60032
  • MaRee
    #48219
    Köszönöm! Egyébként szerintetek pozitívan vagy negatívan hatott a játékra a f2p megjelenése? Úgy értem mint pl a lotro esetén aminél szerintem kifejezetten pozitív, hogy "ingyenes" lett, sok a játékos, folyamatosan jön a content, meg minden.
  • Nephin
    #48218
    Milyen felbontású a képernyőd?
  • Nephin
    #48217
    Annak idején csináltam egy összefoglalót, ha átolvasod a benne lévő linkeket, nagyjából képben leszel. Egyébként több jogod lesz, mint egy f2p-nek, de kevesebb, mint egy előfizetőnek, bár egyre gyengülnek a korlátok (pl. skillbarok, karakterszám terén).
  • Vaxi
    #48216
    prefered leszel, ami bőven az élhető kategória tartozik :)
  • MaRee
    #48215
    Akik rendelkeztek rendes accounttal a játék kezdetekor(én előfizető voltam kb 3-4hónapig), azok is ugyan olyan korlátozásokkal indulnak most, mint a free accountosok? Van ezekről a korlátokról valami lista? Kedvet kaptam egy csempész felhúzásához, igazából a sztori érdekel meg némi pvp.
  • perseus99
    #48214
    hali, pár napja leszedtem az old republicot hogy majd játszok haverjaimmal, de mikor el akarom indítani akkor el állítódik a képernyőm felbontása és utána nem tudok semmit sem csinálni mert fekete az egész képernyőm... valahogy meg lehetne csinálni hogy át állítom a felbontást a játék fájljaiban?
  • vader108
    #48213
    sziasztok!

    Akit érdekel, első nagyobb projektünk SWTOR Lost Suns képregény első része magyar fordítással elérhető weblapunkon. Jó olvasást kívánunk mindenkinek.

    http://swtorhungary.hu/news.php
  • sanya200
    #48212
    sziasztok, újra kellett raknom a wint a játékot fenthagytam a másik meghajtón, vagyis arra volt telepítve.Most újra le kell szednem mind a 20gb-ot mert nem akar elindulni, elindítom a launchert de ha a play-re nyomok nem csinál semmit :S
    elég lassú a netem 20gb nem fél óra alatt jön le.
  • Master91
    #48211
    Úgy olvastam hogy a következő patch-be csinálják meg.
  • Nephin
    #48210
    Egyelőre nem láttam ilyet a tesztszerveresben, de minden lehetséges.
  • Nephin
    #48209
    Kiderül majd a patch notes-ból.
  • Drubowski
    #48208
    Ebben növelik 6ra a prefferedek által kreálható karakterek számát?
  • Nephin
    #48207
    1.6-os patch kedden!
  • Anhré
    #48206
    Nagyon bejön az új oldal! Jó a dizájn minden, szerintem ki is cserélem az eszköztáramban a linket :) Meg a Renegade-t amúgy sem bírom :D
  • vader108
    #48205
    Star Wars: The Old Republic Hungary | Magyar SW:TOR Közösség.

    ezt adja ki, Én angolul írtam és nem azt h swtor community hanem hungarian community.

    Ebben még mindig nem látok egyezést.

    Nephin, én általatok híreket egyet sem copyzok szó szerint, mindig az eredeti honlapot csekkolom, csak azért is h saját írás legyen. Természetesen azt nem mondom h nem látogatom a honlapotokat, mert akkor hazudnék, tiszteletben tartom a munkátokat és ezt a jövőben is így szeretném folytatni, mert becsülendő nagyon is amit már évek óta csináltok.

    Engem abszolút a jó szándék vezérelt és most is az vezérel.

    Természetesen ha a munkáim közül valamire igényt tartanátok, akkor egyeztetés után szívesen megosztom veletek és bárkivel is.
  • vader108
    #48204
    Ha tudtam volna, h domain választás ennyire sért titeket természetesen nem ez lenne hanem más. Elméletben ha bármi szerzői jogot sértene akkor nem engedték volna alapból kiosztásra. De mivel nem sértett gondolom ezért is kaptam meg.


