60022
  • Plata
    #58100
    Gondolom mert van előfizetésed,majd megnézem én is.De szeritnem csak azt ajánlja fel hogy húzz a vérbe tökfej.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.15. 23:29:11
  • Plata
    #58099
    Szürke az jó lenne.
  • PiszkosFred
    #58098
    Tevedtem, valthatsz elsodleges stilust is, ha light vagy. O itt egy light beutesu Sith Nyuggerem (light III-as, nem maxos) es felajanlja a jatek, hogy valthassak, ha akarok.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.02.15. 23:28:03
  • gunji
    #58097
    Akkor pont itt a legjobb alkalom, hogy indíts egyet

    Ha egyszer valaki csinál egy másik SW MMO-t, akkor mindenképpen kellene bele szürke jedi/sith
  • Plata
    #58096
    Na igen,mindenképp bukta.
    Főleg mert egy szál seggarc jedi karim sincs.
    Még a sith karakterek is jók.Kivéve egy kari,de neki nem számít mert flashpointon húztam.
    A sith sorcijaim meg olyanok hogy semmi rosszat nem tesznek,csak egésznap a réten henyélnek,nyuszikat simogatnak és gombát szagolgatnak.
    No meg közben farkasokat szoktatnak vegetáriánus életmódra.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.15. 23:16:14
  • PiszkosFred
    #58095
    Beallitottsagtol fugg, dark jedikent felveheted a sith skilleket es forditva, light sithkent a jedi dolgokat. Mindjart megnezem a light sorcimmal, hogy mi a szitu.

    Most jut eszembe, nalad az lesz a gond, hogy nem vagy elofizeto, igy csak 1 combat styleod van, azt meg nem tudod varialni (az fix), kezdeskor pedig felek, hogy - mivel nincs light/dark side meg - nem engedi majd.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.02.15. 23:06:33
  • Plata
    #58094
    Egészen mai napig azt hittem hogy lehet majd jedi karival sith sorci skilleket használni,de láttam videóban hogy nem,sith csak sith jedi csak jedi.Őszintén szólva így már nem is izgat a dolog.Venni akartam pár dolgot cartel marketből hogy új spéci karit kezdjek és végig vigyem az egész sztorit vele.De így nincs értelme.
    Bezzeg trooperrel lehet tolni birodalmi skilleket.Ez így fasság.
    Jó lett volna el szórakozni egy jedi-vel ami villámokat ereget.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindegy majd vigasztalódom STO-ban,csütörtöktől úgyis lesz mit csinálni,kezdődik a Borg resurgence és jönnek a terránok.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.15. 22:24:08
  • PiszkosFred
    #58093
    Uh, hat ez nagyon felkesz, ebbol lesz karbantartas es hotfix rengeteg.
  • PiszkosFred
    #58092
    idovel beenged, egy 20 perc utan :)

    Viszont azt nezem, hogy shared kill van most mar? Nincs mob tageles, hanem aki sebzi, annak jovairja a killt, mint mas mmoban, vegre itt is. :)
  • Athletic  Bilbo
    #58091
    Nem csak te. nálam is hasonló :(
    Meg ahogy olvasom, sokmindenkinél is ez a probléma
  • gunji
    #58090
    Aki esetleg nézné, nem csinálná, itt megy németül streamelve: https://www.youtube.com/watch?v=ZXfBezkRZ3c :P
    Az új ablakdesign a fekete háttérrel viszont bozalmas
  • PiszkosFred
    #58089
    Manaan sith fennhatosag alatt all es igy csak ok tudnak kolto eszkozoket gyartani, ami egy haboruban nem rossz bonusz. Kozben Malgus valami miatt nagyon akarja a trailerben is lathato relicet/datacront, amely tippre Darth Null-e volt anno, a geppel egyutt, amely bar megsemmisult, de a relic cuccost vitte az oreg zsivany. A nyitokepen a bolygo az Ryloth, a Twiilek oshaza, illetve mellette Elom, az uj helyszin (azt hiszem flashpoint lesz). Sokkal tobbet nem nagyon tudni egyelore, csak hogy indul a versenyfutas a ket oldal kozott valamiert, ami megint pusztulassal (?) fenyeget.
  • zolesz76
    #58088
    Hát én elvileg leszedtem, de amikor elindítom, akkor csak egy "wallpaper"-ig jutok.
  • Athletic  Bilbo
    #58087
    na elindult végre. csak egy óra + volt. hajrá, hajrá szedjétek :D
  • zolesz76
    #58086
    Peccselgetünk-peccselgetünk, egyelőre ennyi, aztán menet közben majd kiderül... :D
  • gunji
    #58085
    Ez megint egy kiváló filmecske, több ilyen kéne
  • Plata
    #58084
    Volna egy kérdésem.
    Most kb még is mi az új kieg sztorija?
    Csak úgy nagy vonalakban.
  • PiszkosFred
    #58083
    Csak a szokásos, egy Malgus(-os) cinematic trailerben több a "star wars", mint az utolsó három mozifilmben összesen :)
  • hawkie22
    #58082
    Hogy én ennek mennyire örülök. Ma lenne idöm játszani, holnaptól megint meló meg család, erre tessék. Ilyen az én formám. :( Akkor egyelöre marad a God of War.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2022.02.15. 15:45:47
  • PiszkosFred
    #58081
    most eltart estig, ha nem lesz gebasz, mert akkor tovabb

    We will be taking the servers offline on February 15, 2022 to deploy Game Update 7.0 - Legacy of the Sith.

    Details:
    DATE: February 15, 2022
    TIME: 6:00 AM - 12:00 PM CT (12:00 PM - 6:00 PM UTC)
    VERSION: 7.0
  • gunji
    #58080
    Talán háromig-négyig, sajna annyira nem szoktam figyelni. De ma este hétig van a twitter post szerint.
    Ha sikerül
    Szerk: 17.00 órától jön egy új trailer itt: https://www.youtube.com/watch?v=QgbMAdtp7aE
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.02.15. 15:40:43
  • hawkie22
    #58079
    Tudom, hogy ma jön az új kieg, meddig van általában karbantartás?
  • pajer_csaba
    #58078
    Nem, miért szednék ki? Azoknak az armoroknak semmi közük az új reworkhöz, kb a játék kezdete óta bent vannak. A social tokenek lesznek kiszedve csak (sok értelmük amúgy se nagyon volt).
  • pajer_csaba
    #58077
    A lvl75-ös szint elérése óta minden fp-n csak át kell rohanni. Nyugi, nem te lettél k* jó, csak az fp-k szintjei nem követik már egy ideje a karakter szintezést... :D

    (Bár mondjuk azt is érdemes lenne tudni, melyik fp-n voltál, mert pl a colicoid wargames-en hozzájuk sem kell érni a mobokhoz, ha megütnek, meghalnak...)
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2022.02.15. 01:33:10
  • gunji
    #58076
    Azt lehet tudni, hogy az eddigi social vendoroktól beszerezhető armorokat is eltávolítják-e a játékból? A valor/conquest point/rampage boosterek és más napi sub loginkor kapott cuccok maradnak? :)
    (A renown-t és a social-t használtam egyelőre csak el, meg a maradék renown ládákat.)
  • Plata
    #58075
    Voltam egy flashpointon,veteran flashpoint,75-ös sith sorcival,de nagyon furcsa volt.
    Olyan volt a sorcim mintha túl sok red bull tolt volna be,Palpatine hozzá képest kezdö villámhárító max.
    Szerintem valahogy nem volt jó belőve az ellenfelek hp-ja vagy szintje.
    Chain lightningel egész packot megfektetett.Simán végig futottunk a flashpointon.
    Legnagyobb bagázsra is simán csak rá toltam Force storm-ot és bedobták a törülközőt.
  • Plata
    #58074
    Lehet nem Sw ToR lesz hanem inkább valami más korban játszódó MMo.
  • gunji
    #58073
    Lista a megszüntetésre kerülő itemekről az egyik spoilerben (a hossza miatt) (forrás: swtor fórum) és vélemény a másikban
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    In order to help players prepare for Legacy of the Sith, we wanted to let you know about what will be happening to items that will be removed at the launch of 7.0. This serves as a general clean up of items that were tied to Renown, Social Points, and 6.0 gearing. The following items will be converted into credits upon the player logging in after 7.0 maintenance. All the items listed below will be converted to 100 credits unless otherwise noted.

    As mentioned previously, if you want to keep the contents of your Renown Caches, please open them before 7.0 launches. Otherwise, they will be converted into 100 credits.

    Tacticals:

    Second Contract
    Energized Blade
    Powerlode
    Slow Mercy
    Missile Backblast
    Rocket Fuel Vapors
    Thermonuclear Fusion
    Magnetized Shrapnel
    Grievous Wounds
    Higher Focus
    Frenzied Power
    Go to Sleep, Go to Sleep!
    Artistic Insights
    Technical Debt
    Fanged God Form

    Renown items:

    Renown Cache
    Chapter Renown Trophy Small/Medium/Large
    Bonus Chapter Renown Trophy Small/Medium/Large
    World Boss Renown Trophy Medium/Large
    Exploration Renown Trophy
    Flashpoint Renown Trophy Very Small/Small/Medium/Large
    Bonus Flashpoint Renown Trophy Small/Small/Medium/Large
    Bonus Renown Trophy
    Badge of Renown - 5000 Credits
    Operation Renown Trophy Small/Small/Medium/Large
    Bonus Operation Renown Trophy Small/Small/Medium/Large
    Uprising Renown Trophy Small/Small/Medium/Large
    Bonus Uprising Renown Trophy Small/Small/Medium/Large

    Boost:

    Minor/Major Social Boost
    Complimentary Minor/Major Social Boost (Major - 800 credits)
    Renown Boost - 1000 credits
    5-Pack: Renown Boost
    Complimentary Renown Boost
    Superior Renown Boost
    5-Pack: Superior Renown Boost

    Others:

    Token of the Cordial
    Token of the Sociable - 5000 credits
    Crystal of Nightmare Fury
    Schematic: Crystal of Nightmare Fury
    Command Boost Tier 1/Tier 2/Tier 3

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Jó irányban haladnak a játék kinyírása érdekében. Azért remélem lesz valami swtor2.

  • Plata
    #58072
    Cinkes,akor az megint csak előfizusoknak lesz elérhető.
    Rosseb valamit kezdenem kell az accommal.
    Újat tuti nem kezdek.
  • PiszkosFred
    #58071
    igen, +5 (80)
  • Plata
    #58070
    Tényleg a szinteket emelik?
  • PiszkosFred
    #58069
    lesz ami megszunik, lesz ami atalakul, lesz ami megmarad
  • Plata
    #58068
    Francba,most akkor elvesznek képességek is?
    Már az is fájt amikor valamikor régen egy rakás skillt kivettek.
    Volt idő amikor kis szinten kevés volt a skillbar és ügyeskedni kellett vele,ma már 75-ös szinten is tele van marhaságokkal mert van bőven üres hely.
  • PiszkosFred
    #58067
    Igen, teljesen a feje tetejére áll, skillek/képességek és passzívok össze lesznek vonva, de úgy, hogy az adott classhoz tartozó régi/ismerős képességek többsége azért megmarad, csak kap alternatívát és játékosnak kell majd választani, hogy melyiket akarja. A közös "talentek" közül is a fontosabbak beépülnek elvileg a többi adv.class képességei közé, a többi kuka.

    Aki előfizető, az a meglévő adv.class-hoz választhat magának egy másik fegyveres vagy erőhasználó "csomagot" is (pl a commando lehet mellette mercenary vagy sniper is), aki pedig pref vagy f2p, azok maradnak úgy, ahogy voltak, ők csak új karaktert kezdve tudnak a generáláskor választani másikat, ami aztán úgy is marad.
  • Plata
    #58066
    Tegnap már jött egy frissítés a játékhoz.Bár nem nagy.
  • zolesz76
    #58065
    Akkor kb. egy hét múlva fenekestől felfordul az egész eddigi talent rendszer? És vajon akkor mi lesz pl. a Gunnery és a Sawbones sorsa?
  • Plata
    #58064
    Az volt a fura hogy kb mindig 75-ösökkel találkoztam ott.
    Egyébként egy Athiss lett a vége.Az sem túl nagy kedvenc.Valami újabb flashpoint jó lett volna.Nem az ősöregek.
    De végül is a sorcikkal mindegy.
  • PiszkosFred
    #58063
    Mindenki Hammert nyomja szintezes miatt, ne csodalkozz :)
  • Plata
    #58062
    A négyes szám ma kisért.
    Gondoltam játszom az öreg sorcimmal,igaz csak 64-es de ő volt az első.
    Elsőre be hívott flashpoint,hammer station,na hogy rohadjon meg.
    Gondoltam megyek még egyet vele a második jobb lesz,másodjára hammer station.
    Na jólvan két szar után megyek még egyet,mostmár valami jó is legyen,na ná,hammer station.Magamban eltoltam egy k anyádat.
    De nem csüggedtem,azért is megyek még egyet és végre valami jó lesz talán.Nem nyert újra Hammer station.
    Na akkor rohadjon meg én ezzel a karival ma többet nem megyek.
    Át logoltam a kis copfos sorcimra,75ös szinten már csak nem azt a szar Hammer-t kapja.
    Hát nem,mert cerka flashpoint,az első bossnál elmegy a netem 20 percre,de se net se tv se teló.
    Dögöljön meg azért is vissza megyek és tolok még egyet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.08. 00:50:57
  • GlobusHUN1981
    #58061
    Sziasztok! Darth Malgus szerveren Republic oldalon van esetleg aktív magyar guild, akik alkalmaznak kezdő játékosokat is? :)