60032
  • PiszkosFred
    #48540
    General csetet folyamatosan nezni kell. A legtobb heroic kvesztre keresnek embert. 80%-ban healer utan kajtatnak, de tankkent es dpskent is lehet talalni groupot 10 percen belul. Erdemes meg az adott bolygo elejen osszekapkodni az elerheto es adott szinten felveheto adott zona heroic kvesztjeit (legtobbjet vagy terminal adja, vagy egy npc, nagyon keves esetben van prequest - altalaban bonus seriesnel van ilyen -, vagyis oszthato szinte mindegyik).

    Sajnos van olyan, hogy a bolygon vegeztel, es csak 2-3 heroic 4 maradt hatra, ilyenkor muszaj varni a bolygon es figyelni a general csetet, mast nem tudsz csinalni. De minden bolygon van GTN, van crew vendor skill trainer es tarsai, ilyenkor intezd el az ottani dolgaidat, es mire vegzel, lesz party a heroicra.

    Ha pedig nem LFM uzeneteket latsz, hanem LFG-t, inveld a tagot, es onnantol kezdve mar csak 2 fot kell osszeguberalnod. Egy LF1M vagy LF2M-re ugranak az emberkek, csak hat healer es valami tank szeru kepzodmeny legyen nalatok, foleg 30-40-50es zonak heroicjainal erdemes.
  • MaRee
    #48539
    Arról nem beszélve, hogy minden ilyen mmo-ban ez van. Ez volt már 100 éve a wowban is, és később is ez lesz az open pvp szintezős zónákban.
  • PiszkosFred
    #48538
    Aki k..vanak all, ne csodalkozzon ha megb...szak, regi jo magyar kozmondas :) Outdoor pvpben sose keress egyenlo kuzdelmet, foleg ne egy szintezo zonaban. Ez nem a Romana magazin lovagregenyei, ahol a ket nemzet egy-egy bajnoka viv masfel oras csatat a harcter kozepen, majd vegul ellovagol a gyoztes a naplementeben...
  • Asperot
    #48537
    Nar Shaddaan lehet venni. Social level II. a feltétele. Talán a színe más de kb ugyanaz.
  • Although
    #48536
    Ránéztem egy hete a pvp-re, sajna semmi meglepetés ezt úgy néz ki soha senki nem fogja megoldani. Nekem pont Tatooine szint a pvp-n levő karakterem. És nem is lest jobb valszeg törlöm erre nem vagyok kíváncsi. A gond az hogy megint egyoldalú lett a küzdelem. Spec én a vesztes oldalon vagyok az nem zavar de az hogy állandóan 2-3x több ellenféllel szemben kell helyt állni ez élvezhetetlené teszi. Ráadásul jellemző módon nem egyszer mobal való harc közben kapjuk az inváziót. Mindegy tapasztalatnak jó volt.
  • mcgrape
    #48535
    Hali,
    Nincs valami alternative way hogy megszerezzük az imperial dancer ruhát ? ugy értem igen van az a security key vendor de azon kivül ?
    Freedon Nadd - on megnéztem hátrha a brokernél árulják, de nem találtam,
    The Red Eclipse- en esetleg árulják a brokernél?

    Vagy egyátalán nem lehet eladni ezt a cuccot?

    Előre is kösszi a választ :)
  • Kryon
    #48534
    Szia
    1. Beválthatod box-ra vendornál, másra nem jó.
    2. Ilum halott, Tatooine-on esetleg tudsz, bár ami ott folyik azt inkább gankelésnek mondanám nem open pvp-nek.
    3. Support.
    4. Pontosan.
  • SuLtAN17
    #48533
    Szevasztok!
    Egy év után újra előfizettem egy hónapra megnézni mi a helyzet, több kérdésem is lenne:
    1.: A centurion és másik kék badge gondolom már semmire nem jó, dobjam ki vagy lehet valami fun-t kiváltani belőle?
    2.: Ilum halott vagy érdemes még ott open pvp-zni esetleg Tatoinee-on?
    3.: Mit csináljak, ha ingyen játszottam pár napot választottam 3-ből 2-t professiont- most hogy előfizettem nem adja vissza, cartel coin-t kér érte... Írjak a supportnak?
    4.: A pvp felgearelődés röviden wz-hegyek és utána ranked wz hegyek?
    Előre is köszi, puszi!
  • sanya200
    #48532
    De ilyenkor mit tudok csinálni nincs senki itt aki segíthetne lenyomni csak fel idegel az egész.34-es szintű vagyok.
  • Nephin
    #48531
    Fogd vissza magad egy kicsit...
  • sanya200
    #48530
    több mind 6000hp-m van és kinyír 20mp alatt
  • picket
    #48528
    Amíg ezt begépelted már tájékozódhattál volna. Angolul itt (swtor.com főoldaláról 2 klikkentéssel jutottam ide, googliban első találat), vagy itt magyarul (f2p címke a címkefelhőből swtor.hu-n).

