Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#52279
Ezt nem kell támogatni vagy ellenezni, valaki írja meg a kódot és kirakom.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#52278
+1
#52277
Köszi 😊
Már kaptam pár tippet mivel lehetne bővíteni (companionokról egy kicsit írni, commendation, repu) meg találtam pár elírást.
Szóval lesz még egy kis bővítés, de már nem sok, főleg az elírásokat akarom javítani.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#52276
<#worship> Le a kalappal! Szép munka!

Szeretném a közösséget felkérni, hogy bocsássuk szavazásra a FAQ linkjének kirakását a Bannerba! Ki van mellette ki ellenzi?

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

MarkBlade
#52276
Nálam is ez volt. Csak több mint 2 hét. Nekem másik szerverre is migrált a parasztja.
#52275
Egyik guildtársnak pár hónapja feltörték az acc-ját, nála karaktert nem töröltek, de mindenét eladták, lecsupaszították az összes karakterét. Kb egy hét alatt sikerült telefonon lerendeznie az ügyet, s visszaállítottak neki mindent, amije volt. Fontos, hogy meg tudd mondani nekik, mióta van a probléma, pont azért, hogy utólag mindent vissza tudjanak állítani.
#52274
Végre elkészült az összefoglaló. Docx-ben a data.hu-ról tudjátok letölteni.
Szabadon lehet használni, módosítani, más formátumban (sima doc, PDF Open office, html, stb stb) konvertálni
http://data.hu/get/7903662/SWTOR.docx

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52273
Account lopásnál sajnos csak telefon keresztül tudsz ügyet intézni

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

cikasz
#52272
Az lehet, hogy törlődött/törölték az accom? A hivatalos oldalon a leaderboards-nál nem találok olyan nevű karaktert amim volt.
Nincs ezeknek egy kurva emailcímük amire irni lehet ez ügyben? Csak telefon? Nem tudok annyira angolul se németül.

http://www.akciofigura.hu

#52271
sziasztok! uj vagyok még és nem tudom h meddig tart ma a karbantartas és keresnék magyar guildota The red eclipse szerveren

WoT / Gw / Gw 2 / Aion / L2 / WoW

cikasz
#52270
De azt , hogy tudom megnézni? Nem tudok belépni az acc-ra 😞

http://www.akciofigura.hu

MarkBlade
#52269
Azt nézd meg hogy az email cimedet nem változtatták e meg.
mulli1986
#52268
Szerintem én is kaptam már, de kb beleolvasok, a nincs benne releváns infó már delet is 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52267
Köszönöm szépen, sikerült 😊
cikasz
#52266
Az szívás mert annyira nem tudok angolul 😞

http://www.akciofigura.hu

MarkBlade
#52265
Lopják az accot. Nekem is lenyúlták. Modjuk jól tudtam kijönni belõle hála a supportnak. De csak telefonon lehet velük beszélni.
cikasz
#52264
Sziasztok!
Kaptam egy csomó levelet a [email protected]ól, hogy password reset kérelem meg ilyenek. Én nem kértem semmi ilyet!
az utolsó az ez volt :
Your account on the Star Wars™: The Old Republic™ website has been successfully updated! Remember, we have also updated your EA account using this email address.

Azóta hiába kérek password resetet meg display name kérést nem jön semmi. Ilyenkor mi van?

http://www.akciofigura.hu

#52263
Igen-igen. Bemész az Interface Editorba, bal egérgombbal kiválasztod a Player Frame-t (ahol a karaktered avatarja és hp-je van), ekkor a dialógusban megjelennek ennek a beállításai (pl. size, alpha, stb). Lejjebb tekered, s lesz egy Show Information Text, ezt kell hozzá becsekkolni.
Ha a karaktereid különbözõ interface-eket használnak, akkor mindegyikben külön be kell állítani.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52262
Be lehet valahogy állítani hogy számokban mutassa a hp-t? nem csak piros csíkban?
#52261
Ránézésre nekem bûn randának tûnik,ügynöknek valami jobb kinézetû ruhát vennék.

