedi-m nem volt.
    Jefi knight egyszer is sokk volt.
    Na meg lány és jó.
  • mulli1986
    #57814
    Szép.... (képzeld ide a south parkos jelenetet mikor kiderül hogy Ike a dögös ovónénivel kefél és kiderül) :D
    Ha nem menne :D
  • PiszkosFred
    #57813
    Hát...ööö....nálam van vagy 34-36 karakter úgy, hogy minden adv.classból van egy-egy female és male "verzió" :) Sőt, van pár class, amelyből van külön dark és light is, mert mondjuk vicces volt - lásd a light side inq/warrior classok, vagy a beleszarok jellegű élj a mának dark side jedi knight(ok), aki annyira ragaszkodik a jedi szabályokhoz, hogy már lvl 5-ösként a Thytonon megdugja a Twilek falu vezetőjét, mert miért ne? :)

    Az alapjáték sztorijai még ki voltak erre dolgozva, vannak érdekes és jó eltérések az egyes fajok/neme/oldalak között. KOTFE, KOTET, stb. esetében már nem, ott kezdve már nem éri meg szerintem az időt.

    Mondjuk volt erre 9 évem, azóta játszok vele, éppen belefért néha új karaktert kezdeni...
  • mulli1986
    #57812
    Najó, de most őszintén kinek van arra ideje, hogy véigvigyen ugyan olyan classt néhány mondatért más nemmel, más mentlitással, stb. Ez az imitált RPG szövegrendszer ami a SWTOR-ban van, elég "gagyi". Én anno azokat szerettem mint a mass effect, hogy konkrétan máshogy történtek dolgok, elvesztettél társaka, stb. Azért ott volt nyomatéka a dolgonak. Egy klassz szotoriban is ha megnézed az első és az utolsó interakció érdekes, a többi csak menj ide, menj oda, csináld ezt, csináld azt. Ezeket még csak el se szoktam olvasni, nem hogy végig hallgassam....
  • Plata
    #57811
    Meg azt se felejtsd el hogy néhol más a szöveg ha sith pureblood vagy mintha más.
    Más néha a duma ha csaj karival vagy.
  • mulli1986
    #57810
    Alap class sztorik tényleg jók. Utánuk a többi már egy kapta fa, még érdemes egy sötét és világos oldalt letölni. Még nekem is van hátra 1-2 class sztori a legendary playerhez :)
  • Plata
    #57809
    Sith sorcival bele kezdtem a legutolsóba,de nem sokra mentem még benne.
    Asszem KoTET vagy mi.
    Meg van egy Jedi sage karim asszem KoTFe második epizódban?
    De most is egy bounty hunterrel szórakozom.Még az alap sztori sincs meg neki.Csak az első fejezet legelején tart,el kéne menni Balmorra-ba.
    De inkább random flashpointra járok vele.
    Amit nem értek az az hogy SW TOR nekem kicsit fura,sok sok éve játszom vele,de most is kicsit úgy fut a játék mintha alig lenne fps-em,közben meg az fps számláló szerint folyton 60-on van vagy körülötte.
    Bár max 60 fps-re lőttem be néha mégis fölé megy,de közben meg olyan minhta lenne néha vagy 10 fps-em.Legalább is olyan érzés.
  • Alanw
    #57808
    Pedig érdemes a Revan utáni storykat is tolni...
  • Plata
    #57807
    Esetleg valami rövidebb leírásban valaki elmondaná mi az ördög a sztori most?
    Ravent még le toltam de az újabbakat sosem.
    Pedig megvan,csak egyszerűen nem kötött le.
    Inkább random instákba járkáltam.
    De tervezem megint játszani.
    A WOW mostani kiegjétől a víz kiver olyan szar.
    Valami kell helyette.
    Csak sajnálom hogy van még pár hónap előfizum.
  • ttt1
    #57806
    Nu lehet megoldódott, de se operába se choremba nem ment. Edge böngésző alól elfogadta és megjött az email is. Köszönöm a segítséget, most elkezdtett vmi 21 gb frissítést letölteni..:)
    Utoljára szerkesztette: ttt1, 2020.12.06. 14:34:27
  • Monster076
    #57805
    Na az jól hangzik, köszi.
  • PiszkosFred
    #57804
    Folyamatosan folytattak, hamarosan (meg most decemberben) jon a kovetkezo resz is az Echoes of Revenge (ket visszatero tarssal)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.12.06. 13:42:18
  • gunji
    #57803
    Nincs véletlenül origin accountod?
  • Monster076
    #57802
    Arról esetleg van valakinek némi infója, hogy a storyline-t valaha fogják még érdemben folytatni, vagy most már csak a cartel market bővítésével foglalkoznak?
  • PiszkosFred
    #57801
    Annyit tudok segiteni, hogy mondd meg mi legyen a felhasznalonev, mi a hasznalni kivant email cimed, csinalok egy regisztraciot, a megadott emailedre megkapod a megerosites levelet es onnantol folytatod, ugyis csak ekkor kell megadni a jelszot, az mar a te dolgod lesz. Hatha igy sikerul...
  • gunji
    #57800
    Böngészőben sütiket próbáltad törölni? Nincs vpn-ed véletlenül? Vírusellenőrzővel/tűzfallal minden rendben?

    Fura hibák vannak :( Ahogy pl. a játék nekem is csak akkor indul el, ha a windows saját tűzfala be van kapcsolva (nem steames még). Szóval lehet, hogy valami apró dolog lehet, amire az ember nem is gondol.
  • PiszkosFred
    #57799
    Fogalmam sincs mi lehet a gond, ha nem hasznalsz magyar ekezetes betuket, akkor el kellene fogadnia.
  • ttt1
    #57798
    Name invalid or unavailable. Reminder - No special characters, spaces or numbers allowed.Ezt írja...
  • PiszkosFred
    #57797
    Siman elfogadta nekem egy random nevet, kisbetu mind, se szam, se nagybetu. ket email cimet kellett beirnom, a szul.datumot, meg alul beXelni a szokasos "elfogadom" dolgokat es mar kuldte is a validalo emailt.

    Itt probalod? https://account.swtor.com/play-for-free
  • ttt1
    #57796
    A legnagyobb baj, hogy semmit nem fogad el. Még azt el tudom képzelni amit írtatok, hogy korábban (de akkor évekkel korábbról beszélünk) már volt felhasználói nevem. Sajnos nem a steam acc neve az mert azt is próbáltam már. Kipróbálhatná más is esetleg. Bármit írok be nem fogadja el. Olyan mintha megszűnt volna a "regisztráció" és nem fogadnak többet. Próbáltam a supportra is írni de oda ugye be kell lépni :)
    Utoljára szerkesztette: ttt1, 2020.12.06. 09:18:37
  • PiszkosFred
    #57795
    Arra figyelj majd, ha sikerult krealnod egy accot, hogy a steames swtor kliens az elso sikeres belepes utan hozzarendeli a steames accodat az swtor accodhoz, vagyis onnantol kezdve masik accounttal nem tudsz belepni steambol, csak ha elotte lekapcsolod rola az swtor.com account menedzsment reszben.
  • gunji
    #57794
    Üdv :)
    Azt írják erre, lehet, hogy az adott név már foglalt, vagy tiltott szót tartalmaz, illetve ne legyen benne szóköz, ékezetes betű és írásjel, s betűvel kezdődjön. Esetleg a végére tégy egy monogramot, vagy számjegyet, esetleg duplázd meg az egyik betűjét (pl. kutya helyett kuttya). Vagy próbálj ki egy másik böngészőt (Firefox, Chrome, stb), hátha az a baj.
    Az accountnév egyébként nem számít, csak belépésnél kell megadni, s az swtor.com-on a fórumban jelenik meg, ha posztolsz oda.
  • ttt1
    #57793
    Én kezdeném a játékot, de accout generlásnál elhasalok. Semilyen felhasználó nevet nem fogad el. mind invalid. Mi arra a megoldás (weben próbáltam új felhasználót csinálni és a steames verziót próbálnám)
    Utoljára szerkesztette: ttt1, 2020.12.05. 22:36:06
  • Immortal333
    #57792
    Sziasztok!
    Elnézést, hogy ide írom! Eladó a Star Wars: The Old Republic Physical Authenticator (eredeti védőfóliával), egy SWTOR 2 oldalas egérpad és a játék 3 lemezes, fémdobozos változata. Mindegyik a Collector's Edition része, kifogástalan állapotban. Ha valakit esetleg érdekel, írjon privátban! Köszönöm.
  • gunji
    #57791
    Új ajándék négy speeder ezért a kódért: LivestreamCantina2020
    Itten: http://www.swtor.com/redeem-code
  • Alanw
    #57790
    Ja,arrol nem is beszélve hogy achivementeket is kapsz...
  • pajer_csaba
    #57789
    1., Szerintem rakd újra.
    2., Ha már újra rakod, akkor a Steames verziót rakd fel.
    3., Nem kell parázni, semmid nem veszik el, még az UI beállítások sem. (Ami azért meglepő, mert amíg a sima EA telepítést használtam, reinstallkor mindig újra be kellett állítani az interface-t.)
    4., Bioware - semmi nem javul meg magától.
  • gunji
    #57788
    Egyre rosszabb, a hétvégén remekül ment, most csak negyedszerre hajlandó elindulni :(
  • gunji
    #57787
    Érdekes, tesztelés alapján bootolás után kikapcsolt (windows-os) tűzfallal megy, ha bekapcsolom-kikapcsolom, akkor már nem. Ugyanakkor windows 7-es kompatibilitási módban - úgy tűnik - rendben üzemel. Holnap próbálkozok, hátha sikerül még némi kajatokent szerezni :)
  • gunji
    #57786
    Köszi az ötletet, ezt még nem próbáltam, bár nem tudom, mennyire lehet reális ez az ok, talán a devek szabtak el valamit, ami csak a reinstallal javul meg. Még az eredeti stand-alone telepítőssel játszom (bitraider nélkül), ez a változat 2018 decemberi, előtte bő hat évig az eredeti 2012-ben letöltött telepítéssel :D
    A legfurább az, hogy tegnap délután egyszer sikerült belépni, de játszani csak este tudtam volna, akkor meg már nem indult.
    S most is kipróbáltam vacsora előtt: kétszer beengedett, harmadjára nem :o
  • pajer_csaba
    #57785
    Lehet, hogy újra kell telepíteni. Nekem a nem-Steames verziónál mindig ez volt az egyetlen megoldás. Amióta a Steames verziót használom, semmi baja.
  • PiszkosFred
    #57784
    Ma reggel beléptem (most frissítettem előtte) és ment rendesen.
  • pajer_csaba
    #57783
    Nekem megy rendesen.
  • gunji
    #57782
    Mindenkinek rendben indul a játéka a tegnapi patch óta? Én beleestem a hibába, hogy nem indul a játék, hiába próbálgatom a fórumon javasoltakat. :(
  • gunji
    #57781
    /off Általában értettem, amikor nincs afk és 20x kell végigmenni. Itt szerencsére van, de így is előfordul, hogy egy óra, míg a két accounttal kész az ember.
    Ezt meg elkezdtem nem is tudom hány karakterrel... hattal? Kiváncsi leszek a hétfőre