60031
  • Gudott
    #53896
    Itt lesz a reddit topic, nem találtam a régít, így kreáltam egy újat. Hátha írnak valami okosságot (link)
  • zsan666
    #53895
    Egy Forceslayer-rel toltam ki. Végül is annyira már nem aggaszt, mert írtam a supportnak, hátha tudnak valami okosságot, meg venni szeretnék egyet, amiben van egy kis effekt :)
    Ettől függetlenül bosszant a dolog, hogy offhand irányba simán ment, vissza pedig ennyire körülményes, ha egyáltalán lehetséges...
  • Gudott
    #53894
    Voss nálam is favorit, szerintem jó questek vannak rajta ( Voss vs. Gormak háború eredete, látomások, vagy a legtöbb class küldetés is elég jó)
    Mondjuk néha lég sokat kell kutyagolni, cserébe nem laggol
  • Negritis
    #53893
    én pl imádom :D
  • PiszkosFred
    #53892
    Ott van meg Voss is, de aki oda szandekosan akar visszamenni, az meg is erdemli :D (ruhellem azt a bolygot)

    Ami a ket bolygot illeto, sajnos igen, mindig elmondjak, hogy van nemi technikai akadalya a teljes bolygora kihato phase megoldasnak, de attol meg furcsa a SOR esemenyei utan visszaterni a kezdo helyszinekre.
  • Gudott
    #53891
    Mondjuk sokan vannak aki Belsavison elérik a 47-es szintet, majd egyből Makebre mennek ,kihagyják a Forged Alliences részt és Rishire ugranak Rishire (majd egyszer bejezem a maradékok felkiáltással, ami Belsavis vége, Corellia, Ilum, Oricon, Section X/HK-51, Dreadseed/the Shroud)

    A dupla megerősítés az ilyen sírások kiküszöbölésére van, nem azokéra akik már csontra kijátszottak mindent.

    Gondolom technikai okai vannak, nem véletlenül nem külön instance a különböző bolygókon a dreadseedes régió sem.
    Balmorán amikor az ember áttrappol a hídon és hirtelen belefut pár lvl 51+ os csoportba. az elsőre nagy élmény volt :D
  • PiszkosFred
    #53890
    Na oke, de akkor mire fel a dupla megerosites ha valojaban nincs is PNR? Csak mert a csapatunkban lesz par vegleges szemelyi valtozas, es... es ennyi, minden mas ugyanugy elerheto tovabbra is a class/bolygo sztorikat leszamitva?

    Tython es Korriban egyebkent jo pelda, azt mai napig nem ertem, hogy miert nem talaltak ki ra valamit, mert igy tenyleg "erdekes" :)

    Persze, csak tippelgetunk itt, aztan majd ugyis kiderul :)
  • Gudott
    #53889
    Mert miután letolta a ember a class, bolgyó és mellékküldetéseket ugyan mit tud csinálni az adott bolygón?
    Heroicokat farmol repu és/vagy conquest pontokért, dekorációért, vagy csak szimplán kreditért (megkeresei a kémdroidokat, Lore bejegyzéseket, datacronokat, stb)
    Ennyire csak nem retardált a BW, hogy elvegye ezt is, akkor a Conquest is mehet a kukába

    Most is visszamehetsz Tythonra v. Koribanra Heroicot csinálni, pedig történt azóta is egys-más ezen a két bolygón

    Ami megvolt subként az megmarad preferedként is, és erős a gyanú hogy nem 4-7 hetente fog új fejezet jönni. Szóval miután lement az első 9 fejezet, lehet egy másik karakterrel máshogy végigtolni (ezt ígérik, elég nagy lesz az újrajátszhatóság)

    Ha jól rémlik, az első 1 v. 2 fejezet még normál időben fog játszódni ( Ziost után nemsokkal) és a második fejezet végén jön a meglepetés ( de erre nem veszek mérget)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.10. 13:21:14
  • PiszkosFred
    #53888
    Illetve, ugyebar a KotFE-t ingyen kapja/hasznalhatja mindenki, aki sub. De...

