Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#53354
Ez nem olyan nagy probléma, hogy javítsák, kb egy hónapja ilyen már, ha nem több :S
#53353
Szuper ez az üvegpalló, csak nem tudom, hol a széle, s hova lehet lépni <#nemtudom> Kész üvegpalota ez a Rishi <#nevetes2>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)



#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

mulli1986
#53352
Köszi a tippeket! 😊 <#worship>

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53351
Igen, a tankolás van tervben
#53350
gondolom akkor tankolni fogsz 😄
a buff és a hp poti is fogyni fog 😄 és olcsóbb legyártani általában mint beszerezni GTN-ről 😄
nameg kényelmesebb is :p
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.04.10. 12:52:35

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53349
Köszi a választ, azóta biochem+bioanalysis+diplomacy hármasával tolom, elég sokat azt tanácsolták guardiannak.
#53348
Muli1986:
A rapid shot (alap Bounty hunter képesség) már tényleg nem gyógyít combat suport cilinder esetén , hanem lett egy külön képesség Kolto Shot néven, de ugyanazt a feladatott tölti be, segít a heat managmentben és alap healt ad. És igen, érdemes ellátogatni a trainerhez, mostanában variáltak a skillekkel, ami miatt újra kell párat tanulni, de szerencsére már egy ideje nem kerül creditbe.

Amúgy érdemes a supercharged gas-t minél gyakrabban használni ( esetleg kombinálni a régi 2 setes bonust az új 4 setessel) plus SOS esetben ott van a Vent heat és Thermal sensor override képesség is.

A Shadow-ot meg max viccként említhették meg. Volt kb 1,5 napig egy "érdekes" bug az infiltration ágon, amivel az új low slash stunlockba tudta vágni az ellent (de még hullaként is <#nevetes2>) Szerencsére ma jött hotfix.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#53347
Közben skillfát is meg mindent kicsit átnyálaztam, próbálgattam, a lényeg hogy kiszedték a support cylinder gyógyító képességét és megdobtak más gyógyító képességekkel pluszba, csak ezeket be kellett tanulni a trainernél. Annyi, hogy most a heating kicsit lassabban megy fel mint eddig a gyógyitásoknál és az cooldown képesség is többet hűt vissza. Talán nem rontotta vissza sokat a dolgon. Egyébként full healer kari vagyok, nem kevert

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53346
Szerintem nem változott a helyzet a fenti FAQ-beli képhez képest. Ha egy crew skilled van, akkor a legjobbnak a slicing tűnik. Ha kettő, akkor érdemes lehet unlockolni a harmadikat, s olyanokat választani, amik kapcsolódnak egymáshoz (azaz egyikkel összegyűjtöd a nyersanyagot, a másikkal abból tudsz valamit gyártani, mint a képen).
Persze tetszőlegesen, a szánk íze szerint is választhatunk, csak egy megkötés van: csak egyetlen egy crafting skillt választhatunk, többet nem.
De dönthetünk aszerint is, hogy a leendő companionjaink milyen crew skill bónusszal fognak rendelkezni.
Wiki: link

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53345
A Repair gombot próbáltad?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53344
Huh a sok hülye látom értelmes választ adott, mi a fasz köze lenne a Jedi Shadow -nak ahoz hogy neked nem mükszik egy képességed. énb épp pár napja töröltem a mercenary karakterem, szóval nem tudok segíteni. De nézted pl a discipline rendszert? lehet hogy megváltoztatták és csak a tiszta gyógyító ága használhatja ezt a képességet,
mulli1986
#53343
Nem azt mondtam, hogy egyik sem, de ugye mivel heating a karimnál elég durva, így az alap lövést használtam a combat support cilinderrel. Így a heating nem is nőt, még is áldottam a társakat a gyógyítással. Most nem megy csak a sima gyógyító képességem, de azzal 5-6 akció után túlmelegszek. Azért se értem ezt, mert a képesség, a combat support cyinder még mindig megvan, de csak lövésként funkcionál, gyógyításként nem. Az egyik srác azt irta játk közben, hogy azért nem megy, mert Shadow OP-ot csináltak az előző peccsel. Na most ez nekem kínai, meg nem tudom mi köze a Mercenary karakteremhez. De biztos van összefüggés. Ja és egy csomó régi képességem nem működik, csak úgy ott van, az akciógomb listában...

