60032
  • DoctorStryker
    #48259
    Miért is baj ha egy kicsit kérdezősködünk egy két dolgot a leendő klán társunkról?
  • ricsa008
    #48258
    oh bocsesz most nézem hogy hogy alapból az van... Am egy olyan guild nincs ahol nem kell millió egy dolgot kitölteni, megadni hanem csak bevesznek és kész?
  • ricsa008
    #48257
    a Red Eclipse-t hogy kell beállitani?
  • novvan
    #48256
    Természetesen teljes account. Szóval megkapja az új is.
  • empie
    #48255
    Nem szar ár!!!!
  • MaRee
    #48254
    A preferred státusz az egész accountra értendő, vagy csak a karakterekre? Tehát ha új karit csinálok az is megkapja mindazt amit a preferred ad, vagy az f2p lesz?
  • Shiwo
    #48253
    sorry, ez mcgrape-nek akart menni (:
  • Shiwo
    #48252
    ha prefered vagy, akkor no para... azt ígérték a múlt héten, hogy hamarosan, valamely update kíséretében a prefered státuszuak kapnak +4 karakter slotot, és mivel holnap pont jön egy update, lehet este már készülhet is a 3. karid..
  • Pares
    #48251
    Frissítsétek az swtor.hu fórumán a köztársasági klánokban lévő bejegyzést.
  • DoctorStryker
    #48250
    Tomb Of Freedon Nadd
  • V43 1105
    #48249
    Melyik szerón játszotok ? :P
  • MaRee
    #48248
    Köszi, addig még meg hányom-vetem magamban a dolgot.
  • Bandras DaSilva #48247
    De amúgy csinálhatsz egy tök új accountot és akkor lesz megint 2 slotod:) Ha csak meg akarod nézni meg prüntyögni, arra jó.
  • PiszkosFred
    #48246
    December 20.

    [URL=http://swtor.hu/f2p-egyszeregy]"F2P egyszeregy"[/URL]
  • MaRee
    #48245
    Meddig van ez a határidő?
  • PiszkosFred
    #48244
    Azert valtottam E/3-ba a mondatban, hogy ne ertsd felre, nem rad celoztam vele.

    Elvileg lesz hamarosan valtozas a preferred statusznal, kapnak par extra dolgot, erdemes utananezni, es esetleg azutan kiprobalni.

    Elofizetest azert erdemes megfontolnod akar csak egy honapra is - oke, hogy penz kiadas -, mert van egy vegso hatarido, ameddig ha nem fizetsz elo, bukod a korabbi elofizetett honapokert jaro extra coinokat. Vagyis, ha belepsz a swtorcom accountra, most latod, kb mennyi az egyenleged, ehhez jon majd +500 mint egy havi elofizetes (ha elofizetsz) es megkapod az ott feltuntetett mennyiseget. Ezekbol pedig lehet unlockolni jo par olyan dolgot, amelyet most hianyolsz. Ha viszont nem fizetsz elo a hataridoig, buksz 600-700 pontot, mint korabbi elofizeto. Tudom, g*ci huzas ez, de pont ezert erdemes atfutni a lehetosegeken megegyszer.
  • MaRee
    #48243
    Ha nem lenne a slot korlátozás, biztosan játszanék most is, de jelenleg nem érzem magam elég elszántnak hozzá, hogy 4000-ret adjak érte, mert jelenleg más MMO-ba vagyok belemélyedve, azért pedig nem kell fizetnem. Én nem szidtam most a játékot, a szintezés része nagyon élvezetes volt számomra, a béna endgame miatt hagytam ott mint sok más ember(azóta már lehet jobb, nem tdom).

    Ha esetleg véletlenül kapnánk plusz egy kari slotot vígan csapkodnám én is a billentyűt, de addig nem.