    Ha most a mainemet "atkonvertalom" Outlanderre (es ezzel egyutt ugyebar jo par evet ugrik elore idoben a sztori is, hiszen az egesz ugy kezdodik eleve, hogy...), a tarsaim nagy reszet valoszinuleg elvesztem (meghalnak, elhagynak engem, kirugom oket, stb.), vagyis a csipetcsapat atalakul vegervenyesen. De 1 honapig sub vagyok, szerzek uj tarsakat, stb. - kvazi megnezem, hogy mi is tortent a haboru utan a felig romokban allo galaxisban. Aztan egy honap utan leallok a subbal es ott leszek prefkent.... :) Ekkor mar nem tudom elerni az uj kontentet, es ha drasztikus lenne a regi kontent tiltasa, akkor a regire se tudnek visszamenni, vagyis ott ulnek a hajoban a nagy semmi kozepen...

    Ezert is szinte boritekolhato, hogy a regi bolygok felkereshetoek, de a sztorivezetes es az idobeli elteresek miatt muszaj lesz kukazni a kveszteket, ahol/amiben az NPC-k a sok evvel ezelotti alteregohoz szolnak hozza, nem ahhoz, akive valt a jatekos a KOTFE soran. Es siman el tudom kepzelni, hogy a regi dailyk sem lesznek elerhetoek, viszont azt ketlem, hogy nem lenne megfelelo utanpotlas az esetleges preferred statuszhoz. Az mar mas kerdes, hogy egy kuldetesek nelkuli regi vilagban/boylgon mi a fenet tud kezdeni az ember, az esetleges banyaszaton (aminel kapora jon a skalas megoldas) es a cimboraknak torteno segitsegen kivul.

  • Gudott
    #53887
    - A heroic/napi/heti küldetések szerintem maradnak. Mert valahol kreditet kell farmolni és kétlem, hogy 1 v 2 napi területre akarnák terelni a népet, plusz ezek nagy része reputációt is ad, nem hiszem, hogy elvágnák az embereket ettől
    - Viszont megszűnnek a mainstatok ( str, aim, stb)és helyébe a mastery fog lépni. Ezzel akarják kiküszöbölni, hogy uardianok aimes cuccokban járjanak. ( valahol olvastam, hogy a populáció 10%-a hibás mainstatú gearben járkál, mondjuk ezt a számot nehéz elhinni, de ki tudja)
    - újabb concept artok: https://torcommunity.com/database/swtor-news/841-concept-art-from-kotfe
    - Elvileg az új opsoknak nem lesz NiM módja (de ahol van ott az is felskálázásra kerül, de a loot a HM-mel egynenértékű, az új ops ok HM-jéz pedig nem véletlenül csúfolják hardmare-nek :) )

    Az új skillek szerintem is eléggé vacakok. Mondjuk a Pt tank kaphatott volna egy AoE Pull-t, ha már majdnem minden melle dps röpködni fog

    Nem tudom, hogy most van-e olyan, de a groupleader majd bárhova sumonolhatja magához a többieket
  • PiszkosFred
    #53886
    Visszamehetsz szerintem, es segithetsz tovabbra is, nem lesz megtiltva, csak mar nem tudod felvenni a regebbi kveszteket, nem tudod befejezni a felbehagyottakat/kihagyottakat - ideertve gondolom a dailykat sem.
  • gunji
    #53885
    Értem, köszi. Akkor ez nem hangzik túl jól: sokszor vissza szoktam térni a korábbi bolygókra valamit farmolni, vagy akár segíteni ismerősnek/ismeretlennek egy-egy régi küldetésben, datacronok és achievementek hiányoznak még, repuk sincsenek teljesen kihúzva. Így nagyon át kell gondolni, hogy melyik karakterrel kezdjem majd az új kieget, valószínűleg inkább egy újjal.
  • PiszkosFred
    #53884
    De csak egy "instant 60-as" karakter krealasi lehetoseged lesz subkent alapbol. Vagy veszel meg ilyet a marketben, vagy a tobbi altalad felszintezed karaktereidet "konvertalod at" es kezdesz veluk uj eletet. A tobbseg utobbit fogja valasztani, legalabbis nem hiszem, hogy sok ember kukazna a jelenlegi karaktereit.
  • Pacho
    #53883
    Ezek az új skillek nevetségesek, ha így ebben a formában megvalósulnak. Még több mobility. Mintha a jelenlegiek nem lennének már eddig is túl OP-k. Már azokból is vissza kellene venni, de helyette kapunk újakat. Meg egy rakat új immunity-t. Nagyon kíváncsi vagyok mit hoznak majd ki ebből, és hogy a dmg/heal "vissza lesz-e skálázva" mint most legutóbb a SoR kiegnél, vagy nem.
  • Pacho
    #53882
    Azt mondták egyből 60-on indulhatsz.
  • mulli1986
    #53881
    Hát, aki dupla rákérdezés esetén se tud olvasni, meg is érdemli. Én ha indítok ilyen karit, tuti csak vaci új ismert kariból csinálok ilyen 55-ös szintűt. Ha jól értelmeztem egyből indítható ilyen karakter
  • Gudott
    #53880
    ilyen kardról van szó?
    Ha cartel marketes, akkor a collection részben az adot karakter ingyen szerezhet belőle korlátlan mennyiséget.
    Nem lelem a releváms reddit posztot, lehet majd du. nyitok ot neki egy topickot és belinkelem