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

shaba23
#53342
Felpeccselt a kliens 87,5%ra, ott állt ~30 percet, amikoris kikapcsoltam az egészet. Persze most már 0% initializingről nem hajlandó elmozdulni 😞 Van valami megoldás azon kívül, hogy újra installálom az egész játékot?
#53341
Nem megy egyetlen healing képességed sem? Egy kicsit lehetnél konkrétabb.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#53340
Nobody? Azt olvastam, hogy a heat-et lehet valahogy csökkenteni most...

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

mulli1986
#53339
Sziasztok! Ma próbálok játszani a healer bounty hunteremmel, de nem működik a combat support cylinderem. Nem tudok gyógyítani. Én felejtettem el valamit, vagy az utóbbi patchben valami változott? Valaki nem tudja hogy tudnám hasznosítani ezt a karit?

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53338
Van valamiféle friss lista hogy milyen crew skilleket érdemes felvenni, vagy ahogy tetszik?
#53337
Ez kurva jo LOL
http://www.twitch.tv/kreea/b/647378970
#53336
pffff 😄D így milyen érzéssel menjek be a sorcimmal, vagy a pt-vel? 😄
Athletic  Bilbo
#53335
Menjenek a shadowok és a BW a francba 😊

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

#53334
Hát remélem kicsit hamarabb, az előbb voltam a Shadow karimmal (<#hehe>) voidstarban (republic ellen) és összesen 11 shadow volt a két csapatban. Hatalmas élmény, mindenki folyamatosan "dobálta" a low slasht. (Valaki azt írta a chaten, hogy ha nem respawnolsz, akkor a hulla is dobálja még egy ideig.)

Tomb of Freedon Nadd

#53333
Áááá, majd pár hónap múlva javítják... ez biztos nem olyan fontos, mint az, hogy ne tudj wz-commokat küldeni a karaktereidnek... Rishi hídjára sem volt idő, gondolom a következő patch-ben majd az egész bolygó eltűnik majd...
#53332
Az új Low Slash kicsit bugosra sikerült:

http://www.twitch.tv/kreea/b/647081180

Tomb of Freedon Nadd

#53331
Én sem 😊 Csak terveztem, hogy igénybe veszem még szeptemberben, de mire letelt a 90 nap, addigra a játék épp nem vonzott annyira, hogy a tervet tett kövesse. Így kimaradt.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

Panzeradler
#53330
Töröltem közben, mert ott tényleg azt írja, hogy volt élőfizetőnek kell lenni, pedig én úgy használtam be, hogy aktív volt.
Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.04.04. 20:30:44
#53329
Vincentcloud
Igen, csak az utolsó boss-ra érvényes a korlátozás, 3x próbálkozhatsz (de ha nem sikerül legyőzni, akkor 1 lehetőség kárbavész)
Mivel nem tudom kipróbálni, ezért nem mondom 100%

gunji
Jogos, de ezt sem próbáltam élesben
szerk: Panzeradler
- oké, eléggé sok gond van referal linkekkel, én már nagyon sok verziót olvastam 😄
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.04.04. 20:28:21

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53327

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53326
Az utolsó bossra érvényes csak a heti 3, szóval ha van az instában több azokra nem? Jó lenne tudni mert én csak amiatt akarom feltölteni mert a havi feltöltés olcsóbban jön ki mint ha minden hétre megveszem a pass-t
#53325
Igen, rá fog kérdezni az első belépéskor, hogy melyik kettő maradjon meg. A crew skill törlésével az ott szerzett tudás - tudomásom szerint - nem veszik el.

A referral code élő előfizetéssel nem használható, csak a lejárat után legkorábban 90 nappal.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53324
Ez jó kérdés, gondolom első indításkor rákérdez, melyik az a 2 amelyiket használni akarod.
De! Használd a referáló linket, és mivel már előfizető vagy, kapni fogsz karakterenként bonus itemeket, amelyek között lesz +1 crew skill unlock, így maradhat 3 crew skill (sajnos elég sok embernek bugos, ezért kellett volna ezzel kezdeni az account készítést...)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

shaba23
#53323
igazából a f**om szarakodik, előfizettem. Kicsit segget csináltam a számból de ez van😊
köszi azért a tippeket, meg a segítséget.
Egyébként ha letelik az előfizetés és megint referred státuszba kerülök, akkor pl a crew skillek közül melyiket fogja elvenni? mert ugye csak 2 lehet, de subscriberként 3
#53322
http://dulfy.net/
MMO játékokkal (jelenleg főleg SWTOR ÉS GW2) foglalkozó oldal

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

shaba23
#53321
Egyébként ki az a dulfy akinek a linkjét kéne használni?😊
#53320
Ill referáló linket használva is (ha nem bugozik be) valamint lehet GTN-ről is venni.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53319
Ha megveszed CC-ért lehet 3 crew skilled.