    Kérdezni lehet, sőt, örülünk is neki, de miért olyat, ami 110% hogy le van írva valahol, és fél perc alatt meg lehet találni?
  • Tababo
    #48527
    igen de lesznek megkötések.
  • genRob
    #48526
    Sziasztok!
    Játszottam a gamával, de már régóta nem fizetem elő. Egy sniper és egy Jugg/tankom volt ill pár kissebb karakter. Most akkor, hogy van ez az ingyenes téma? Feltelepítem újra, felmegyek a szerverre és uazokkal a karikkal tolhatom?
  • sn666
    #48525
    Köszi a gyors választ.
  • Nephin
    #48524
    Illetve ha lejár, akkor már preferred leszel és több dolog lesz elérhető, mint most.
  • Nephin
    #48523
    Nem kell, utána is játszhatsz, némi korlátozással.
  • sn666
    #48522
    Sziasztok.

    Azt szeretném kérdezni ha megvenném a játékot (jelenleg free-ben nyomom),tehát a játékhoz kapott 30 napon túl kell-e előfizetni vagy gamecard-ot venni a játék működéséhez?
    Igazából kipróbálnám milyen az előfizetés de ha nem jön be nem akarnék egy vagyont költeni,ezért a kérdés.

    A válaszokat előre is köszönöm :)
  • V43 1105
    #48521
    Code Redemption menüpontnál, ugye ?
  • eXequtoR
    #48520
    Talán accountod belül add game? Mivel ez az alap játék.
  • V43 1105
    #48519
    Az addig okés. Csak nem értettem hogy működik, most veszek egy ilyet, ezt hová kell majd beregisztrálnom ? :-)
  • Nephin
    #48518
    Az accodon kell beállítani, ha elő akarsz fizetni, ha nem állítasz be semmit, akkor nem von le pénzt, értelemszerűen. A G2playtől nem fogják megtudni a kártyaszámot...
  • V43 1105
    #48517
    Nem tudom, ezért kérdezem. Nem akarok fejest ugrani abba amiről fogalmam sincs.
  • V43 1105
    #48516
    Van PayPal lehetőség is a G2PLAY.net-en.. én azzal csinálnám. Viszont ha lejár mi van? Ismerősön keresztül megy és nem akarom minden hónapban hogy lehúzza a kártyáról az egyenleget.
  • MaRee
    #48515
    Mire gondolsz? Bankkártyára? Azzal kell megvásárolni nyilván.
  • V43 1105
    #48514
    Ah.. még is meg tudom oldani.. mit kell tudni a cuccról ? Minek a kártya? és ha nincs ? :D
  • V43 1105
    #48513
    Faszom hogy pont most nincs egy fityingem sem.. pardon..
  • Nephin
    #48512
    Csak a hétvégén.
  • Nephin
    #48511
    A G2play-en 2324 Ft a játék 30 napos előfizetői státusszal! link
  • sanya200
    #48510
    hát ha már inteligens mosópor is van
  • eXequtoR
    #48509
    Igen és az is eljön, hogy víz nélkül fogunk mosni.
  • sanya200
    #48508
    hát eljön az az idő is figyeld meg hogy csak egy ilyen ficsör-ért fizetni kell dlc formájában.
  • PiszkosFred
    #48507
    Hat, aki akarja, kihasznalja ezt a lehetoseget, a tobbi meg magasrol szarik ra, hogy van/lesz ilyen (hozzateszem, kb egy eve mondjak mar, hogy belekerul, nem ujdonsag). A valasztas minden ilyen esetben a jatekose, a jelenseg adott evezredek ota, a fejlesztok csak kiszolgaljak az igenyeket. A sok prud es sznob rikacsolo altal gerjesztett negativ reklam pedig csak jol jon. (persze a lehetseges leszbikus kapcsolatokat pedig "felallva" unnepli mindenki)

    Meg szerencse, hogy lesz a kiegben mas is, nem csak ez, mint uj ficsor.
  • Vaxi
    #48506
    istenem
  • sanya200
    #48505
    Na ez most mire jó?
    old republic első kiegészítő

    Kiemelnék a cikkből egy sort..
    " A Rise of the Hutt Cartel elhozza az azonos nemű karakterek közötti románc lehetőségét. A BioWare szerint már régóta igénylik ezt a featuret a játékosok, ők pedig hallgatnak rájuk. " Komolyan ezt igénylik a játékosok hogy buzulhassanak?....
  • MaRee
    #48504
    PvP szerver: Tomb of Freedon Nadd
    PvE szerver: The Red Eclipse
    RP-PvE szerver:The Progenitor
  • gyeprefos007
    #48503
    Sziasztok
    Most kezdenék játszani és az érdekelne hogy melyik szerveren találkozhatok magyarokkal? :)
  • Monoton
    #48502
  • eXequtoR
    #48501
    Aldeeran lvl 40es bonus és azután kezdheted, hogy Hoth-on végeztél ( act3 story ).
  • MaRee
    #48500
    Hat darab lesz összesen.