60034
  • Laroa
    #45498
    Nekem egy név se volt foglalt
  • picket
    #45497
    Az altjaid nevét add meg (különösen azokét, ahova nagyobb összeget küldenél)
  • stern
    #45496
    Na athocity mehet a tombra... Ez azért is elég gáz, mert én nem szerettem volna soha egy ennyire telített szerverre költözni. Illetve mindenkinek volt (van) legalább egy kis karija tombon. Ha másért nem, hogy csak benézzen...
    Az összes név foglalt... És az új név választása is rendkívül lassú és nehéz. Nagyon utálom a sorszámozott neveket és már előre érzem, hogy éjszaka az altjaim közti levelezgetés közepette másoknak fogok küldeni kreditet, cuccokat...
  • DoctorStryker
    #45495
    Nem tudom, hogy neked az hhogyan sikerült, inkább csak figyelmetlen voltál...
    Tegnap 5 karakteremből 2-t kellett átnevezni.Amint ez elsővel sikeresen végeztem mindjárt a másodikra átugrott, változott a háttér is.

    Ilyenkor az emberek hajlamosak elsumákolni dolgokat, s felfújni. Bocs de én naponta többször találkozok ilyenekkel.
  • Nephin
    #45494
    Szerintem ha figyelsz, mit nevezel át, akkor nem lehet gond, eddig sokaknak sikerült :P, de ha biztosra akarsz menni, menj egyesével. :D
  • picket
    #45493
    Akkor azt a következtetést lehet levonni, hogy egyszerre egy karaktert érdemes mozgatni?
    Érdekel, mert négy karakterem van Ahton, és nem szeretnék felváltva belépegetve adni a 4 fős szerverpopulációt szolgáltatni
  • Laroa
    #45492
    Legyen MamaKirálynőSzigetenPongoPongo
  • a.carkey
    #45491
    Négy napjuk van, utana delete minden, és cancel acc. Aztán úgy teszek a BWnél is, mint a SOE esetében: ha bármit meglátok tőlük, megyek át az út másik oldalára.

    (Megj. biztos nem csak én jártam így, hanem jópár több karaktert mozgatott, és mindegyiket átnevezendő player.)
  • a.carkey
    #45490
    Borgese :) De lehet, hogy Borgesova-vá kell változtatnom, ha a support nem nevezi vissza kértekre a main karimat ... :D
  • a.carkey
    #45489
    Három karim volt noname krix-krax. Nem akartam a mainemmel kezdeni, gondolom a lowabb level karikkal megnézem ezt a szar átnevezésdit. Kijelöltem az agentemet, hogy nevezze át. Erre mit nevezett át először? A mainemet. Nem is néztem a krix-krax hosszúnevet, mert ki volt jelölve a háttérben az Imp Agent, nem hittem volna ennyire debilül van megoldva. Nos, a male mainem jelenleg női névvel büszkélkedhet.