#53318
Artifice crafting skill, ezzel gyártani tudsz, de kell hozzá tervrajz amit vagy a skill vendortól (ahol aktiváltad) veszel vagy GTN-en. Később majd szóba jön a Reverse Enginering is.
Kristályt Archeology skillel tudsz bányászni
Amúgy érdemes elolvasni a linkelt FAQ-ot, igaz nincs a 3.x-hez aktualizálva, de az alapoknál sokat segít.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53317
Ha nem vagy befizetve, akkor csak 2 crew lehet. A kristályokra meg csak elvileg rá kell kattintani, nem kell hozzá külön cucc...
shaba23
#53316
Artifice mellé választottam a treasure hunting-ot (csak 2 skill lehet) van is már ~50 kristály, amit a crew hozott, de nincs olyan, amit tudnék használni az artifice fejlesztéséhez. Mit b**tam el?😊 A terepen lévő kristályokat mivel lehet bányászni?
#53315
lehet nyitok neki egy topikot swtoron 😄D
#53314
Mondjuk úgy, viszonylag minimális ráfordítással, és sok türelemmel, majdnem subscriber szintet lehet elérni vele.
Leíriom, szerintem mi az optimális, legköltséghatékonyabb felállás.
Jelenleg 3 féle játékos létezik.
F2P: egy centet nem költött még a játékra.. Elég komoly korlátozások érik, de ezek nagy része kilockolható. Maximális szint ötven. Neki Ilumom utáni tartalom nem elérhet (ill CZ-198 igen, de ott egyedül 50-es szinten kicsit szado-mazo az élet)
Prefered (aki már elköltörr 5 dollárt ill eurót a játékra) Ha korábban előfizető volt az ember akár 30 napra, az megkapja az első kiegészítőtt a Rise of the Hutt cartelt és a max szint 55 lesz. Itt már kevesebb a korlátozás és tudsz levelet küldeni valamint kereskedni közvetlenül ajátékosokkal GTN nélkül! Ebbe a státuszbe kerülsz ha egyből megveszed a legújabb kiegészítőtt a Shadow of Revant (5000ft) ezzel a max szint 60-as lesz és a köv szintemelős kiegészítőig minden tartalomhoz hozzáférsz.
Előfizető: korlátozások nélkül játszat, viszont a SoR-t külön kell megvenni (nem tudjuk mikor lesz az előfizetés része, én nyár előtt nem várnám)

Ami szerintem a legköltséghatékonyabb.
Kinézel egy referáló linket (felmész redditre vagy itt swtor.hu-n kérsz valakitől, esetleg Dulfyét használod) ott veaktiválsz egy 30napos starter packot (kn 5-6euro körül találsz ilyet különböző játékkulcsokat forgalmazó weboldalakon) Ezzel is jár pár haszontalan és hasznos bonus item.
Majd megveszed a hivatalos oldalról a shadow of revan kiegészítőt, ezzel eléred a max szintet. Amíg aktív az előfizetés, felteszel egy security key-t ami ad havi +100 cartel coint és hozzáférsz a Security Key Vendorhoz játékon belül.
Ha elég kitartó vagy és sokat farmolsz jól keresdeksz v. craftolsz elég sok kredithez hozzá tudsz jutni.
Az unlckokból érdemes az account wide-osokat megvenni, mivel ezzel minden karakterednek, servertől függetlenül feloldod a korlátozásokat.
Fontosabb unlockok
-GTN slot unlock ( kezdetbenben minimális tárgyet tehetsz fel az aukciós ház helyi megfelelőjére a GTN-re, ezzekkel max 50 itemet tehetsz fel egyszerre)
-Section X unlock ( bonus napi zóna, feltétlenül szükséges HK-51 megszerzéséhez)
-Inventory slot (plusz tárhelyet szerezhetsz vele)
- Cargo Hold (ezt hiszem preferdeknek alapból jár egy, de nem vennék rá mérget. Ezzel un "raktárat" tudsz magadnak szerezni, max 5 oldalnyi lehet, minden nagyobb bázison találst hozzáférési lehetőséget)
- Legacy Cargo Hold (ugyanez, de laz egész legacy-ra kiterjed)
-Crew skill ( max 3 lehet, f2p 1, preferednek 2 jár, de ha jól rémlik referáló linket használva kapsz +1 slotot)
-Guild bank unlock (nem tudom jelenleg külön meg kell-e venni, de gondolom megemlítem)
-Artifact unlock (lvl 50-ig alapból csak előfizetők ill ezzel az unlockkaot használok hordhatnak lila un. artifact minőségű felszerelést, 51-es szinttől nem szükséges)
Van még "pár" kozmetikai unlock, de ezeket most nem részletezem
Vannak heti passok Warzonehoz (de ez kikerülhető) PVE űrharchpz (PVP űrharc korlátmentes) Raidekhez ill flashpointokhoz (flashpointokat korlátlan számban csinálhatsz, de az utolsó boss lootjából enélkül hetente max 3x részesülhetsz)
unlockot vehetsz GTN-en ingame creitért, vagy cartel coinért ( preferd kreditkorlát ideiglenes megkerülhető un. credit escrowokkal)