    Bhalage te pedig remélem a "fanyalgo faszszopo"-val nem rám céloztál.
  • PiszkosFred
    #48242
    Ha ironikus akarok lenni, akkor azt mondanam, hogy a jatek jelenlegi legjobb resze a Coruscant chat. :) Estenkent minimum 2-3 szociologia szakdolgozat vagy konferencia anyagat ossze lehet gyujteni csak a printscreeneket nyomogatva. A "Barrens chat" anno ehhez kepest irodalmi felolvaso est volt.
  • Bhalage
    #48241
    a hungarikum egy nagyon meno guild! +like
  • El Protector
    #48240
    Azért a Hungarikum egész jól kinőtte magát a red eclipse szeron :)
  • Bhalage
    #48239
    minden fanboisag nelkul batran kijelentem teljesen jo a jatek!, ugy latom rengeteg f2p emberke elvezi!
    a fanyalgo faszszopoknak meg viszlat
  • PiszkosFred
    #48238
    Egy honap elofizetes filleres dolog ahhoz kepest, amit kapsz erte szemben a pref es a f2p korlatozassal. Persze, csak ha komolyan erdekel a jatek, es nem hirtelen fellangolas, mert akkor felesleges 4000 Ft-t kidobni, hogy elotte generalon, majd utana itt szidja vki a jatekot, miszerint semmi sem valtozott (ami nem igaz btw).

    De ha megteszed, es elofizetsz egy honapra minimum, visszakapsz 30 napra honapra mindent (no korlatok), plusz jovairjak a CC-idet is (1000-1200 korul kapsz majd), amiket korabbi subkent "gyujtottel". Elofizetokent 12 slottal, 3 crewskillel, automata lfg-vel, lvl1 sprinttel, lvl10/15 mounttal, es bolygonkent tobb szaz emberrel nagyon szorakoztato tud lenni a jatek - a szintezes resze legalabbis. (50-esekhez azota nem nyultam, hogy osszevontak a szervereket). Egy scoundrelt huzok, es megmondom oszinten, nagyon sajnalom, hogy nem igy jott ki a jatek anno, mert jelenlegi allapotaban semmivel sem rosszabb vagy gyengebb, mint a jelenlegi tarsai. (leszamitva par grafikai bugot, es hogy zabalja a hardvert kemenyen)

    Ha pedig uj karaktert akarsz, csinalj uj accountot, es azon probald ki, ugy nem kell torolnod a regieket. Max akkro lesz gond, ha megszereted, es ket account kozul kell valasztanod.
  • Nephin
    #48237
    Mindig nagyon tetszik, mikor olyan emberek és csoportok terjesztenek dolgokat más klánokról, akik életükben nem jártak a közelükben sem (de természetesen ők tudják a tutit, mégha ezt nem is képesek megfogalmazni), vagy valamilyen érdekük fűződik a pocskondiázáshoz, esetleg valami nekik nem tetsző dologgal megsértették a picike önbecsülésüket. :D

    Kitartás, általában lekopnak.
  • mcgrape
    #48236
    köszi szépen a toppet, de lehet letörlöm a francba azt felhuzom mégegyszer a Snipert LOL.
    kár hogy azért még mindig nem tették bele azt hogy legalább egyszer lehessen váltani alkasztot, mert néhány szint elég hogy érezd kell e ez neked, azon kivül hogy tudom magam gyógyítani hát nem tudom. Ezt most benéztem,
    Az hogy karikat törlök mert x szint után rá jövök hogy nem tetszik valami rajta az tényleg a magam marhasága, de ezt most racionális hibának érzem, .

    " Régi játékosok visszacsábítására a f2p jelen formájában teljesen alkalmatlan "

    Én mint régi játékos aki ugy mond vissza tért, noha én még egyetlen sztorit nem fejeztem be......
    Azért azt mondom hogy nem teljesen igaz az állításod, persze bizonyos megközések tény és való hogy boszantóak, de ha van olyan sztori amit még nem vittél ki arra tökéletes, noha értem én hogy 5 warzone egy héten legyen de hogy az utána való jutalmat meg pénzes tasakokat meg dobozokat nem kapod meg az mondjuk pofátlanság, xp csökentés stb sok a pofátlanság tény.
    DE a játék valmire való részét ami tényleg megérdemli azt hogy legalább egyszer megvedd a gamet, azt kitudod tolni , már ha van kedved ahoz hogy minden bolygon ujra végig nyálazni ugyan azokat a küldiket stb csak azért hogy más story legyen.

    De engem azért vissza csaltak, nem azt mondom ha most lenne feles pézem tán még vennék is 2 hónapot hogy legyen néhány coin meg ilyenek aztán ugy átmenni ftp-re, de most nincs.

    Hogy mennyire sikeres vagy nem az azt majd ugy is csak egy jo fél év mulva lehet megállapítani.
  • DoctorStryker
    #48235
    Egy tipp az Operativként a Concealment talentet válaszd, nagyon jó 1vs1 karakter s igen bicskás.
  • DoctorStryker
    #48234
    Eredetileg 3 guild hozta létre ezt a szövetséget, azóta egy kicsit megnőttünk. :)
    Mi sem értjük, hogy miért kell a sok kis klán.
    A kis guildek nagyon sok dologból kimaradnak. 16 fős opsok nagy WB ölések (Voss).
    A nagy létszámnak köszönhetően mindig vannak programok.



  • picket
    #48233
    Régi játékosok visszacsábítására a f2p jelen formájában teljesen alkalmatlan, ez egyértelmű. De mivel hülyeségekért fizettetnek, lényeges dolgokért meg nem, ezért nincs is lehetőségük olyan összeállításra, amitől jól érzed magad f2p játékosként, és később még talán elő is fizetsz. Jelenleg ha tök ingyen adnának egy előfizetői státuszt, akkor játszanának újra a régi játékosok.
  • mcgrape
    #48232
    Volt egy jo kis Sniperem 18-as szinten de nem tetszet a szemfestéke és töröltem hogy ujjat indítsak LOL. Azóta 4 csajt kezdtem ujra és töröltem, most volt az 5. amivel ezútal jol is sikerült plussz jol sikerütl a kezdőbolygo is 11-es voltam a végére, ezútal az operatívet választottam, és bár valami csoda folytán 2 voltam az első pvp meccsemen, megbántam :(. pfff.

    szóval ahogy levágtam az egyik az a cover mögül érvényesül a másik meg csak a pengéjével hadonászik?!
  • Monoton
    #48231
    Sosem értettem, hogy miért jó az ha van több kicsi guild/clan egy nagy helyett. És ez igaz bármelyik mmo-ra.
  • MaRee
    #48230
    Na megnéztem a játékot, hát sajnos nekem ez így uninstall. Két karakter slot, így ugye nem tudok újat indítani, amiért eleve játszani akartam, törölni meg nem fogom azokat a karikat amikkel hónapokig szenvedtem, hogy nagyok legyenek. CC pontot azt hittem alapból kap az aki preferred vagy mi, de ingame felhomályosítottak, hogy elő kell fizetnem előbb. Hogy is ne. Több dologgal se vagyok kibékülve, szerintem elég rossz ez f2p pl a lotro-éhoz képest, de ízlések és pofonok.
  • Vaxi
    #48229
    jó lenne egy ekkora guild empire oldalon is :)
  • DoctorStryker
    #48228
    Sziasztok!
    Az Alliance Of Hungary guild körül kialakult pár mendemonda amit cáfolnék!
    Nem vagyunk HC guild.
    Nem szoktunk vérengzést tartani, ha egy tapasztalatlan ember behúz mobokat, emiatt nem fizetettjük ki vele a javítási költségeket.
    Hetente folyamatosan megyünk operationokra 8-16 story és hardra.
    F2P embereket is szívesen látunk.
    Nem halunk ki. Napi átlag létszámunk ~20-30
    Tegnapi guilden belüli "népszámlálás" utána a kis csapatunkban 237 karaktert tartalmaz, 107 tagunk van (30 napnál hosszabb inaktív emberektől megválunk).

    Megkérném a rémhírek terjesztő Last Hope Of the Republic guildet, hogy fejezze be.
    köszönöm.
  • perseus99
    #48227
    meg néztem és engedélyezve van.
  • Nephin
    #48226
    A tűzfalon egyébként engedélyezve van a játék?
  • FrostBite
    #48225
    Hello!

    Az első instákon kívül lesz még olyan hely ahol több lesz a párbeszéd, mint egy szimpla választási lehetőség, jó és rosz között ? Az oké, hogy az elején elmondják az ismertetőt, meg a végén az összegzést, de kicsit jobb lenne ha nem csak darálni kellene.
  • perseus99
    #48224
    miután először el állította a felbontást a gépen... kb 3-4 nappal ezelőtt, miután vissza állította a felbontást jelzett az nvidia hogy új driver érhető el a videó kártyámhoz és le frissítettem.
  • Tatyla
    #48223
    hol tudok venni + karakter slotot és mennyiért?
  • Nephin
    #48222
    Hmm, elvileg ez nem zavarná, mikor frissítettél videókártya-drivert utoljára?
  • perseus99
    #48221
    1280x960
  • Nephin
    #48220
    Pozitív, némi kis árnyoldallal, mert a sok ember sok trollt is hoz ingame, de szerencsére kezelhető a dolog. Mintha az update is gyakoribb lenne.