    Írtam a honlapon keresztül a supportnak, remélem segítenek.
  • Laroa
    #45488
    Mi a legacyd amúgy? Tengustitu?
  • Kazagor
    #45487
    Eddig 9 EU-PVE-ENG szerver mozoghat (a 19-ből), és MIND a Red Eclipse-re. Tényleg nagyon úgy néz ki, hogy szuperszervereket csinálnak. Remélem HB is hamarosan sorra kerül, és mi is mehetünk oda.:)
  • Nephin
    #45486
    :D
  • Laroa
    #45485
    Transferkor kicsit megijedtem, hogy bukom a Mulder legacyt és Fox Vajda leszek, de hálistennek csak a legacy xp és unlockok jöttek át, Agent Fox Mulder maradt
  • picket
    #45484
    Ja, pedig menő lenne egy ilyen verda. Mint ahogy jó lenne egy olyan játék is, amibe az összes itt elhangzott világmegváltó ötletet belepréselnék...
  • picket
    #45483
    Azt nem vagy hajlandó elfogadni, hogy irreális elvárásaid vannak. Nekem olyan autó kéne, ami páncélozott, bárkinek nekimehetek és nem sérül a kaszni (sem a fényezés), elférünk benne kényelmesen kilencen, könnyű vele parkolni mert kis helyen is elfér, lánctalpas (hogy bármin keresztül kikerüljem a dugót, akár a többi autó tetején át is), és városban fogyaszt 4 litert. És tegnapra. A színe legyen törtkatamarán-piros 14. Nettó hülyeség, semmi köze a valósághoz, és még az is lehet, hogy ha komolyan leírnám, akkor valakiből iróniát csalna elő. Vagy csak hülyének néznek. Előfordulhat. Így már világos?
  • Nephin
    #45482
    Írj a CS-nek, ha bármilyen gond van, ez pedig annak tűnik. Mármint a 7 helyett 8. :)
  • Kazagor
    #45481
    58 EU szerverre bővült a lista.
  • a.carkey
    #45480
    Áh. Fasza. Marha jó ... Állatok. (Ekkora bugot ...) Mondjuk fasza, hogy a mainemet, Anulut kell átneveznem. Így tk. az egész legacynak értelme semmi.
  • Bandras DaSilva #45479
    Az utána jó lesz,...nekem is eggyel többet írt amíg át nem neveztem a karit.
  • Kazagor
    #45478
    Lécci mondjatok pár aktív magyar guildet Tombon imp oldalon. Köszi.
  • a.carkey
    #45477
    Ráadásul azt írja ki, hogy nyolc karim van a szerveren, ami hülyeség, mert hét van csak ...
  • a.carkey
    #45476
    Nincs guildben ...
  • a.carkey
    #45475
    Akkor ez az. Ok, de miért nem tudom átvinni a nyolcadikat?
  • Bandras DaSilva #45474
    Át kell majd nevezni. Amikor be akarsz lépni kiírja majd.
  • a.carkey
    #45473
    Ez ok. A szerver választónál valami miatt nyolcat ír, de csak hét karakterem van a Tombon.
  • Laroa
    #45472
    Ja, mókás volt látni a sok ragelő hisztigépet, hogy köcsög bw nem engedi a transfert
  • Laroa
    #45471
    Max 8 karid lehet egy szerveren, krix-krax passz.
  • a.carkey
    #45470
    Nem az eredeti nevén vitte át a karaktert a Tombra, hanem krix-kraxokat írt ki. Ez azt jelenti, hogy át kell nevezni, vagy csak szimplán bug?

    Ráadásul nyolcból csak hetet engedett átvinni, miért?
  • Bandras DaSilva #45469
    Nekem át kellett neveznem az egyik karimat:(.
  • Nephin
    #45468
    Remélem, ez tanulság minden csuklóból magát felhúzó kedves társunk számára. :P :D

    A PvP-s szuperszerver a Tomb lesz, úgy tűnik. Remélem a PvE is meglesz ma és a HB is felkerül a listára...
  • Tomy Lee
    #45467
    Ráadásul azt is engedte,hogy azonos nevü karaktereket vigyek át
    Mármint olyan nevet ami már egyszer van Tomb-on
  • a.carkey
    #45466
    Akkor ez ugye kb. mindenki ezt lépte/lépi meg:

    Ahto City to Tomb of Freedon Nadd 8 characters

    :)

  • N1ggA
    #45465
    Nekem is sikerült, pedig külön írták, hogy aktív előfizu kell hozzá.

    Remélem nem az lesz, hogy majd kapok egy emailt, hogy hiba csúszott a rendszerbe, és mivel nem volt aktív előfizetésem, visszateszik a karaktert ahto cityre :D

    Így maradt egy csöpp esély, hogy valaha folytatom a játékot.
  • PiszkosFred
    #45464
    Pont irni akartam en is, hogy inaktiv elofizetessel is sikerult.
  • TDC Geronimo
    #45463
    Át tudtam elvileg vinni én is a karit pedig nincs is aktív előfizetésem.
  • PiszkosFred
    #45462
    Na ugye, hogy felesleges volt a panik az elso listanal. Minden server sorra kerul, sot, most meg szerencseje is van a magyar kozosseg egy reszenek.
  • TDC Geronimo
    #45461
    Na nesztek

    Ahto City --> Tomb of Freedon Nadd
  • PiszkosFred
    #45460
    Ez igy ebben a formaban nem igaz.
  • darth devil
    #45459
    Az open pvp 95%a fejlődés közben keletkezik. Erre az swtor rendszer tökéletesen alkalmatlan volt.