60032
  • Tababo
    #48459
    felhívni nem próbáltad őket?
    nem írogatni kell hanem beszélni velük.

    tényleg ennyire kell a carter coin neked?
  • Tommyr
    #48458
    Ohh megvan.Launcher mappában a "fix launcher" exe segített:)
  • BryceHUN
    #48457
    Harmadik lehetőség egy jelszó reset. Sőt inkább ezzel kezdjétek majd, és az Origines dolgot hagyjátok ki. Ez fix, hogy működni fog.
  • BryceHUN
    #48456
    Nálam is volt ilyen.
    Menj a főoldalra, és próbálj bejelentkezni. Ha azt írja, hogy lezárták az accodat, akkor kezdhettek írni a supportnak, vagy Originen jelszót cseréltek.
  • Tommyr
    #48455
    Nálam is ez a gond van 2 napja mint itt: #48447
    Mitől lehet ez,letölteni se tudom így:/
  • Nephin
    #48454
    Kicsit sok nálad az ilyen malőr, nem? :D Userhiba kizárt?
  • Although
    #48453
    *A bolti példányra rá volt írva a +30 nap.
  • Although
    #48452
    Nem, boltba vettem, nem hülye vagyok elég jól felfogom mit miért adnak.
  • Although
    #48451
    Amikor benyelték a 30 napomat akkor már megírtam nekik engem mint előfizetőt elfelejthetnek. A Funcomnál mohóbb pénzéhesebb banda kevés van de ilyet sose csináltak amikor kis malőr miatt nem kaptam meg a 30 napot egy éve, két levél után rajta volt az accountomon. Ezek meg csak sajnálkoznak.
  • Nephin
    #48450
    Ha nem digital deluxe vagy, esetleg collector és nem fizettél elő sosem, akkor valóban nem jár semmi.
  • Although
    #48449
    Ezt kérdeztem a supportól is mert nincs beírva semmi. Ez a második anno a +30 napot se kaptam meg. Akkor is telefonra nyomták. Nem baj nem fogok már egy forintot se rájuk költeni. Szemetebb banda nincs ennél az EA-nál. Ez z SWTOr is csak azért jó mert jóval előttük elkezdte a Bioware és valószínű ez az utolsó tényleg Bioware game. Ingyen élvezem majd amennyire tudom nyilván úgy nem reklamálhatók semmiért de az hogy kétszer is átbasznak az nem fog még egyszer megtörténni.
  • Monoton
    #48448
    Nálam minden rendben
  • sanya200
    #48447
    miért nem lehet bejelentkezni?
  • Nephin
    #48446
    Ha nem most vetted, akkor az accon meg tudod nézni, mennyi coin jár és ha január 7-ig előfizetsz legalább egy hónapot, meg is kapod.
  • MaRee
    #48445
    De a konennel tizen játszanak ott könnyebb válaszolgatni kevesebb a kérdés

    Egyébként szerintem gyors a szupport, velem kb 1 nap alatt kapcsolatba léptek mikor vissza akartam rakatni a törölt karaktereim, és vissza is rakták őket.
  • Tommyr
    #48444
    Tudom,előfizetők az általam küldött meghívókkal
  • Although
    #48443
    Nem most vettem jóval az f2p előtt :) De nem érdekes, nem várok sokat tőlük, olyan online live supportot mint a conannak van végkép nem ahol bármilyen kérdésem van 5 perc alatt válaszolnak :) Sokba kerülne :)
  • sanya200
    #48442
    ja megvan jól elbújt meg először nem mutatta köszi :D
  • sanya200
    #48441
    bevan de nem láttam :D azért köszi :)
  • MaRee
    #48440
    Lower promenade-ben van ha jól rémlik, de annyi fix, hogy promenade. A mapodon állítsd be hogy mutassa a trainereket.
  • sanya200
    #48439
    nar shada-n van jedi knight trainer? én nem találok sehol :S
  • Nephin
    #48438
    A friendregért csak akkor kapsz pontot, ha előfizet az illető.
  • Nephin
    #48437
    Tuti, hogy nem kapna annyit, most vette a játékot. Szerintem nem járna neki semmi, nem régi előfizető, nem digital deluxe, nem fizetett még egy hónapot sem...
  • Tommyr
    #48436
    Support mindenhol negatív.Sokat ne emészd a dolgot mert kapnál 1-1500 coin-t.Én kaptam 2300-t úgy,hogy 2 friend volt regisztrálva.Sokra nem megyek vele..
    Azért próbálkozz lehet segítenek
  • Tababo
    #48435
    azok custom itemek.
    lehet beléjük rakni modokat, illetve lehet augmentálni őket.
    flashpointokba is ilyenek fognak hullani, de természetesen szintednek megfelelő modokkal és mondjuk ha megtetszik egy sisak vagy felső nem kell kidobni csak modokat cserélsz benne...stb

  • Nephin
    #48434
    Nem, meghosszabbították január 7-ig, de neki friss accja van, az pedig reaktiváltakra vonatkozik.
  • novvan
    #48433
    Hát, amire 5 sec alatt van válasz a honlapon, azzal én is simán leráználak.
    Egyébként már nem jár, dec. 20-ig kellett volna aktív előfizudnak lennie.
  • Although
    #48432
    Azért elég szar supportjuk, van rákérdeztem mivel nekem vásárolt dvd-s változat van nem e jár némi cartel coin de csak annyira futotta a részükről hogy egy telefonszámos supportot javasoljanak felhívni. Simán lerázzák az embert.
  • sanya200
    #48431
    ja értem köszi :)
  • MaRee
    #48430
    Azok az armorok ha jól sejtem kozmetikai célokra vannak berakva, modokat meg stb-ket lehet belerakni, attól függenek az értékek.
  • sanya200
    #48429
    pontért érdemes venni body armort?ha a páncélérték nincs feltüntetve akkor mivan?Volt/van olyan armorom ahol nincs feltüntetve az értéke.
    Most 146 armor/16 endurance 14 cunning van rajta.
    Amit néztem 150 cartel pontért ott csak az van feltüntetve hogy +20 strength és +20 endurance semmi mást
  • PiszkosFred
    #48428
    Kerdes(es) volt az indulasnal, a 60 napos kartya utani coinok, illetve azok mennyisege. Csak megerosites keppen: egy Timecarddal reaktivaltam az accot november vege fele, es a reaktivalas utani elso napi 525 jovairas utan a napokban megjott a masodik 525 coin is, ahogy letelt a 60 napbol az "elso honap". Igy a 60 napos timecard 1050 coint er, de ket reszletben, havi bontasban utemezve.
  • sanya200
    #48427
    köszönöm
  • BryceHUN
    #48426
    swtor.com --> (jobb felül) Log In --> Email, Pass megadása --> My SWTOR --> My Account --> (Bal listában) Subscription --> Game Time Code (kattints rá) --> Írd be a serialt --> Continue --> Végeztél
  • sanya200
    #48425
    hát mikor telepítettem megadtam a serilat accounthoz nem tudom :D hol kell?
    bocs ha ilyen analfabéta vagyok de ez az első mmo amivel játszok úgyhogy elég tudatlan vagyok mit hogy.Na jó a 2. az első a drakensang online volt de az nem is hasonlít erre.
  • Nephin
    #48424
    Hozzáadtad a kódot? *sigh*
  • sanya200
    #48423
    ja meglett az acc de most nem tom mi van 2 slot van amit enged karaktereknek... grafikát lehet állítani very high-ra is de nemtom most akkor hogy free vagy mi a franc van.Honnan tudom most melyik verzió az?
  • sanya200
    #48422
    igen egyszer volt mert elértem a 15-ös szintet és akkor kérte az email megerősítést de az megoldódott.De ha jól emlékszek ez az acc volt az.
  • Nephin
    #48421
    Namost egyrészt nem lett volna muszáj megvenned, mert előfizetsz és voila, ott a full játék. Másrészt ha megvetted, hozzáadtad a kulcsot, jó helyen adtad hozzá, ellenőrizted a mailcímet, megvan az ajándék 30 nap stbstbstb... A karakterednek meg kellett maradnia, ha mindent jól csináltál. Nálad már korábban is voltak userhibák, szerintem nézz át mindent tízszer, biztosan jó-e.
  • sanya200
    #48420
    ugyanaz az account ez az egy van csak free play-be kezdtem el megtetszett most megvettem, de jó lenne onnan folytatni ahol abbahagytam.Írnák a supportnak de angol tudásom az nem sok van :(