60022
  • PiszkosFred
    #57900
    Tippre, mert volt egy origines security breach anno és valószínűleg azok, akik azóta nem változtattak meg jelszót vagy igazolták, hogy tényleg ők azok (sec.key, stb.), azoknál van némi korlátozás az account bizonyos részén. Sok más szolgáltató csinálja így egy-egy gebasz után, lehet ők is.
  • gunji
    #57899
    Én is így vagyok vele, azért nem mertem javasolni. (Amúgy meg nem értem, hogy technikailag mi köze van e kettőnek egymáshoz :)
    Anno volt az az öt ellenőrző kérdés/felelet pár, ha még emlékeztek rá, ilyen esetre jó lenne, ha nem szüntették volna meg.
  • Plata
    #57898
    Azt nem merem kipróbálni.
    Mi van ha ki tol velem,kérek új kódot de nem jönmeg az email soha így nem lesz megerősítve.
  • PiszkosFred
    #57897
    Password resetet/változtatást csináltál már? Azt írják, hogy az megoldja ezt a problémát, bár nem működött mindenkinél, de egy próbát megérhet.
  • Plata
    #57896
    Még megpróbálom mobilról.
    Ha lesz rá egy kis időm.
  • Plata
    #57895
    Ok,megpróbálom.
    Sajnos nem.De megpróbálom másik böngészőből.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.02. 12:30:08
  • gunji
    #57894
    Privát ablakban/inkognító módban (vagy másik böngészőben) is próbáltad? Valahol írták, hogy esetleg süti-hiba (is) lehet.
  • PiszkosFred
    #57893
    Igen, ezúttal nem egy reskin járművet, hanem egy plakátot.
  • Plata
    #57892
    Ezt adja a kód?
    Nem rossz.
  • PiszkosFred
    #57891
    Nem kicsi...
  • Plata
    #57890
    De beléphetek,csak vásárolni nem lehet vagy kódot be váltani.
  • gunji
    #57889
    Itt nem engedi? https://www.swtor.com/redeem-code
    Vagy már az swtor.com oldalon sem enged belépni?
  • Plata
    #57888
    Tudom,csak azt mondom hogy most a jedi meg a sith-ek mosódnak össze és a lövöldözős karik,de talán 7.2-nél már minden.
    Ami azt illeti,így végre lesz értelme játszani sith warrival meg jedi knight-el,mert nagyon unalmasak voltak.
  • PiszkosFred
    #57887
    Fejvadásszal nem fog villámot szórni, viszont lehetsz sniper, vagy használhatsz géppuskát. A "Tech" használók fognak közösködni meg a "Force" használók, de csak egymás között, vagyis a 4-4 adv class.
    Jövő héten már lesz PTS, akkor tisztázódik majd a kép.

    A lent linkkelt cikkből az idevágó kép:
  • Plata
    #57886
    Nem tudom,de már az acc managerben ki írja,ha meg akarom nyitni azt ahol a kódot kéne beírni.
    Nekem eredeti dobozos accom van,EA-Origin acc amit rákapcsoltam Steamre.
    Nem igazán testzik ez hogy a class-okat összemossák,következő peccsben meg már tudunk villámokat szórni fejvadásszal is?
    Jedi kari villámokkal,megen furi.
  • PiszkosFred
    #57885
    July 15-ig érvényes, addig kell beváltani. Mit csesztek már megint el az accoddal egyébként?
  • Plata
    #57884
    Köszi,sajna nem engedi beváltani,mert valami baja van ea accountal.
    "There is an issue with your Electronic Arts account which will prevent SWTOR purchases until resolved. Please contact customer support "
  • Alanw
    #57883
    swtor 7.0
  • gunji
    #57882
    Köszi o7
  • PiszkosFred
    #57881
    "LOTSofSWTOR" némi dekorációs redeem kód, aki gyűjti ezeket.
  • PiszkosFred
    #57880
    Huh, érdekesen hangzik az SWTOR 7.0, a szabadon választott fegyverhasználat és a tükörclass skillek függetlenítése nagyon jól hangzik. Jedi Knight lightinggal azert komoly lesz :D


