60032
  • Zolkanoble
    #52971
    Sziasztok!

    A strongholdoknak van bármi gyakorlati értelme, jelentősége, vagy csak egy lakberendezős játék a játékban?

    Előre is köszönöm a választ!

  • Nephin
    #52967
    A topik témája a játék, az ettől trollkodások vagy egyéni képzelt problémák felemlegetésének szintjén eltérő kommenteket kérem privátban elintézni, innen törlésre kerülnek a továbbiakban is, a reakciókkal együtt. Köszönöm.
  • Plata
    #52952
    Én healer és dps scoundrellel is Treek-et viszem,és csöppet sem csalódtam benne.
  • Pacho
    #52951
    Ha healer Scoundrellel megy - és ezt írta - akkor az utolsó akit visz magával az Treek legyen, mivel ő tank/healer. Vigye inkább Rishát, aki ranged dps, és iszonyat dps-t tud tolni. Ha már unlockolta valamelyik karival akkor persze a HK-51 a legjobb dps comp, a 80k-s sebzéseivel, de ha nincs akkor Rishát vigye.
  • Nephin
    #52950
    Klánok, bandák és titkos társaságok
  • Gudott
    #52949
    SWTOR Las Vegas Cantina Tour Flashdrive Contents

    Az új Lergo mount-ok igen szépen néznek ki

  • Plata
    #52948
    Ha prefered vagy marad a darabonkénti postázás,vagy veszel egy házat és a házba leraksz egy legacy bankot,ott szabadon mozgathatod.
    Treek univerzális és nagyon erős companion,tud healer és tank is lenni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.15. 12:34:58
  • Zolkanoble
    #52947
    Sziasztok!

    Olvasgattam a hozzászólásokat, de igazából egy szót nem értek egy csomóból.

    Az a kérdésem, hogy subként hogyan tudok egyik karakteremtől a másiknak cuccokat adni. Kérlek úgy mondjátok el, hogy egy noob is megértse.

    B kérdés: ha van egy scoundrel karim (republic), akkor melyik az a companion, aki a legtöbbet sebzi a botokon. Tehát healerként melyik a legjobb? Vagy mindegy, mert a cuccok a fontosak, hogy mivel szerelem fel őket?

    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Gudott
    #52946
    Érdekes volt,
  • Pacho
    #52945
    Tomb of Freedon Nadd 2 vs 2 event:


    Utoljára szerkesztette: Pacho, 2014.11.14. 14:58:53
  • Plata
    #52944
    Ma voltam scoundrel karival Kuat drive-on,érdekesség a boss harc volt,a nagy robi ellen harcoltunk,aki be rak egy csomó kis robit.
    Harcoltam már párszor ellene,most is levertük,de észrevettem egy érdekességet.Ha a kis robikra nyomtam DoT képességet az felment a nagy robira is,ez eddig is így volt?Vagy csak eddig nem figyeltem?Kipróbáltam hogy körbefutok a 4 oldalról bejövő kis robotokat nem ölöm meg csak nyakon dobom shrap bombával.Aminek az lett a hatása hogy bosson 5-6 shrap bomb dot lett.
  • Pacho
    #52943
    Egy rakat statisztika az arénákról, jó olvasgatást:)

    http://swtor-arenas.com/ilmarinen.htm
  • Gudott
    #52942
    Jön az e havi bounty contract week, még idén visszatér a rakghoul event és újabb infók a kiegészítőről.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.11.10. 16:41:47
  • Pacho
    #52941
    Aki lemaradt a pénteki streamről, annak itt a videó: http://www.twitch.tv/swtor/c/5453076
    Az biztos, hogy a hibrid specceknek jelen formában vége, az új skillek roppant látványosan néznek ki, az új utilityk pedig szokásos módon nagyon OP-k.
  • Nephin
    #52940
    Klánoknak
  • Pacho
    #52939
    De amúgy leírták, hogy ez később is így lesz majd a kettőt egyben lehet megvenni 20 dollárért.
  • PiszkosFred
    #52938
    De ha nem, akkor SoR tulajkent, RotHC nelkul vicces, es talan a vilagos elsokent megvalositott megoldas lenne, ha 1-50 alap szintezes utan jonne az SoR fele 55-60, es majd akkor jonne az 50-55, ha megveszed a Hutt kieget is :)
  • Plata
    #52937
    Szerintem aki megveszi a kieget ahhoz később is jár a hutt.
  • weky
    #52936
    Annyit tennék hozzá, hogy aki előrendeli a kieget, ahhoz ingyen jár a Huttos kieg is, tehát végül is kettő az egyben pakk! :) :)
  • Gudott
    #52935
    Igen, tudom. Ez nem fog változni, de aki előfizető és megvan a SoR, az már 6 társat tud elküldni crew missionökre.
  • Plata
    #52934
    Ha nem előfizető akkor max három társat küldhet küldetésre.
  • Gudott
    #52933
    Ha megvetted a kiegészítőt, csak akkor tudsz 60-asra fejlődni
    Ha megvan a preorder, akkor december másodikától. a normál start egy héttel később kezdődik.
    Nem tudni mikor lesz a huttos kiegészítőhöz hasonlóan az előfizetés része, tippre leghamarabb jövő nyáron-kora ősszel.
    amúgy szépen csorognak az infók, 56-os szinttől már 6 társat lehet crew missionokre küldeni és a heal-t és széthúzzák a dps-hez hasonlóan.

