Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
a buff és a hp poti is fogyni fog 😄 és olcsóbb legyártani általában mint beszerezni GTN-ről 😄
nameg kényelmesebb is :p
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.04.10. 12:52:35
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
A rapid shot (alap Bounty hunter képesség) már tényleg nem gyógyít combat suport cilinder esetén , hanem lett egy külön képesség Kolto Shot néven, de ugyanazt a feladatott tölti be, segít a heat managmentben és alap healt ad. És igen, érdemes ellátogatni a trainerhez, mostanában variáltak a skillekkel, ami miatt újra kell párat tanulni, de szerencsére már egy ideje nem kerül creditbe.
Amúgy érdemes a supercharged gas-t minél gyakrabban használni ( esetleg kombinálni a régi 2 setes bonust az új 4 setessel) plus SOS esetben ott van a Vent heat és Thermal sensor override képesség is.
A Shadow-ot meg max viccként említhették meg. Volt kb 1,5 napig egy "érdekes" bug az infiltration ágon, amivel az új low slash stunlockba tudta vágni az ellent (de még hullaként is <#nevetes2>#nevetes2>) Szerencsére ma jött hotfix.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Persze tetszőlegesen, a szánk íze szerint is választhatunk, csak egy megkötés van: csak egyetlen egy crafting skillt választhatunk, többet nem.
De dönthetünk aszerint is, hogy a leendő companionjaink milyen crew skill bónusszal fognak rendelkezni.
Wiki: link
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
http://www.twitch.tv/kreea/b/647378970
Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.
Tomb of Freedon Nadd
http://www.twitch.tv/kreea/b/647081180
Tomb of Freedon Nadd
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.04.04. 20:30:44
Igen, csak az utolsó boss-ra érvényes a korlátozás, 3x próbálkozhatsz (de ha nem sikerül legyőzni, akkor 1 lehetőség kárbavész)
Mivel nem tudom kipróbálni, ezért nem mondom 100%
gunji
Jogos, de ezt sem próbáltam élesben
szerk: Panzeradler
- oké, eléggé sok gond van referal linkekkel, én már nagyon sok verziót olvastam 😄
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.04.04. 20:28:21
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A referral code élő előfizetéssel nem használható, csak a lejárat után legkorábban 90 nappal.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
De! Használd a referáló linket, és mivel már előfizető vagy, kapni fogsz karakterenként bonus itemeket, amelyek között lesz +1 crew skill unlock, így maradhat 3 crew skill (sajnos elég sok embernek bugos, ezért kellett volna ezzel kezdeni az account készítést...)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
köszi azért a tippeket, meg a segítséget.
Egyébként ha letelik az előfizetés és megint referred státuszba kerülök, akkor pl a crew skillek közül melyiket fogja elvenni? mert ugye csak 2 lehet, de subscriberként 3
MMO játékokkal (jelenleg főleg SWTOR ÉS GW2) foglalkozó oldal
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Kristályt Archeology skillel tudsz bányászni
Amúgy érdemes elolvasni a linkelt FAQ-ot, igaz nincs a 3.x-hez aktualizálva, de az alapoknál sokat segít.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Leíriom, szerintem mi az optimális, legköltséghatékonyabb felállás.
Jelenleg 3 féle játékos létezik.
F2P: egy centet nem költött még a játékra.. Elég komoly korlátozások érik, de ezek nagy része kilockolható. Maximális szint ötven. Neki Ilumom utáni tartalom nem elérhet (ill CZ-198 igen, de ott egyedül 50-es szinten kicsit szado-mazo az élet)
Prefered (aki már elköltörr 5 dollárt ill eurót a játékra) Ha korábban előfizető volt az ember akár 30 napra, az megkapja az első kiegészítőtt a Rise of the Hutt cartelt és a max szint 55 lesz. Itt már kevesebb a korlátozás és tudsz levelet küldeni valamint kereskedni közvetlenül ajátékosokkal GTN nélkül! Ebbe a státuszbe kerülsz ha egyből megveszed a legújabb kiegészítőtt a Shadow of Revant (5000ft) ezzel a max szint 60-as lesz és a köv szintemelős kiegészítőig minden tartalomhoz hozzáférsz.
Előfizető: korlátozások nélkül játszat, viszont a SoR-t külön kell megvenni (nem tudjuk mikor lesz az előfizetés része, én nyár előtt nem várnám)
Ami szerintem a legköltséghatékonyabb.