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.07.01. 21:15:44
  • Plata
    #57879
    Látod STO-ban az a jó hogy lehet afkolni akárnennyit.
  • Orbancapitan
    #57878
    meg hogy mikor értél haza meg hogy AFK-ztál közbe e
  • Plata
    #57877
    STO sztorik arról szólnak milyen új bugot találtam.
    Tegnap nyertem egy mocit a kaszinóban a flashpointon kapott csipen.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.01. 09:58:11
  • Alanw
    #57876
    Plata,STo sztoriajid alapján neked szinte egyik napod sem egyszerü...
  • Plata
    #57875
    Tegnap vicces dolog történt velem,random fp-n voltam azt hiszem 68-as karival,valaki be invelt egy klánba én meg elbambultam és elfogadásra nyomtam hirtelen,tévét néztem közben.
    Nem is tudtam hogy egy klán ennyi előnnyel jár,xp és egyéb dolgok,na de nem sokáig élveztem,alig hogy be inveltek a klánba láttam a cseten hogy kitört a balhé,valakii nagyon be pöccent hogy engem be inveltek a klánba,mert én csak prefered vagyok.
    Mivel amúgy is csak véletlen böktem rá a klán invre így FP végén magamtól kiléptem.De milyen hiszti volt már abból hogy egy prefered játékost be inveltek.
    Már az ingyen cirkusz megérte.
  • Plata
    #57874
    Tegnap toltam pár veteran FP.t és a karim kapott többféle tokent is,vagy 3 félét.
  • gunji
    #57873
    Azóta változott a javára. Van több napi kis küldi, ami jutalomként zsetont ad, amit aztán el lehet verni a félkarú rablóknál.
    Tavaly (szintén időhiány miatt) azt csináltam, hogy leparkoltam a karaktereket a kaszinóban, s nagyrészt naponta megcsináltam két-három kis napi küldetést (a távcsöves csalókeresést és talán amikor 9 vendéget kell jobb belátásra bírni), a zsetonokat meg megtartottam. Ez karakterenként olyan 5-10 perc lehet, de az event végére lett jó csomó zseton. Amit aztán az utolsó két napban próbáltam elverni, de nehezen ment, mert sokszor többet adott, mint vitt (-> tavalyi post ). De így legalább a sok pörgetésnél nagyobb eséllyel adott valami jó cuccot, viszont itt a végén sok időt is elvitt.
  • Alanw
    #57872
    Nem bonyolult az...aug 10ig meg csak sikerül
  • Plata
    #57871
    Xp nem lenne rossz,de a kaszinózás még mindig nem tiszta nekem,főleg mert rég elfelejtettem róla azt is amit tudtam.
    Bár mostanában úgyis kevés időm van és mindig későn érek haza.Valszeg úgyis ki marad.
  • gunji
    #57870
    Júniusi eventek: https://www.swtor.com/info/news/article/20210602

    Főként: 06.29-07.13 Dupla XP event és 06.29-08.10 Nar Shaddaa Nightlife
  • pajer_csaba
    #57869
    Mi az abszolút lehetetlen? Rep oldalon veterán fp-t menni... 22 perc que után az egyetlen 75 alatti, 10mp gondolkodás után inkább kinyomja.. lol.
  • PiszkosFred
    #57868
    Vagy wishről rendelt és elrakták az eu log centerben a válogatók közül vki :D
  • gunji
    #57867
    Redditről kép:
    Ez azt jelenti, hogy a kollégának még egy levelet kell kapnia ahhoz, hogy üres legyen a postafiókja?
  • pajer_csaba
    #57866
    Hali.

    Keringenek pletykák arról, hogy visszahozzák a Master Ranos companiont, illetve a Collectionban is az van írva, hogy "Maybe obtained through the Galactic Seasons Reward vendor." Valaki hallott valami biztosabbat? (Nekem kifejezetten hiúsági okokból kéne - kellene egy unlockolható erőhasználó comp rep oldalra, mert Hexid g*ci furán néz ki jedinek öltöztetve... :D)
  • gunji
    #57865
    Valakit kivágtak a légzsilipen:
    https://old.reddit.com/r/swtor/comments/n5p3fp/welltheres_a_dead_body_floating_outside_the/
    És tényleg ott van
  • gunji
    #57864
    De a választás közülük nem olyan nehéz. Főleg, ha meglátom a GTN-t, ahova egyvalaki kitett 40 azonos craftolt cuccot eléggé nyomott áron. Valahogy nem értem, miért jó, ha a befektetett 120 milla helyett mondjuk csak 80 folyik be az eladásból
  • gunji
    #57863
    Nekem 2012 volt ilyen: először a KOTOR, aztán ingyenes lett a STO, majd jött a SWTOR trialja
  • PiszkosFred
    #57862
    Basszus, idén télen lesz 10 éve. Baromi jó év vége volt az, novemberben jött a Skyrim, és rá pár hétre jött a SWtOR. Emlékszem, egész ünnepi szezon skizofrén jellegű volt, egyikből a másikba, majd vissza, nem tudtam a kettő közül melyiket tegyem le egy-két órácskára. :D
  • Plata
    #57861
    Hát amire tudok válaszolok.
    Szerintem Darth Malgus a magyaros szerver.
    Hogy melyik oldalon van több azt nem tudom.
    Sem hogy mennyire aktívak,én mindig is egyedül császkáltam a játékban.Mióta csak játszom a játékkal.
    Már sok éve.