    más: Sith inkvizítor: Asharámál tényleg ennyire nehéz pontokat gyűjteni? Giftekre kevés pontot ad, beszélgetésekre, light side válasz ellenére is igen kevéssé nő csak az affection, ez így mókás lesz...
    És kaptam egy levelet, hogy jól sikerült a kamu sith támadás vele kapcsolatban. Ez mi lenne? Vagy az lett volna a dark side-os megoldás?
  • PiszkosFred
    #52932
    + es csak december eleji (?) premier utan.
  • Plata
    #52931
    Ha megveszed az új kieget.
  • astrid09
    #52930
    Ha nem vagyok előfizetö de van egy 55 karakterem akkor lehet vele 60-ra fejlodni?
  • PiszkosFred
    #52929
    De ez miert rosszabb? Eddig sem erhetett el semmit sem 50 utanrol, ezutan sem, ergo a helyzet valtozatlan. :)
  • Plata
    #52928
    Egyébként F2P most még rosszabb mint régen,most már 55-ös a maximum szint,vagyis pár hét és már 60-as a max szint,de F2P max 50 lehet.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.11.03. 07:36:50
  • Plata
    #52927
    De,veszel egy házat,de előtte felveszed a stronghold küldit,elmész a házadba kész lesz a küldi,és kapsz egy legacy bankot.Bankba beteszed a cuccot egyik karival,másikkal kiveszed.
  • Police88
    #52926
    Hi!
    Van egy lvl 50-es sniperem és most sok idő után visszatérnék játszani F2P-ként (asszem van 120 cartell pontom).
    Azóta sem változott semmi az ügyben, hogy az újonnan indított másodlagos karakteremnek cuccokat tudjak adni a fő karakteremtől?
  • Pacho
    #52925
    Annyit változott, hogy már nincs puzzle, az egyik lépcsőfordulóban rákattintasz egy dobozra, és megkapod a teljes felszerelést.
  • Gudott
    #52924
    Igen, vannak kemény bossok, de CC immunis szerintem sincs class story során.
    Ha nem lesz finomhangolás aa mob képességek között, akkor egyes heroic4-hez tényleg szükség lesz 4 ember, akik tudják is használni a képességet. (bár ilyenkor extra finom, ha több ember nyom el egy interruptot ugyanarra a mobra...)
  • PiszkosFred
    #52923
    Pont ezt akartam irni, hogy a class sztorikban ha jol emlekszem, akkor egyik foellenseg vagy mini bossocska sem immun a CC-re, vagyis az alap interrupt mellett ott vannak meg a stunok, chargeok, flashgrenade, companion stunja, knockback meg minden egyeb marhasag, amelyek szakitanak - classtol fuggoen.

    En inkabb abban bizok, hogy a mobok Terminate jellegu kepessegei is kapnak extra masodperceket a cooldownjukra, mert azok miatt viszont szopas lesz a 18 seces interrupt. Foleg ha tobben is hasznaljak ezt a kepesseget, vagy valami ambush/snipe kombot szpemelnek a mobok.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.10.31. 13:57:19
  • Gudott
    #52922
    Dehogynem, megcsináltam a Dark Temple-ben a puzzle-t :D ( viszonylag tűrhetően volt gearele amúgy)
    Erősebb volt, mivel előbb elmentem megmenteni társam és ekkor kapott valami majdnem 1 shot ability-t is, amit ha nem interruptoltam akkor kb instant halál és volt pár sith duplikáció is. (mondjuk lehet ez a fight változott azóta, de én nagyon megszenvedtem vele)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.31. 13:49:17
  • Pacho
    #52921
    Nem cuccoltad fel előtte a robotot?:)
  • Gudott
    #52920
    Végül sikerült megoldani, de jóval nagyobb kihívás volt számomra mint a többi boss A Self healje eléggé nagy volt+ a több dmg skilje, nyilván stun gránáttal egyszerűbb lett volna.( A First Son is csak egyszer tudott kinyírni, ráomlasztotta a barlangot... :)
    Eddig a legkomolyabb kihívás a Jedi Knight endboss volt, főleg ha kitérővel mentem hozzá. Mondjuk akkor még nem voltam teljesen tisztában mindennel és a kis droidot volt muszáj vinni, ott kb hatodjára sikerült leverni... :D
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.31. 13:42:54
  • Pacho
    #52919
    Stark nem CC immun, szóval, interrupt, knockback, stun, force lift (ez utóbbi a specctől függ persze mennyire használod) mind használható interruptként....
  • Gudott
    #52918
    Azért partyban is érhetik meglepetések az embert, néha nekem is muszáj volt tiszta PT tank helyet egy fél hibridett csinálni, hogy legyen CD csökkentés az interruptra mert a jetjump CD-je (ami interruptól is) igen magas.
    Mondjuk egy guardian tanknak ez nem probléma, neki elég sok hasznos képessége van ilyen szempontból, de más classok szószban lehetnek.
    mondjuk kommunikálhattál volna jobban is, mert fórumokon megy az anyázás rendesen. Még mázli hogy sokan a Rakoul eventtel foglalkoznak, így nincs akkor rage mintha event mentes időben érkezett volna a hír.

    "muszaj lesz bekapnod egy-egy nagyobb pofont, de a jo hir, hogy te dontheted el melyiket..."
    - Consular story Stark ellen jól gearelve, 2v3 szinttel felette iszonyat nehéz volt leverni, mivel olyan sűrűn használt erős skilleket ( nagy sebzés, nagy heal, stb) hogy pislogni nem volt időm, nemhogy LoS-t törni, és interruptolni Most egy 18seces CD-vel party kellett volna egy story mobhoz....
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.31. 13:16:37
  • PiszkosFred
    #52917
    Interrupt erdekesen hangzik. Kvazi azt mondjak most, hogy mostantol "muszaj lesz bekapnod egy-egy nagyobb pofont, de a jo hir, hogy te dontheted el melyiket..." Partyban meg hagyjan, ott a rotaval megoldhato/athidalhato tovabbra is, de szoloban erdekes lesz, ha nem nyulnak hozza az ellenfelek/NPC-k kepessegeihez.
  • Pacho
    #52916
    A DPS-számok már nagyon komolyan kezdtek elszállni, és ennek a megállítása szerintem pozitív. (Ráadásul az egyre nagyobb és több dps-t "toló" karakterek miatt, egyre több hp-t és def. skillt kell buffolni ami folyamatos balance problémákat szül.) Mindenki szereti látni a jó nagy számokat, de 35-40k hp-val rohangáló karakterek már most 8-10k-s dmg-et ütnek egymásra, ezt teljesen fölösleges növelni. A múltkor volt egy topic az egyik külföldi swtor fórumon ahol azon matekoztak, hogy ha csak +10%-al növelik majd a dpst, lvl 55-ről 60-ra, akkor pve-ben mennyivel lesz nagyobb szívás tankolni, tud-e ekkora dps mellett aggrot tartani a tank stb.
  • Gudott
    #52915
    Taunt miss utánaolvasva Nightmare OPS bossoknál fordulhat elő. A Tankok most alapból kapnak +10% accuracy-t tank módban, így taunt normál esetben mindig célba ér. kivéve, (1)ha az adott NM bossnak megnövelik a defensét, (2) a tank kap egy acc. debuffot (3) és itt van a lényeg PvP,
    DPS: nem akarják hogy nagyon elszálljanak a számok ( valaki írta hogy más mmo-nál vannak milliós dps-ek egy skillből)
    Szintezés: Ez nekem sem tetszik, hogy könnyebb lett ( Makeb kapott nerfet pár patch-csel ezelőtt, ezt mintha kiterjesztenék)
    Ami engem zavar az az interrupt növelése 12 ill 18 másodpercre. Egy csomo olyan heylzet van, főleg class storyban ha nem interruptolok akko gyak végem. Remélem a mobok ritkábban fognak Terminate és hasonló, majdnem 1 shot skilleket használni.
    Az összes változásnak egy az oka, innentől gyakrabban lesznek szintnövelő kiegészítők, és kevesebb idő alatt meg lehet csinálni, nem kell annyit tesztelni.
    Ahogy olvasom a mostani 55-ös ops-ok is megmaradnak, mint gear szerző alternatíva... Ez is érdekes.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.31. 12:47:10