Nagyon röviden ennyi. Ha van kérdés tedd fel, igyekszünk megválaszolni. A lényeg az hogy Teljesen ingyen, csak farmolással nem tudsz endgame tartalomhoz hozzáférni, és jelenleg ingame creditért vehető játékidő sincs (de még lehet) Szóval kb 7000ft-ot rászánsz és hozzáférsz mindenhez, az esetlegesen még meglévő korlátozások pedig kis szerencsével/farmmal kikerülhetőek.


Szerk: bocsi a Wall of Text-ért, ha valamit kihagytam, a többiek majd kiegészítik
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.04.03. 16:42:13

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53313
Még stealth kellene neki, hogy ne legyen gimped és akkor ok. <#hehe>

Tomb of Freedon Nadd

#53312
Hát amíg 15 dollár egy havi előfizu az EA-nél, és 5 dollárba kerül 1 millió credit a goldfarmereknél, addig nem lesz ilyen.

Tomb of Freedon Nadd

#53311
úgyis olyan szar volt a jugg, nagyon kellett ez neki 😄DD
#53310
cc-ért vehető csak gtn forgalmazható, tehát más megveszi a tokent (plex 😄) CCért lényegében fizet érte
azért hogy aztán eladja így bezsebelve csomó kreditet ugye

így megfelel? 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53309
Bár hamarabb lesz Záhonytól Nagykanizsáig metró, mint ingame creditért előfizetés az swtorban....

CC-ért talán.....

Tomb of Freedon Nadd

#53308
ha ingame pénzért vett subscire-ra gondolsz az még "csak" tervben van tudtommal

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

shaba23
#53307
Hali!
Jelenleg preferred státuszban játszom, nem is akarok pénzért előfizetni (wowot is most cancelleztem 10 év után). Úgy tudom van lehetőség másképpen is "fizetni" a játékot, de totál homály az egész (a játékmenettel együtt, lvl11 marauder) Van valami jó leírás a folyamatról?

köszi a segítséget ha kapok 😊
#53306
Minden pvp-s kezdheti húzni a guardian/jugg karakterét. Úgy néz ki a 3.2-ben skillful utility lesz az Unremitting.....

Tomb of Freedon Nadd

#53305

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53304
Értem, köszi, akkor talán a játékstílusommal lehet a baj :o
Igen, pve érdekel csak, a pvp sose ment, a sniperek mindig kilőttek két lövéssel :/
Raidre nem járok, mert ott mindig 'tactics must known' az alapfelállás, s miután egy heroicon leugattak emiatt, hidegen hagy a dolog (félreértés ne essék, nem a csoportos játék a baj, sokat segítek a 'fiataloknak' ha nem találnak hasonló szinttel rendelkező társak, a többség lusta erre).

#53303 Ez nekem nem rémlik a belinkelt cikkből, úgy látszik átfutottam rajta, bocsánat. Én leragadtam ott, hogy három helyen is írja, hogy (a gyakorlatban) mindegyik twin saber throw kap mind sear buffot.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe