60034
  • Laroa
    #41792
    Lol
  • Tyrpak
    #41791
    Olyan unalmas mostanában ez a fórum :)

    Nem tudjátok merre találom a trollokat és flamereket, hogy napi 600 új posztot tudjak olvasni? :D
  • Bhalage
    #41790
    maradok a retailnel, cska talaljam meg a battle net accountom :o
  • j0nNyKa
    #41789
    hubazmeg rossz topic, sorry :D
    (anyway, akinek kell diablo beta acc egy ilyen fel napra kiprobalni, az privizzen, arrol szolt a hsz)
  • a.carkey
    #41788
    Mi ez? Mégis van évközbeni teszt a F1ben?
  • 1Darton1
    #41787
    Szabad itt erotikus szolgáltatásokat reklámozni?
  • j0nNyKa
    #41786
    nalam igy allunk, maradek helyert lehet meg jelentkezni:

    szucsy89: hetfo 20:00 - hetfo 23:00 /DONE/
    gl400: hetfo 23:00 - kedd 14:00
    ricsa008: kedd 14:00 - kedd 20:00
    vidu01: kedd 20:00 - szerda 9:00
    Betonfal83: szerda 9:00 - pentek 9:00
    radical: pentek 9:00 - pentek 20:00
    Sheol: vasarnap 9:00 - vasarnap 20:00
  • Tomy Lee
    #41785
    Ja az a rész ahova feldobtuk egymást datacron-ért?
  • a.carkey
    #41784
    Akkor addig vsz meg lesz a full bm. Legalábbis remélem. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de mintha hétvégén jobban jött volna a bm comm/bm zsák?
  • TDC Geronimo
    #41783
    2 hét kb
  • a.carkey
    #41782
    Akkor kiveszik a merc. commot?

    Van már időpont az 1.2re liveon?
  • a.carkey
    #41781
    A mai nap az első, hogy egyszerűen nincs kedvem belépni, és lenyomni a napikat. :(
  • Witcher
    #41780
    Ne foglalkozz vele, én is szoptam egy órát aztán mellé ugrottam! :DD
    Inkább keress a guildedből egy guardiant, és az egy óra máris 2 percre redukálódik!
  • N1ggA
    #41779
    Ez a pvp armor, én a pve-ről kértem képet! :D
  • picket
    #41778
    Ugyanolyan lesz. Vagy ilyen:

  • N1ggA
    #41777
    Az eddigi se volt valami férfias, de legalább nőies se, leginkább valami bohóc szerkóra hasonlított. Nem értem miért nem lehet külön férfi meg női ruha. A headpiece külön szar. Nem tudom ki tervezi ezeket a ruhákat, de ennél még a viva tv-s stylistok is jobbat tudnának.
  • N1ggA
    #41776
    Új consular pve armor hogyan fog kinézni ffi karakteren?? Ez a félvállas dolog elég nöies. Tud valaki képet linkelni?
  • Laroa
    #41775
    omg...túl sokat afk-oltam tatooine ballonon, most mehetek még 1 kört a két datacronért
  • GAthersw
    #41774
    Kettőkor az óraállítás miatt.
  • stern
    #41773
    na persze lehet nem nyári időszámításnál... :)
  • stern
    #41772
    nekem is ezt mondták, márpedig én tegnap csináltam meg őket és még mindig szürke... :(((
  • Ahet
    #41771
    Emlékeim szerint 13:00-kor.
  • stern
    #41770
    Mikor resetelődnek a napi questek? 24 órával a leadás után, vagy 13:00-kor?
  • mukika
    #41769
    Még mindig eladó egy Collector’s Edition account: Részletek.
  • Tyrpak
    #41768
    Kép elmentve kedvencek közé, köszi! :D
  • picket
    #41767
    Ha csak futkosni kell, meg ellök, és nem egy egész raidet wipe-oltatsz el:
    "Crushim! What the FUCK! That's a fuckin 50 dkp minus!"
  • Fenrir
    #41766
    Wow-ban is számtalan bossfight van ami nem melee-barát. Főleg a futkosós, ellökős fightok baromi flusztrálóak melee-ként. Nekem világéletemben DD warrior-om volt, de Cata-ban váltottam warlock-ra és sokkal egyszerűbb volt vele az életem a baromi bonyolult rota ellenére is.
  • picket
    #41765
    "Swtor azon ügyködik, hogy új rekordot állítson be a ranged és a melee dps közötti dps különbség terén." - Ahhoz még sokat kell tanulnia az ifjú padawannak
  • z3d
    #41764
    Beleolvastam ebbe a beszélgetésbe.
    "So with Bounty Hunter Mercenary healers or Scoundrel healers, we bolstered their area healing capability with some nice quality of life changes to make their healing output more predictable and overall comfortable to play."
    Kicsit vicces. Ugyan mivel a Merc AoE healje 3 helyett már 4 célpontra hat, de felvitték a heat követelményét szinte minden heal skilljének.

    Mondjuk annyi pozitívum van, hogy legalább logok alapján nyomják a változtatásokat, és nem a player nyekergés alapján.
  • Tyrpak
    #41763
    Játszottam én már melee dps-t Everquest óta, de valahogy az anti melee boss-ok mostanában jöttek divatba.
    Már Conanban is volt szopatás, de eddigi csúcs a Rift volt (ahol egyes bossokhoz nem mehettél oda. Pont), csak ott simán átváltottál ranged buildre.

    Swtor azon ügyködik, hogy új rekordot állítson be a ranged és a melee dps közötti dps különbség terén.
  • Although
    #41762
    Nem erre gondoltam. Amennyire én látom amikor belekerülnek az emberek már teljesen más. Normál játékost nem tölt el örömmel hogy kimegy questelni és pont mondjuk beleesik egy 20-30 fős hordában ami csak azért járja körbe körbe a terepet hogy akit meglát azt levadásszák. Még az angolok is feladták ha jól tudom a blood and gloryt, legalábbis a topicba anno egy játékos írta aki gyakorlott pvps és nem is rossz sőt. Tehát arra gondolok az ilyen szerver vonzza az "oroszokat" És Európából is azokat akiket örömmel tölt el ha elvehetik mások kedvét a játéktól. Persze lehet nem ez a cél de van ilyen eredménye. Jópár nagyon kemény pvpst ismerek az AOcban és a Blood and Gloryt szinte mindegyik feladta.
  • z3d
    #41761
    Sztem ne vegyél mérget rá, hogy az itt lévő emberek nem bírnák ki a züberbrutálopenpvp-t :) Lineage2-ben pl. ez volt az alapszitu, amit leírtál :P
    Gondolom meglepő sok embernek, de nem minden SWTOR-t játszó ember mmo szűz, sőt, továbbmegyek, nem minden SWTOR-t játszó embernek ez az első számÍtógépes játéka :P
    No offense :)
  • Although
    #41760
    Nagyjából igen erre gondoltam. Az AOC-ban egyidejűleg több ezer ember is lehet és egy határig bírja is a gond az ha ez elér egy határt. Akkor ott a lag az állandosul. A bioware alapból nagyon sok szerverrel kezdet bekorlátozva a a létszámot és így ez nem lehet probléma. Mindenek van előnye hátránya. Nálunk nyilván gyakorik a a 48 vs 48 ostromok is. De ott már érezhető hogy nagyon jó kapcsolat és reltaíve nem egy öreg masina kell. A hátrány meg egyértelmű, a gondolom a Bioware figyelte a Conant és nagyjából tudják mit kell elkerülni. Az egyik ami kinyírta a conant anno hogy borzalmas lagok voltak a szerverek egyidejű túlterheltsége miatt. És ez a "nagy tömeg" játékos rész részére nem elfogadható. Tehát gyanítom igen az igazi open world pvp nem lesz az SWTOrban ha csak nem veritek ki a magatok részére egy olyxan szervert mint az aocban a blood and glory. Ami csak az open world pvpre van. De nem hiszem a fejlesztés teljesen más írányú szerintem akkor. Amenyire láttom most az infokból Az swtor inkább a tartalomra és a questekre meg talán majd a jó instancokra megy nem a pvpsek kielégítésére. De ne nagyon hiányold az ilyen szerver tele van oroszokkal meg németekkel és gyakorlatilag mint a második világháborúban egymás közt megy a játék mindenki mást lesöpörnek a hordában való vándorlással. Nem hinném hogy két napnál tovább bírnál egy igazi open wolrd pvp mint amilyen a Blood and glory is. :)
  • z3d
    #41759
    1.2 pvp gear summary

    http://dulfy.net/2012/03/22/pvp-gearing-in-1-2/
  • picket
    #41758
    Ez más játékokban máshogy van ám!

  • picket
    #41757
    Ha a zseniálisan próbálja kivédeni alatt azt érted, hogy agyoninstance-eli a világot, akkor valóban. Én inkább úgy látom, hogy észrevették, hogy gáz van több játékosnál (megjegyzem, hogy sokkal nagyobb gáz, mint más mmorpg-kben, mert itt már 10-20 játékosnál elkezdődik, ami máshol csak 40-50 felett), és ez lett a gyors orvoslása a dolognak. Persze ha helyes a feltételezésem, akkor a bw erről évek óta tud, és nem tudja javítani, és akkor gáz, mert nem is fogja egyhamar megoldani, és open world pvp a büdös életben nem lesz. Szóval remélem tévedek.
  • Tyrpak
    #41756
    Bioware válasza:
    Az agent operative-val is tökéletesen teljesíthető a content, mert 5%-on belül van a marauderhez képest.

    Ja, hogy a kérdés az volt, hogy melee vs ranged, jah, hát a melee az ilyen lila tócsa pakoló mobok miatt szív, de az meg working as intended.
  • Although
    #41755
    Bigblindel egyet lehet érteni. Nagyjából a lassulást leginkább egy mmoban az egyidejű terhelés adja ezt a Bioware zseniálisan próbálja kivédeni. Így méginkább felfoghatatlan mitől szar az fps.
    http://www.youtube.com/watch?v=q1KOPFzgCHs
    Ez speciel T4 az AOc-ból nekem ez a graf is simán megy 40 fpsel általában
    Gyanítom a Bioware tapasztalatlansága az oka talán....
  • GAthersw
    #41754
    Ismét egy melee dps barát ops boss...
  • Tafaya
    #41753
    Jaja, de írd meg a CCP-nek is, ne küszködjenek feleslegesen