60034
  • a.carkey
    #45538
    Ha nem qurta volna el nekem, vagy nem női név, akkor folytatnám, de így annyira elvette a kedvem a rohadt support, hogy büdös életbe nem veszek többet BW játékot.

    Ma jött egy mail, megköszönték, hogy szóltam, és ennyi. Minden maradt a régiben. Nevetséges banda.
  • Nephin
    #45537
    Majd beáll, most mindenki hozzá van szokva a saját forrásszervere áraihoz és próbálkozik. :D
  • DummyBoy
    #45536
    Mi végre tegnap sorra kerültünk ... persze az összes karim mailboxa tele ... ürítés, utána transfer ...

    3 krixkraxos karim lett, szépen átnevezgettem őket (Bár tényleg figyelni kellett, mert rányomtam a gunslingerre és bedobta a sorcit ...)

    Átnevezgettem, majd login ... és millió emberz ... rákattintottam a PVP-re és már bent is voltam ... Az nem is érdekes, hogy az én fleetemen mennyien voltak ... végre megint FPS gondok vannak fleeten xD

    Viszont leszálltam Tatooinon és ott hesszelt egy valag ember xD Ez nagyon kellett már ... az elmúlt hónapban mikor összefutottam valakivel, mindig boldog voltam :)

    Egy plusz királyság: tele van az AH xD Bár kicsit el vannak szállva az árak néha xD
  • Nephin
    #45535
    Hjahh. Csak szeretnék már sorra kerülni. :D
  • PiszkosFred
    #45534
    Az oke, a serverek szamaval sose volt "gondom", azt aranylag jol megcsinaltak, nem voltak sorok (1-2 nepszeru servert leszamitva), es mindenki jatszhatott ott, ahol akart. Amit sose ertettem, es mar az elejen is kerdeztem ("koltoi" kerdeskent ofc), hogy a fejlesztes elejen, amikor valaki letesztelte a rendszert es rajott, hogy max 4-4500 embert bir el osszesen egy-egy server, akkor senki sem kapott a fejehez, es mondta ki, hogy "ez igy keves, ennel tobb jatekos kellene serverenkent egy mmo eseteben, foleg xrealm cuccok nelkul"? Mert, ahogy a jelenlegi helyzet is mutatja, csak meg lehetett oldani a bovitest, kb 3-4 honap alatt elertek oda, hogy pl a Tomb mar most dupla szamokkal fut, mint anno, koszonhetoen a transfernek. A fejlesztes x+1 eve alatt is lett volna ra ido... De, nezzuk a jo oldalat, a "jobb keson, mint soha" :)
  • Nephin
    #45533
    Szerintem az elején nagyon el akarták kerülni a "sor vaaaan, búúúúúú, szarajátéééék" nyávogást, ezért kicsit túllőtték magukat a szerverekkel.
  • PiszkosFred
    #45532
    Hat, ha tenyleg sikerult megoldaniuk, hogy egy-egy server elbirjon az elmult fel ev szamaihoz kepest tobbszor annyi jatekost, akkor vegre a TOR serverek is elni fognak 15-20 ezer player szammal (vagy tobb), mint egy kozepes wow server. Az sose baj, ha sokan vannak, a jatekvilag fontosabb reszei instanceoltak (sot, neha tul sok az instance), de a kulso reszeken legalabb lesz elet, lesz party heroicra, es na bumm, lehet varni kell egy-egy mobra, de legalabb nem egyedul fogsz koborolni a 30-40es zonakban, mint korabban. Mert a kezdo teruletek mindig is dugig voltak, aztan valahogy a 4-5 bolygo (30-40) korul kezdett fogyni a jatekosok szama.

    En csak azt nem ertem, hogy miert nem igy kezdtek el az elejen? Nem technikai ertelemben, hanem kinek volt az az otlete, hogy csak 3-4000 embert engedjuk egy-egy serverre? Senkinek sem jutott eszebe anno, a fejlesztes X+1 eve alatt, hogy ez igy nagyon keves lesz kozossegepitesre, vagy barmilyen komolyabb kozossegi gyakorlathoz? Minden mmo egyik alapveto jatekosmegtarto resze az, hogy a jatekos erezze, tartozik valahova. Lehet a jatekot mar unja, de a haverok, a tarsasag miatt elofizet es beloggol, legyen az a tarsasag regen alakult, vagy akar a TOR adott serveren osszecsodult nepbol kialakulva. Utobbi szinte halott ugy volt, ilyen alacsony "max player/server" szamok mellett.

    Ha a transfer sikeresen fog lezajlani, es lesz par tucat fullos server megint, csak mostmar emelt limitekkel, jo lesz ez egy ideig megint.
  • Kryon
    #45531
    Ettől tartok én is...
    Úgy 2 hónappal ezelőtt gondoltam, megnézem tombot, aztán amikor első élményem az volt, hogy nem láttam az npc-t kezdőn annyian álltak rajta, a mobot pedig keresni kellett, meg is gondoltam magam gyorsan.
    Ahto elég halott volt, de a tombon lévő tömeget már túlzásnak érzem.
    Nem biztos, hogy olyan jó ötlet mindenkit egy helyre terelni, remélem megoldják, hogy ezentúl ne a sor/lag/tömeg miatt legyen panasz.
    Pl. mi lesz akkor, ha most 2-300k játékos újra előfizet?
  • ANDAXINx
    #45530
    PTS-en az exotech bio receptek mennyibe kerülnek? (black hole vagy daily commendation?) BoE vagy BoP?

    köszi szépen
  • picket
    #45529
    Hozz létre egy karaktert azon a szerveren, ahol egyel többet ír, aztán töröld is le, és máris csak hetet fog mutatni, és megy a transfer. Valahogy a transfer kavar be.
  • McKalton
    #45528
    ez hogy oldódott meg neked? mert nekem se megy át a 8-dik karakterem miközben tombon csak 7-t van. 8-at ír nekem is, minden karakterem átnevezve ahol kellett
  • TDC Geronimo
    #45527
    biztos 1.3 után is lesz free play.
  • Jockey
    #45526
    no en is emtentem tmob-ra, igaz elofizetes nelkul, de varom tovabbra is a tartalmat had pakoljak a jatekba, es leeht egyszer meg vissza is nezek:)
  • Nephin
    #45525
    Majd akkor, ha meglesz a végleges mindenhol.
  • Tafaya
    #45524
    Apropó, mikor lesznek kiírva az ajánlott szerverek? :DD
  • Nephin
    #45523
    Majd szólok, hogy megoldottam-e a feladatot. :P :D
  • a.carkey
    #45522
    Ha ebből ezt vontad le, remélem valami hasonlót te is átélsz majd ezzel a balfasz supporttal, és valami megszakad ...

    Pl. fellépsz, van több olyan karid, aki közül egyet KRDXSRTRTEFERDGZHGYTR-nak, a másikat KRDXSRTRTEFRRDGZHGYTR-nak, a harmadikat KRDXSRRRTEFERDGZHGYTR-nak, stb. hívják. Kiválasztod ezek közül az imp agentet, hogy belépj vele, majd feljön egy kőkorszaki ablak, hogy először át kell nevezned az egyik krix-krax nevüt, hogy játszál. Mivel nem vált át, mardadsz az agenttel miután az agenttel léptél fel, nem a maineddel, erre átnevezi a mainedet, csak mert a listában ő az első, hiába nem a mainedel léptél fel, pont azért, hogy ha belefutnál valami bugba, és mivel balfaszok, lazán belefuthatsz, így inkább egy lowabb levelt kockáztatsz, nos igen, csakis az én hibám, hogy azt felételezem ilyenkor, hogy a kiválasztottat fogja átnevezni, nem pedig egy tök másikat, akinek qurvára hasonló neve van és be se próbáltam vele lépni ...
  • Nephin
    #45521
    Szóval a BW hülye, mert elszúrtad? Oké.
  • a.carkey
    #45520
    PotBSban és más SOE (pedig utálom őket mint a szar) játékban ez úgy működött, hogy:

    transfer karakter, és ha névazonosság van, akkor már transferkor!!! át kell nevezni, nem holmi krix-krax név fogad ingam ha beléptél, és ha játszani akarsz, akkor nem baszogat, hogy először nevezd már át a karid akivel nem is akarsz játszani, csak mert az éppen első a listán ...

    Bármelyik SOE játékban, ha elqurtad, mert nem jött be a név, akkor support, és simán átnevezték, nem szívóztak. Itt meg!? Ezek visszaírtak, és basznak segíteni. :)

    Én meg ismét írtam nekik. Ha legalább egy random nevet nem kap a karim, akkor én meg baszok fizetni.

    Ha nem női neve lenne a férfikarimnak, még lenyelném, de úgy, hogy az a main, és még szar neve is van, már okádok előre. Ráadásul, mivel - nem az én hibámból, de az Ahto egy néptelen szar lett, holott tömve volt korábban, és vinnem kellett ELŐRE MEGHATÁROZOTT SZERVERRE a karim, azt hiszem ha elsőre valamit elqurok, ami a qurvára nem logikusan megcsinált transfer eredménye, akkor legalább némi helpet el lehetne várni tőlük, ha már korábban is basztak bármiben segíteni, és kb. többszázezer creditem nyúlták le elveszett e-mailek formájában ingame.
  • picket
    #45519
    "Nobody cares. You were'nt even the first Jedi in SWG !"
    Actually he was.


    Na itt nem bírtam tovább röhögés nélkül
  • Laroa
    #45518
    Elsőre azt mondanám, hogy egész jó szatíra, de nem tudom eldönteni, hogy komolyan gondolja-e vagy sem. Lehet azért ennyire jó :)
  • Fpocok
    #45517
    "
    SirCopperfield
    Joined: Sep 2011
    Old Yesterday , 11:50 AM | #29
    Quote
    Look. I don't mean to sound like an egomaniac, but I've earned the right to have this name.

    I've put in the time.
    "

    LOL
  • El Protector
    #45516
    Hehe, valami baj mindig lesz aki csak azt keresi, az mindig talál majd :)))
  • Rhilen
    #45515
    Kíváncsian várom mikor jön az első "jajj, sor van, várnom kell, nem tudok belépni, játszani akaroooook, köcsög BW..." hozzászólás
  • DummyBoy
    #45514
    Hogyan rúgjunk öngólt a neten xD
  • Laroa
    #45513
    fleet amin vagyok fullon van 250 emberrel, nem tudom mennyi instance nyílt még
  • TDC Geronimo
    #45512
    fleeten átlépte már az 50 főt?
  • picket
    #45511
    Várom mikor lesz sor
  • El Protector
    #45510
    Remélem, hogy hamarosan a Nightmare Lands is sorra kerül, mert bár a nagyobb szerók közé tartozik, de csökken a létszám. Viszont hajnali háromkor a tomb-ot full-ra írta a szerverfigyelő :)))
  • Laroa
    #45509
    jézusom mennyi ember minden bolygón, rég volt ilyen
  • TDC Geronimo
    #45508
    Most jött ki pár hete az 1.8 új raidel meg rakat contenttel... Trion
  • Laroa
    #45507
    /off

    RIFT™ 1.9: Conquest is coming
    14 June 2012

    Conquest is the next rapid-fire update coming to RIFT. Prepare for three-faction PvP, a new Sliver, Barbershop, Mentoring, and more features you crave.

    /on
  • DoctorStryker
    #45506
    tegnap fleeten 3 stance volt első 1-2-ben 250+ a harmadikban 120+
    ezek után lesz vicces a napi questek
  • stern
    #45505
    angolul meg tat... na és? :D akkor sem erre gondoltam, mikor kitaláltam a szót... :D Elég nehéz olyan kimondható szót kitalálni, ami valamilyen nyelven ne jelentene valamit :P

    De a leglényegesebb, hogy lesz élet az swtor-on :D
  • Tomy Lee
    #45504
    Na igen ez meg a másik:p
  • Tomy Lee
    #45503
    Túl generic ezt nagyon sokan akarják használni:)
  • DummyBoy
    #45502
    Meglepő ... xD
  • t0xikus
    #45501
    olyan jól kitaláltad,h a Stern az németül csillagot jelent.
  • stern
    #45500
    Sajnos mint kiderült a Stern egy német hetilap neve volt... Meg itt van ez a Howard Stern. Pedig ezt a nevet vagy 15 éve csak úgy kitaláltam... :)
  • DoctorStryker
    #45499
    Rakata cuccokhoz kuponokat honnan lehet szerezni? Melyik insták, OP-k
    Commandonak kellene kezes/csizma (armoringja csak a bonus miatt)