60032
  • Tommyr
    #48419
    Ja hát lehet,hogy nem is adta hozzá a Trial verzióhoz az új Acc.-ot:)
  • Nephin
    #48418
    Én először csekkolnám, tényleg ugyanaz az acc-e...
  • Tommyr
    #48417
    Ez Support de most karácsonykor ne sokat várj tőlük,viszont küldd a mail-t.
    Írj nekik időpontot kb.mikor voltál utoljára online és mi volt az acc.-on
  • vader108
    #48416
    Sziasztok!

    Áldott, Boldog, Békés Karácsonyt kívánok mindenkinek!

    Elkészült az SWTOR Lost Suns Képregény második fejezetének magyar fordítása .

    Bővebb infó: www.swtorhungary.hu
  • eXequtoR
    #48415
    Craftolj Augmentation Kit Mk-6ot. A pénzből pedig megveheted a maxos mod / armoring / enhancement-eket.
  • rogan99
    #48414
    Mennyi értelme van 3 gathering/mission skill felvételének, és rámenni a pénz csinálásra? Valami olyasmit hallottam, h nem lehet mire költeni a tengernyi pénzt:)

    Ehhez kapcsolódik, hogy menynire éri meg craftolni? Vannak olyan cuccok amit nem lehet megvenni a tengernyi pénzből? Vagy nagyon nehéz beszerezni.

    Melyik út éri meg jobban?
  • sanya200
    #48413
    sziasztok megvettem ezt az old republicot előtte ezt a free verziót toltam volt egy 20 valahányas szintű karakterem.Most felraktam a lemezes változatot bejelentkezek ugyanazzal az accounttal de nincs meg a karakterem
  • eXequtoR
    #48412
    Elég 5$ értékbe venni bármit a shopba és prefer leszel. Azzal már bőven élvezhető a story + lvling.
  • DummyBoy
    #48411
    Kellemes Ünnepeket all!
  • Pares
    #48410
    Boldog karácsonyt kívánok minden kedves Star Wars fanatikus fórumozónak! :)
    Az erő legyen veletek!
  • Nephin
    #48409
    Eredményhirdetés!
  • rogan99
    #48408
    A probléma megoldódott. Küldtek új képet, már aktiváltam is az előfizetést. Mindezt vasárnap, több mint korrekt ügyintézés.

    5500 ft náluk a 60 napos game card. Aki akar csapjon le rá:)
    (players.hu)


  • rogan99
    #48407
    Szerepjátékos szemszögből van értelme szerintem. Ha gondolkodás nélkül mindig az egyik utat választom, hogy kimaxoljam az egyik oldalt nekem az nem szerepjáték. Szeretem eldönteni a karakterem gondolkodásmódját, céljait stb és az alapján választani. És ez általában nem folymatosan light/dark. Főleg nem egy Bounty Hunterrel, vagy Smuglerrel.
  • Tibbbor
    #48406
    Ja igen, ebben végül is igazad van, de mivel a semlegességet egyelőre nem nagyon tudod mire használni, én nem igazán látom értelmét.
  • rogan99
    #48405
    Én úgy tudom h a döntéseid alapján kapsz light/dark pontokat és a kettő különbsége határozza meg hogy milyen a jellemed. Ha vegyesen válaszolgatsz akkor "kioltják" egymást a pontok és neutrális marad a jellemed. Legalábbis ezt olvastam régebben:) Viszont anno nme volt neutral gear, de a fejlesztők azt igérték, hogy valamelyik updattel bekerülnek.
  • Tibbbor
    #48404
    Szerintem nem maradhatsz semleges, mert a párbeszédek bizonyos részénél vagylagosak a döntéseid, vagyis valamelyik válasz vagy a sötét vagy a világos oldal felé visz.Semleges gear-ről - én legalábbis - nem tudok.
  • rogan99
    #48403
    Kaptak már a neutrális jellemű karakterek geart, vagy még mindig csak a light/dark oldalnak vannak külön csinálva?
    Ér valami hátrány ha neutral karaktert viszek?
  • BryceHUN
    #48402
    Persze, ingyen végiglehet vinni a 8 történetet, de a korlátozásoknak hála, az élvezeti faktor nagyot esik, ezért is írtam, hogy vagy költeni kell a játékra, vagy kitartónak kell lennie.

