60032
  • PiszkosFred
    #53013
    Milyen errort? Nem csinaltal egy screent rola? (az ero nagyon ellened dolgozik :D)
  • Plata
    #53012
    Csináltam pay pal accot,a pay pal a pénzt levette kiegért,de a kieget nem kaptam meg,swtor.com-on valami errort írt ki.
  • Kryon
    #53011
    Pucold le a géped, valamit összeszedtél. Ha kész, utána válts passt és nyugi lesz.
  • Plata
    #53010
    Nem,soha.
  • lammaer
    #53009
    Skacok, másokat is folyamatosan ostromol az SWTOR a password resettel?
    Állandóan kapom az emaileket hogy password resetet/user név emlékeztetőt kértem, majd beesik egy másik mail is hogy a password sikeresen megváltoztatva - miközben én az égadta egy világon semmit nem csináltam. Nem is játszottam a játékkal, csak egyszer próbáltam ki 5 perc erejéig.

    Azóta hetente-kéthetente esenek be a password változtatós mailek.... mintha vki lopni próálná az accot....
  • Plata
    #53008
    Na akkor ha lesz kis nyugi,meg is próbálom.
    Nektek is vacakol a fórum?Hiába nyomom be a style off gombot,ha újra betöltöm a fórumot akkor úgyis az új stílus jön be,csak a számok és a gombok maradnak a régi stílusban.
  • PiszkosFred
    #53007
    Persze, arrol utalsz a paypalos szamladra, amirol akarsz. Ha nincs bankkartyad, akkor bemegy a bankba es keszpenzzel, ha van erre alkalmas bankkartyad, akkor belepsz a bankod webes feluleten es onnan toltod fel a paypalos accountot. Utobbi esetben gyorsabb, par ora, nem par nap az atfutasi ido. Mindket esetben van tranzakcios dij, banktol fuggo a merteke, kiveve, ha az unicreditbe megy, mert ott ingyenes - ok a paypal magyar banki szolgaltatoi, partnerei, mittomenmijei.
  • Plata
    #53006
    Ezt e bank fiókkal nem lehet megoldani?Úgy emlékszem ott is van pénz át utalás,épp ma néztem meg e bankon az egyenlegem.
  • PiszkosFred
    #53005
    Csinalj mar konyorgom egy paypal accountot (2 perc a reg), menj be utana egy helyi bankba, utalj at a paypalos szamladra mondjuk 10e HUF osszeget (banktol fuggoen 2-3 nap alatt ater) keszpenzes befizeteskent (ertsd: odaadod a csajnak a penzt meg a szamlaszamot, majd o megoldja, ha szepen kered meg a formanyomtatvanyt is kitolti neked), es kesz is. A vilag legegyszerubb folyamata, sot, lassan tobb helyen lehet fizetni ppvel mint sima kartyaval, akar hazai shopokban is.
  • Plata
    #53004
    Jah közben rájöttem,én basztam el,rossz a kártyám.Én többet nem pöcsölök vele,és új kártyát sem fogok igényelni az fix,inkább feladom.
  • Pacho
    #53003
    Milyen kártya?
    Utoljára szerkesztette: Pacho, 2014.12.08. 11:14:32
  • Plata
    #53002
    Meg akartam venni revan kieget bankkártyával,de nem engedi,folyton azzal jön hogy rossz a bankkártya szám.
    Tele a hócipőm,se sms-el se bankkártyával nem jön össze.
  • archetiz
    #53001
    Ha valaki esetleg még nem találta volna meg, a preorderes Revan szobrot Fleeten a Sith Inquisitor/Jedi Knight hangárok melletti "Herald of Revan" vendortól lehet 0 kreditért beszerezni.
  • Gudott
    #53000
    Viszlát ability trainig cost, HK-51 mindenkinek, eventek és még pár apróság.
  • El Protector
    #52999
    Én teljesen meg vagyok elégedve eddig, sorcerer dps változások nagyon tetszenek, wz-ben is jó móka volt tegnap, párat nyertünk, párat elveszítettünk, Nostrum premade mondjuk kissé viccessé tette a meccseket, de nem vette el a kedvemet az a pár zakó :))
  • Gudott
    #52998
    itt nem igazán a lvl különbség a probléma, hanem a pug vs premade, a premade képes eltüntetni az ability hiányából adódó különbségeket warzoneban. Mondjuk ha a pug még mindig olyan hogy kifokuszálni a healert problémát okoz, az nem feltétlenül a játék hibája...
  • oz
    #52997
    Nekem úgy tűnt, mintha azokat a skilleket kellett újratanulnom, amit valami talen módosít. Mondjuk nem volt nagy költség, de adhatták volna ingyen a már egyszer megtanultakat.
  • oz
    #52996
    Szerintem ezek a jelzett hibák olyannyira apróságok, hogy ezek javítására nem igazán érdemes várni. Teljesen játszható a dolog, komolyan semmi nem tud megakasztani. Más játékokhoz viszonyítva (nyilván nem minden játéhoz van viszonyítási alapom) meglepően simán indítja az SWTOR ezeket a nagyobb tartalmakat.
  • Pacho
    #52995
    Azt, hogy éjfél körül lvl 57-es premadek irtották a lvl30-as pugot a warzoneokban, már le se írom bugként, mert az feature (a lvl 57-es premade-nek.)
  • Gudott
    #52994
    Az hogy sok az ismert! bug ( és azóta is akadt pár érdekes dolog, lsd datacronok Rishi-n), de a Harbringe párszor megint majdnem letérdelt (én korábban letudtam a paqtchelést, így server startnál már bent voltam) igaz még csak a 3.0-ás újításokat próbáltam, a SoRmajd később jön, de mind guild mind general chaten ment az áradozás és összességében a visszhang pozítiv (nyilván egy darabig az új területek lagfest állapotban lesznek) A disciplines rendszer nem vészes, ami a Sage-et és apowertech-et érinti, az viszont igen komoly bug számomra hogy sok skillt újra kellett tanulnom... Az új Ui, a felvillanó ability "buffok" a buff és debuff külön csoportosítása mind mind pozitív.. És vicces egydarab egyedi quest mennyire megdobja a megítélést (nem bírtam ki és megnéztem a knight és hunter egyedi questjét, szép munka mindkettő)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.12.03. 11:59:53
  • PiszkosFred
    #52993
    Sajnos ez ilyen, manapsag mar a beta kifejezes helyett az Early Acces-t hasznaljak a fejlesztok, nem hiaba kezd eleguk lenni a fogyasztoknak es az egyes digitalis forgalmazoknak is ebbol a fejlesztoi magatartasbol/felfogasbol. Reszemrol gyorsan pecseltem egyet tegnap, aztan beleptem siman, de az uj kontentbe meg nem akartam belefogni fel ora erejeig, inkabb a merc uj skilljeit vagy talentjeit vagy mik ezeket neztem meg elesben is, illetve kerestem volna a korabban beigert dekor szobrot, de azt vszinuleg csak kesobb fogjuk megkapni. (vagy en vagyok vak)
  • Pacho
    #52992
    Amúgy elkapkodták ezt a patchot, vagy ez nem is early access, hanem egy open beta: bugok tömkelege megint. 3 órával a szerverstart után (kb 1 óra míg leszeded a patchot) már kiadták az első elismert hibalistát:

    3.0 Known Issues | 12.02.2014, 11:03 AM
    Hey folks, here are a handful of Known Issues that you may encounter while progressing through the Shadow of Revan content. This is by no means complete, and will be updated as needed. Thanks!
    Grouped players attempting to start Shadow of Revan from another player's ship will encounter a number of issues associated with the cinematics. Workaround: Until we resolve these issues, please start Shadow of Revan from your own player ship Mission Console and then group with other players upon reaching the planet surface.
    The final boss of The Ravagers does not provide any loot.
    When grouped, players who interact with the Mission Console of the group leader’s ship will receive an error message or not see the Mission “Chapter 5: Shadow of Revan” as available.
    If a player walks near the edge of the platform in the Trader’s Causeway, they will be killed.
    The Battle of Rishi Flashpoint is missing French and German text for Light and Dark Side choices.
    Shadows and Assassins do not receive any items if selecting the Force-Lord’s Gear Pack when completing the Mission “Confederacy” on Yavin 4.
    The Mission Reward for the Mission “Shadow of Revan: Prelude” is displayed as “undefined.” The Mission still awards the correct items.
    The Rishi Maze Demolisher’s MK-2 set is incorrectly named the Rishi Maze Med-tech’s MK-2.
    The Rishi Maze Med’s Techs MK-2 set is incorrectly named the Rishi Maze Demolisher’s MK-2.
    The “Wall Gears” Decoration does not drop in the Blood Hunt Flashpoint as intended.
    It is currently impossible to complete the healing challenge during Dread Master Raptus’ encounter in Nightmare Dread Palace.
    The Yavin Temple Chandelier Decoration does not drop from the Temple of Sacrifice as intended.
    The Story Mode Operation tooltip does not include the new level 60 Weeklies and the level 55 Weekly category appears outdated.