#52260
Ez pont medium itemek, de van belõle más néven heavy is, jaja 😄

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

V43 1105
#52259
De ez amúgy ránézésre nekem eléggé Sith Juggernautos cucc.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#52258
A cikkben, ahonnan e kép származik, leírják, milyen ruhadarabok kellenek, mindegyik 50-es szint felett birodalmi oldalon szerezhetõk be vagy gyárthatók. A tagban a linkek az itemekhez:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


A köztársasági oldalon nem használhatók (mert az azonosítóikhoz más kinézet tartozik).

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#52257
Lehet, rég csináltam bountys küldiket, kezdetben még biztos lehetett mindet csinálni.
A repus dolgokhoz azt írod, nem érted, viszont nem írod le, mi az, amit nem értesz. Hivatkozol egy táblázatra, de tudni, mi van abban a táblázatban. Ha linkeled a táblázatot, és leírod, mit nem értesz, akkor biztosan tisztázni tudjuk a dolgokat.
A 10% egyébként azt jelentheti, hogy ha guildben vagy, akkor minden 5 aktív guild tag után (elmúlt 30 napban legalább 1x belogolt preferred vagy elõfizetõ) kapsz 1% bónuszt a kapott XP-re és reputációra, maximum 10%-ig. A reputációra a 12000-s limit nem változik, de a tokenekért ennyivel több reput kapsz.

#52256
Egy kis pontosítás a bounty contract weekhez
Egy karakterrel naponta egy kingpin és 1 henchman küldit lehet csinálni, de a kingpinhez kell 5 token. És nincs karakterkorlát, szóval ha van 6 karaktered egy héten akkor pl 6*7 henchman küldit tudsz csinálni. Repu itemet késõbb is be tudod váltani, nem kell bounty weeken.
Az összefoglaló készülget, sajnos nagyon sok minden összejött, csak annyira léptem ba a játékba hogy a guildekbõl ne vágjanak ki. igyekszem holnapra vagy legkésõbb szerdára végleges formába önteni.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#52255
Lehet hogy elõfizetõsnek nincs le korlátozva a fejvadász küldi napi egyre,de preferedként napi 1 küldi van és hetente kingpin.

mulli1986
#52254
Nem tudom, nem ismerem ezt a páncélt, de Fazer az #52200-ban linkelt egy oldalt, ahol rengeteg ruci fent van, ott lehet érdemes keresgélned. Mondjuk kicsit macerás az oldal használata véleményem szerint, de bele lehet jönni 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

mulli1986
#52253
Én csak azt írtam, amit olvastam a neten. Azért kérdeztem rá, hogy jól értelmeztem-e. De ha igaz amit Plata írt, akkor elvileg úgy jó ahogy én írtam.
A reputation-ra meg csak azt írtam ami a táblázatban van, illetve hogy nem értem. Idézem:
"A reputationokat nem igazán értem, se a számítást, se azt a 10%-os marhaságot, de a táblázat alapján van 6 szint"

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52252
Nem tudom melyik ez az armor,de ha adaptive armor akkor 1-es szintõl tudod használni,csak nem lesz rajta semmi stat,és ezért ami küldi közbe esik jobb lesz nála.Azt hiszem 9-es szintõl lehet modolni a páncélokat.Onnantól már jobb ha raksz bele modokat jobb lesz mint a küldis.

#52251
Köszönöm a válaszokat.

Az itt látható képen lévõ armor setet hányas szinten és hol lehet megszerezni? Továbbá tudnám használni egy Sniper/Sorcerer karakterrel akár 1. szinttõl?

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://www.swtor-life.com/wp-content/uploads/2013/07/RPXPMJ_37.jpg


Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

#52250
Napi 1 küldi van,nem tudom régen hogy volt,most egyet vehetsz fel,ha kész többet nem lehet.Kingpin küldit 5 tokenért lehet unlockolni.

#52249
Nem teljesen értem, amit írsz, de a bounty week kicsit máshogy mûködik emlékeim szerint.
A henchman - normál napi - questeket minden nap meg lehet csinálni, de egyszerre csak 1 lehet aktív. Felveszed, elmész megcsinálni, visszamész a fleetre, leadod, felveszed a következõt, mész megcsinálni, stb, amíg van bolygó (6 bounty oldalanként). Aztám másnap mehet elölrõl.
Ezekért a questekért kapsz egy tokent, 5 darab után tudsz kingpin bountyt unlockolni egy adott bolygóra. Ezt csak egyszer kell megcsinálni, onnan minden event alkalmából elérhetõ lesz. Kingpin bountyt 1 karakterrel 1 héten csak egyszer lehet megcsinálni. Plussz naponta csak 1-et lehet megcsinálni. Ez azt jelenti, hogy ha mind a 6 kingpin bounty unlockolva van, akkor 6 napon keresztül napi 1-et megcsinálva végezni tudsz az összessel.

