60022
  • GaborST
    #58380
    Van minden biztonsági vackot beállítottam. Telefonos app meg minden.
  • Plata
    #58379
    Ha előfizetés az havonta megújul,levonják a kártyádról,ha gamecard akkor újat kell venni amikor akarsz.
    Gmailre megkéne jönnie,nézd meg spam és egyéb kategóriákban is,lehet eltette.
    Ha csak nem törték fel és új email címet adtak.
    Security key van?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.28. 14:52:30
  • GaborST
    #58378
    Nekem g-mailes van azt adtam meg amivel regisztráltam is. Nem értem de így nem lesz jó mert nem ezért fizettem elő. Amúgy az automatikusan újul vagy mindig meg kell venni?
  • Plata
    #58377
    Freemail meg hasonlóra nem jön meg.
    Gmailre igen.
    Nekem a Lotro accom freemailre lett csinálva annó,tavaly mikor elfelejtettem a jelszót megjött,most nem,két napja nem tudok belépni,csak a promó emailek jönnek a cégtől,jelszó emlékeztettő meg a support nem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.28. 14:38:36
  • GaborST
    #58376
    Nekem nem engedi használni a karakterjaimat azt írja adjak meg egy e-mail címet és küld hitelesítőt vagy mi.
    Megadtam és nem küldtek semmit ennek több mint 30 perce. Ilyenkor mi van mert így para, hogy előfizettem de nem enged játszani.
  • Plata
    #58375
    Fred úgy néz ki problémám megoldódott,mivel talán lesz időm játszani vettem steam-en két havi előfizetést.
    Olyan gamecardot amilyet mutattál csak amazonon.
    Féltem hogy rá cseszek mert nem tudom majd aktiválni,mivel semmit nem tudok aktiválni az accomba,még a promó kódot sem.
    De nem probléma,a steam magától automatikusan aktiválja a kódot.
    Fel is ugrottam megnézni megy-e,el is tapsoltam egy csomó lóvét új kecóra.

    Mivel hozzá férek a sok lóvéhez ami összegyűjt escrow-ba amíg pref voltam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.28. 11:39:45
  • PiszkosFred
    #58374
    A clone wars és a rebels is kánon, a swtor nem az (egyelőre, bár egyre több a kapcsolat és utalás), de a chiss az mindig is így nézett ki, Thrawn admirális "könyves" debütálása óta (lásd Timothy Zhan féle Thrawn triológia, itthon is kapható volt).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.03.28. 11:35:53
  • GaborST
    #58373
    Köszi! Kár érte bár érdekes a clon wars-ban meg a Rebelionban nem ilyen volt a szemük vagy az nem kánon esetleg ez a nem kánon?
    Nem értem már ezt.
  • PiszkosFred
    #58372
    Hja, kozben eszrevettem, hogy megint bamba voltam, el kellene mindig olvasni a teljes patch notest, ha nagyobb kontent frissites van :)

    Evek ota gyujtom az Odessen ladakbol kieso Dreadguard, Arkanian, Yavin, stb. ugynevezett "regi" szettek skinjeit a bankban, mindegyikbol 1-1 darabot, mert sajnaltam kidobni oket es egyszer meg jol johetnek. Erre most latom, hogy vegre bekerultek a collectionsbe, ha megvan a 7 darab akkor aktivalhato es lehivhato onnantol.

    A jo hir, hogy a kovetkezo par hetben rengeteg helyet fel tudok szabaditani a legacy bankban, mert legabb 5 tabot elfoglalnak ezek. A rossz hir, hogy a csuklovedoket sosem raktam el, azokat ujra be kell szereznem, mert azok szinte mindenhol hianyoznak a 7/7-hez, illetve bankbol nem aktivalodnak, csak inventorybol, igy picit menedzselni kell ezt a rakas skint.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.03.26. 13:07:44
  • PiszkosFred
    #58371
    Plusz a szemszinuk is default voros, mindenkinek aki Chiss fajhoz tartozik, azt meg cartel coinos extrakkal sem lehet valtoztatni, max szemuveget vagy egyeb "fejes" dologgal eltakarod.
    Emiatt se a krealasnal, se a kesobbi modositasnal nincs szemre vonatkozo opcio.


    Season rewardokkal kapcsolatban:
    Bugos a rendszer, neha egy-egy Claim/kivalatas utan a cuccost nem kapja meg a jatekos, vagy egyszeruen automatikusan aktivalodik, szinten anelkul, hogy megkapnad a jutalmat. Egy a lenyeg, emiatt jovo heten jon egy fix, egy rollback, mely visszamenoleg UJRA megadja mindenkinek a Claim lehetoseget (velhetoen 10-12 szintre visszamenoleg, nem nullarol kezdve), attol fuggetlenul, hogy te sikeresen behuztad vagy bugos volt nalad is.

    Vagyis a jovo het keddig erdemes mindent claimelni a season listarol, mert ujra meg fogod kapni, legyen az cartel coin, token, gift, barmi :)
  • Alanw
    #58370
    Emberit?Pontosabban? Ha arra gondolsz hogy ne kék legyen azt felejtsd el,alaptulajdonsága annak a fajnak.
  • GaborST
    #58369
    Srácok lehet a Chiss fajnak valahogy normális emberi szemet csinálni?
  • gunji
    #58368
    Grat
  • JasperJordan
    #58367
    Update: legyőztem végre xd
  • gunji
    #58366
    Na, most hogy említetted, eszembe jutott, hogy itt az SWTOR-ban a kezdetekkor is volt hasonló: kicsit ködös, de valami olyasmi volt, hogy a küldetésnek volt egy szintkövetelménye, s ha azt nagyon meghaladtad (+7 szint rémlik most), akkor kevesebb xp-t kaptál (talán 2 xp-t?). Így szintezéskor nem lehetett nagyon túlhaladni az adott bolygó szintjét. Akkor még nem volt sync level, később pl. lvl50-en visszatérve a régi bolygókra maradtunk lvl50-en és így könnyebb volt a még nehéz heroic-okat megcsinálni. Meg sokan mentek az ellenoldali outpostok ellen csoportosan, pl. Tatuinon Thorazan ellen.
  • JasperJordan
    #58365
    Elő vagyok fizetve, miért kéne sok pénzem legyen? Még a marketben sem vásároltam soha. Egyszerűen csak elő vagyok fizetve. A küldetések pénzéből élek, illetve a lootból... :D.

    1 misim volt, abból a fele ment rá Senya felhúzására ami semmit nem ért sajna.

    Próbálom le védeni a támadásait a Gemininek, de így is megöl. Valamivel tovább jutok, de képtelen vagyok megölni, lehet csak én vagyok béna de nem megy. Van még esetleg valami tippetek?
  • Plata
    #58364
    World of warcraftban van rá lehetőség hogy kikapcsold az xp-t és a karid szintje ne nőljön tovább.
    Van is az ilyen kariknak neve,de nem jut eszembe.
    Általában 19,29,39,vagy egyéb 9 szinten álnak meg a szintezéssel,fel tuningolják karit.
    Na én meg arra gondoltam amíg egy bolyón tolom a sztori küldiket kikapcsolom az xp-t és akkor nem nől annyira túl a karim szintje a bolygóénál.
  • gunji
    #58363
    Nem. Mindig kapsz valamilyen xp-t, max szinten legfeljebb conquest xp-t. (De ha jól rémlik, anno jóval a Galactic Command előtt az eredeti játéknál az 50-es szint után tényleg megállt az xp-gyűjtés, amennyiben a legacy level is maxon volt.)
  • Plata
    #58362
    Még egy dolog eszembe jutott,csak a szerkesztési idő le járt.
    Sw ToR-ban van arra lehetőség hogy a karim ne kapjon xp-t?
    Megálljon a szinteződésben és ha majd akarom újra indítom?
  • Plata
    #58361
    Bocsi a kötözködésért,de hogy hogy nincs pénzed,ha a karid 77-es akkor gondolom van előfizetésed,akkor nem kellene hogy legyen pénz gondod.Mint prefnek csak 1 misim lehet,az már gubanc.Bár úgy hogy a jedi knight/sith sorci karimat felhúztam lett egy rakás lóvém.És csak sztorit toltam,meg marha sok Fp-re jártam mert azért bolondulok.Sok pénze most nincs mert tegnap megint elvertem,de escrow-ban van neki 54 misi,mivel max 1 misi lehet nála, a többi lóvé ami jön oda megy.
  • Plata
    #58360
    Na bakker,akkor már előre parázok ettől a sügértől.
    Ebben a küldetésben melyik társ jön velünk?
    Elkezdem most felhúzni.
  • Athletic  Bilbo
    #58359
    de nagyon gáz, hogy masteren kb csak tankkal van esély megcsinálni az összest. egy napom ráment ...
  • JasperJordan
    #58358
    Neki ugrok akkor ismét párszor. Köszi a tanácsokat. Igazából a nagy baj akkor jön amikor igy meg sokszorostja magát, mert addigra kevés a hp-m és kb egy lövésből kiszed... minden kör után 20-k javitási díj, bele megyek anyagilag :D
  • PiszkosFred
    #58357
    Ha jol emlekszem van egy nagyobb sebzest okozo spellje, 2-3 seces, azt feltetlen interruptold, mert az komoly problemat okoz. Ha nem tudod megszakitani, akkor elotte nyomj egy tauntot (shadowkent van), hogy teged kapjon, ne a tarsadat. Az egesz harcban a lenyeg, hogy te csak dpselj, a boss csak teged usson, mert igy a heal csak rad megy, az meg eleg. Ha a tars is kap sok sebzest, akkor ott bajok lesznek, mert arra mar nem lesz eleg ido es heal, hogy mindkettotoket eletben tartsa. A 20-21 influence mar eleg, sok is.
  • Athletic  Bilbo
    #58356
    amikor szórja a savat vagy mifaszt rád?
    Asszem nagyon közel kell állni hozzá és szakitsd meg amikor kasztolja a savat vagy miszöszt
    Utoljára szerkesztette: Athletic Bilbo, 2022.03.22. 10:57:28
  • JasperJordan
    #58355
    https://www.youtube.com/watch?v=ohB-iwhmV6c&t=96s

    Chapter 15 ahogy látom, a videókba páran nagyon szét verik, hiába próbálom le copyzni nem megy, de ahogy elnézem yt- kommenteket nem csak nekem nem megy.. 77 szintű Jedi Shadow a karakterem amúgy. Egyszerűen nem tudom mihez kezdjek.
  • Plata
    #58354
    Hanyadik fejezetben vagy?
    Nem lehet hogy ez később van mint a 12?
  • JasperJordan
    #58353
    Szóval te már kinyirtad ezt a gemini genyót? Én 77-es vagyok és nem megy. Mint irtam a Heroic moments semmit nem ér, kb bele sem sebezz. Egyszerűen nem tudom mitévő legyek, soha nem akadtam ez idáig el.
  • Plata
    #58352
    Én most járok a 12-edik fejezetnél.
    De eddig nekem még egyik harc sem volt nehéz.A társakkal meg nem foglalkoztam,úgyis minden küldiben másik társsal kell mászkálni.
    Heroic moments-et használtad?
    Azzal nekem eddig minden lazán le ment.
    Az nem tudom számít-e,de a karim 75-ös szintű.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.22. 09:29:07
  • JasperJordan
    #58351
    Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem! A fallen empire expansiont csinálom, és éppen a gemini Captainel kell megküzdenem. De hiába, nem vállik be semmi, hiába teszem healre, vagy tankra a Companiont, pár perc alatt szét darál a boss. Olvastam hogy fel kell vinni a companion szintjét 20-ra. Megcsináltam, csak a pénzem bánta. Lassan ott tartok hogy nem tudom az armort megjavítani, kb 1 misibe lesz a küldetés összesen.. Valaki segítsen vagy dobjon valami hasznos tanácsot, mindent próbáltam a stimeket, healpackokat, heroic momentet semmi sem segített. Beragadtam. Az armorommal sem lehet a baj, bőven erősebb mint amit a szint elvárna itt. A válaszokat előre is köszi.
  • Alanw
    #58350
    Pl ez?Torfashion
  • Plata
    #58349
    Nem igazán értek a ruhákhoz.
    De nincs az Sw tor-hoz olyan oldal mint a WoW-hoz a transmog oldal a wikin?
  • gunji
    #58348
    Néztem, igen, a beállítások között, de csak egyet találtam: 'auto skip movies', de az nincs bepipálva.
    Amúgy nem ismertek combközépig vagy térdig érő nadrágot köztársasági oldalon?
  • Plata
    #58347
    Nem lehet hogy kikapcsoltad a bevezető videót?
    Nekem volt,három karit kreáltam a kieg óta,mindeggyikkel volt felirat is meg bevezető videó.
    Vicces is volt nézni sith karit jedi akadémián.
    Csak nem tudtam hogy preferedként nem szabad megnyomni azt a training gombot,mert ha megnyomod a karid beragad örökre és még a stuck sem segített.Így töröltem és új kari.
  • gunji
    #58346
    Új karakteren kipróbálnám a másik stílust, de még gondolkodok.
    Amúgy kicsit kiábrándító az opening crawl hiánya, az akadozó videók (tudom, Hero, de miért rosszabb, mint 5 éve?), meg hogy érdemben megszűntek/megszűnnek a trainerek.
  • Plata
    #58345
    Szupeer.
    Végre mehetek kiskarikkal FP-zni újra.
    Vagyis most szünet van,mert beteg lettem és nem tudok tartósan játszani Sw ToR-al,már attól felfordult a gyomrom hoyg taxira szálltam coruscantban.
  • PiszkosFred
    #58344
    Amikor jol esik, csak arra figyelj, hogy nincs visszaut, amit valasztasz, az ugy marad.
  • Athletic  Bilbo
    #58343
    végre holnaptól :DDD
    All Flashpoints are now available in Group Finder every week.
  • Plata
    #58342
    Nem,nekem volt a szokásos star wars feliratos szöveg.
    Második kérdésre passz,minek akarsz váltani class-t?
  • gunji
    #58341
    Új karakter indításakor másnak is hiányzott a Star Warsos crawl text ?

    Szerk: a Training in the Force küldetést mikor érdemes indítani?
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.03.21. 17:58:05