60022
  • Plata
    #58620
    Most hogy húzom fel kis karikat 75-re észrevettem egy dolgot,aminek nem tudom mi értelme.
    Ha a karid elmúlt 60-as szintű 65-ös szett esik neki FP-n,amikor 65 lesz egy másik 65-ös szett esik neki.
    Kb 10 ilvl-el nagyobb de ehhez képest meglehetősen rondább is,miért van két szett 65-ös szintre?
    Bár azt hiszem van harmadik is,de az kék,én meg a lilát adtam a karira.Viszont ládából esett kék is.
    Vagyis nincs is 10 ilvl különbség,az egyik szett 208 a másik 216.
    A 208 igazán pofás,a 216 meg bumfordi.
    208-as outlander a 216 defiant.
  • Plata
    #58619
    Mi a túró.
    Kösz az infót.
  • PiszkosFred
    #58618
    Nekem sem volt gond sosem felhuzni 600 utan a szakmakat, egyetlen karakterrel sem. Kvazi egeszen 650+ szintig csak a kiegeszto elemeket gyartod, aztan az utolso 20-30 szint az, ahol esetleg mar erdemes atvaltani errol mas, akkor mar elerheto cuccra. Ha van raktaron nyersanyag, akkor seperc alatt megvan ez is.
  • gunji
    #58617
    Az aug kit mk 11-hez 690-es szint kell már. Ha a vendornál a keresőmezőket átállítod 'All'-ra, akkor kilistázza az összes megvehető receptet, ott meg azt, hogy milyen szint szükséges hozzájuk.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.05.26. 18:21:06
  • Plata
    #58616
    Volna még egy problémám.
    A BH akivel nekimennék a sztorizásnak 80-as,még az alap sztori sincs meg neki,csak sokat FP-ztem vele.
    Hogy ne unatkozzon adtam neki crew skillt is.
    Megvettem az advanced skill-t is,így már 700-ig mehetne neki.Csak hogy nem tanít neki a trainer Mk11 cuccot.
    Flottán próbáltam.Mk10 cuccot tud gyártani mk 11 nincs,már 600 felett van a skillje.
    De akkor sincs neki például augmentation kit mk11.
    Az Mk10 meg már szürke.
  • Plata
    #58615
    Köszi a tippet,az a field respec meg van.Bár még sosem használtam azt hiszem.
    Van egy Powertech BH-m,nagyon régi kari,kicsi a szintje,valami 50-60 közti azt hiszem.Mikor nagyon megvariálták a skilleket és a talentet,vagy hogy is hívják SW ToR-ban,utána nem nagyon játszottam vele.Túl egyszerű lett és kevés lett a skillje.Imádtam azt hogy kellett neki vagy öt skillbar.Majd felhúzom 80-ra,a 80-as BH-m meg nem powertech,hanem mercenary talán és az a rakétás.Bocs nem vagyok játékban,plusz fáradt is vagyok és most csak kávé jut az eszembe.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.23. 20:49:00
  • PiszkosFred
    #58614
    Powertech BH-t en most nagyon szeretem, azt nagyon tudom ajanlani, es konnyen tudsz valtani pyro meg shield kozott attol fuggoen, hogy egy jo dps kell e vagy egy stabil tank a csapatba :)

    Masodlagosnak vedd fel a scoundrelt, aktivald a field respec perket es kvazi barhol (ha nem vagy harcban vagy queue-ben) tudsz valtani oda-vissza a stealth/nem stealth kozott ha sunnyogni kell.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.05.23. 20:18:40
  • Plata
    #58613
    Remélem be néz valaki és ad nekem tanácsot.
    Republic sith sorcival már túl vagyok Mek-sha sztorin.
    Kaptam is egy csini öcsit,hogy köztársasági karival letoltam a sztorit meg egyebek és arra gondoltam nekivágnék egy birodalmi karival is majd.De nem erőhasználóval szeretném letolni kotfe kotet és egyéb sztorit,melyik class az amivel a legkönnyebb lenne szerintetek? Tank bh vagy inkább dps és ott is melyik,vagy próbáljam meg ügynökkel aki tud sunnyogni?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.23. 20:02:50
  • Plata
    #58612
    Nem tudjátok véletlen,hogy a flashpointokat könnyítették-e?
    Kis karival voltam Lost island-on épp most,valami gond volt vele,a boss-ok lúzerek voltak.
    A nagy böhöm Sav-rak lófingot sem csinált,csak állt mint a faszent és bömbölt.A mini bossok oylanok voltak mintha csak egyszerű trash mobok lettek volna, a végső boss,a zakkant doki meg megint nem csinált szinte semmit.
    Mondjuk xp-t is elég keveset kaptam,nem léptem szintet.
  • Plata
    #58611
    Láttatok már olyat hogy a szerveren -1 karitok van?
    Ma nagyban trappoltam a flottán mikor bumm kidobott a szerverválasztóra és ezt mutatta.

  • Plata
    #58610
    Tegnap odáig elmentem az oricon sztoriban hogy felmentem a toronyba le kapcsoltam a gépeket meg le csaptam egy sith szutykot.
    Továbbihoz nem volt kedvem mert ez a bolygó rém gáz.Kicsit olyan mint Wow-ban maw.
    Abból is elegem lett és sok év után felfüggesztettem az előfizetést.
    Viszont amíg szutyok bolygón bóklásztam az este be hívott három master fp-re,abból kettő skerült,az egyiknél a híl leléptett mert nem jött be neki az FP.Utána többiek is kiléptek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.13. 10:47:32
  • Plata
    #58609
    Ez az oricon dread sztori ad valami jót?
    Mert ez az oricon elég gagyikon.
  • gunji
    #58608
    Igen, az a konzol adja majd az újakat a hajón. E bolygó meg az Oricon lesz (így ránézésre).
    (Mondjuk azt nem értem, miért adja az Oricon-t, ha a Shadow of Revannal/KOTETtel/KOTFE-vel már végeztél . Iokath-nak kellene jönnie )
  • Plata
    #58607
    A flashpointok megvoltak mind már.
    Csak nem sztori hanem veteran módban.
    Találtama hajón valami dreed lordos küldit.
    Vagy mi a szárt.
    Ilyen ronda bolygón ronda ződségeket kell ölni.

    Kukkert meg a droidot felejtsd el,inkább lefejelem ötvenszer az asztalt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.12. 22:38:44
  • gunji
    #58606
    A KOTFE/KOTET után? Hogyne lenne még story Itt egy szép folyamatábra: (forrás: reddit)
  • Long_Gun
    #58605
    lvl80, 326-os vagy jobb gear és a fleeten figyeled a chat-et ki keres story vagy vet. -re embert. mm fp meg passz, dps-eimet kb 10-15 perc alatt behivja. Közben lehet az elmaradt társaságokat repuzni, hc mission-öket, hc questeket, vagy pvp ha érdekel, napizni, amúgyis minden cucchoz rahedli tech meg 1éb bigyó kell. Esetleg rágyúrhatsz az új 300-as augment gyártásra :D
  • Plata
    #58604
    Tegnap kész lett a galactic season 100-as szint,most nem tudom merre tovább.
    Mi a bánatot lehet csinálni?
    Kotfe és Kotet is kivégezve,ezután még merre van sztori?
    Sajna hiába várok fél napot is arra hogy master fp vagy uprising esetleg operations vagy mi a túró be hívjon,sosem jön rá inv.
    Ennyire nem jár senki randomra?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.12. 20:48:10
  • PiszkosFred
    #58603
    Az otszor stackelo 2 seces extra dmg? En azt hasznalom legalabbis.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.05.10. 20:49:54
  • pajer_csaba
    #58602
    Valaki tudja, hogy Carnage Marának milyen tactical kell? Mert ugye a 7.0 elvette azt ami 'vót.... :/
  • zolesz76
    #58601
    "dupla XP event megnyomja kemenyen, de hozzateszem, hogy anelkul is baromi gyors a fejlodes, siman lehagyod a kontentet"

    Igen, ezt magam is tapasztaltam, ennek köszönhetően tudtam átugrani az altommal a KOTFE/KOTET kiegeket.
  • Plata
    #58600
    Köszi.
    Úgy nézem a sorci a legjobbak közt van.
  • PiszkosFred
    #58599
    Heroichoz is jo, ha ki akarod hagyni a mobok nagy reszet.

    DPS listat itt is tudsz nezni, foleg hosszabb operations bossok alatt mert ertekeket
  • Plata
    #58598
    Bevallom az enyém valamelyik sunnyogós.
    Hogy melyik passz,mert ha nem vagyok játékban úgysem tudom mi a neve.
    Gondoltam sztorihoz jó lesz ha tudok sunnyogni.
    Skippelhetek sok harcot.
    Csak azért húzom mert kell az öcsihez egy 75-ös agent is.
    Kedvencem még mindig a jedi knight/sith sorci karim.
    De az öcsihez kell minden classból 75-ös.
    Van három ügynököm,1 sniper,1 valami híler,meg ez ami sunnyogós,de van neki második spec is már,valami bh.Hílert rég nem használtam már.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.09. 12:57:45
  • PiszkosFred
    #58597
    Sniper/gunslinger: top dps, a mara/senti/assa/shadow kozelharci erohasznalok utan az egyik legjobb.
    Operative/scoundrel: nagyon gyenge jelenleg, a tobbihez kepest mindenkeppen.

    Merc/commando is gyenge, viszont a vanguard/pwertech (a plasma/pyro) egesz korrekt dpst tol.
  • Plata
    #58596
    Van valahol arról lista hogy most melyik class az erősebb?
    Vagy valami dps vagy tier lista mint WoW-ban?
    Mert tegnap kiskarival random Fp-n valami BH-ba oltott trooper leszólta az ügynökömet,nem emlékszem milyen troopert vót,de aszondta váltsak másik specre mert az az agent spec gyenge és vacak nagy szinten.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.09. 11:39:36
  • Plata
    #58595
    Igen,sajnos csak holnapig.
    Pedig minden classból akartam egy 75-öst,de nem jön össze.
    Bár szerintem sith warrival váltok combat style-t mert sehogy nem jön be a stílusa.
    Jedi knight is úgy 80-as hogy igazából sith sorci.
  • PiszkosFred
    #58594
    Igen, dupla XP event megnyomja kemenyen, de hozzateszem, hogy anelkul is baromi gyors a fejlodes, siman lehagyod a kontentet mar az elejetol kezdve, foleg akkor, ha csinalsz heroic napikat vagy random flashpointokat is a class/planetary kuldik kozben.

    Szegeny BH-m hamarabb lett 75-os anno, mint hogy a sztoriban DK-n ellopja a sajat elso hajojat, csak azert, mert vegigszaladtam az osszes heroicon, ami folyamatosan elerhetove valt, ahogy jottek a szintek (igaz elofizetokent viselte a DVL szettet (+40%) es folyamatosan aktiv volt egy XP tekercs (+25%) is). :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.05.09. 11:34:53
  • zolesz76
    #58593
    Elnézést, most látom, hogy double XP event van holnapig.
  • zolesz76
    #58592
    Párhuzamosan szintezem a fő (Gunnery) és az alt (Sawbones) karimat. Előbbivel nemrég kezdtem neki a legutóbbi kiegnek, de egy-két küldi után már 79-es szintnél járok vele, mert egy küldetés több, mint másfélmillió XP-t dob.

    Ugyanez a jelenség állt fenn a Sawbones-nál, viszont rá már az Onderonon is így ontotta az XP-t a játék, ellenben a mobok már ott 75-ös szintűek voltak. Meg is akadtam egy kicsit, úgyhogy visszamentem Ossus-ra dailyzni, amivel egy kicsit összeszedtem magam, így vissza az Onderon-ra és onnantól már simán ment. Mindezeknek köszönhetően Mek-Sha-ra átérve nagyon rövid idő alatt 80-as lett az altom, holott hol van még oda a LotS.

    Más is tapasztalt ilyesmit? Direkt van ez így, vagy valamilyen bug lehet.
  • Plata
    #58591
    Végeztem az Eternal throne-al is.kicsit többet vártam a végétől.
    A végén egy picit elbizonytalanodtam és bár teljesen végig jó oldalon vittem végig,egy hangyányi késztetés volt bennem hogy a karim legyen az empress.
    Viszont érdekelne hogy ha a sötét oldalt választom a végén akkor mi történik?
    No meg volna egy dolog ami valszeg marhaság.
    Létezik az hogy az egyik kari másképp jár mint a többi?
    Vagy csak a karinak rövid nadrágja van azért tűnik úgy mintha másképp járna?
  • Plata
    #58590
    Hát ez nekem új.
  • PiszkosFred
    #58589
    Igen, az ESO-t készítő ZOS csinálja már évek óta, nagy titokban. (Iparági és fejlesztői pletykák szerint)
  • Plata
    #58588
    Hallottatok arról hogy új Star Wars MMo készül?
    Állítólag jön mandalorian mmo.
  • Plata
    #58587
    Bakker,az egyik cucc 80 misitől kezdődik GTN-en.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.05. 20:52:29
  • Plata
    #58586
    Na ma is tanultam valami újat,ha kiskarival megyek pvp-re akkor mindenféle értékes itemeket ad amit el lehet adni GTN-en.
    Kiskari de 70 és 75-ös itemeket is ad.
    Heti küldihez kell 8 pvp.
    A lair boss 25 ör robot vagy egyéb küldi nem járható így marad a PVP.
  • Plata
    #58585
    Sajna ez igaz.
  • PiszkosFred
    #58584
    Forditva, a te szuletesnapodon van az "star wars nap", te szulettel hamarabb, Lucas akkor meg csak tervezgetett :)
  • Plata
    #58583
    Köszönöm.
    Vicces hogy SW örültként SW napon van a szülinapom,ez a legjobb ajándék.
    Örülök hogy sikerült felhúzni a reput.
    Tegnap piszok mázlis pörgetéseim voltak.
    Az alderaani kecóban a slot gép mellett van NPc akitől vehetek tokent,betáraztam kb 40-et gondoltam talán elég lesz a maradék,talán 14k repuhoz,de végül el sem fogyott,még maradt is vagy 20.
    Már csak a nyáron kell hozzá pörgetnem cartel vackot,mert az a 20 ami volt gyorsan elfogyott.
    Vettem trónt meg karimnak alsót és felsőt és ennyi.
    A mount-ot tudtam 200 cc-ért unlockolni accountra,a ruha sajnos nem unlockolható,pedig egész jól néz ki.Tettem bele talán zöld sárga dye modult,utóbbiban nem vagyok biztos,de valami zöldes modul,de szerintem szíp lett.

    Ui:Szerinted lehet abból valami bajom hogy a galactic season rosszul számolta a küldiket?
    Ha jólemlékszem hat darab küldivel kész lett a tizenöt helyett.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.04. 10:28:11
  • PiszkosFred
    #58582
    Behuztam en is. Mar-mar komikus, hogy a max reput/szintet kb 200 tokenbol el lehet erni kb 2 ora alatt (igaz a weekly repu limit csak 3 het alatt), mikozben anno a gatyaja rament annak, aki a huzta :)

    Hja, es Isten eltessen!
  • Plata
    #58581
    Kész is vagyok a 15 küldivel.