60032
  • sanya200
    #48499
    jedi knight-ként hány campion-om lehet?Eddig 3 van van 2 droid meg kira és ennyi de csak kira-t szoktam vinni a droidok elég gyengék legalábbis harcban pedig a t7-01-re van egy csomó felszerelés páncél de kira-t jobban bírom :D
  • PiszkosFred
    #48498
    http://www.torhead.com/mission/cTlXrqc/alderaan-bonus-series

    Rosszul emlekeztem, nem 40-esen, hanem mar 37-kent elkezdheto.
  • PiszkosFred
    #48497
    "A legtöbb bolygón egyből elérhetőek amint végig csináltad a class questeket"

    Igen, erdemes a kikoton keresztul tavozni, hatha megszolit az aktualis "bajban vagyok, meg kellene segitseg, ha mar ennyi mindenben segitettel, ezt meg vallad be". Pl Tatooine azonnal elkezdheto, ahogy vegigmentel a sima kveszteken. De pl Naar Shada mar 30-31-es, pedig ott 25-26 korul vegzel, Alderaan is 40 koruli, ha jol emlekszem, pedig oda meg a chapter 1 vege fele megy eloszor, 30-31 korul. Van, ahol meg nincs is.
  • Monoton
    #48496
    Alderaanon is van bonus küldisorozat? Mert már sztorival továbbmentem, de mikor visszamentem nem találtam sehol.
  • eXequtoR
    #48495
    A bonusz széria heroic küldetései általába epic modokat adnak, szóval érdemes végig csinálni őket. A legtöbb bolygón egyből elérhetőek amint végig csináltad a class questeket. Kb Hoth-ot nincs értelme megcsinálni egyedül, mert mire oda érnél már Voss + a fosadék Kor'ánila jobban megéri. Amennyiben nem érdekel az összes bolygó story 48 után már érdemesebb daily questet csinalni bélsáron(belsavis) + D7 és ilum fp-ket pörgetni.
  • PiszkosFred
    #48494
    A legtobb bolygonak vannak "bonus" kuldetesei. Jo par esetben ezek a kvesztek a bolygo tobbi kvesztjeihez kepest 4-5 szinttel magasabbra lettek kitalalva, vagyis ide vissza kell majd kesobb jonni, es csak akkor erdemes belevagni. Alderaan eseteben is ez a helyzet, 39-40 korul erdemes visszajonni.

