60022
  • 00mate
    #57860
    Sziasztok!

    Új játékos vagyok a játékban lenne néhány kérdésem:
    -Melyik szerveren érdemes játszani magyarként?
    -Melyik oldalon van több magyar?
    -Mennyire aktívak a magyarok a játékban?
    Utoljára szerkesztette: 00mate, 2021.05.01. 18:09:23
  • Plata
    #57859
    STO-ban napi 3 van,1 könnyű,egy közepes egy nehéz.
    Bár a nehéz is laza volt ma,igaz 120 dögöt kellett le vadászni,de ezzel a karival,laza marhulás volt.
    Na meg két naponta egy Univerzális endevor.
  • PiszkosFred
    #57858
    Kissé fapadosnak tűnik nekem is. Ha jól értem, akkor van napi 2 feladat (tegnap egy warzone meccs meg talán Black Hole daily), meg van 2 weekly és ennyi, ezért kapok 3-12 pontot és csókolom? Plusz ha belépek 4 napon keresztül, akkor még 8-at?

    A legtöbb (bármelyik?) mmoban, vagy online játékban azért változatosabb a napi kihívások rendszere, nem csak kettőből lehet választani...

    Nagyon kíváncsian várom, hogy hova fut ki ez a dolog.
  • Plata
    #57857
    Tudod,azért STO-ban az endevor sokkal jobb jutalmat ad.
    Ma elértem az 500-as szintet.

