60022
  • Plata
    #58060
    Az lehet.Mostanában minden este fent vagyok és kiskarikkal flashpoiuntokra járok szórakozásból.
  • PiszkosFred
    #58059
    Lehet a 4 napos belépési bónusz miatt, amit prefként nem kapsz meg, de a rendszer kijelzi? Simán lehet, hogy eddig is ott volt, csak nem vetted észre? :)
  • Plata
    #58058
    Tegnap voltam dantuinon is,nagyon tetszett.
    Ha jól emlékszem fejvadásszal.
    Jó sokat flashpointoztam,először kiskarival,neki kész lett a conquest,akkor előszedtem 75-ös fejvadászt és gondoltam folytatom vele a random bulit,de vele is kész lett a conquest,majd végül még le toltam 70-es jedi sage-el is.
    Végül majdnem két óráig marháskodtam randomokban.
  • Plata
    #58057
    Ha előfizetsz ingyenes.
  • hawkie22
    #58056
    Most befizettem 2 hónapra, meglátjuk, hogy alakul. A kiegek hogy vannak? Subscribed-nak ingyenes vagy ott is meg kell venni?

    Update: közben megtaláltam a választ. :)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2022.02.07. 09:18:28
  • Plata
    #58055
    Jah tegnap este úgy gondoltam nem csak kiskarival játszom hanem naggyal is,bementem flashpointra és kaptam sok renown xp-t vagy mi a túrót.Meg ládát is.
  • gunji
    #58054
    Igen, a prefeknek is elérhető (mint anno a Galactic Command), csak negyedakkora sebességgel gyűlik az xp-je, mint az előfizusoknak.
  • PiszkosFred
    #58053
    F2P-nek elvileg nincs, de a preferrednek elerheto - de csak tippelek, sosem neztem utana, amiota az eszem tudom elofizeto vagyok, ott meg volt eleve a max szinteket elerve.
  • Plata
    #58052
    Renown nem csak előfizetőknek lehet?
  • hawkie22
    #58051
    Igen, Preferred státuszban vagyok. Most az új karival elvagyok egyelöre, van ugyan egy 70-es karim, de annyira papír, pedig amikor anno otthagytam, akkor jó volt. Lehet, hogy a rotát kéne megtanulnom vele újra és megint jó lenne, de most az új sith karim köt le. :) Operation még messze van, február 15-öt már kihúzom így, aztán meglátom, hogy mi lesz ebböl. Köszi a válaszokat.
  • Plata
    #58050
    Nekem tegnap óta a daily reward fülön van egy 1-es.
    De nem tudom mi a szöszért.
    Minden napi jutalom ki van vėve.
    Tegnap óta van egy ződ 1-es de még nemjöttem rá miért.
  • PiszkosFred
    #58049
    Renown farmmal csak ovatosan, mivel febr15-en kukazva lesz a teljes rendszer jelenlegi formaja, igy belekezdeni mar nem erdemes, max az achiek miatt erdemes meghajtani a finist azoknak, akiknek meg hianyzik valamelyik ehhez kapcsolodo.
  • Plata
    #58048
    Az új kieggel nekem sok bajom van.
    A sok baj az hogy nem tudom milyen karit kellene indítani.
    Nautolan jedi sage sith sorci képességekkel?
    Nautolan karim még nem volt,viszont nem is tűnik valami jópofának,azon kívül hogy érdekes.
    Vagy sith pureblood jedi szintén sorci képességgel?
    De az Ember Twi'lek Togruta és a Miraluka is egész jó.
    Nem tudok dönteni.Vagy egy fejvadász legyen és csempész képességekkel?
    Már ha ez a kombó megy.
  • zolesz76
    #58047
    Mivel lentebb említetted, hogy játszottál a KOTET-tel, feltételezem, hogy Preferred státuszban vagy, ami azért egyel jobb állapot, mint a sima alap free to play. Szerintem Preferred-ként a class story-kat simán végig lehet játszani, továbbá lehet menni Warzone-okba és Flashpoint-okba is, némi korlátozással és szerényebb javadalmazással. Előfizu első sorban maximális szinten kell, ha Operation-okba is szeretnél menni, vagy Renown pontot szeretnél farmolni, meg ugyebár az eddig megjelent kiegek is az aktív előfizetői státuszban lévőknek járnak. Szeretném jelezni amúgy, hogy február 15-én jön a következő kieg (ha minden igaz).
  • Plata
    #58046
    Tegnap egyébként szoktatlan dolog történt,kis togruta jedi karival jelentkeztem újabb flashpointra,be is hívott egyből,be mentem majd ahogy elindult volna az űrkomp velünk a játék kidobott a kariválasztó menübe,azonnal visszamentem,de egyedül voltam a flottán.Nem hiszem hogy ilyen gyorsan ki tudtak volna tenni a csapatból,mert tényleg azonnal visszamentem.Az egész lehetett 10 másodperc.Viszont ezután nem tudtam csatlakozni flashpointra.
    Gondoltam hogy valami olyasmi van rajtam mint a wow-ban a deserter amikor félóráig nem lehet csatlakozni dungeonba ha kilépek.De itt nem volt rajtam semmi kiírás hogy x y ideig nem mehetek.Így aztán smuggler és trooper karival toltam pár flashpointot később mikor jó idő műlva újra engedte a jedi karival.
  • PiszkosFred
    #58045
    Semmi baj a kazuar kifejezessel, az elmult tiz evben Hancunak koszonhetoen teljesen elfogadotta es hivatalossa valt mar a magyar (koz)nyelvben is.
  • Plata
    #58044
    Az a mázli hogy én egy elvadult kazuár vagyok.
    Nekem megfelel a prefered.
    De úgy hogy csak karit húzok és a sztorit tolom úgy is sokkal jobb előfizetőként.
    Viszont mióta átraktam steamre a játékot orrba szájba szivat és nem fogad el semmi féle előfizetést,még bónuszkódot sem tudok aktiválni az accomra sem egyebet.Talán két hónapot voltam sub a steamen,többé nem engedte.De mivel nem játszom klánban és nem érdekel az endgame annyira nem is zavaró.
    Bár a sith sorcimat be invelték valami klánba múltkor.Igaz nem magyar,sokat nem tudok velük beszélgetni.
    Összefutottam két random instában is ugyanazzal a játékossal és ketten le toltunk együtt tobb boss-t is írt nekem hogy ügyes vagyok meg egyebek és hogy lépjek be a klánba.
    Magam sem tudom miért de elfogadtam végül.
    Jah tudom hogy nem kazuárnak kell írni,de a kazuár egy lökött madár és hasonlítunk.Majdnem olyan mint a casual.Csak mókásabb.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.04. 11:23:10
  • PiszkosFred
    #58043
    Ha valaki csak atutazoban akar jatszani es a 8 class sztori es csak a vilag esemenyei es tortenetei erdekli, akkor nem veszes a dolog, boven szorakoztato es jatszhato elofizu nelkul f2p uzemmodban.

    Ha viszont komolyabban es hosszu tavon is maradna, es mint mmo jatszanak vele, akkor muszaj lesz aldozni ra nemi valutat, mert anelkul kinszenvedes.

    Nyilvan mas maskent latja, de szamomra elofizetes nelkul jatszhatatlan.
  • Plata
    #58042
    Igen elég nagy.
    Sokkal kényelmesebb és sokkal jobb.
  • hawkie22
    #58041
    Egyelöre még nem lett subscriber, csak elkezdtem egy sith karaktert az elejétöl, meglátjuk, meddig maradok. Egyébként nagy különbség van a subscriber meg a nem-fizetös státusz között?
  • hawkie22
    #58040
    Retail-t és Classic-ot is. Classicot viszonylag hamar abbahagytam, mert már nem azt az élményt hozta, mint anno. Retail meg elment ebbe a buziskodó Tower meg grindelös baromságba, amit majdhogynem minden nap meg kellett csinálni, hogy juss is valahova. Na ezt nem.
    Fix csapat nincs, haverok nem nyomják sajnos.
  • zolesz76
    #58039
    Attól függ, hogy milyen WoW-ot nyomtál, Retail-t, vagy Classic-ot. Utóbbi esetben akár sokkoló is lehet a kontraszt, mert SWTOR-ban annyival kisebb a kihívás. Mondjuk a szívás is jóval kevesebb, ha mondjuk nincs egy fix csapatod, akikkel együtt tolod.
  • hawkie22
    #58038
    Megéri visszatérni? Van jó pár játék most a piacon, amit végigjátszanék (pl. God of War), de nagyon gondolkodtam azon, hogy visszatérnék. Az utolsó kieg, amire biztosan emlékszem, az az Eternal Throne volt. Utána hagytam abba, kb. a kieg után egy évvel.
    A WoW már nem köt le, le is mondtam az elöfizut, viszont nagy SW-rajongó vagyok. :)
  • zolesz76
    #58037
    Néhány nappal ezelőtt a launcher news felületén is megjelent a február 15, úgyhogy hátha tényleg nem csúszik tovább és nem hiába csengettem be azt a sub-ot. ;) Amúgy Renown farmhoz egyelőre nekem még ott van a 6.3-as egyjátékos tartalom is. Egyébként köszi. :)
  • PiszkosFred
    #58036
    Csak egy tipp: 2022. februar 15-en erkezik a Legacy of the Sith kieg (talan nem csuszik tovabb), igy fizess elo egy honapra most, es igy meg lesz 30 napod a Renown-t felhuzni annyira, amennyire akarod es meg a kieget is megkapod.
  • PiszkosFred
    #58035
    Nem kapod meg utolag.
  • zolesz76
    #58034
    75-ös szinten preferred-ként játszva ugyebár csak 25%-nyi renown pont jár. A fennmaradó 75% végleg elveszik, vagy esetleg utólag jóváíródik, ha valaki menet közben átmegy sub-ra?
  • pajer_csaba
    #58033
    Ha valaki szeretné elérni a renown 999-es rangot az acsiért, vagy kell még főkasztra a renown 100-as mielőtt az egész szisztémát kukázzák a francba, nos, folyamatosan mennek Imp oldalon az EV renown-farmok, kb minden nap déltől. Érdemes bejoinolni, én speciel a dupla xp-t nem erre szántam, így kb 5 nap alatt elértem a renown 999-et 770-ről, úgy, hogy amúgy van életem. Ugyan itt érdemes figyelni a DvL-boss öléseket is, mert az is kukázva lesz!
  • Plata
    #58032
    Én főleg kiskarival szeretek játszani sw tor-ban.
    Azt szeretem benne,a maxos karival való játék nekem nem igazán buli.
    Kiskarinál meg max kevesebb pénzt kapsz és xp-t,de más nem igazán érződik.
    Tényleg sok mindent unlockoltam CC-ből,így aztán nem nagy a különbség.
    Ahhoz meg hogy egyedüól küldizzek nem nagyon van szükség előfizetésre,megvan minden fejezet,de őszintén szólva nekem csak az alap sztori jön be.Az klasszul ki van dolgozva.
  • Athletic  Bilbo
    #58031
    21 felnőtt karakterem van. meg két év inaktivitás után a maradek mellé jött a security key-es cartel coin és igy van most 16k :D
    de majd várok februárig akkor és meglátom mire érdemes költeni
  • PiszkosFred
    #58030
    Nem tudom, nekem eg es fold, en sem birok egy oranal tovabb jatszani prefkent. Neked oke Plata, te unlockoltal mar szinte mindent, igy lehet, hogy konnyebb, de en nem - igy inkabb elofizetek evek ota es elkoltom a cartelt valami szar skinre, ha nagy ritkan talalok valami ertelmeset.
  • Plata
    #58029
    Ha nem maxos szintű karival játszol akkor nincs sok különbség.Szerintem.
  • Athletic  Bilbo
    #58028
    Már előfizettem. :D Fél órát nem bírtam játszani preferredként :D
  • PiszkosFred
    #58027
    Hat, ha marad ugy a koncepcio, mint most, akkor belepes utan:

    - prefkent: maradsz ugy ahogy vagy, vagyis az elsodleges combat stilusod marad az, ami most.
    - subkent: maradsz ugy ahogy vagy, vagyis az elsodleges combat stilusod marad az, ami most, de valaszthatsz egy masodikat szabadon, es arra barmikor atvalthatsz.
    - ha uj karaktert kezdesz, akkor a krealas soran dontod el, mit akarsz, de aztan az marad vegig, kiveve ha sub vagy, lasd elozo.

    Na most az elsodleges combat stylet elvileg (!) azert neml ehet valtoztatni, mert a devek csak iszonyat melo aran tudnak megoldani, ezert legyintettek es hagytak. Erre jott nemi visszajelzes, es szerintem csak nekiesnek a kov. 3 honapban es megoldjak. Mas kerdes, hogy a pts-en a LotS elegge bugos volt, vagyis azon is van meg mit javitani, ez is indokolta a csuszast. Meglatjuk mi lesz februarban, sajnalom a csuszast, mert nekem is most lett volna ra idom, decemberben hagyomanyosan eloveszem a swtort (a megjelenes evfordulojan) es komolyabban jatszok vele par hetet, mint az egesz eves lotyoges. Hat, ez most lehet kimarad, mert a mostani kontent mar rohadt unalmas :D
  • gunji
    #58026
    Odaát pont az évfordulós event várható februárra omega-farmmal :D

    Én azért sajnálom, galactic seasonre most talán több időm jutott volna. Remélem azért ha elindul, akkor nem kell kötelezően választani harcmodort az első belépésnél.
    /off jé, működik a reply
  • Plata
    #58025
    Végülis nem baj,most úgyis sok minden van.
    Ma kezdődött Star Trek Online-ban a winter event,azt is tolom.Holnaptól WoW-ban jön az új Légió timewalking.
    Timewalking tart a játékban és most új Légiós jön.Naná hogy kell.Így nem maradna időm az új karira,de februárban már úgysem lesz semmi.Gondolom.
  • PiszkosFred
    #58024
    Igen, az csuszik meg vele minden ujdonsag.
  • Plata
    #58023
    Akkor elmaradt az új kieg?
    Pedig mikor mentem fel STO-ba láttam valami kiírást steamen hogy upgradeljem most az Sw ToR-t.
    Terveztem hogy kezdek új karit akkor majd,mert előfizetni most nem fogok,meg szerintem meg is van hülyülve az accom és nem enged aktiválni semmit,se bónuszkódot se előfizut.
    Megnéztem,nem upgrade van hanem Update.
    Csak egy hír,de siettem és nem néztem meg rendesen.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.07. 20:04:32
  • PiszkosFred
    #58022
    Varj meg azzal az elofizetessel, februar kozepere csuszott a LotS kieg. Mivel a combat style valtas okozott nemi gondot, szerintem amiatt csusztak, hogy meglevo karakterrel is tudjon valtani mindenki egy esetleges elofizetes nelkul (elofizuk tudtak volna egyedul masodlagis combat stylet valasztani a meglevo fix elso melle, na emiatt)

    Sajnalom, mert decemberre terveztem egy uj vegigjatszast egy vadonat uj karakterrel, de ez igy akkor majd csak februarban lesz esedekes.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.12.07. 18:13:07
  • Athletic  Bilbo
    #58021
    most még csak preferredként püttyögtetek. aztán 13-án előfizetek egy hónapra. aztán majd meglássuk