60022
  • PiszkosFred
    #58420
    Barmi, ami szimaptikus. A heten megint kaphato Master Ranos, a jedi companion, sokan azzal kezdik (10 CC-ert lehet account szintuve tenni). Van aki a ket flottan talalhato hazat huzza be elsonek. Mindenkeppen olyat vegyel, amit nem kapsz meg rewardkent vagy tartos, legalabbis nalam ezek a szempontok, ezert pl. companion skin es egyeb butor kilove, nagyon ritkan koltok tokent erre.
  • Plata
    #58419
    Olyan kérdésem volna még,hogy season tokenből mit érdemes venni?
    Tegnap meg lett a 8 darab.
    Másik meg hogy nekem semmi nem esett uprising-en.
    Az normális?
    Vagy csak tech gezemice esik ott?
    Láttam hogy tank karival kapnék bónuszt.
    De azt már nem merem bevállalni.
  • Plata
    #58418
    Tegnap voltam uprising-en,tényleg könnyű volt.
    Be jutni nem,jelentkeztem rá majd vártam és vártam és semmi,közben rájöttem hogy shadow repus vacakból maxon vagyok és el kéne passzolni.El mewntem nar shaddára,ott felvettem az összes heroic küldit,kb,leadtam a vackot elmentem kóldire és épp végeztem volna az elsővel mire be hívott Uprising.
    Csöppet sem volt nehéz de érdekes volt.Mivel nagyon késő volt így többre nem jelentkeztem és heroic-ot sem folytattam,majd ma este.Fein zeil vagy hogy a múmiába hívják az új társat,már 38-as annak köszönhetően hogy duplán kaptam meg a season jutalmakat.
  • Plata
    #58417
    Igazad lett.
    Meg kaptam újra majdnem az összes season jutalmat.

    Bizonyos dolgokat nem kaptam meg.De a cartel coint igen.Kár hogy csak 32-es szintig jutottam még.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.29. 20:20:06
  • Plata
    #58416
    Sw ToR-ban az end game kb sosem érdekelt,mert a sztoriját szerettem,nem véletlen van egy rahedli sith sorcim.
    Az az egyik legjobb.Mindig meguntam a angy szinten játszani,bár kb két éve is elég sokat játszottam nagy szinten,de aztán megint rá untam.Mindig jobban vonzott az Fp-zés kissebb karikkal.Azért van sok karimnak arch crew skill,mert ha randomra mentem szinte mindig hammer vagy athis jött,athis-ra arch kell hammer-ra scavenging.No meg szeretem cademimu-t,oda meg slicing kell.
  • PiszkosFred
    #58415
    Ha hosszu tavban gondolkozol, akkor minden mmoban erdemes onellatonak lenni egy bizonyos szintig, vagyis erdemes minden szakmat felhuzni egy-egy karakterrel addig, amig az nem kerul sok energiaba. Itt 700-ra csak az assembly komponensek gyartasaval siman el tudsz jutni megeroltetes nelkul.

    Uprising gyors es konnyebb, mint az azonos erossegu veteran/master FP, bar a taktika ismerete ugyanugy ajanlott itt is. Egy uprising van, amitol a hideg is kiraz, az a Trial and Error, a tobbi sima ugy.
  • Plata
    #58414
    Érdemes minden szakmából felhúzni egyet?
    Eddig nem nagyon foglaslkoztam szakmákkal.
    A jedi knight/sith sorcinak van 660 körüli szakmája.
    Synthaweaving.
    Van még két boostolt karim,nekikis van 600-as valamilyen szakma,de szerintem ugyanez.
    Mert sith sorcit meg jedi sage karit boostoltam régen.
    Legtöbb karival nem húztam rendesen a craft skillt,csak a gathering skilleket.Mert mászkálsá közben felszedtem amit találtam,plusz random FP-n azok kellenek,általában slicing,arch,scavanging skill kell FP-ken.liftek és egyéb vackok használatához.Plusz azokkal lehet növelni a társaink szintjét.
    Sw ToR szinte mindig a bulizásról szólt nekem,az meg FP orrvérzésig.
    Erről jut eszembe még egy dolog.
    Ha már veteran és master flashpoint megy egész jól,szerintetek el mehetek egy Uprisingre?
    Még nem mertem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.29. 18:46:59
  • PiszkosFred
    #58413
    Egyik a letöltött adatmennyiség, a másik a kliensben módosított mennyiség.


    Ami a chisst agent/bh-t illeti, bármelyik szakma jó jelenleg, nem tudom megmondani mit valassz, mert nalam evek ota van minden gyartasi lehetosegbol egy-egy maxos, dedikalt szakmai karakter, akinek mindig odaadom a talalt reciket (vagy akikkel farmolom azokat, last aug receptek) es akik igy konnyeden legyartanak a teljes legacynak barmit, ami kell. Az uj karakterekkel en is mindig gyujtogeto szakmakat szoktam valasztani, a nyersanyag utanpotlas miatt.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.03.29. 17:33:35
  • Plata
    #58412
    Eszembe jutott még valami.
    Ha sokallod a sok kérdést szólj.
    Szóval addig hülyéskedtem chiss kari generálással hogy lett egy chiss agent/bh karim.
    Nem akarok vele komolyan játszani csak unlockolni chiss fajt
    Ez eddig kimaradt.
    Három gyüjtögetős szakmát vettem fel,slicing,bio,arch.
    Slicing meg arch random FP miatt.
    Bioanalisys meg mert olyat rég toltam.
    Ha csak szórakozásra meg random fp-re van kari akkor ez a három crew skill jó neki nem?
  • Plata
    #58411
    Steam tud fura dolgokat alkotni.
    TESO is steames nekem.
    Egyszer bekattant és iszonyú sok giga frissítést szedett le.
    Azt hiszem valami 160 giga körül kapcsoltam le és raktam újra.
    Valami 480 gigát akart leszedni ha jólemlékszem.
    Játék meg 90 giga volt akkoriban.
  • Plata
    #58410
    Lehet.
    Úgy láttam 8.2 giga valami volt.
    Nem néztem vártam hogy le jöjjön és lekapcsoljam gépet.
  • PiszkosFred
    #58409
    Nalam csak 138mb volt, ott mas lesz, lehet javitott valamit.
  • Plata
    #58408
    Fenébe megint nem lesz este szeró.
    Valami 8.2 giga peccs jött le sztímen.
  • gunji
    #58407
    Igen, jogos, bocsi, 999 lehet max belőle.
  • GaborST
    #58406
    Na megtört a jég az e-mail változtatással. De ez így milyen gáz már, hogy az eredeti e-mail címemet meg kel változtatni, hogy hitelesítsem magam. Ez nincs rendesen megcsinálva.
  • GaborST
    #58405
    Igen azt g-mail.com
    Utoljára szerkesztette: GaborST, 2022.03.29. 11:32:41
  • PiszkosFred
    #58404
    Muszaj vagyok megkerdezni, a "g-mail" alatt a google fele gmail.com-ot erted, nem a gmail.hu vagy hasonlot, ugye?
  • GaborST
    #58403
    Igen ez is eszembe jutott csak nem mertem nehogy gubanc legyen de megpróbálom mert ügye nincs mit veszíteni mert nem tudok így játszani.
    Amúgy köszi.
    Utoljára szerkesztette: GaborST, 2022.03.29. 11:29:16
  • allock #58402
    próbáld ki
  • GaborST
    #58401
    Igen jó e-mail címet adtam meg igen megnéztem az összes létező listában g-mailen. Semmi. És most is meg csináltam 10 perce és semmi.
  • PiszkosFred
    #58400
    A gmail webes feluleten nezted esetleg a spam, kozossegi, promociok, stb. mappaban/kozott?
  • PiszkosFred
    #58399
    "mert túl sok volt már a medal of commendation-öm"

    Rohadjanak meg a 999-es limittel :) Ott tartok, hogy minden 70+ karakterem vett már 320-as geart csak azért, hogy ne menjen kárba a conquest weeklyert kapott 200-200 darabos csomag.
  • gunji
    #58398
    De sikerült belépni az swtor.com oldalon?
    A https://account.swtor.com/user/info oldalon láthatók az adataid. Ott látszik az email-címed, ami az swtor-hoz van rendelve?

    *= igaz, nekem is ki van csillagozva, csak az első betű látszik :(
  • gunji
    #58397
    Azért írtam úgy, hogy kvázi upgrade, pl. egy új i322-es gatya árában benne van a régi i320-as is.

    #58396: Igen, még csak addig jutottam el, hogy vettem egy i322-es inget, mert túl sok volt már a medal of commendation-öm :)
  • PiszkosFred
    #58396
    Nagyjabol igen. Annyi kiegeszites, hogy
    - tobb fajta gear szintezesi lehetoseg van, mindegyiknek mas a maximum elerheto itemlevel szintje (solo/conquest, pvp, fp, op)
    - minden utvonal mas stattal rendelkezo cuccot ad, az itemlevel lehet azonos masikkal, de a statoknal egyiknek ez a nagyobb, a masik amaz.
    - csak a conquest 320 gear veheto meg a flottan
    - az FP, OP es PVP-s geart vagy bossok dobjak, vagy a weekly kuldetesek teljesiteseert kapott ladabol esik.
    - a random es kis esellyel erkezo boss dropok mindig az aktualis itemlevelhez erkeznek, igy biztositva a gear beszerzes utak kozotti atjarhatosagot, vagyis ha conquesttel felviszed 326-ig, majd elkezdesz FP-zni, akkor a bossok ott is ekkora geart dobnak, amit lehet majd tovabb fejleszteni.
    - ha altot is akarsz szintezni, a weekly ladakat a legnagyobb itemlevellel rendelkezo karakterrel nyisd, mert akkor a gear atadhato a kisebb szintueknek. A heroic weekly missionos ladakra is vonatkozik.
    - minden a negy fejlesztesi/upgrade utvonalhoz sajat specko nyersanyag kell, vagyis conquestes anyagokkal nem tudsz FP vagy PVP geart fejleszteni. Jovo heten (vagy ma?) valtoznak a specko anyagok nevei, hogy jobban at lehessen latni a dolgokat.
    - az adott "utvonal" maximalisan elerheto itemleveljet az alabbi tablazatban jol osszeszedte vulkk.


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.03.29. 10:13:39
  • GaborST
    #58395
    Igen nem küld semmit. Néztem a honlapot de nem találtam ilyen opciót vagy én vagyok a bal faksz nem tudom de ez így elég irritáló mert minden karinál kéri.
  • Plata
    #58394
    Amikor nekem GTA online-ban a karimnak szakálla lett bug miatt fejbe lőttem.
    Szent ég,akkor upgradelgetni kell,az cikis.
    320-as gearem már van mert kaptam,előzőekben meg szoktam hogy FP-zéssel is eltudom érni a jó geart.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.29. 10:00:39
  • gunji
    #58393
    Egyik új feature, más fajoknál is lehet arcszőrzetet adni női karakterre :(

    A 80-as szintű gear kérdéséhez: addig jutottam el, hogy a flottán a supply negyedben az uccsó blokkban az első vendortól vettem 320-as item ratingű geart medal of commendationért (amiből csak 200 lehet). A másik három vendor - ha jól néztem - upgradelni tudja a meglevő gear-darabot, de csak lépésenként: a második vendornál először i322-re tudod upgradelni/cserélni, majd ezután lehet a következőnél i324-re, stb.
  • Plata
    #58392
    Majdnem szakállas karit csináltam.Eljátszadoztam az opciókkal.
    Csináltam egy magas szakállas borostás bajszos chiss csaj karit.
    Olyan jól sikerült hogy a röhögéstől még a köhögés is elkapott.
    Ha nem lett volna annyira transzvesztita kinézetű komolyan megtartottam volna,képzeld el FP-n a csapattársak képét ha a karim elkezd dumálni egy vidióban.
    Úgy néztem CC-ből vett human hajstílusok is választhatók neki.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.29. 09:39:00
  • Alanw
    #58391
    Plata=Bughunter ;-)
  • Plata
    #58390
    Fred volna egy kérdésem már megint.
    Most 80-ason hogy megy a gear fejlesztés?
    Mert eddig elég volt sokat FP-zni és nőtt a gearem szintje,de most 80-ason nem nől egy szemernyit sem,pedig sokat mentem,nem tudom előfizető mennyit mehet egy hét alatt FP-re,már ha van rá neki limit,de én tegnap letoltam annyit amit pref-el biztos nem ment volna.Két óra után jutott eszembe hogy reggel fel is kellene kelni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.29. 08:36:56
  • Plata
    #58389
    Ma kíváncsiságból megnéztem milyen a chiss kari generálás.Nem tudom hogy ez valami bug-e.Vagy Chiss faj különlegesség.
    De Chiss női karinak nálam volt szakáll,bajusz és borosta is.
    Ennyire férfiasak lennének a chiss nők?

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.29. 00:35:26
  • Plata
    #58388
    Nem jár steam öcsi a 80-as szinttért.
  • PiszkosFred
    #58387
    Akkor ha jol ertem, amikor itt megadod az emailt, akkor nem kuld ra semmit. Swtor.com-on nem tudod validalni?

    lemondani steamen:
    - steamen a fiokodra kattints, ott fiok reszletei es elofizetesek kezelese, majd ott szerkesztes es ott kikapcsolod.
  • Plata
    #58386
    Nem tudom,nekem nincs ilyen.

    Én is most megyek fel,már rég fel akartam menni,csak úgy gondoltam megengedek egy sütit magamnak,csak egy rétes volt,de a cukorbajom úgy gondolta hogy ettől ki kell hogy üssön egy órára.Mert az olyan bulis.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.28. 19:20:00
  • GaborST
    #58385
    Na ezt csinálja nem értem.

  • GaborST
    #58384
    Az kár mert így nincs értelme. Azt hogy tudom kikapcsolni hogy ne vonja automatikusan mert a semmiért nem fizetek.
    "Esetleg próbálj meg belépni az swtor.com-on az accountba, hogy ott kéri e megerősítő kódot."
    Be van kapcsolva néztem meg kéri is a kódot a belépéskor. Nem értem!
  • Plata
    #58383
    Ha steamen vettél 1 hónapot az megújul magától.
    Mikor lejár az 1 hónap automatikusan újra levon egy hónapra valót a kártyádról.
  • PiszkosFred
    #58382
    Ilyet még sosem kértek, főleg ha be van a 2FA is kapcsolva, mert akkor annak a kódjait kéri minden belépéskor - nálam legalábbis. Esetleg próbálj meg belépni az swtor.com-on az accountba, hogy ott kéri e megerősítő kódot.
  • GaborST
    #58381
    Nem nincs sehol. Hát 29-én jön valami main tranc hátha javítják.
    Én steam-en vettem 1 havi előfizut próba ként (és mint látszik nem volt baj) az kártyás?