    Azért ez jobb jutalmat ad mint az Sw ToR új napi izé rendszere.
  • gunji
    #57856
    Hát, sajna most én sem, de jön az xp event egy hét múlva :)
  • Plata
    #57855
    Megnéztem ezt az Sw ToR endevor félét,semmi értelme,max ha előfizető vagy.
    Bár akkor sem nagy szám.
    Talán a 200 CC jó.De amennyit én játszom nem éri meg előfizetni,különben is kis karikkal szeretek játszogatni inkább.
  • zolesz76
    #57854
    Jó néhány hónap kihagyás után tértem vissza a 31-es Smuggleremhez, de szigorúan azt kötöttem ki saját magam számára, hogy csak németül tolhatom és ennek megfelelően is telepítettem újra. Nyelvet tanulok ugyanis és nemrég jutottam el B1 szintre (mármint németből). Maga a játék jó lassú így, de annál tanulságosabb. :D
  • Plata
    #57853
    De itt jutalmat kapsz nem traiteket.A traitek szerintem jobbak.
    Egyébként a héten elérem az 500-as endevor rankot.
    Az 500 trait.Na és ugye acc wide nem kari függő.
  • gunji
    #57852
    A holnapi v6.3 patchban javítják és egyben indul a helyi endeavor is (link)
  • Plata
    #57851
    Ma este voltam Kuat drive yard veteran flashpointon,vagy mi a szöszön.
    64-es bounty hunterrel voltam.De ilyet még nem pipáltam,semmit nem tudtam csinálni kb,két 75-ös operative rohant és mindent megöltek.
    Mentek végig és levertek mindent,alig bírtuk utolérni őket.Végül a liftnél értük utol őket mindig.Ott meg kellett várniuk minket.Na meg a végén a süket robi bossnál volt egy kis részünk a harcból.Végig csak rohantunk meg néztem ahogy dől az xp meg a conquest xp.
  • gunji
    #57850
    Bugos lehet a kód, nem mindig törli rendesen a helyet, ahol a Outfit Designer szövege megjelenik. Tesztelgettem kicsit: az aktív gear-nél hibás a kijelzés, ott produkálja ezt. Ha az outfited számára kattintasz, akkor megjavul. Ha meg a 'Customize Appearance' ikonjára, akkor meg eltűnik a hibás szöveg.
    Ha valakinek van kedve, reportolhatja, hátha osztanak érte valami jót
  • Alanw
    #57849
    Relog nem oldotta meg?
  • Plata
    #57848
    Volna egy kis gondom,némelyik karimnál ha megnyitom a karakterlapot az outfit designer menü is rajta van.
    Vagyis a karim statjai közt ott van az hogy hide head slot meg egyéb opció.
  • Raspir #57847
    Ad hoc Victory nevű magyar klán Imperial oldalon szeretettel várja csatlakozni kívánó játékostársait. Heti szervezésű HM Ops csapatba örömmel fogadunk gyakorlott játékosokat, augmentelt (min. 276) 306-os gearben. Tagjaink az egykori Fényhozók, Testvériség, Hungarikum és egyéb klánok játékosai voltak. Társaságunk többnyire pve és pvp beállítottságú. Nem rendelkezünk túl nagy létszámmal és nem is ragaszkodunk ahhoz, hogy gyűjtő klán legyünk, ettől függetlenül minden magyarul beszélő játékost szívesen várunk. Jelentkezés: játékban minden member rangú tagunk tud invelni.
  • mulli1986
    #57846
    Fúú Csabi, nagyon felkészült vagy! Neked is BÚÉK, így január vége felé! :D
  • pajer_csaba
    #57845
    Boldig új évet kívánok mindenkinek! Az Erő legyen mindenkivel, 2021-ben is!
  • Alanw
    #57844
    Ha jól emlékszem a regényekben akadt dolguk a bolygokon is..
  • PiszkosFred
    #57843
    Nekem nem volt gond vele, a kis nyillakkal elertem siman az elozot (ugrott egyet, de meg volt egy a tier1-ben is)
  • gunji
    #57842
    Bugos a napi jutalomsüti: Can’t claim login reward?
    De a leírt módszer szerencsére működik :)
  • gunji
    #57841
    Képi felújításra gondoltam (a reboot kizárt JMS-t ismerve :).
  • PiszkosFred
    #57840
    Ha nem egy Galactica féle dráma lesz, akkor kapsz egy Top Gunt SW köntösben. Nekem jöhet. :)
  • Plata
    #57839
    Jaj csak Babylon 5 remastert neee.
    Nem hiszem hogy normális sorozatot összeraknának belőle.
  • Plata
    #57838
    Ranger-st nem tudom hova tenni.
    Az Acolyte meg thriller lesz,bár biztos érdekes lesz látni a jedi rendet még a régi köztársaságban.
    A Zsiványos sorozatot nem nagyon értem,repkedni fognak benne?Abban mi lesz a pláne?
  • mulli1986
    #57837
    Írták filmes topikban, hogy a mennyiség nehogy a minőség kárára menjen. Van benne valami...
  • gunji
    #57836
    Korábban élt a pletyka, hogy az Ahsokás rész egyben backdoor pilot is, s így ennek örülök, hogy igaz lett, főleg hogyha Filoni rajta tartja szemét a gyermekén. (S jó lenne egy flashback a lothali párbajról élőszereplősen ). Első ránézésre még Kenobira és az Acolyte-re vagyok kíváncsi, jó lenne pl egy igazi sok szereplős fénykardpárbajt látni . De igazából jöhet mind
    Igen, a konkurenciaharc jó, s ha szerencsénk van és megérjük, jövő ősszel a Disney+ mellett az HBO új streamje is érkezik hozzánk (és egy tortaszelet kedvéért talán végre belevágnának a Babylon 5 remasterbe). Csak győzzük havidíjjal
  • PiszkosFred
    #57835
    Hat, nalam forditva, az Ahsoka sorozat az ev hire, foleg ugy, hogy Favreau es Filoni egyutt keszitik, felugyelik. A Rangersnek is orulok, mert az is ad majd jo sok extra infot. A Kenobi es az Andor annyira nem mozgat meg, viszont az uj korszakot bemutato eloszereplos Acolytera megint nagyon kivancsi vagyok, mar csak az uj korszak/vilag miatt is. :) Rogue Squadront nem tudom hova tenni, de ha kapnank egy egykori Wing Commander/Xwing/TIE-F fele jatekok hibridjet filmen, egy jo kis Galactica fele tonussal, annak nagyon orulnek.

    Azert heti egy uj SW/Marvel sorozatresz es/vagy uj egeszestes jatekfilm a Disney+-on, na ez a nem semmi terv. Ezert szeretem, ha egeszseges a konkurenciaharc ket nagy kozott - lasd a Netflix es a Disney -, mert ebbol csak mi, a nezok jovunk ki jol.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.12.11. 16:09:50
  • Plata
    #57834
    Egyik másik tetszik.
    Nyaszóka film nem.
    Irritålt rajzfilmben is.
    Mandalórian sorozatban meg nagyon béna.
    Cassian biztos jó lesz,meg Kenobi is.
  • mulli1986
    #57833
    Aztak**va
  • mulli1986
    #57832
    Sebesség laggra facebookon azt a megoldást láttam, hogy ki kell lépni és újraindítani a gépet. Állítólag megoldotta.
    Kasztokat meg általában úgy választanak adott karihoz, hogy DMG azon belül is burst vagy DOT, meg healer és tank. Nekem csak 8 karim van (9) azok mind tükör kasztok. Elég volt egyszer betanulni a rotát. DPS-ekből meg általában burstot választok, mert azoknak a legegyszerűbb a rotája és nem nagyon kell figyelni semmire.
  • Plata
    #57831
    Nekem nagyon be jön a gunslinger féle lövöldözés.
    Van belőle kettő is.Shapshooter meg saboteur.
  • PiszkosFred
    #57830
    Pedig az a jo benne (marmint a "melee" scoundrel/operative) :)
  • Plata
    #57829
    Jah én nem úgy gondoltam hogy stealth-ből lődözzek,csak úgy gondoltam hogy van stelth-je,mert az sokszor jól jön még flashpointon is,kikerülni rosszarcokat,de emellé még van egy csomó lövöldözős képessége is.
    Mert nekem a Gunslinger az ami jobban be jön,aki távolról osztja az észt,de a scoundrel stelth-je olyan sokszor jön jól.
    Gunslinger-nél a sharpshooter-t kedvelem,olyanom is van.
    Scoundrel-ből sawbones és ruffian van.Ruffian-ban nem nagyon kedvelem hogy annyira közelharcos,
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.10. 23:03:15
  • Plata
    #57828
    Nem játszottam,csak be kapcsoltam a steamet.
    De nem nincs lag.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.10. 22:50:51
  • gunji
    #57827
    Sebesség jó volt? Nekem eléggé laggolt (5-10k ms), hamar ki is léptem. (A STO is és a munkahelyi gépem is, talán ennyit számítana a ma megjelent játék? )
  • Plata
    #57826
    Na ma kaptam játékkártyát steamen.
    Tegnap este játszottam a játékkal,most este elindítottam steamet és akkor kaptam.
  • mulli1986
    #57825
    Ezek megvannak, csak úgy kell összevadászni több helyről.
    Egyébként ilyen nincs, sztem steahltbe csak egy támadás van, aztán kijössz belőle. Ezek kaszthoz köött dolgok. Kombózni nem tudod. De vannak jó leírások csak mondom, össze kell vadászni.
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.12.10. 11:40:08
  • Plata
    #57824
    Kárt érdekelnének hogy milyen skilleket lehet használni ha egy bizonyos class-al játszom és melyikkel ha ez vagy az a skill fája.
    Érdekelt volna hogy van-e olyan kombó amikor a csempész tud stealth-et használni de nem közelharcos hanem távolsági.Mert nekem a gunslinger jön be jobban a lövöldözésével,de a scoundrel stealthje is nagyon jó,nekem scoundrelből csak a bombázós vagy a hílelős van, a harmadik nincs,bár gondolom az sem távolsági harcos.Na és még pár más is érdekelne.
  • mulli1986
    #57823
    Sajna nem, vulkkon van fent talán a legtöbb, de úgy kell összevadászni mindet...
  • Plata
    #57822
    Nem tudtok véletlen egy olyan honlapot ahol fel vannak sorolva az összes class és advanced class mind a három skill fájának a skilljei?
  • gunji
    #57821
    Kíváncsi vagyok, hogy magasabb szinteken fog-e adni igazán ütős cuccot (pl modot)
    De jónak néz ki. Csak hát ezt az új ablakot felejthetném