    És persze a "szokásos" még nem listázott dolgok: tooltipek hibája, strongholdba "visszakerült" bugok, valamint újak, pl. a decoriationok egy része amit unlockoltál de nem használtál fel, eltűnt, a training dummy megint bugged a hajón, a wz töltőképernyők hirtelen értelmezhetetlen karaktereket tartalmaznak, serverek eltűnnek/nem jelennek meg választhatóan stb. stb.
    Aki eddig nem kezdett hozzá, az jövő hét keddig nyugodtan várhat, amikor kijönnek az első fixek.
  • Pacho
    #52991
    Én a healer scoundrellel healeltem:)
  • Gudott
    #52990
    Sajnos az sms fizetést nekem sem engedte ( nekem ezen felül a másik két lehetőség is bugos lett)
    Amazonról elvileg kicsit trükközve meg lehet rendelni a kiegészítőt. (amerikai számlázási cím kell hozzá)
    Eddig pozitív a 3.0, mintha folyamatosabb lenne a játék. a Rishi vendornál vehető olcsó 172-es modok nagyon megkönnyítik a még lvl55-ön lévő játékosok dolgát
    Megmarad a lvl 50-es classic set, és maradtak a 4 részes set bonusok, az új bonus csak a lvl60-as setnél van, szóval idővel lehet kombinálni.
    Olcsóbbak lettek az itemek, kevesebb comm kell mint korábban.
    A forged Alliances solozás csak SoR megléte esetén lehetséges, egyébként marad a FP.
    Még valami,. mindenki látogasson el a trainerhez, mert egyes skilleket újra kell tanulni ( monsjuk a force lift-nél nagyot néztem :D ) , és vannak újak is amik korábban valamely skill tree része volt, most általános lett, stb.
  • Plata
    #52989
    Nekem nem engedte.Csak bankkártya vagy Pay Pal.
  • KiruHoshino
    #52988
    Sziasztok. Lehetséges SMS-el megvásárolni az új kiegészítőt? Mert vásárlásnál választható opció, de hibát ír ki mikor meg szeretném vásárolni. Esetleg tudna valaki erről tájékoztatni?

    Köszönöm.
  • oz
    #52987
    Elindultak aszerverek. Én meg ülök a munkahelyemen. Ejjj de lassan megy az idő.
  • Gudott
    #52986
    Most a healer scoundlernek 0 normálisan sebző skillje van. a nagy nerf előtt játszottam scoundler healerrel, akkor a sebzéshez is hozzá tudtál tenni ( flyby, sabotage charge és a vital shot DOT-jának időtartamát is megnövelhettem 40%-kal. Igaz cserébe, mint a mérgezett egér, úgy kellett rohangálni hogy black basthoz bepozcionáld magad miközben healeltél, ugrálni coverbe a sabotage charge elsütéséhez, stb. Én így tanultam meg normális konfigolni a keybindet és használni. Nyilván volt két olyan képessége ami miatt a pokolba kívánták PvP-ben. ( emergency medpack 30% healt alatt gyak ingyen volt, ha elég sok alacrity-velt olyan alacsony volt a GCD-t hogy nagyon sokáig ki tudtad tartani a célpontot és a heal miatt folyamatosan tickelő upper hand. Aki tudod vele játszani mind Pvp-ben, mind PvE-ben nagy előnyt élvezett. Kb ezóta folyamatosan nerf nerf hátán. eleinte jogosan ( emergency medpack, back balst knockback , stb) de mára már átestek azon a bizonyos lovon. Kb mintha a healer merc-től elvennék a Rail shot és a death from above képességeket.
  • Pacho
    #52985
    A Sabotage Charge helyett ott lesz a Blood Boiler, aminek jóval nagyobb a dmg-e, és még csak cover sem kell hozzá, tehát gyorsabb lesz a dmg (és még egy debuffot is rárak). A Flechette passzív skill lesz, szintén egyszerűsít a dolgon, mert ugyan arra a GCD nem vonatkozott, de a skill eltűnik, és helyette minden Back Blast a flechette-t automatikusan proccolni fogja.
    A healer ágat sem temetném nagyon, az UH +6%-os healing buffja helyett a kolto cloud fog adni +3%-ot, és minden upper hand exploit +3%-ot (ez utóbbiról nem írják, hogy stackol-e, tehát valószínűleg nem). Ráadásul mostmár bemenni combat közben stealth-be healer ágon sem nullázza majd le a healt (sem az incoming, sem az outgoing healt)
    Utoljára szerkesztette: Pacho, 2014.12.01. 14:46:42
  • Gudott
    #52984
    PvP-ben lehet, de PvE: pápá sabotage charge és XS flyby Emergency medpack már energiába is kerül, plusz elvesztette az upper hand a heal bonusz-t. Lehet hogy a damage ágak esetén nem vészes a változás, sőt, de a healereket megint megszívatták
    Mondjuk snipernél még mindig azon röhögök hogy a sima és a flashbang gránát single target only
  • Pacho
    #52983
    Hát elnézve a disciplines calculatort, lesznek itt még nagy sírások az első pvp meccsek után, már holnap este.
    Kezdve az "agyonnerfelt" scoundrelekkel, akik majd 9 secre rootolnak, majd 4 secre stunnolnak bárkit, úgy, hogy ebből az elsőre nem kap resolve-ot sem az enemy.
  • Gudott
    #52982
    Maintenance és decemberi kitekintő
  • Gudott
    #52981
    Shadow of Revan összefoglaló.
  • Gudott
    #52980
    Átváltási arányok
    régi commok : új basic

