60034
  • TDC Geronimo
    #41752
    pénzre tudod majd váltani
  • a.carkey
    #41751
    Van egy rakat centurion és champion commendationom. Minden comp. felöltöztetve, nagyon nem tudom mire elkölteni őket. Érdemes elszórni patch előtt, mert utána szart se fog érni, vagy be lehet majd váltani őket, esetleg átkonvertálni?
  • TDC Geronimo
    #41750
  • gosumofo
    #41749
    4 év múlva fog kijönni, addigra a fos konzol gamek is nézhetnek majd ki így amik telefonon futnak.
  • Bigblind
    #41748
    Igen az elején nagyon optimalizálatlan volt az is! De ott óriási lagproblémák is voltak ami nem az engine hibája. Sőt a mai napig vannak időnként lagproblémák sajnos.
  • Bigblind
    #41747
    Itt olvasni szoktunk! Ha te egy topickban hallasz ott nagy bajok vannak! Fordulj szakorvoshoz!
  • TDC Geronimo
    #41746
    toltam aocal, de még akkor, amikor az isten gépén is szarul futott :D
  • Bigblind
    #41745
    Részben egyetértek, nem CSAK a vason múlik valóban! Játszottál a Conannal? "Gyilkos" graf 100 fps! Szerintem a mai napig a legszebb mmo! Vagy ott van a DC Universe, unrealos motorral hasít mint kés a vajban! Nem tudom miért hiszik azt sokan ha szép a grafikája egy mmo-nak az szarul fog futni!? Optimalizálás kérdése az egész, na meg persze azért kell egy jó vas is alá. Sokan 5 éves gépekre próbálják ráerőltetni a mai játékokat, ne is várjanak csodákat!
  • Nemet
    #41744
    köszi
  • Nephin
    #41743
    Ment.
  • Pari
    #41742
    [email protected]

    1000hala
  • Nephin
    #41741
    Küldj mailcímet.
  • Rubint
    #41740
    Na meg NHL-es! :) Hívnám én, de sajna lejárt az accom, akkor meg már nem lehet.
  • Pari
    #41739
    egy regi warhammeres, daocos kollegat igazan meghivahatna vki:)
  • TDC Geronimo
    #41738
    Ez nem a vason múlik. MMOnál ilyen graf gyilkos, lehet az akármilyen killer PC.
  • Tyrpak
    #41737
    Témában lásd még: Xbox és PS3 játékok eladási adatai ugyanezen játékok PC-s verziójához képest (bf3, me3).

    Másik végletként pedig lásd a Crysis-t, amihez anno 2 évig nem volt megfelelő hardware, amin rendesen futott volna.

    MMO-nál szerintem nem kellene az előbbi felé elmenni (Dust 514), jobb lenne az utóbbi (Aion)
  • Fpocok
    #41736
    Ekkora baromságot már régen hallottam.
  • darth devil
    #41735
    Na, azért a ccp és az optimalizálásról is lehetne mesélni. :D
  • Tyrpak
    #41734
    CCP-ben két dolog miatt bízok, az egyik pont ez, hogy leszarják, hogy milyen géped van, meg minimal requirement, megcsinálják amennyire csak tudják optimalizáltra, és ha játszani akarsz vele, legyen meg a géped (EVE gépigénye alapban nagyon kicsi, beállítások jól skálázódnak).
    A másik, hogy az elején alap játékot fognak kiadni, lehet, hogy még kevesebb funkcióval, mint az SWTOR, de utána olyan lépésekkel fog fejlődni, hogy minden nagyobb patch kb egy teljesen új játék, mert másik aspektusával fogsz játszani.

    Amivel a CCP hadilábon áll, és isten mentsen tőle, hogy WoD-ban is így maradjon, az a grieferekkel, scammerekkel szembeni hozzáállása, magyarul, hogy szabad préda vagy, ne is panaszkodj a csalások miatt, mert a játék része.
  • Bigblind
    #41733
    Haladni kell a korral! Nem csinálhatnak örökké fostaliga grafikájú játékokat a fostaliga gépparkok miatt! Aki már fizet havonta egy mmo-ért annak legyen pénze normális vasra is!
  • Laroa
    #41732
    Kiégett, antiszoc gémerek, régen minden jobb vót hozzáállással plusz messiásként várni a köv. mmo-t vagy nagy húzónevet = katasztrófa
  • PiszkosFred
    #41731
    Azert volt pelda az elmult 3-4 evben nagy remenyekkel indulo, es a vegen epp hogy vegetalo vagy f2p-ra valto mmora. Mennek a serverek naluk is, de koran sem jott be az elozetes szamitas. Neveket hadd ne irjak, mert csak ertelmetlen flame lesz belole, mindenki tudja, milyen nevek jottek ki 3-4 ev alatt, es mi lett a sorsuk.
  • Kasadya
    #41730
    annyira azért nincs jól ahogy olvasgatom a fórumokat......mi Rl barátokkal 3 ból ketten abbahagytuk 3 hónap után.../és 2 másik srác el se kezdte ,pedig lelkesek voltak/azért ez szar arány:S Az is lehet mi voltunk a hülyék,hogy ezt tettük,de nagyon nem érzem,hogy újra játszanom kéne...sajna:S
  • PiszkosFred
    #41729
    Viccelsz? Van, aki mar kart is tett magaban, illetve a ME3 peldanyaban, kicsit tul van reagalva az egesz. Ezert is felo, hogy ezek a fanatikusok a TOR-ral is kiba...babralnak valahogy, bosszubol, csak mert ez is BW/EA paros, es hat most nem nagyon kellene az SWTOR kapcsan sem a negativ hangulat, pont, mire megnyugodott mindenki a kezdeti hisztik utan. Erre jon egy tucatnyi merges es duhos ember, es bosszubol mindent feleget es elpusztit, legalabbis jarjak a forumokat, mediumokat, es szidjak a BW-t ahogy erik. Veszelyes ember fajta ez.
  • TDC Geronimo
    #41728
    hisztis kurva mind ez az én véleményem :p Egy kibaszott játék könyörgöm. Remélem olyan sokan azért nem lettek depressziósak miatta :(
  • Fpocok
    #41727
    Szerinted.
    Sokak szerint meg nem.
  • TDC Geronimo
    #41726
    ME3 körüli hiszti meg szánalmas kategória már. Nem csak a gaming rohadt meg, de a gamerek is
  • TDC Geronimo
    #41725
    rift és az swtor is köszöni szépen jól van. Nem volt mostanában olyan sok "bukott" mmo.
  • PiszkosFred
    #41724
    Hat hja. A Bioware/EA ellen ossznepi osszefogas alakult ki, amely ki fog hatni elobb utobb a ToR-ra is, pedig ha valamiben, akkor ebben biztam/bizok. A tobbi mmo mar megbukott, vagy jelenleg vegetalo, esetleg megjelenes elott allo mmo csak idoszakos szorakozas, a pandaig tart a dolog, aztan bukik, mint a tobbi (vagy mar eleve havidij nelkul jon ki, hogy ne kelljen nagyon magyarazkodni).

    Ahhoz kepest, hogy mekkora pontencial van ebben a fajta szorakoztato iparban, ahhoz kepest valahogy nagyon docog az ipar. Ha a vampirok is elbuknak, akkor nem maradt mar mihez nyulni, marad a panda, majd ket ev mulva a murloc kieg.
  • Kasadya
    #41723
    jaja uccsó remény:P
  • PiszkosFred
    #41722
    Ha ez a vilag es a CCP kombinacioja is bukas lesz, akkor a budos eletben nem lesz mar itt mas mmo, csak a wow es a 10 kiegje. Utolso remeny :)
  • TDC Geronimo
    #41721
    játékosok 5%nál fog is menni, ahogy elnézem a grafot
  • Kasadya
    #41720
    azért ez annál komolyabb lesz....
  • picket
    #41719
    A következő "5 perc hírnév" jelölt?
  • Kasadya
    #41718
    kis OFF a nagyfiuk játéka....SOON!:P

  • Nemet
    #41717
    Sziasztok!

    Az SWTOR-nál lehetőség van most 7 days free trial-re. Szeretnék vele élni, legyen már valaki olyan kedves, hogy dob egy invite-ot a nemet1976(kukac)hotmail.com-os mail-re.

    Köszönöm és örök hála.
  • Alienator
    #41716
    Ezek WZ küldik. pomtosabban van egy olyan hogy 9 győzelem, meg hogy öljek meg 30 és 150 playert, vagy Ilumon vagy WZ-on. Akkor ezeket is adjam le? Pont az lett volna a cél hogy akkor adjam le amikor 2000 valor lesz a cap, mert 1000 most megvan és ha peccs előtt leadom akkor elbukom ami járna érte.
  • Tyrpak
    #41715
    Nem úgy volt hogy 1.2-ben kiveszik az Ilum daily és weekly küldiket?
    Mert szerintem azokat add le még a patch előtt.
  • Bhalage
    #41714
    koszi!
  • j0nNyKa
    #41713
    kedd délben