    A vízválasztó elvileg Ziost lesz, a "tabula rasa" onnantól indul..
    Gondolom az ismételhető (napi/heti) és heroic küldetések megmaradnak, minden más függőben lévő class vagy planetary küldetés záródik
  • PiszkosFred
    #53879
    Lesz egy kis ugras elore az idoben, ami alatt rengeteg valtozas tortenik a vilagban (es a karakterrel+csapataval), emiatt nem nagyon tudsz mar visszamenni majd es folytatni az elozo eleted. Lenyegeben egy reboot jon az allapotokat illetoen, gondolom ezert is van a dupla megerosites keres, ami olvashato a cikkben (es meg igy is mennyi hiszti lesz ebbol, jajjj) :)
  • gunji
    #53878
    Akkor tehát, ha egy már most is meglevő karakterrel belekezdünk az új kiegbe, akkor a lvl55 előtti rész küldetéseihez már nem térhetünk vissza?
  • zsan666
    #53877
    Sajnos nem engedi betenni. This modification is attempting to change slot restriction of item ... blablabla :(
    Utoljára szerkesztette: zsan666, 2015.08.09. 23:20:20
  • Plata
    #53876
    Ok,nem gond csak kíváncsi voltam vajon miért nem tudom beváltani a kódot.
  • Gudott
    #53875
    ugyanaz, de csak mostanra lett időm/kedvem/satöbbi hogy valami bejegyzésformába öntsem az infókat.
    Ha jól rémlik , még minimum két ilyen Cantinás mount lesz ebben az éven
  • Plata
    #53874
    Ez ugyanaz a kantina tour ami 3 napja volt?Vagy ez új?
  • Gudott
    #53873
    Gamescom 2015: Újabb ajándék mount, Cantina Tour infók és pletykák
  • Gudott
    #53872
    próbálj egy mainhand only hilted kivenni (pl planetary vendorok duplapengés fénykardjai vagy vibrokardjai) és átteni a kardodba, elvileg visszavált mainhandre. Volt eről öb redit posztis, de nem találom, így csak emlékezetből írom. Hátha valaki okosabb nálam vagy megtalálom a postot.
  • zsan666
    #53871
    Egy kis segítségre szorulok, hátha valaki találkozott már a problémával: tegnap sikeresen offhand fegyót csináltam a fénykardomból. (Yavin-on besokalltam repu pontból és gondoltam veszek valamit és kikaptam az offhand fénykardot a vendortól. Gondoltam, majd átteszem a modokat a sajátomba. Nagyot néztem, mikor nem tudtam felvenni utána)
    Próbáltam másik kardból áttenni hiltet, de nem váltott mainhandre... Ugye van valami megoldás? Nem egy olcsó kardról van szó, ezért nem dobom csak úgy el.
  • Gudott
    #53870
    csak címszavakban:

    - Kifejezett class story nem lesz, de lesznek olyan küldetések, amik csak egy-egy class számára lesz elérhető
    - lesz egyfajta új central hub
    - lehet, hogy nem "folyamatosan" (4-7 hetente) jönnek majd új fejezetek, hanem season formájában egyszerre több ( gondolom most számolgatnak, anyagilag hogy járnak jobban)
    - lebegtetnek új seeker droid/Macrobinucolar küldetéseket / új rail shooter küldetéseket és GSF pályákat
    - lehet, hogy maradni fog Classic ops/fp mód (vagyis a jelenlegi opsok a felskálázott verzió mellett is játszhatóak maradnak)
    - guld transfer, esetleg
    ás ha már mesedélutánt tartunk: lehet, hogy lesz 64 bites dx12!!!! kliens (figyelembe véve, hogy win 10 alatt sokaknál csuklik a játék, elég érdekes lenne)
    -viszont engine csere nem, a most látott újab modelek magasabb poligonszámúak ill a SoR-ban látott dinamikus kamerakezelés az átvezetőkben elodázzák a nagyobb grafkai updatet

    lehet lesz KOTOR 1 remake PS4/XBOX one konzolokra.