    Szóval sem mondtam, hogy rossz lenne a 8 történet, vagy hogy rossz lenne a játék (ha rossz lenne nem játszanék vele :D ).
  • Nephin
    #48401
    Nem értek egyet, a 8 rpg egy cent költés nélkül simán végigjátszható, mitöbb, felettébb szórakoztató, mert nagyon jók a történetek..
  • rogan99
    #48400
    Rendelt már valaki a players.hu-ról game cardot?
    Kaptam egy miniatűr olvashatatlan képet a kódról:(
    A paypalos fizetés miatt(ha jól tudom vissza lehet vonni az utalást) gondolom nem átverés a dolog. Meg normális webshopnak néznek ki.
    Van valakinek tapasztalata velük?
  • Tibbbor
    #48399
    Több, mint egy hónapot játszottam F2P-knt, de mióta előfizető vagyok ég és föld a különbség.A szintlépés kétszer gyorsabban megy a több XP miatt, a vendoroknál jóval olcsóbb minden, a választható Rewardoknál mindent meg tudok nézni, a kereskedőházba nem 2 hanem 50 tárgyat tehetek fel eladásra, van saját "széfem" nem kevés hellyel, a három crewskillről nem is beszélve és még folytathatnám.Szóval F2P-ként is kifejezetten szerettem, de most még jobban élvezem a játékot.
    Kipróbálásra mindenképpen érdemesnek tartom és majd eldöntöd, hogyan tovább!
  • Shiwo
    #48398
    jah, oké, ezt nem tudtam (:
  • BryceHUN
    #48397
    "Ha nem vagy kitartó, és nem szándékozol egy centet sem elkölteni a játékban"

    Ha nincs kitartás, és nem akar pénz áldozni a játékra, akkor "8 RPG" ide, vagy oda, akkor is abbahagyja. :D
    Megspóroltam neki felesleges 20GB letöltést.
  • Pares
    #48396
    A korlátozások bőven tűrhetőek, és ha szereted a Star Wars univerzumot vagy a Knights of the Old Republic I-II-t, akkor szerintem kötelező legalább csak kipróbálni.
  • Nephin
    #48395
    A sprint nem túl régóta elérhető lvl 1-től, indulás óta pármillióan túlélték, hogy csak lvl 10-től van mindenkinek... :D
  • Nephin
    #48394
    Miért kéne kihagynia? Tökingyen végigjátszhat 8 rpgt.
  • Shiwo
    #48393
    kipróbálni kilehet, de ha kicsit is tetszik, és valamivel hosszabb távra tervezel, akkor érdemes minimális összeget költeni rá, hogy legalább a preferred státusz meglegyen

    bár f2p-ként mindenképpen elkél némi türelem, mert csak lvl 10-től lehet például sprintelni, addig dög lassan cammog a kari..
  • BryceHUN
    #48392
    Ha nem vagy kitartó, és nem szándékozol egy centet sem elkölteni a játékban, akkor inkább hagyd ki a TOR-t.
  • Jimbo
    #48391
    "Tökingyenesen" érdemes kipróbálni a játékot, vagy nagyon sok a korlátozás?
  • Nephin
    #48390
    Az, hogy ezzel preferred lesz-e, kétséges, szerintem nem, de majd meglátjuk.
  • Nephin
    #48389
    Igazából nem fogja megkapni a pontokat, mert nem lehet őket átadni. Választhat olyan dolgokat, amik vannak a GTN-en is, mert ezek átadhatók, megvárjuk, míg lejár a bind ideje és odaadom neki. Legalábbis ez a terv. :D
  • Pares
    #48388
    Akkor az biza nagyon fasza...
  • Vaxi
    #48387
    igen
  • Pares
    #48386
    Ja és még azt szerettem volna kérdezni, hogy most ha f2p játékos kap 1000 elkölthető cartel pontot, akkor ha bevásárol cartel marketen, akkor megkapja a preferred státuszt is?
  • Pares
    #48385
    Nephin, ma lesz eredményhirdetés, ugye?
  • Tibbbor
    #48384
    Igaz, hogy még van 2 nap, de én azért minden SW TOR rajongónak és játékosnak nagyon boldog, békés karácsonyt kívánok!!!
  • Master91
    #48383
    A Class küldi miatt kerültél a Fleetre.
  • BarackHUN
    #48382
    Ezek már megvoltak, érdekes módon nem főszálos quest adta, hanem valami Lord Lokarral kellett beszélnem (és mellékküldinek jelölte!), de a lényeg hogy meglett, most küldott a trainerhez (lvl 10 már megvolt amúgy, ezért furcsálltam).
    Köszi a válaszokat:)
  • eXequtoR
    #48381
    lvl 10 kell hozzá és a kezdő területen végig játszani a class questet ami furcsa lesz.. de elküld a fleetre.
  • eXequtoR
    #48380
    Ezt a játékot az agyhalott amerikaiaknak csinálták ergó nem lehet eltévedni / kihagyni semmit. Kövesd a main ( class ) küldetésed és mindig visz előre.