A reputáció növelésedet nem nagyon értem, ott szerintem félreértesz valamit. A hetente szerezhetõ reputáció maximálva van, elvileg 12000 pont. Elõfizetési státusztól függetlenül ennyit szerezhetsz maximum. Reputációt úgy tudsz növelni, ha a kapott zöld/kék/lila reputációs tokeneked elhasználod. Azok adnak neked 270/630/1440 pontot. Ezt az értéket befolyásolja a guild bónusz (növeli, attól függõen, hányan vagytok a guildben preferredek/elõfizetõk), valamint az elõfizetési státusz (csökkenti nem elõfizetõi esetben).
A trükk ott van, hogy a tokent akkor tudod beváltani, ha még nem érted el a 12000 pontot, és mindig megkapod az adott tokenért járó teljes pontot. Tehát ha a héten beváltottál 11999 pontot, és beváltasz egy lila tokent, akkor kapsz még (10% guild bónusszal, elõfizetõként) 1584 pontot, így elméletileg maximum 13583 pontot kaphatsz. Persze ennyit nem tudsz, nem tudod kisakkozni a 11999 pontot.

A reputációs szintekhez szükséges pontok:
Outsider: 2500, Newcomer: plussz 5000 (összesen 7500), Friend: 7500 (15000), Hero: 10000 (25000), Champion: 15000 (40000), Legend: 30000 (70000)

A jutalmak megítélése ízlés dolga, tápos itemekre ne számíts (általában egyik reputációnál sem). Mountok, petek, móka itemek, modolható (de üres) páncélok/fegyverek, néha festékek, esetleg legacy armorok/fegyverek (gree eventnél).

#52248
Ha haladsz elõre a karaktered történetében,epizódok végén kapsz egy skill-t,vagy emote-t.Amit a többi kari is megkap a legacy-ban.

#52247
Még annyit a képhez, hogy az adott szakmához jelzett gathering skillek ahhoz elegek, hogy zöld szintû cuccot csinálj. A kék és lila cuccokhoz kellenek a kapcsolódó mission skillek által hozott alapanyagok, valamint a mission skillek hozhatnak recepteket is.
A slicing augment alapnyagokat hozhat, így azokat használhatják az augmenteket készítõ szakmák.

mulli1986
#52246
Én se tudom hogy mitõl és hogy nõ, de level 2 elején van nekem személy szerint. És valamikor látom hogy kapok hozzá 5 xp-t.

Ez meg jó kis kép, hasznos. Kár hogy nincs banner, mehetne ez is oda FAQ-ba ....

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52245
A legacy maximum szintje 50, addig mindig fejlõdik, ha létrehoztad. 10-es szinttõl, az elsõ bolygó class küldetése után tudod létrehozni. Minden kapott xp mellett legacy xp-t is kapsz. Ha elérted a maximum karakter szintet, akkor is kapsz legacy xp-t, amíg annak el nem éred a maximumát. Arányosan kapod, ha sok XP-t kapsz, akkor több a legacy xp is (ha maximum karakter szinten nem kapsz már XP-t, akkor is meg van adva, hogy az adott questért/mobért stb mennyi XP/legacy xp járna). Alacsony szinten lassan fejlõdik, mivel nem kapsz sok XP-t. Maximum szinten, amikor mondjuk egy raiden ölitek hegyekbe a trasht/bossokat, meg adod le a weekly/daily questeket, akkor ömlik a legacy xp is.

#52244
Legacy 10-es szinttõl van.Nekem nincs hutt cartel kieg így nem is lehet 55-ös szint,a legacy-m már 20 felett van asszem.

#52243
Egyébként akit érdekel, itt van egy kép arról, hogy melyik crew skill melyikkel "párosítható"

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

#52242
Amit ÉN nem értek az a legacy leveling
a legacy csak 55. szint felett fejlõdik? vagy 55. szint alatt is fejleszthetõ? rengeteg olyan dolog van, aminek hasznát vehetném szintezés alatt.
A Legacy fejleszthetõ achievement pontokkal?
Egy kicsit meguntam a Sith vs Jedi "vonalat" úgy hogy kezdtem egy Imperial Agentet (chiss <#gonosz2>) ahogy elnéztem a képességeit, vannak közelharci ill. távolsági (gránátok, stb) Sniper ágat fogom fejleszteni, így arra gondoltam, hogy
jól jönnének az egyéb gránátok amiket Cybertech-el gyártanék. Az Cybeteches "fülesek" jók az Imperial Agenteknek?

Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

mulli1986
#52241
Köszönöm a linkeket, kicsit megpróbálom összefoglalni, hogy jól értem-e.
Elsõ 5 napban Henchman Bountyk vannak. Minden nap 1-et lehet csinálni. Egy bolygón 5 Bounty contract van. És a bolygók szinthez kötöttek. 15 szint felett indul a party.
Kingpin bounty 5 Henchman után jár 1. Szóval egy hetet 6 nap alatt le lehet tolni. És ez a maximum is. A reputationokat nem igazán értem, se a számítást, se azt a 10%-os marhaságot, de a táblázat alapján van 6 szint.
Outsider, Newcomer, Friend, Hero, Champion, Legend. Ezeket 3 különbözõ módon lehet elérni. Ha mindent megcsinálsz, akkor minimum 12000 reppes hét lehet, 12600/hét és 12672/hét.
Gyanítom, hogy preferedként csak a 12000-es reppet fogom tudni hozni.
Így az elsõ héten el lehet érni a 2. szintet, a következõ hónapban az elsõ szintet, a következõben aztán így tovább, szóval azért van mit szenvedni vele.
Ja meg egy nap csak egy karival lehet egy szerveren csinálni ezt is, mert az a limit..

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52240

Tomb of Freedon Nadd

#52239
Általában a hivatalos oldalon/vagy rajongói oldalakon jelzik.

(Egyébként itt egy részletes leírás az eventrõl:
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=671102)

Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

mulli1986
#52238
Ma játszottam pár órát és láttam hogy van valami Hutt Bazaar vagy micsoda.
Utána olvastam, ez ugye a nagy fejvadász héten szokott aktív lenni. Valami jelzi hogy mikor van Bounty week? Nagyon jó cuccokat lehet beszerezni, ha elérsz magas szintet. Illetve mik a tapasztalatok? Mennyi küldetést kel csinálni, hogy már magasabb reputációt elérj?
Illetve itt mire kell számítani majd? Milyen feladatokra? Illetve ez mindenkinek elérhetõ vagy csak a BH-knak?

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#52237
Oh értem, kössz, már az ideg kerülget, kiléptem és jo lett utána, de aztán megint, lehet hogy félre csusznak az ujjaim, aktivan használom az alt+ számok betük dolgot 😊 lehet hogy rá csuszik az ujjam a shift-re is. kössz.
Shiwo
#52236
nem a játékkal van a gond, a windóz váltott át angol bill-re..

elvileg alt + shift gombot picit nyomva tartod majd elengeded, akkor visszavált..

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#52235
Hali, skacok, remlem valaki gyorsan idenéz is tud segíteni mert ideg összeomlást kapok XD. Megint valam icsoda folytán elbaszodot a bill kiosztás, és megitn a Z az Y és forditva, tovább a nullás gomb sem müködik, tudom hogy van erree valami billetnyü kod de nem emlékszem meik álítja vissza,
V43 1105
#52234
Én itt vagyok ha valaki kockulna .. <#rolleyes>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#52233
Én szívesen jönnék, de lassan megyek el 😄 na meg másnaposan nem túl jó "kockulni". 😄

Nekem nem jár szabadnap a munkahelyemen mert, én egy teljes érték? szabad ember vagyok.

V43 1105
#52232
Valaki game? Red Eclipse ..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#52231
Köszi, mivel új karit akarok kezdeni nem igazán probléma, csak gondoltam rákérdezek