    cikk holnap délután körül
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.07. 20:18:54
  • MarkBlade
    #53869
    Mindegy bepróbáltam ès bejött. ;) most majd guildet fogok keresni..
  • mulli1986
    #53868
    Bocsi, csak most olvastam.
    Igen én is vettem a múltkor, bár én beregeltem egy honlapra, ahol valós angliai és Amerikai cmíet adnak meg, ahova ki is postázzák a cuccot. A Cég meg elküldi az eredeti beregelt címedre. Így kijátszva nem csak a virtuális cuccok megvételét, mint a szoftverek.
  • PiszkosFred
    #53867
    Az meg hagyjan, de el is veszithetunk jo par companiont (lelepnek, elarulnak, donteseinktol fuggoen stb.), de jonnek majd helyettuk ujak :) Illetve, ha jol ertettem a nemetek interjujat, akkor az 1-60 kozott hozott dontesek nagyon sokat szamitanak majd a mostani KotFE vegjatekban, foleg ami a tarsakat illeti. Ami azert lenne jo - ha picit theorycraftot beleviszunk -, akkor lehet, hogy vegre valahara megkapjuk Jaxo-t tarsnak, felteve, ha ugy dontottunk ahogy a Trooper vonalon. :) Viszont a gyorsan felhuzott, "csak kiprobalom azt is, hogy mi tortenik ha igy dontok" karakterekre leszek kivancsi, hogy ott hogy ut vissza egy-egy direkt "erdekesre" sikerult dontes.

    Az univerzalis companion szerepkor jo dontes, mert vegre lehet hasznalni azokat is, akikkel szimpatizal a jatekos, de funkcioja nem igazan fekudt neki a terepen (ha csak nem volt healer). Ami viszont a rossz, hogy az eddig hatterbe szoritott es nem nagyon nepszeru tarsak meg jobban hatterbe fognak szorulni :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.07. 11:50:20
  • Gudott
    #53866
    Ha lemegy az esti Cantina is, akkor tudok összefoglalót írna, valamikor szombaton/vasárnap
    pár apróság addig is:

    - A terepen elszórt cuccok adaptívak lesznek vagyis egy 450-es szintű fémkupacból a 350-es sntű scav-nak 350-es szintű fém (is) eshet
    - a szintemelés során egy passzív (rolenak megfelelő) és egy plusz utiliy-t kapunk illetve minden class/ac kap új aktív képességet. Adatbányász infók alapján eddig ez a mobilitást növeli illetve a sniper/gunslinger AC-k esetén lesz egy "oh crap" típusú SOS skill ami nullázza az összes defenzív skill CD-jét
    - visszajön pár korai béta feature: bármilyen társ tud bármilyen szerepet vinni, a többit a fantáziátokra bízom :) (mármint, hogy nem vész majd ez is el menet közben...)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.07. 11:27:04
  • ChipHazard
    #53865
    Az egész király :) Kár hogy bound-os festéket mien jó pénzért el lehetne addni :) Mindeneseter arrok elvileg ez az én kódom, hátha müködik :)
    http://www.swtor.com/user/ce/ghif7
  • PiszkosFred
    #53864
    Ingyenes promo targyakat (kettot/karakter) kapsz emailben. Egy ingyenes mount (ez a mostani egy feher szintu, a korabbi pink es fekete helyett) mellett lehet, hogy kapsz dye-t, vagy egyeb fun targyat, petet, xp boostot, dekort, stb.
  • ChipHazard
    #53863
    Oh időközbne utána néztem, hálás kössz :)
  • ChipHazard
    #53862
    Köszönöm, akármi is ez :) Tulajdon képp mi ez ? :)
  • MarkBlade
    #53861
    Plusz egy refer is bónusznak ha kell valakinek:REFER
  • MarkBlade
    #53860
    Én mindegyikkel dye meg motor..
    Enyém....
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2015.08.07. 07:50:12
  • Plata
    #53859
    Sajna most sem nyertem semmi különöset.Jött egy robi pet meg két carbonite chamber.
    És 16 karival néztem meg.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.06. 23:53:31
  • Plata
    #53858
    Köszi megvan.
    Itt az enyém.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.06. 18:39:06
  • Gudott
    #53857
    nincsit :)

    Valaki tesztelje már le, hogy ezt (és az utóbbi ) kódot tényleg 50X lehet használni?
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.06. 17:52:46