60022
  • gunji
    #58500
    Nekem fordítva: a craft volt könnyű (csak sokáig tart és drága), a wb/fp meg ilyesmi meg nehéz, felesleges időpocsékolás :(
    A fegyvereket szerintem csak skinelni lehet majd, a típus az fix marad.
  • PiszkosFred
    #58499
    Kedden kiderul, ennek most nem olvastam utana, uj d3 season van, uj nms expedicio, most ert veget az eso event is, swtorra mar nem futotta az idobol :)
  • Plata
    #58498
    Az klassz.
    Már mint a fegyver transmog.
    És lehet is majd keverni a fegyókat vagy nem?
    Vagyi akinek csak pisztoly lehet a kezében nem rohangálhat szöges buzogánnyal.
    Jah hogy galactic season heti küldi,azok mosta héten könnyűek voltak,a craftolós volt nehéz,de az is második nap meg lett,fel kellett húzni pár karinál craft skillt 600-ra.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.23. 18:33:27
  • PiszkosFred
    #58497
    Egyik eheti weekly challenge.

    Kedden jon nemi valtozas, bevalthato tokenek, megnovelt limitek, stb. Plusz erkezik a FEGYVER is a transmog rendszerbe, vegre.
  • Plata
    #58496
    Ez valami heti küldi?
    Tudjátok hogy miért lesz leállás kedden?
    Már tegnap óta írja sztím hogy leállás és karbantartás lösz huszonhatodikán.
  • gunji
    #58495
    Hm, rá ment a fél délutánom a Voss WB-re, többedszerre sikerült legyőznie a csapatnak. A trackerben persze maradt a 0/1 Defeat Nightmare Pilgrim felirat
  • Plata
    #58494
    Ma megvolt a fő boss is.
    De nem éreztem hogy fő boss lett volna.
    Elég vicces harc volt.
    Tetszett a pajzsal való vacakolás.
  • Plata
    #58493
    Elsőre is sikerült volna,ha nem vagyok olyan lökött hogy egyedül rohamozok be.
    Így hogy Senya 20 feletti szinten volt érezhetően sokkal jobban ment a dolog.
    Már bánom hogy nem vártam még vagy 40-es szintig,akkor lehet egyedül le csapja.

    Ma este húztam Chiss karimat is,fel akarom húzni 50-re hogy unlockoljam a fajt.
    Valahogy eddig sosem izgatott a Chiss.
    FP-vel húzom,jól jön az xp.
    Az egyik FP-n két fejest is kaptam,mivel nem lett bound,gondoltam fel dobom GTN-re,mivel nem volt olyan bukósisak feltéve,poénból kiraktam 1 misiért,erre egyből megvették.
    Pedig csak 30 valahányas cucc.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.22. 01:15:13
  • PiszkosFred
    #58492
    Grat, megkuzdottel erte es vele, minden elismeresem.
  • Plata
    #58491
    Ma este míg vártam hogy talán ma behív random uprising vagy operations Senya elérte a 30-as szintet.
    Úgy gondoltam hogy 30-as szinten már vissza merek menni a némberhez.
    Majdnem sikerült.Ugyanis egy valamit elfelejtettem,hogy Senya-t le is kéne hívni.
    Miután alaposan le hülyéztem magam,letámadtam egyedül a boss-t aminek gyors halál lett a vége.
    Utána viszont le hívtam Senya-t és szétrúgtuk a csajszi zrityóját.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.22. 00:50:26
  • Plata
    #58490
    Gondolom már nektek is megvan a season blaster pisztoly,a Crepuscule.
    Kiskarinak be raktam fegyvernek és raktam bele modokat,de azt hiszem kicsit bugos,folyton puffogtat,akkor is ha nem harcolok.
    Rakok magamra pajzsot lő párat,lövök egy rakétát ő meg hozzá puffogtat párat,de szinte bármit csinál a karim,a stukker bele dumál.
  • Plata
    #58489
    Köszi,ezt sem tudtam.
    Eladtam 3 vackot 2.7 misiért darabját.
  • Athletic  Bilbo
    #58488
    Flagsip plan. Guild hajót tudod fejleszteni vel. gtn-en jó pénzért el tudod adni
    Másik meg Dark project mati is lehet. szintén jó pénz.
    DArk projectet én a compok felhúzásához szoktam használni. Három olyan es 4,5 milla pénz és egyből felviszi 50-es szintre az adott compot
  • Plata
    #58487
    Egy kis felvilágosítást kérnék.
    Mivel múlthéten is meg most is van craftolós heti küldi elkezdtem felhúzni minden skillből egyet maxra.
    Gyűlik is a cucc már.
    De pár dolog nem világos.
    Kaptam ilyen flagship vackot,ezt hogy lehet felhasználni?
    Másik a war supplies:invasion force az mit ad?
    Érdemes ki bontani vagy adjam el ?