Kinézel egy referáló linket (felmész redditre vagy itt swtor.hu-n kérsz valakitől, esetleg Dulfyét használod) ott veaktiválsz egy 30napos starter packot (kn 5-6euro körül találsz ilyet különböző játékkulcsokat forgalmazó weboldalakon) Ezzel is jár pár haszontalan és hasznos bonus item.
Majd megveszed a hivatalos oldalról a shadow of revan kiegészítőt, ezzel eléred a max szintet. Amíg aktív az előfizetés, felteszel egy security key-t ami ad havi +100 cartel coint és hozzáférsz a Security Key Vendorhoz játékon belül.
Ha elég kitartó vagy és sokat farmolsz jól keresdeksz v. craftolsz elég sok kredithez hozzá tudsz jutni.
Az unlckokból érdemes az account wide-osokat megvenni, mivel ezzel minden karakterednek, servertől függetlenül feloldod a korlátozásokat.
Fontosabb unlockok
-GTN slot unlock ( kezdetbenben minimális tárgyet tehetsz fel az aukciós ház helyi megfelelőjére a GTN-re, ezzekkel max 50 itemet tehetsz fel egyszerre)
-Section X unlock ( bonus napi zóna, feltétlenül szükséges HK-51 megszerzéséhez)
-Inventory slot (plusz tárhelyet szerezhetsz vele)
- Cargo Hold (ezt hiszem preferdeknek alapból jár egy, de nem vennék rá mérget. Ezzel un "raktárat" tudsz magadnak szerezni, max 5 oldalnyi lehet, minden nagyobb bázison találst hozzáférési lehetőséget)
- Legacy Cargo Hold (ugyanez, de laz egész legacy-ra kiterjed)
-Crew skill ( max 3 lehet, f2p 1, preferednek 2 jár, de ha jól rémlik referáló linket használva kapsz +1 slotot)
-Guild bank unlock (nem tudom jelenleg külön meg kell-e venni, de gondolom megemlítem)
-Artifact unlock (lvl 50-ig alapból csak előfizetők ill ezzel az unlockkaot használok hordhatnak lila un. artifact minőségű felszerelést, 51-es szinttől nem szükséges)
Van még "pár" kozmetikai unlock, de ezeket most nem részletezem
Vannak heti passok Warzonehoz (de ez kikerülhető) PVE űrharchpz (PVP űrharc korlátmentes) Raidekhez ill flashpointokhoz (flashpointokat korlátlan számban csinálhatsz, de az utolsó boss lootjából enélkül hetente max 3x részesülhetsz)
unlockot vehetsz GTN-en ingame creitért, vagy cartel coinért ( preferd kreditkorlát ideiglenes megkerülhető un. credit escrowokkal)
Nagyon röviden ennyi. Ha van kérdés tedd fel, igyekszünk megválaszolni. A lényeg az hogy Teljesen ingyen, csak farmolással nem tudsz endgame tartalomhoz hozzáférni, és jelenleg ingame creditért vehető játékidő sincs (de még lehet) Szóval kb 7000ft-ot rászánsz és hozzáférsz mindenhez, az esetlegesen még meglévő korlátozások pedig kis szerencsével/farmmal kikerülhetőek.
Szerk: bocsi a Wall of Text-ért, ha valamit kihagytam, a többiek majd kiegészítik
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.04.03. 16:42:13
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd
azért hogy aztán eladja így bezsebelve csomó kreditet ugye
így megfelel? 😄
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
CC-ért talán.....
Tomb of Freedon Nadd
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Jelenleg preferred státuszban játszom, nem is akarok pénzért előfizetni (wowot is most cancelleztem 10 év után). Úgy tudom van lehetőség másképpen is "fizetni" a játékot, de totál homály az egész (a játékmenettel együtt, lvl11 marauder) Van valami jó leírás a folyamatról?
köszi a segítséget ha kapok 😊
Tomb of Freedon Nadd
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Igen, pve érdekel csak, a pvp sose ment, a sniperek mindig kilőttek két lövéssel :/
Raidre nem járok, mert ott mindig 'tactics must known' az alapfelállás, s miután egy heroicon leugattak emiatt, hidegen hagy a dolog (félreértés ne essék, nem a csoportos játék a baj, sokat segítek a 'fiataloknak' ha nem találnak hasonló szinttel rendelkező társak, a többség lusta erre).
#53303 Ez nekem nem rémlik a belinkelt cikkből, úgy látszik átfutottam rajta, bocsánat. Én leragadtam ott, hogy három helyen is írja, hogy (a gyakorlatban) mindegyik twin saber throw kap mind sear buffot.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe