60022
  • PiszkosFred
    #58020
    Varj meg szerintem 2 hetet, most fog a feje tetejere allni minden, amit most latsz, az minden megvaltozik a 7.0-val.
  • PiszkosFred
    #58019
    De csak akkor, ha elofizeto vagy. Elofizetes nelkul maradsz ugy, ahogy vagy most (mivel 1 adv class/combat style jar alapbol, az elofizeteshez jar a masodik), vagy kezdesz uj karaktert.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.12.03. 00:52:25
  • gunji
    #58018
    Értelmezésem szerint az eredeti terv leegyszerűsítve ugye valami olyasmi volt kábé, hogy az advanced class-t le lehet cserélni másik két advanced classra, de csak az adott force/non-force ágon belül.
    Ez a lenti szöveg alapján a régi karakterekre nem lesz igaz, nekik mindenképpen megmarad az eredeti advanced classuk, de választhatnak mellé egy másikat is.
  • Plata
    #58017
    Ez nekem nem világos.
  • Athletic  Bilbo
    #58016
    Na két év után megnézem mit hagytam eddig ki. szép lesz 19 karival ügyeskedni :)
  • gunji
    #58015
    Hát őőőő...

    "We originally planned to allow players to switch their primary combat style with existing characters upon loading up 7.0, unfortunately we discovered some technical hurdles that will prevent us from supporting that. So upon login, existing characters will maintain their existing Advanced Class, which will be converted into their first Combat Style. And eligible players will still be free to choose their second Combat Style."

    (forrás: a gyári fórum, klikk)
  • gunji
    #58014
    December 14-én, kedden érkezik az új kieg, a 'Legacy of the SIth' : reddit link
    Van hozzá ajándék is: egy festmény a hétvégi házba (december 5-ig kivehető). LotsofTau kóddal itt: https://www.swtor.com/redeem-code
  • pajer_csaba
    #58013
    Lol, az első magyar nyelvű összefoglaló a 7.0-ról, amivel találkoztam. Köszönet érte. Mondjuk ettől még nem lett szívemnek kedvesebb ez az új patch.
  • Alanw
    #58012
    https://ziro.hu/jatekok/a-bioware-meg-sokaig-tervez-a-star-wars-the-old-republic-jatekkal/
  • pajer_csaba
    #58011
    Hát ez tényleg elég undorító... Szép az animációs része ,de MINEK? Mit ad hozzá a játékhoz? Semmit. Ugyan olyan üres, semmitmondó baromság, mint anno az egyszer nézhető, 1,5 másodperces intro... Annak sem volt semmi értelme, persze mindenki el volt ájulva tőle, hogy jaj de szép... 1,5 másodpercnyi animáció... amire elment egy egész patch. Amúgy nekem úgy tűnik, hogy ez a 7.0 túl sok dolgot akar egyben megvalósítani. Kíváncsi vagyok, hogy az indítás után hány óráig, napig nem lesznek elérhetőek a szerverek...
  • gunji
    #58010
    Én meg főleg, tekintve, hogy kevesebbet játszok, de valóban:
    - setbonus: úgy értettem én is, hogy kukázva lesznek
    - a linkelt leírás szerint igen, csak fix statos itemek jönnek, a modolhatókat későbbi patchre írják
    - a renown nekem olyan 10-30 között lehet a különböző karaktereken, nem erőltetem, talán olyan cuccot nem is ad
    - ha a tech fragmenteket nem lehet gearre elkölteni, akkor az is értelmetlen lesz
    - gondolkodtam, hogy az aktív karaktereken feljavítom a geart renown és conquest ládákkal, vagy craftolásssal, dehát ki tudja, hogy mi lesz jó a v7-ben

    Karakter létrehozás: https://www.youtube.com/watch?v=EK6PdWKBj3Y
    Ha nem is fekete lesz a háttér, akkor sem értem ezt a leegyszerűsített monochrome vezérlést, már nem a 80-90-es években vagyunk. :/
  • pajer_csaba
    #58009
    Azért van ebben pár dolog, amit nem értek... (Surprise, surprise...).

    Pl hogy akkor most a setbonus-os armorok kuka? Ha 306 felett nem lesznek modolható armorok, akkor csak fix statos cuccokat lehet kiszedni? Mi értelme volt a renown-rendszert beveeztni év elején, a top achit meg felkúrni renown 999-hez (jelzem, én már 710-nél járok, és most megkúrhatom magam vele, köszi EAware), ha most az egész kuka? Ha olyan rohadt nehéz lesz kiszedni az armorokat (Sok sikert a fleeten szervezett pug NIM raidekhez...) akkor mi a francnak kellett minden szirszarra külön armor? És ha idővel a semmittevéssel is kiszedhetőek lesznek majd az armorok, akkor most minek szopjon vele majd bárki is?
  • PiszkosFred
    #58008
    Hat, ez most nekem sem tetszik.
  • gunji
    #58007
    Jah, igen, a klásszikus kocsi osztogatás története De ami van, az tetszik
    Az újítások viszont nem nagyon: https://www.swtor.com/community/showthread.php?p=9979133#edit9979133, kezdve az új karakterkreáló képernyőkkel
    A renown-t is kiveszik, a tech fragmentek is mennek a levesbe (gyakorlatilag), elkölthetetlen lesz, stb. Csak nehogy a v4.0 legyen megint belőle
  • pajer_csaba
    #58006
    Ja, gémsztár ostobaság. Nem SWTOR, hanem KOTOR film készül, egész pontosan 3D animációs fan-movie, amire még a Dizní is áldását adta. Itt lehet nyomon követni a projektet: Unreal Cinema
  • Plata
    #58005
    Érdekes hírt olvastam,tudom gémsztár hír,na és a gémsztár hírek sokszor kacsák,de reménykedni lehet.
    SW ToR film.
  • pajer_csaba
    #58004
    Nálam az unnamed legacy-k általában kezdő játékosokat takarnak. Sokszor fp-vel szinteztem, haladni akartam, úgyhogy egy-egy rossz kör után ment az ignore rájuk (a goldnoobokat sose sajnálom). A legacy-sak, na az az érdekes story... A SoD-os/RiP-es játékos alapból és azonnal tiltó, ahogy beadja a gf - kifejezetten ügyesnek és tehetségesnek kell lennie, hogy legalább a run végére feloldjam. Egyéb játékosokat csak akkor tiltok, ha az adott runban (fp vagy ops) legalább 3 orbitális hibát vét vagy gyökér módjára viselkedik a csetben. Meg van egy-két ősellenség, akikkel személyes conflict volt. Nekem így jött ki a 200, bár azóta az unnamed legacy-król levettem.
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2021.11.09. 07:41:29
  • gunji
    #58003
    Pedig általában csak az üvöltőző botokat hívtam meg rá, a lista kb. 90%-a ilyen 'Unnamed Legacy'-kból állt :)
  • pajer_csaba
    #58002
    Fogadd őszinte gratulációmat! Nekem majd' 4 év játék után két hete telt be az ingore-listem. (Amióta módosították, hogy nem karaktereket, hanem legacy-kat tiltasz le, azóta a max limit 200.)
  • gunji
    #58001
    'You have ignored the maximum number of Legacies. You must remove a Legacy from your ignore list before you can add another.' lol
  • gunji
    #58000
    [Sidious hangon] Nagyon jó, nagyon jó ...
    Nekem is megvan egy csomó régi fegyver, pont ezért, mert várható volt egy ilyen feature. (Bár pont most akartam kidobálni őket :)
    Még egy olyat szeretnék (hátha olvassa Eric), hogy a legacy bankban több fül/lap is lehessen, a hét kevés
  • Plata
    #57999
    Nekem még ősöreg receptek meg craft alapanyagok vannak.
    Fegyvert sose tettem el sztem.
  • PiszkosFred
    #57998
    Amióta játszok (decemberben lesz 10 éve) azóta elraktam minden olyan fegyvert, amely fix statos, vagyis nem modolható, de jó a skinje. Tudtam, hogy egyszer lesz majd haszna. Hát, sok-sok évre rá meg is érkezik :)

  • PiszkosFred
    #57997
    Nem mondom, hogy konnyu, de hetente egyszer egy karakterrel lenyomom (amelyiknek epp kell a conq pont), es nem nagyon lattam valtozast. Mig a tobbi weekly megvan 10-30 perc alatt/bolygo, ez ugyanolyan lassu szar, osszevissza dobalt kuldetesekkel, es a heroicban a nagy es lassu pullokkal, mint eddig :)
  • gunji
    #57996
    Hm, fura. Lehet aztán, hogy a level sync előtti idővel keverem. ;)
    #57995: Most nekem se esett túl jól, de legalább kaptam a hétvégén 10 renown ládát. :)
  • pajer_csaba
    #57995
    Nekem a SectionX hagyott olyan maradandó traumákat, hogy azóta se csinálom, ha csak nem muszáj.
  • PiszkosFred
    #57994
    Csak elszoktal tole, ugyanolyam mint eddig. Magasabb szintu healer comppal gyerekjatek, ha van megfelelo dpsed, vagy ha esetleg tank vagy, csak LOS pullal kell osszeszedni oket aztan aoe. Lopakodva meg aztan plane, akkor a trash kihagyhato.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.10.17. 18:35:51
  • gunji
    #57993
    Köszi, tehát hasonlóan a conquest-es ládákhoz.
    Amúgy mikor nehezítettek, az Onslaught érkezésével? Hetit csinálgattam Black Hole-n és Section X-en, s régebben a heroic is ment szólóban. Most meg a Long Shot csapatban is nehéz volt (nem baj).
  • PiszkosFred
    #57992
    A nyito karakteren levo gear szintjehez es a karakter specedhez (tank, dps) igazodik.
  • gunji
    #57991
    A renown ládákból eső gear szintje a viselt gear-hez hasonló vagy automatikusan növekszik, mint a régi galactic command-nél?
  • pajer_csaba
    #57990
    Ziffer a guildleader most. Meg kb az egyetlen karakter, akire stabilan emlékszem, hogy még játszik.
  • Vincentcloud
    #57989
    Ha bírom /who-ba nem dob ki semmit, de most a sötétség prófétáira sem, esetleg nevet hogy kinél lehet jelentkezni.
  • Alanw
    #57988
    Darth Malguson Csillagösvény guild
  • Vincentcloud
    #57987
    Köszönöm, tegnap én is rájuk találtam mielőtt kiléptem, csak durva volt látni hogy mikor beírtam a /who parancsot mindenki sith sorcererrel volt bent, és most hogy visszatértem én is azt kezdtem
  • pajer_csaba
    #57986
    A Sötétség Prófétái.
  • Vincentcloud
    #57985
    Sziasztok! Imperial oldalon akad guild ahova lehet jelentkezni? Darth Malgus szerver.
  • pajer_csaba
    #57984
    Valaki tudja, hogy miért nincsenek mostanában OPS-ok a groupfinderben? (Nem számítva a három faéket, a Queent, a Monolitot és a TC-t...)
  • gunji
    #57983
    Szuper
    A kajaeventet nagyon élveztem, jó volt. Kár, hogy már nem tudom mire elkölteni a tokeneket (9154 van még)
  • pajer_csaba
    #57982
    Faja, dupla xp. Kár, hogy egy teljes hét ki fog esni belőle, de még így is esdélyes, hogy meglesz a renown lvl 999...
  • Alanw
    #57981
    https://vulkk.com/2021/10/03/swtor-october-2021-in-game-events-schedule/