  • Nephin
    #48203
    Próbáld ki: google, swtor.hu beír, na, mi az oldal neve?

    Hivatalos, igen.

    Mondom, ne érts félre, egy szavam nem lenne, sőt, ha nem lenne ez a név-dolog, ami hmm, kevéssé korrekt szerintem. Egyetlen klánoldallal és azzal a másik oldallal sem volt gondom (na jó, velük akkor, mikor szó szerint tették a cikkemet, de szóltam és kirakta a forrást :D ).

    Mindegy, ez van.
  • PiszkosFred
    #48202
    A domain valasztas volt a szerencsetlen/nem szerencses, ennyi, ha jol ertelmezem. A tobbi, a tartalom es a cel, mint kozossegepites, az okes, a "vantol nem kell felni sose".
  • vader108
    #48201
    nos a honlap http címe emiatt alakult meg mert innen indultunk el innen jött a név: dbohungary.szunyi.com
    ezért lett swtorhungary.hu

    Akkor követnél el szerzői jog miatt bármit is sztem, ha esetleg az lenne honlapon a nevetek h hungarian cummunity, de mivel csak swtor hungary ezért sztem semmi lopást nem követtem el azzal, h így neveztem el a honlapom. Httpnél pedig akkor nem értem h miért nem swtorhungary lett, miért csak swtor.hu.

    Nem akarok én itt összeveszni.

    Kérdésként kérdezném, hogy hivatalos oldalként elismerve vagytok az swtor.com által? Mert ha igen egy panaszom sincs, de ha nem akkor az bizony csak egy nem is tudom h mondjam egy kisajátítás. Én is eltudom ott fogadtatni a fan honlapoknál, ha nagyon muszáj, de nem tettem meg, pont miattatok, hogy nehogy bármi féle probléma is legyen belőle.

    Csak h félreértéseket tisztázzak, én nem szétverni akarom az swtor közösséget, hanem építeni.

    Ezért is fordítottam le megannyi videót, tutorialt és minden egyebet. Természetesen folyamatosan csinálom nap mint nap, h több embert vonzak a játékba.
  • Pares
    #48200
    Szerintem teljesen igazad van.
  • Pares
    #48199
    Jó bocs, összekevertem másikkal, de a republic és f2p korlátozás még mindig ott van. De sebaj.
  • Nephin
    #48198
    Nekem nem azzal van gondom, hogy oldalt csinálsz, nem te vagy az első, volt már más is, aki azóta egyébként abbahagyta. A névvel van probléma, ugyanis a mi nevünket nyúltad le, ráadásul mi vagyunk a hivatalos oldal és community is, ti maximum egy klán vagytok. Kábé ennyi, ha Buckalakók fészke vagy akármi más néven futtatnád, mint egy guildlapot, egy szavam se lenne, de ez így gázos, persze ez lehet, hogy csak az én szerzői jogi finnyásságomat piszkálja. Ha valami márka lennénk, már perelhetnénk miatta és nyernénk is. :)
  • DoctorStryker
    #48197
    Tomb of freedon nadd ovass már egy kicsit
    ott van az aláíromban is.
  • novvan
    #48196
    Legalább néznél utána mielőtt irogatsz: Tombon van.
  • Pares
    #48195
    Ja és ugyebár az f2p no go... De nem panaszkodom, megvagyok én így is. Majd úgyis beszerzem az egy hónapos bérletet valamikor, aztán dzsanesz.
  • DummyBoy
    #48194
    Ráadásul ha csináltatok volna egy olyan oldalt hogy www.swtorcommunity.hu még igazad is lenne ...

    De az SWTOR Hungary honlapja az swtor.hu ... Erre csináltatok egy swtorhungary.hu-t ... Ez a kettő viszont ugyanaz ...
  • Pares
    #48193
    Alliance of Hungary az Red Eclipsen van, ugye? Na például ezért (Tombon indítottam a két karakterem), meg az csak köztársasági oldal...
  • DummyBoy
    #48192
    Nem az .... de akit kicsit is érdekel a játék az megtalálja vagy ezt a fórumot, vagy már a megjelenés előtt létrehozott swtor.hu-t.

    Ezeken a helyeken tanyázik a magyart swtor community ... Ráadásul elég régóta ...

    Itt elég sok infó van + azért akad régi tapasztalt emberke.

    Ezzek mellé szvsz felesleges mégegy oldal ... Ha meg a guildedben nem segítenek, akkor az már eleve bukta. (Ugye, minek is annyi guild ha felesleges?)
  • vader108
    #48191
    én akárhol néztem sehol nem láttam az swtor.hu-n kiírva azt szó szerint, hogy swtor hungarian community, annyi van kiírva swtor hungary kettő név nem ugyanaz, szóval nem értem h milyen nevet használtok mert a kettő nem ugyanaz.

    a honlap pedig azért lett elindítva, hogy sok sok információ legyen elérhető a játékről, leírások, mit hogyan csinálj, sztem ez nem probléma, sajnos azt vetten észre már régóta, hogy sokan nincsenek tisztában a játékkal, mert nem tudják mit hogyan kell csinálni, hogyan kezdjék, rengeteg hasznos cikk van az swtor.hu-n amit elismerek és tiszteletem a készítőknek, de rengeteg játékbeli hasznos dolog hiányzik onnan. Nincs egy kiindulási alap a kezdő játékosoknak. Így egy idő után, nem is ragadnak meg a játékosok swtorban, hogy nem tudják h mit hogyan csináljanak. Az oké h guilden belül lehet kérdezni és néha jön válasz vagy nem jön válasz.

    Sztem nem elítélendő az h valaki a játék népszerűsítésére létrehoz egy honlapot.

  • Vaxi
    #48190
    értem, köszi :)
  • DoctorStryker
    #48189
    aktiválás
  • Vaxi
    #48188
    meg is kaptam a cd-t :)
    aktiválástól indul a 30 nap, vagy én állítom be, hogy mikor induljon ?
  • Nephin
    #48187
    Neked már írtam egyszer, hogy azt a nevet néhány éve már használjuk...
  • novvan
    #48186
    Gondolom amiért kellet neki még egy swtorhu is...
  • PiszkosFred
    #48185
    "Végre sikerült egyesíteni a magyar közösséget"

    Eltelt ezer ev, de ez meg senkinek sem sikerult, csak papiron hazudva :) Miert lenne maskent ez egy virtualis vilagban?
  • DoctorStryker
    #48184
    Most miért kell csinálni több kicsit.
    Végre sikerült egyesíteni a magyar közösséget egy nagy guildbe, ahol ált 20+ vagyunk online. Van élet.
    Minek kell ez?
  • vader108
    #48183
    Köztársasági oldalon:)
  • vader108
    #48182
    Sziasztok!
    Várunk mindenkit sok szeretettel a Buckalakók klánba. Szerver: Tomb of Free Nadd

    honlap: www.swtorhungary.hu
  • DoctorStryker
    #48181
    SSD leírás 1
  • seaedge
    #48180
    "Csak gondolj bele mit csinálsz, ha ssd-re rakod a swap file-t: egy olyan fájlt, amit a windows folyamatosan ír ráraksz egy olyan eszközre, aminek az élettartama fordítottan arányos a rajta végzett írások számával. Ezt azzal hessegetik el, hogy milyen jó algoritmusok vannak rá, amik elosztják... ha van hova. Szóval a helyedben nem tömném tele, mert minél kevesebb a hely, annál kevesebb helyre osztja el az állandó swap file írásokat."

    Nem történik semmi sem, ha SSD-re rakod a page fájlt. Azon van az enyém is, igaz csak 16MB-os 8GB RAM mellett. :) 80GB-ból mostanában 6-7GB szabad hely van rajta, 18300 üzemi óránál tart, 2.74TB irást végzett és már csak 97%-os. A gyenge wear leveling algoritmussal talán kibírja addig, mint egy mezei tányéros.