60022
  • Plata
    #58460
    Na mostmár össze vagyok zavarodva.
    Egyszer úgy rémlik 1 óra utána meg hogy 2 óra.
    Ma megnézem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.10. 18:57:44
  • PiszkosFred
    #58459
    En 13:00-ra emlekszem, mint reset. Bar amiota oraatallitas volt, a fene tudja csuszott e.

    Lehet valtozott mostansag, nem neztem, de azokat a daily heroicokat, amelyek nem a weekly-k reszei, azokat hetente nem csak egyszer lehet csinalni egy karakterrel? Hutta, Tython, Korriban, stb.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.04.10. 16:40:21
  • gunji
    #58458
    -k +t
    A tegnapikat viszont engedte újracsinálni, lehet, hogy az utolsó órában elindítva még egy nap cd-t rátesz?
  • gunji
    #58457
    Hm, egy körül csináltam a Korribanon a két heroicok, de délután már nem engedi felvenni. Az nem 14 órakor resetelődik?
  • Alanw
    #58456
    Javitva,csak a szerkesztési idöt benéztem...
  • PiszkosFred
    #58455
    Nincs, nem kapsz érte már season pontot. A napikat csináld minden nap, majd keddi reset után mehet a móka megint.
  • Plata
    #58454
    Ha elértem a heti limitet a season küldikben,akkor van bármi értelme még a fenmaradó háromból meg csinálni valamelyiket?
    Bár a lair boss-os küldiről gőzöm sincs.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.09. 14:07:05
  • Plata
    #58453
    Az első linked nekem nem jó.
  • Alanw
    #58452
    változások...
  • Alanw
    #58451
    további változtatások...
  • Plata
    #58450
    Valszeg agyvérzést kapnál egy órán belül a sok kérdéstől. XD
  • Alanw
    #58449
    Na akkor pláne nálunk a helyed...nincs levelezés hogy miért nem voltál ennyit meg annyit itt meg ott...ha aktuális még este be tudlak invelni
  • Plata
    #58448
    A helyzet az hogy valami külföldi klánban vagyok.
    Shields of destiny talán.
    A fő karim,ha lehet ezt mondani a jedi knight/sith sorci.
    Vele játszom komolyabban,a többi kari az csak arra van hogy veteran fp-re járjak.
    Igazával a sorcival is randomra járok,ha nagy ritkán be hív random uprising akkor oda is,no meg veteranra is szórakozásból.
    Mivel tök random hogy mikor tudok játszani így komolyan nem akarok játszani,végül is nem tudom igérni hogy minden nap x időben fel megyek,mert ha dolgom van akkor úgysem megyek fel.Általában 8-9 körül szoktam felmenni,ha tudok,ha nem akkor 10 felé,de általában így is elvagyok úgy éjjel egyig,van hogy kettőig,csakhogy reggel korán kelek,aztán ez nem túl bulis.
    Öreg vagyok már a kötötteb klán élethez.Ezért nem is akarok komolyabban játszani.A komolyabb hardcore játékhoz már öregnek érzem magam.
    Mivel külföldi klán így kb a kommunikáció kimerül annyiban hogy köszönök a többieknek.Bár már kaptam valami levelet is hogy az aktivitásom miatt jelentkezhetnék valami tisztségre,de be vallom,nem teljesen értettem,le fordítani meg lusta voltam,mert úgysem akarok ilyesmit.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.06. 13:50:03
  • Alanw
    #58447
    Gyere a Csillagösvény klánba ;-)
  • Plata
    #58446
    Frászbúk és díszkord.
    Mamáám híjjatok papot mert ördögűzés lösz.
    Távozz tőlem sántán.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.06. 11:39:21
  • mulli1986
    #58445
    Egyébként láttam, hogy főleg Plata kollégának vannak problémái klán hiány kapcsán.
    Már ugyan többször linkeltem, de Nekünk még mindig van működő aktív klán reppen és impen is. Heti szinten vannak eventek és opsok is. aktiv állomány álltalában 3-4 fő, eventeken 15-20 fő
    Face Csoport
    Disc
    Ja és DC-n lehet szervezkedni, kérdezni, stb..
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2022.04.06. 09:12:02
  • mulli1986
    #58444
    Na igen, de én megvettem a nagy részét ezeknek a geareknek fillérekért, a többit farmoltam a ládákból :)
  • PiszkosFred
    #58443
    En is vartam, de leghamarabb a jovo heten.
  • Plata
    #58442
    Nem tudom,én még majd ezután lépek fel.
    Későn jöttem haza,először letoltam STO-ban az új event küldit,majd admiralty az összes karival utána majd valamikor jön Sw ToR,új hét kezdödik megyek sokat FP-zni,meg talán ha mázlim van talán egy keményebb FP is összejön,bár uprisingre mindig órtákat kell várni.Nem biztos hogy ilyen fáradtan lesz türelmem várni.
  • gunji
    #58441
    Ma nem volt leállás? Úgy tűnik, nagyon benéztem, pedig nagyon megörültem, hogy végre növelik a MoC-ok limitjét. (link)
  • Plata
    #58440
    Köszönöm.
  • PiszkosFred
    #58439
    ctrl+U, ketszer. Az elso kikapcsolja majd 1-2 sec mulva ujra nyomd meg es akkor visszakapcsolja egy soft reset utan.
  • Plata
    #58438
    Volna egy problémám,ma kétszer is előfordult hogy mikor be hívott FP valamiért az UI eltűnt,volt hogy teljesen és volt hogy csak a karakterem és a targer frame tűnt el.Van erre valami parancs amivel visszahozhatom?
    Olyankor fordul elő amikor olyan FP-be kerülök ami már nagyban tart.
    WoW-ban a reload ui parancs segít de itt nem tudom van-e ilyen.Kipróbáltam itt is,de semmi.
  • Plata
    #58437
    Háát,mivel a WoW halott,szerintem megszüntetem az előfizetést és inkább Sw ToR.
    Még egyszer sem próbáltam ki a class változtatást.
    Vagyis még preferedként igen,de annak az lett a vége hogy törölnöm kellett a karim.
    Majd ma megnézem a scoundrel milyen most.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.31. 16:19:25
  • PiszkosFred
    #58436
    Oke, de elofizetokent tudsz valasztani masodik combat stylet a scoundrel/operative melle. Mondjuk egy mercenaryt/commando, es akkor mehet a moka lovoldozve, de ott a sniper/gunslinger is mint alternativ megoldas, ha ragaszkodsz a fegyveres tavolsagi harcmodorhoz. Hasznald ki amig tart az elofizetes, van opcio boven.
  • Plata
    #58435
    Van két scoundrel karim is.
    Egyik híler másik dps.
    Csak mindig meguntam,sith sorci annyira ku.va jó hogy miatta mindig elhanyagoltam a közelharcos karikat.
    Sith sorci,bh,sage ez a három kedvenc.
    Utána csempész de lövöldözős.
    Abból is van több,igaz nem nagy.
    Legnagyobb 59,56 és tán 30+.
  • Plata
    #58434
    Kari váltás megoldotta.
  • gunji
    #58433
    Újraindítás? Amúgy a folyamatban levő crew skill küldetéseket is vissza lehet vonni, ha rákattintasz az ikonjára (azt hiszem) jobb gombbal.
  • PiszkosFred
    #58432
    Pedig a scoundrel/operative egesz fun es egesz jo sebzest nyomnak, a stealth meg nagyon jol jon amikor a trasht kerulgeted. Sub vagy, lehet 2. combat styleod, hasznald ki es majd menet kozben visszavaltasz (a field training unlock egesz olcso)
  • Plata
    #58431
    Rendben,köszi.
    Bh karimnak felvettem amormech szakmát.
    Tegnap sorcival csináltam öt heroic küldit,nar shaddán.Kaptam is pár ilyen ruha darabot.
    Bár azt hiszem heroic küldikre valami sunnyogós kari kellene,de az nincs,mert a sunnyogós karikkal nem vagyok kibékülve,mindegyik kis szintű.Valahogy nem tudok jól boldogulni a közelharcos erőhasználókkal meg közelharcos csempésszel.Szeretek nagy távolságról harcolni,meg a kardozás sem az én műfajom igazán.Bár lehet sunnyogós csempésszel teszek még egy próbát.Talán 30-as szint körül van.

    Azt hiszem BH karinak bekatantak a társai.
    Kiválasztom az Underworld trading küldit elküldöm rá,de nem arra mennek hanem scavenging küldire.Mind a hat agyhalott ökör scavenging küldire ment,pedig én underworld-öt választottam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.31. 12:47:54
  • PiszkosFred
    #58430
    Igen, az a skin (Yavin targeter / agent) flashpontbol is esik, sot, gyarthato armorsmech szakmaval is.
    Minden "regi" flashpointban esett gear (annak a skinje) elerheto az Odessen heroic supply ladakbol is, lasd a kepet (irodai gepen leptem be, igy minden grafika lowon van, de a lenyeg igy is latszik):
    Mind a flashpoint, mind a szakmai, mind az odessen supply ladabol mas es mas szinosszetetelben jon, de a skin ugyanaz, nemi dye modul es kesz is.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.03.31. 12:27:15
  • Plata
    #58429
    Sima flashpointos gear,de nekem egész meg tetszett.Csak az öv nem lett meg,mindjárt 60-as lesz a karim szóval már biztos nem lesz meg.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.31. 11:56:01
  • Plata
    #58428
    Köszi.
    Szerintem egész jól néz ki.
    Az előző chest bumfordi izé volt,ez meg vagány.
  • PiszkosFred
    #58427
    Odessenen a leadott supply ládákból eshet minden darabja annak a "skinnek" legacy boundként (ha megvan az összes, akkor unlockolhatod minden karakterre a collectionsben). Amíg az nem lesz meg, addig rakd el a mostani, biztos ami biztos.
  • Plata
    #58426
    Már megint volna egy kérdésem.
    Az olyan szettet mint a Yavin targeter mk-3 szett később is meg lehet valahogy szerezni?
    Vagy tegyem el a bankba ha tetszik?
    Egész jól néz ki a csempésznek.
  • Plata
    #58425
    Be gyűjtöttem a companiont.
    Közben meg összefutottam egy magyar pofával megint.
  • PiszkosFred
    #58424
    Igen, azt hasznalva kapsz ket cuccost, egy instant elohivot es egy kuldetest/alertet az Odessen utan jaro jatekosoknak. Collectionsben pedig 10 CC ha account szintre akarjuk modositani a tarsat. Ranos csak bizonyos heteken erheto el, aki akarja, most huzza be, mert aztan egy ideig megint nem lesz.
  • gunji
    #58423
    Ha valaki nem találja elsőre (mint én ) : a flottán a supplies negyedben Jaleit Nall-nál (twilek csaj vendor) a 'force-imbued object' nevű holokron formájú doboz 6 tokenért tartalmazza Ranos mestert.
  • gunji
    #58422
    Én is a strongholdra gondoltam első körben, csak kicsinek tűnik 8 tokenért (főleg kettő 16-ért ;). Ranos mestert meg mintha láttam volna a postaládában, hozzá kéne indítani egy chiss jedit
    Szerk: csak egy chiss speadert találtam
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.03.30. 18:17:42
  • Plata
    #58421
    Köszönöm a választ.
    Asszem Jedi companion lesz.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha már táncosnő companion nincs.

    Egyébként az állomáson lévő kecóra vágytam eredetileg,de megnéztem másét és nem nagy szám.
    Plusz ott van még az a gubanc is hogy van alderaan-on egy csodás házam,ami tényleg csodás,de mikor megnéztem a berendezést,hát igen gyorsan kopasz lettem.
    Hogy az úristenbe lehet azt berendezni anélkül hogy ne kapnék tőle agyzsibbadást,kismillió cuccnak van hely.
    Már coruscant-i kecót is úgy rendeztem be hogy kb két szobát megcsináltam türelemmel,aztán be kattantam és szét dobáltam mindent miközben körbe körbe futkároztam üvöltve.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.30. 18:08:31