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.20. 10:50:36
  • Plata
    #58486
    Hát kihagyom,inkább megyek FP-zni,a héten csak hat küldit teljesítek és kész.
    FP-ről jut eszembe,találkoztam kis csempész karival egy olyan nevű játékossal hogy Fosostogruta.
    Nem tudom hogy magyar volt-e vagy sem,de vicces volt a neve.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.16. 22:37:49
  • gunji
    #58485
    Fel kell venni a weekly-t, az számolja a 10 küldit, amiből egynek heroicnak kell lennie (vagy legalábbis régen az volt), s igen, elég az egyik oldalon, rep vagy imp. (Nekem csak rep oldalon van meg még.)
    A heroicnak én a Trade Secret-et szoktam választani az Alderaanon, nekem azt a kocsmánál adta, s nem nehéz annyira egyedül sem. Mellé még kilenc, de több napra elhúzható, így ismételhető, nem kell mindnek különbözőnek lennie.
  • Plata
    #58484
    Jah,rájöttem,félre értettem a küldit.
  • Plata
    #58483
    Srácok a season heti küldijeinél van a GSI Valued Partner küldi,annál republic és imperial oldalon is meg kell csinálnia küldiket?
    Mert republic oldalon megcsináltam a binocular és seeker droid küldiket amiket kért,de semmi.
    Buried evil és The search begins,megcsináltam és semmi.mintha nem toltam volna le.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.16. 00:54:49
  • Plata
    #58482
    Macro küldi megvan.
    Imp sorcival eljutottam a végéig,de az autókon ugrálásnál feladtam anno.
    Seekert most vettem fel rep sorcival asszem.
    De mėg nem volt rá időm.
  • gunji
    #58481
    Magyar egyáltalán nincs :( Külföldit is kettőt-hármat ismerek, mert borzasztóan zabálja az időt a fenntartása :(

    GSI (Galactic Solutions Industries) két külön sztorilánc a flottáról indulva egy közös repuval: http://dulfy.net/2013/03/26/swtor-macrobinocular-and-seeker-droid-missions-guide/
    Anno ez egy jópofa endgame-féle elfoglaltság volt.
  • Plata
    #58480
    Ezek a dolgok nekem elég ismeretlenek.
    Sw ToR-t kezdetektől egyedül toltam.
    Mikor kezdtem kb,akkoriban tele volt a hócipőm a magyarokkal.
    Elegem lett abból ami Lotro-ban meg STO bam is ment.
    Mikor újra WOW-ozni kezdtem pár kieg kihagyásával ezért is kezdtem olyan szerveren ahol nincs magyar.
    Csak WoW-ot ismertem mert már sok évem volt benne magyar szerveren sok haverral.
    No meg nem ismerek magyar SW TOR honlapot ahol utæna nézhetnėk dolgoknak.
  • gunji
    #58479
    Big Red: Alderaanon egy GSI küldetés. Egy nagy thrantát (->repülő rája) kell megtalálni és távcsővel megkukkolni, öt fix hely közül az egyiken lehet. Nevezetessége, hogy általában a legmesszebb levő pontra kell érte menni (nincs taxi), de mivel sokáig bugos volt a küldetés, ott sem volt megtalálható, azaz sehol sem volt. Így aki véletlenül belebotlott, igazán szerencsésnek érezhette magát.
  • Plata
    #58478
    Nekem tele lett a hócipőm az előtte lévő hülye küldikkel.
    Oda visza kellett rohangálni ugyanazon a pályán miközben egyre több méreg öl.
    Teljesen idétlen időhúzó küldetés
    Amilyen jó volt pár fejezet az elején olyan semmilyen a vége.
    Mire bosshoz jutottam már nemsok türelmem volt.
    Egyszer ott is hagytam karim és ki mentem enni egy kis fagyasztott cseresznyét.
    Persze mire vissza mentem karim meghalt méregtől.
    De nem nagyon érdekelt. XD

    Viszont most fáj a torkom.
    Így jár aki éjjel fagyasztott cseresznyét zabál.XD
  • PiszkosFred
    #58477
    Oh, a draga jo gemini boss :) Na ott nagyon sokan szivnak, az egyetlen kihivas az egesz kotet-kotfe vonalon, bar ahogy rajossz, hogy mit kell megszakitanod/interruptolnod, mar konnyu. Healer comp 20+ ajanlott.
  • Plata
    #58476
    Nem igazán tudom mi az.
    Tegnap eljutottam chapter 15-be,hát az egész chapter egy rakás fos,oda vissza kell rohangálni,a végén meg van az a genyó boss.
    Sajna nem sikerült leölni elsőre,meg már cseszettül morci voltam a sok unalmas fuss ide meg fuss oda majd még kétszer fuss vissza küdletésektől és inkább elhúztam.Megpróbáltam megölni,de alapból volt rajtam vagy 40 stack méreg és még ő is rakott rám,Senya meghótt meg én is.Majd megpróbálom fel tornázni a haveri szintünket,vagy hagyom a csába.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.15. 13:16:35
  • gunji
    #58475
    Belefutottam Big Redbe Alderaan #2-es instance-on Wardpost Hurne mellett, ha valakinek szüksége lenne rá. Azt hiszem ez is 14.00-kor szokott váltani helyet.
  • Plata
    #58474
    Én tegnap kaptam küldetés közben szép kardot sorcival.
    Vártam hogy behívjon operations vagy egyéb,mindenre jelentkeztem kivéve veterán flashpointra,az már nem kellett.
    Közben küldizgettem és esett szép kard,csak éppen valami 192-es ha jól emlékszem.Jó lett volna használni,de nem lehet bele jó modot venni.
  • PiszkosFred
    #58473
    Jaja, twitteren tegnap volt egy dev poszt rola. Sajnos egyelore nincs mod 320+ fegyvereknel, nem tudom a tpakolni az altalam valasztottba es hianyoznak a regi megszokott skinek. Van aki meg ezen felul kemeny carteleket koltott ezekre, most meg nem tudja hasznalni :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.04.13. 07:58:10
  • gunji
    #58472
    A játékon belül csak class storykra és heroic-okra van achievement, az összes küldetésre szerintem nincs, a Steam achievementjeit nem ismerem.

    A régi bolygókon nincsenek új küldetések, azok vannak csak, amikkel eredetileg kijött a játék (a GSI-t meg az új eventeket nem számítva). Így csak a heroic-ok és a bónusz küldik ismételhetők.
    Ha a GS2-höz keresel 8 coruscanti küldetést, akkor a heroic-k jók arra, a bónusz küldikkel pont kijön a nyolc, vagy másnap ismételhető, vagy másik karakterrel.

    Szerk: chaten beszéltek róla, hogy elkészült a fegyverekhez a skinezés, így hamarosan ki is jön (tipp: május 4-re)
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.04.12. 23:12:43
  • Athletic  Bilbo
    #58471
    Nézd meg az acsik részen Coruscanttal hogy állsz
  • Plata
    #58470
    Csinálgatom bolygók küldetéseit,ha meg van az össze sküldi csinálva nem kellene kapnom valami öcsit?
    Coruscantot már sokadjára járom végig,sehol új küldi,csak heroic,de nem kaptam semmi öcsit.
  • Plata
    #58469
    Heti starfighter küldit meg akartam csinálni.
    Elmentem az elsőre,túl közel mentem egy roncshoz és bele ragadtam.

    Majdnem a csata végéig ott vártam a jó szerencsét hogy valaki kilőjön végre.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.11. 19:56:15
  • gunji
    #58468
    Megvan még, ritkán látok belogolni egy-egy embert, de szerintem évek óta nem nagyon használta senki. Az újak már nem ismerik, s azt hiszem, az új karakterek sem lépnek be rá automatikusan.
  • Plata
    #58467
    Lehet hogy a szerver összevonások miatt szűnt meg?
    Vagy az nem zavar be?
    Tegnap megint mázlim volt és be kerültem dantuin fp-re,szeritem ez az egyik leg hangulatosabb flashpoint,igazán KOTOR hangulata van.
    Legalább is nekem.
    Érdekes FP si volt,le vágtuk az utat a sziklákon keresztül.
  • PiszkosFred
    #58466
    Igen, "hun" vagy "hungarian". Itt utobbi volt 2011-et koveto evekben az alap magyar cset, aztan nem tudom mi lett vele, egy ido utan mar nem csatlakoztam be oda. A "hun" meg a szokasos standard magyar csetek mas mmokban. Csucsidoben meg kell nezni, hatha hasznalja meg valaki.
  • Alanw
    #58465
    Cjoin /hun lenne a magyar chathez a belépés?
  • Plata
    #58464
    Fura hogy nincs magyar cset.általában van mindenhol.
  • PiszkosFred
    #58463
    Sok evvel ezelott volt egy, a "hungarian" jatekosok altal letrehozott chat (channel), de nem tudom jelenleg hasznaljak e.
  • Plata
    #58462
    Random operationsra meg uprisingre mostanában senki sem jár?
    Tegnap este kb fél kettőig vártam hogy be hívjon de semmi.
    Bár jól el szórakoztam az időt közben,de csak egy meghiúsult inv jött egyszer semmi több.
    Jut eszembe magyar cset nincs a játékban?
  • Athletic  Bilbo
    #58461
    nyári időszámításnál 2 óra a reset. Télen 1