    2 Classic Commendations = 1 Basic Commendation
    1 Basic Commendation = 1 Basic Commendation
    1 Elite Commendation = 2 Basic Commendations
    1 Planetary Commendation = 3 Basic Commendations
    1 Ultimate Commendation = 3 Basic Commendations

    A classic limit marad 1000, de az átváltásokkal ideiglenes 2000-ig is felmehet ez a szám.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.11.25. 19:11:26
  • Gudott
    #52979
    A mellébveszélést a Bioware/Ea emberei mesteri szintre fejlesztették, sok himi humi Q&A szinte nulla info tartalommal, talán szerdán vére megtudjuk a commendation váltószámokat.
    Szerencsére csak a lvl55 PvE set fog eltűnni, a PvE settek megmaradnak csak vendort váltanak.
    Közeljövőben nem várható GSF és space shooter bővítés
    Az egyedi class missonohz be kell fejezni a chapter 3-at ( jó hír azoknak aki belsavison elérték a lvl 47-et és mentek Makebre)
    Elvileg kevesebb filler quest lesz a soR küldetésvonalában.
    Hosszabb összefoglaló szerda magasságában, akkora ígérnek érdemi infókat

    mivel még mindig képtelenek voltunk páran beszerezni a SoR hála a bénázásoknak, ezért kérdem hogy erről van-e valakinek tapasztalata?
    Star Wars: The Old Republic - Shadow of Revan [Online Game Code]
    Elvileg csak US számlázás címmel lehet megvenni, de vajon be lehet-e aktíválni nem US játékosoknak akik US serveren vannak?
  • Gudott
    #52976
    Illetve még annyit tennék hozzá, hogy a strongholdben lehet legegyszerűbben megszabadulni a PvP flag-től ( ez főleg eventek alkalmával zavaró, PvE serveren talán még jobban irritál a ganking)
  • PiszkosFred
    #52975
    Kiegnek annyit, hogy a companionokkal lehet beszelgetni a Strongholdban, vagyis amikor latja az ember kalandok kozben, hogy a tars dumalni akar, akkor nem kell utazni a kovetkezo kocsmaba, vagy visszaugrani/utazni a hajora, hanem megoldhato egy instant a hazba teleportalassal, majd onnan vissza es mehet is tovabb a kaland.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.11.21. 12:27:20
  • Zolkanoble
    #52974
    Aha, így már van értelme. Ez nem volt világos. Köszönöm!
  • oz
    #52973
    Azért is jó a stronghold, mert bármikor odamehetsz az összes karaktereddel (beleértve az ellentétes frakciós is), és visszamehetsz pontosan arra a pontra is, ahonnan jöttél (plussz onnan a fleetre, és a hajódra). Így ha vendorra, javításra, postaládára, bankra, gtn-re, akármira szükséged van egy barlang mélyén, felugorhatsz és vissza is mehetsz. Legacy bankot és postaládát kapsz egyből, gtn terminált, bank, guild bankot meg vehetsz vagy gyárthatsz a megfelelő képzettségekkel.
    A többi része csak móka, lakberendezés, meg öcsi vadászat.
    Persze ha a guilded komolyan tolja az ipart, és gyűjtitek a conquest pontokat is, akkor azt is megdobja rendesen. A házaid berendezési állapottól függően komoly bónuszt adnak a conquest pontokra.
  • weky
    #52972
    Alapból lakberendezésnek van, meg ha acsi vadász vagy, akkor bizonyos berendezési szint felett járnak érte acsik.

    Viszont ha veszel bele GTN terminált, postaládát, legacy bankot vagy guild bank terminált, akkor minden egy helyen lesz (már ha a hajódra még nem szerezted be ezeket korábban :) , nem kell utazgatni ezekért.