60022
  • Plata
    #58580
    No megint volna egy problémám.
    Elővettem a kis trooperemet a heti küldi miatt,megcsináltam vele két küldetést és megnéztem hogy számolta-e.
    Hát ez kicseszettül nem 2 küldit számolt.

    Pedig csak két küldit toltam le vele a trooper sztoriból.Vagyis az egyik csak beszélgetés volt NPC-vel akitől elindult a nar shadda sztori.
    Sith sorcival,bounty hunterrel jedi shadow-al játszottam,sorcival és bh-val le toltam a coruscant bossokat,mahd quesh-en a négy süket boss-t.Shadow-ot meg szinteztem mert dupla xp event van.
  • Plata
    #58579
    Ma meglett a max rang cartelnél.ki is vettem a széket.

    És 200 CC-ért unlockoltam az accoutra.
    Ruhát nem lehet,sajna.
    Jah a repülő konzerv a karim mellett postán jött ajándék,május 4-re.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.03. 14:28:18
  • Plata
    #58578
    Nekem összesen van 5,kb 500 órányi játékkal.
    Én mindig ritkán kapok.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.03. 11:14:52
  • PiszkosFred
    #58577
    En is igy jartam 1-2 honapja heteken keresztul naponta egy, vagy ket kartya jott, aztan csend. De ujabban megint dobja naponta, igaz most csak par perceket jatszok, de nem "erdekli" a rendszert, adja ugyanugy a kartyat.
  • Plata
    #58576
    Elfelejtettem írni,de tegnap előtt este mikor toltam a sztorit és le toltam egyszerre 5 fejezetet,kaptam steamen 4 kártyát egyszerre.Mióta steamen vana játék már elég sokat játszottam,de eddig csak egy kártyát kaptam,most meg egyszerre négy is jött.
  • Plata
    #58575
    Meg van a baj.
    Nem lehet aktív sztori Flashpoint küldetés.
    Ha van aktív sztori FP küldi akkor nem számol semmilyen random FP-t be a küdletésekbe.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.02. 21:39:38
  • Plata
    #58574
    Minden más karival megy.
    40-50-60-as karival is.
  • PiszkosFred
    #58573
    Sot, elvileg ha a csapatbol akar csak egy embernel nincs bejelolve az osszes elerheto FP, akkor sem adja meg, hiaba nem a te hibad. Vagyis, ha berak Hammerbe, harom embernel 28/28-as beallitassal, de a negyediknel csak a Hammer volt kijelolve, elvileg miatta megint bukod a dolgot.

    Hagyd a fenebe, vagy csinald guild tarsakkal, cimborakkal.
  • PiszkosFred
    #58572
    Probaltad mar nagy/maxos karakterrel, ahol mind a huszonvalamennyi FP elerheto es be van pipalva? Mert ez csak akkor mukodik, ha mindegyikre tud mar menni a karaktered. A kiskariknal nem erheto el mind a 28, azert nem adja meg, mert "nem teljesul a feltetel", hiaba van bejelolve a szamara elerhetoek kozul mindegyik, az a 4/4 vagy 10/10 nem eleg, 28/28 kell.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.05.02. 12:58:28
  • Plata
    #58571
    Nézd ilyen napok óta,akár hányat megyek.


    Most vettem észre,a KoTeT vagy mi csak 9 fejezet.
    Azt hittem az is van vagy 14 mint a másik.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.02. 12:49:01
  • Plata
    #58570
    Conquestben számolja,meg kapom értük a conquest pontyot,de a flottás küldikben nem.
    Vagyis nincs weekly küldi jutalom.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.02. 12:29:47
  • Plata
    #58569
    Hát most a öt fejezet kész,jelenleg az van hogy feláldozta az életét hogy a fiát meg mentse.De az meg elszelelt a vérbe,utána meg mentünk a Borg bolygóra,ami kicsit röhejes vót.
    Nincs valami oldal ahol le van írva az egész sztori meg a választások?
    Egyenlőre nemakarom megnézni,végig akarom tolni a sorcival úgy ahogy jónak érzem,de heccből végig tolnám egy nem erőhasználóval is.Másodjára már nem zavarna ha tudok mindent.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.02. 12:29:30
  • PiszkosFred
    #58568
    Conquestben nem szamolja vagy a flashpointos (flottas) weeklyben?
  • Plata
    #58567
    De nekem napok óta nem számolja az FP-ket.régebben bele futottam hasonlóba,dfe ott az volt a baj,random FP-nél ki volt kapcsolva athiss meg hammer,mert már sok volt.
    Viszont ennek a karinak az összes FP be van kapcsolva mégsem számolja.
  • PiszkosFred
    #58566
    Ha a KOTET/FE sztorira gondolsz, akkor ott a korabbi chapterekben es akkor ott az elejen meghozott dontesedtol egyuttesen fugg.
  • PiszkosFred
    #58565
    Ebbe en is belefutottam mar parszor, 0/8-rol egy heroic alatt 3/8-ra ugrik ugy, hogy osszesen csak egy bonusa volt a heroicnak es csak azt csinaltam meg. Mondjuk ennel rosszabb bug sose legyen :)
  • Plata
    #58564
    Volna egy kérdésem a sztoriról.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Senya végleg meghal?Vagy valahogy még vissza tér?Bírtam őt.
  • Plata
    #58563
    Ma sem megy.
    Togruta karival hiába megyek random FP-re nem számolja,sem a 3 random,sem a 3 veteran FP-nél.
    Randomra megyek,de nem számolja,az összes FP be van jelölve.
    Mégsem számolja.
    Cademimu hammer és athiss,ezeken voltam,mindegyik random volt.Még is maradt most is 0/3 mindkét küldetésnél a számláló.
  • Plata
    #58562
    Galactic season vendornál van 3 tokenért Makeb gazebo,az valami nagyon szép dísz a strongholdba,most néztem,ki raktam alderaan-i ház erkélyére,tényleg iszonyú klassz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.01. 00:18:39
  • Plata
    #58561
    Srácok,ma a cartel marketben féláron 750 CC-ért lehet venni contraband cartel slot machine-t.
    Én vettem is egy darabot.
    750 cc.
    Napi küldim meg is lett.

    Be tettem az alderaan-i kecóba.
    Már be kéne rendezni,de lusta vagyok,kb 10%-ban van kész.
  • gunji
    #58560
    Nem tudom, de hasonló volt nekem múltkor a Voss wb, csak nem veteránul.
    Amúgy tök logikusan számolja a küldetéseket a Distant Outer Rim: egyik karakterrel megcsinálom a Pirate Bullies-t a mellékküldjével, s lesz nulláról 3/8 . Másik karakterrel is ugyanezt: lett 6/8 . Napváltás után már csak a Pirate Bullies-t engedi: erre lesz 7/8 . Jó ez így
  • Plata
    #58559
    Lehet olyan hogy egy nap csak max x karival lehet letolni a weekly veteran fp küldit?
    Tegnap toltam kiskarikkal a veteran fp-s weekly-t,még éjfél felé gondoltam togruta kiskarival is le tolom,felvettem a küldit elmentem veteran fp-kre,a harmadiknál vártam hogy kapom a jutalmat és semmi,nézem a küldiket és minden FP-s küldim 0/3-on állt,a három random akármi és a három random veteran fp is.Pedig totál randomokat toltam.Ugyanúgy mint a többi karival.
  • gunji
    #58558
    Örömmel látom, hogy létezik még régi klán :)
  • Plata
    #58557
    Ma kiskarival játszva találkoztam egy magyarral.
    Mivel nem nagyon figyeltem oda a többiekre,így csak fp vége felé vettem észre hogy jé de magyaros neve van ennek.
    Jobban megnézve látom hogy Fény hozók klánból van,akkor már tuti volt hogy magyar.
    Cademimu vagy candemiu vagy a rosseb tudja milyen mimu-n találkoztam vele,érdekes neve volt,de nem emlékszem rá sajnos,névmemóriám kb nulla.
  • gunji
    #58556
    Igen, ugyanúgy ejtik, mint mi a sziát. (És fura módon hasonló célból is használjuk, de az okosok szerint nem onnan vettük át. Ez a szép a tudományban )
  • Plata
    #58555
    Értem kösz,akkor azt kellett volna csinálni.
    De már mindegy.
    Az előbb Vette úgy köszönt mintha magyar lett volna,azt mondta szia,na persze a szövege az volt hogy see ya.
    De tisztára olyan volt mint egy szia.
  • gunji
    #58554
    Igen, vagy npc-ket kell ölni (egyet ér) vagy faliterminálokon pötyögni (az négyet ér), de a companion nélkül.
  • Plata
    #58553
    Na a heti 7 küldi nekem is kész.
    Hogy hogyan nem világos.
    Mert bementem pvp-re,mikor indult a csata megindultunk,neki az ellenségnek,erre kiírta hogy 0-0 victory.
    Ez egyből két pont,nyertünk még egyet és kész ez a borzadály.
    Hogy miért lett vége pvp-nek azonnal és a 0-0 miért győzelem,az homályos de nagyon.