    A jatek ugy lett "kitalalva", hogy, ha el is hagyunk egy-egy bolygot, dolgunk vegeztevel, kesobb mindig van egy-egy class vagy tarsakhoz kapcsolodo sztori kuldetes, amely miatt visszamegyunk erre a korabban mar kivesezett bolygora, es igy a kikotoben mindenkeppen belefut az ember abba az npcbe, aki felkinalja a bonus kveszteket. Aztan vagy segitunk nekik, vagy hagyjuk a fenebe az egeszet - jatekostol (es vegso rewardtol) fugg.
  • MaRee
    #48493
    A class küldetéseidnek minden területen keresztül kellett vinnie ahol küldetéseket vehetsz fel. Ha már a következő bolygóra küld a sztori és elérted hozzá a szintet akkor felesleges maradni.
  • sanya200
    #48492
    aha
    hát nem maradt küldetés csak egy heroic de egyedül nem tudtam megcsinálni, próbálok felfedezni vmi területet esetleg hátha ott lesz küldetés.A térkép 3/4-e felfedezetlen és küldetés meg nincs, legalábbis amit felfedeztem ott nincs több.
  • MaRee
    #48491
    Sok küldetés van, de én olyan 33-34 körül jöttem el onnan, ha jól emlékszem. Addig vagyok csak egy bolygón, ameddig el nem érem a következő bolygón levő class küldetés szintjét.
  • sanya200
    #48490
    Azon a területen
  • sanya200
    #48489
    nem :D vmi bogarak de néztem a többi npc is pl alderaan-i katonák is mind 40-es szintűek :D
  • Monoton
    #48488
    Az a 40-es valószínűleg egy Empire játékos lehetett.
  • sanya200
    #48487
    Alderaan-on mennyi küldetés van?Most vagyok 32-es szinten megcsináltam pár küldetést 3 terület van amit fel lehet fedezni, vagyis ahova küldetést kaptam, elmentem beljebb csak úgy felfedezni de ilyem lvl40-es szintű ellenfelekbe botlok.
  • David9317
    #48486
    Köszönöm!
    Azt nem tudtam h számokat nem lehet beleírni. Nem értem ezt miért nem tüntetik fel vhol.(vagy csak én nem vettem észre)
  • MaRee
    #48485
    Valószínűleg foglalt már a név, próbálj valami egyedit. Vagy olyan karaktereket próbálsz bele írni($ߤ£÷× esetleg számok) amiket nem engedélyez.
  • David9317
    #48484
    Sziasztok!
    Kedvet kaptam, h kipróbáljam az swtort, de amikor megpróbálok beregisztrálni bármely nickname-re, ezt a hiba üzenetet kapom:
    Name invalid or unavailable
    Akármit írtam be akkor is ezt írta ki. Sztetek mi lehet a gond?
  • MaRee
    #48483
    Adott bolygó generál chatjen találsz csapatot mindegyik heroicra.
  • sanya200
    #48482
    hát nem tudom nem találtam még olyan képességet amivel lehetne neki pajzsot adni vagy feléleszteni, azt is csak akkor lehet ha vége a harcnak addig nem tudok mit csinálni.Egyedül ilyen call of the force képesség van ez másodpercenként regenerál x életerőt de csak 1 percig tart és 20 perc mire újra lehet használni.
    Amúgy nincs kedve valakinek heroic küldetéshez? tatoine-on a sarlac mellett kéne nyomulni de túl erős ellenfelek vannak legalábbis egy embernek.1-2vel eltudok bánni de ha rámnyomul 2-3 5000hp-s meg egy 10.000 hp-s az már kicsit túlerő :D
  • Tababo
    #48481
    társat nem lehet "guardolni"?
    ezt nem tudtam.
  • sanya200
    #48480
    áh akkor mindegy jedi knight-nál nincs csak magara tudok pajzsot tenni.
  • V43 1105
    #48479
    Nincs. Pajzsot tudsz rá tenni esetleg? Nálam a Jedi Consularnak van pajzs..
  • sanya200
    #48478
    Vmi ital vagy vásárolható cucc nincs, ha mondjuk elesik akkor fel lehessen legalább éleszteni csata közben is?
  • sanya200
    #48477
    jedi knight vagyok hát egy képesség van ami életet regenerál egy percig de 20 perc mire újra lehet használni.Sokat nem ér.
  • V43 1105
    #48476
    Milyen kaszttal vagy ?
  • Tababo
    #48475
    health packot még nem próbáltam de ha van heal képességed akkor tudod gyógyítani.
  • sanya200
    #48474
    valahogy lehet a társat harc közben is gyógyítani?
    raktam az ő invectory-jába is health packot de nem mükszik asszem így meg mindig ezért hullok el mert a társam elesik egyedül meg nem mindig tudom lenyomni az ellenfelet pláne ha többen vannak.
  • Nephin
    #48473
    Nem válaszoltál: a reg és az első fizetés között mennyit játszottál? Első fizetésnek a havidíj számít, nem a kártyacsekkolásnál levont 1 dollár.
  • Although
    #48472
    Nem véletlen hogy a funcom beintett nekik most amikor fel akarták vásárolni őket a secret world előtt.
  • Although
    #48471
    *cég
  • Although
    #48470
    Nincs ezzel gond lejátszottam két hónapot pénzért korrektül. Az ajándék hónap az nem jutott ez van meg most ez a szarakodás az amúgy sem jelentős cartel cointal már csak ráadás. Már anno Dragon Age originsnél elegem lett belőlük. Csak azt sajnálom hogy egy ilyen mocsok szar kezébe került az egyik a legjobb volt rpg cégeknek.
  • Tababo
    #48469
    még mindig nem értem miért nem beszélsz velük telefonon.
    hidd el mindent megkapsz ha valóban neked van igazad.
  • Nephin
    #48468
    A második hónapot levonta... egy hónap után? Mennyit játszottál a regisztrálás és a levonás között? Nekem itt nagyon nem áll össze a kép. Egyébként a +30 nap nem számít előfizetésnek coinok terén, csak szólok.

    Collectorért kapnál pontot, valóban (eddig nem mondtad, hogy collectorod van), HA előfizetsz egyszer legalább egy hónapra, SENKI sem kapta meg a pontokat inaktív accra.
  • Although
    #48467
    Ja igen pont ez az amit a mediamarktosok sem tudtak megmagyarázni. A második hónapot levonta a kártyámról, onnan jöttem rá hogy nem kaptam meg a +30 napot. Tehát összesen van két hónap előfizetésem nem is lesz több.
  • Although
    #48466
    Így van. De azért olvasd el ezt is http://www.swtor.com/free a former-t nem kell magyaráznom gondolom. Nem az a bajom hogy nincs most, hanem 0-ás cartel coinos vagyok ha előfizetnék nem lenne figyelembe véve a collectors példány. Mindegy nem is folytatom. Már ez se érdekel. Jó nekem így ingyen is, nem kell tőlük semmi, csak a collectors változat fáj. Nem kellett volna megvennem elég lett volna a sima letöltés. Ez van a hibákból tanulni kell.
  • novvan
    #48465
    1. Régen aktiváláskor meg kellett adnod egy kártyaszámat, de nem vonta le az első havi előfizetést. Ha egy hónap előfizud volt, akkor az az a harminc nap.
    2. Cartel coin akkor "jár" ha most is van aktív előfizetésed.
    Örülök hogy segíthettem.
  • Although
    #48464
    Nahát a vétellel együtt egy hónap előfizum volt a +30 az nem volt meg szintén nem az én hibámból. De azért tényleg nem járna és ha jól olvastam az 150 cartel point nem sok de jár. Nahát JÁR!
  • V43 1105
    #48463
    Quest neve? Melyik szerveren vagy?
  • sanya200
    #48462
    itt elakadtam segítenétek?Tarison vagyok elvileg itt van küldetés de senkit se találok :(
  • Nephin
    #48461
    NEM jár neked. Azoknak jár, akik legalább egyszer előfizettek, te pedig sosem.
  • Although
    #48460
    Nem mondanám, sose érdekelt az f2p hez kapcsolódó szolgáltatás. De ha rá van írva vagy elmondják hogy jár utána akkor ne szórakozzanak velem.