    Ki vettem a mound packot.
    Érdekes,de nekem ezektől a season mount packoktól már másodszor hal le a játék.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.28. 21:16:34
  • Plata
    #58552
    Akkor jó,valamiért az rémlett május közepén jár le.

    Ennél a küldinél ha jól értem be kell öltözni és úgy ölni?
    0/150 Defeat Syndicate Members and Plant Incriminating Rumors

    Create infighting within the Hutt Cartel, Exchange, and Black Sun by defeating syndicate members and planting incriminating rumors while disguised as a member of the syndicate.

    Locate Syndicate Armor crates to don a disguise and plant rumors by locating and accessing Syndicate Personnel Consoles across Coruscant, Nar Shaddaa, Tatooine, and Quesh.
    Tudom vannak olyan ládák amivel be lehet öltözni.
    A heti küldik közül hat kész egy kéne még,de ez a 8 pvp csata a halálom.
    Már két pvp csata után iszonyú álmos vagyok és elalszom harc közben.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.28. 20:20:08
  • gunji
    #58551
    Gratz Én még 90, elvileg jövő hét vége a céldátum. Csak még helyet kellene csinálni a cuccoknak
  • PiszkosFred
    #58550
    Van meg 67 napod, ha csak minden nap 2-2 pontot szerzel (daily 25k-s egyeni conquest), akkor is meglesz, lazan. Ha megcsinalod a hetiket nagy reszet, akkor 2-3 het, maximum.
  • Plata
    #58549
    Grat,nekem még 18 hátra van,gondolom nem is sikerül időre.
  • PiszkosFred
    #58548
    Na, ket honapig mostantol szabadfoglalkozas. :)
  • Plata
    #58547
    Hű az cinkes.
    Az azt jelenti hogy kell kb 260 vacak.
    Mivel volt 8 season tokenem vettem egy díszt,gondolkoztam hogy megveszem az egyik kéglit az állomáson,de minek,van négy házam,abból kettő van be rendezve,kettő még sehogy mert nem volt kedvem,meg elfogyott a szép berendezésem.
    Így vettem egy szép díszt 6 tokenért,azt hiszem majd az alderan-i házba teszem,vagy nar shadda.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.27. 10:18:24
  • PiszkosFred
    #58546
    Nem, mint a tobbi uwx repus dolgot, ezt is meg kell venned mindegyikkel.
  • Plata
    #58545
    Úgy döntöttem a 20 vackomat félreteszem még a következő rangra,Mert a nagy trónhoz maxos repu kell és néztem még ki valamit,hogy mit azt elfelejtettem és ahhoz is max rang kell.
    Ha a trón-t megveszem egy karinak akkor tudom unlockolni a többinek is?
    Egyébként venni akartam a starfighter-be fegyver színt,de nem engedi.
    Csak köztársasági kari vehet.
    Szegény republic sorcimat még mindig meg különböztetik.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.27. 08:51:22
  • Plata
    #58544
    Ciki,de bugos.
    Flashpointon kész lett.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.26. 23:23:09
  • Plata
    #58543
    Klassz.
    Közben majdnem eljutottam egy Operationsra,de aztán valaki vissza lépett.
  • gunji
    #58542
    Igen, normál küldetésekben (kivéve: Warzones, Galactic Starfighter, Flashpoints, Operations).
    (Forrás: https://www.swtor.com/info/news/article/20220405)
  • Plata
    #58541
    Tudom.
    De hetiküldihez úgyis kell 3 random.
    Van 6-7 fontosabb karim,mire meg lesz a heti küldi velük,bőven megvan a 8 FP.
    Minek az az alvás.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.26. 22:21:59