Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#53404
Sok új infó, visszatérő eventek, ajándék droid és 12szeres xp class küldetésekre:
May The 4th Be With You

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53403
Elméletileg ki lehet kapcsolni majd
#53402
És most lesz lehetőség kikapcsolni a 12x XP bónuszt, így ha valaki normál ütemben akar szintezni, megteheti azt is.

#53401
Május négytől és az 12 szeres xp bonus előfizetőknek és őszig tart.
Szintén május negyedikén aktiválódik a story második fázisa Ziost-on (összefoglaló valamikor hétvégén)

mulli1986: igen tegnap este hatra véget ért a karbantartás... 😊
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.04.29. 23:36:58

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53400
Mikortól él a 12x-es story xp boost, és meddig tart?
mulli1986
#53399
Be lehet már lépni? 😄

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53398
Átöltöztetni egy karaktert jelenleg új ruhába millió feletti költség. Kiszedni a régiből a modokat, újra augmentálni az újat, stb iszonyú drága, időigényes. Plussz van sok régi armorra típus megkötés (light/medium/heavy). Ezzel jelentős új piacot teremtenek, mind a karteles cuccoknak, mind a kraftolt szetteknek, plussz sima zöld cuccot is magadra vehetsz, ha tetszik. Sok karakter esetén könnyebb megoldani az öltözködést. Pl. full legacy armort (amiből azért kisebb a választék) augmentálsz, és küldözgeted a karakterek között , de a kinézete eltérő (és neked tetsző) a karakterek között.
Utoljára szerkesztette: oz, 2015.04.27. 11:47:42

#53397
Ezt az outfit designert nem igazán értem - mondjuk nem néztem meg a pts-en. A CM-en annyi fajta armort lehet kapni - ami ráadásul adaptive - hogy belefullad az ember (jó mondjuk egy 3-as bodytype-as férfi sage karaktert felöltöztetni még így is kihívás).
Szóval nem értem az igényt ami ezt kiváltotta.

Tomb of Freedon Nadd

#53396
kedden 14.00 után már nem lesz bounty week szóval hiába próbálnád
hétfő délután-kedd hajnalba/délelőtt még meg lehet csinálni

és jah twitteren érdemes nézni hogy mikor lövik le és indítják be a szervereket
van hogy később van hogy hamarabb

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53395
Nem tudom EU serveren hogy van, de US-west servereken európai idő szerint 14:00-kor van napi reset, de tippre éjfélkor és utána van még kb 12 órád (de lehet most marhaságot mondtam, én Us-west időzóna szerint játszok)

A Patch serverek sokszor hamarabb elérhetőek, mint a hivatalos indulás jelezné, de van amikor a launchert is cserélni kell. Ha az véletlenül nem elérhető, okozhat problémát. Így érdemes megvárni, amíg twiterre v. redditre kiteszik a zöld jelzést.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.04.26. 21:21:19

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#53394
Öhm. Ezt nem értem. Kedden indult a bounty week. Most kedden indul a patch. Akkor kedden már meg se próbáljam a 7. bounty feladatot megcsinálni mert vége a gépemnek vagy mi? "A saját érdekedben ne indítsd el a launchert, míg hivatalos értesítés nem érkezik az indulásról!"

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53393

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53392
certif legacy boundos, amikor még jó volt a cartel slot machine, kiszedtem vagy 500-at 😄
#53391
a certif legacy bound

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53390
Teszem hozzá szerencsére. Még induláskor (v. bétában) voltak különböző bonusok (+Hp, Prestige, stb) de azóta már csak kozmetikai, ill néha egy egy párbeszédnél más opciók jönnek elő ( az imperial agentnél ilyen tuti van, a többi classnál ne tudom)

mulli1986:
Vegyél Cartel packokat vagy marketről vagy GTN-ről (néha egész jó áron lehet vanni 50-15e credit között) arra figyelj hogy a Cartel market certifikat karakter boundos (de javítsatok ki, ha tévedek) slot machineból elég kis eséllyel eesik cert.

Sok repuhoz nem feltétlenül kell heroic küldetéseket csinálni, sima napi küldikből is lehet lépdelni felfelé.

Összefoglaló estefelé várható.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53389
Áhh köszönöm szépen a választ 😄 És bocsi a sok kérdésért de előbb körbe járnám a dolgokat mielőtt belevetem magam nyakig <#email>
#53388
igen tudod 😄
főleg hogy a faj "csak" kozmetika a játékban sajnos nincs komolyabb jelentősége

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53387
megint kérdezősködnék egy kicsit 😊 ha csinálok egy új accountot a 30napos game cardal, és ha kezdek egy olyan fajt ami csak subscribereknek van akkor ha letelik a 30nap fogom tudni használni?
így visszaolvasva eléggé suta a kérdés, de szeretnék biztosra menni <#crazya>
mulli1986
#53386
Jaa hogy ez nem olyan mint a bounty week, hanem Heroic 4-es küldiket kell csinálni és vagy dob certificate-t vagy nem.

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53385
Ne is mondd, consumptiont tönkreteszik, pvp miatt megint a pve-t szopatják meg :/
#53384
itt a repu guide
certificate az csak cartel pack nyitásból és a slot machineból eshet

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

mulli1986
#53383
Hol tudok olyan küldetést felvenni, ahol Cartel market certifikat-ot kapok? Illetve láttam, hogy van egy csomó fajta reputation a Legacyban, ezekhez hol tudok küldiket felvenni? Van ezekről valahol valami összefoglaló?

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

mulli1986
#53382
Nyugodtan beírhattad volna ide is, engem pld érdekelne 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53381
Én a gamecardot részesítem előnyben (egyébként írtam privát üzit is ezügyben), mivel 60 nap után vége az előfizetésnek, de ha akarod pár perc alatt bármikor meghosszabítható, mivel egész jó áron lehet venni és olcsóbb is szerintem, mint a rendes levonásos előfizetés.
#53380
uh.. köszönöm a sok választ.. akkor hamarosan beizzítom én is azt a fránya subscribe-ot 😉
#53379
Nem, teljesen jól írtad. (ill van még 7 nap bonus előfizetés referal link esetén, de én mostanában nem találkoztam olyan játékossal, akinek ment volna...)

3.2-es update kedden kerül élesítésre 12 és du 6 között a serverek elérhetetlenek lesznek emiatt. Jön Ziost, az Outfit Designer, plusz cuccok a security key vendorhoz, stb. Részletesebb összefoglaló valamikor vasárnap délután lesz az swtor.hu-n

Erős idegzetűeknek ajánlom 3.2.1-es PTS update második részét, ami elég komolyan belenyúl a healer AC-be.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53378
Ha 30 napra fizet elő az ember (swtor.com-on), akkor az igen, ismétlődő (recurring) lesz, a 30. vagy 31. nap megpróbálja ismét leszedni a havi díjat a kártyáról. (Ha nem sikerül, akkor lehet, hogy pár napra letiltja az adott kártyát.)
A 30 napos mellett van még 90 és 180 napos ismétlődő, illetve 60 napos nem_ismétlődő előfizu is.

De van olyan lehetőség is, hogy amikor megveszed a játékhoz a kulcsot, akkor kapsz 30 nap előfizetést is vele. Na ez nem ismétlődő. (Ilyet egy acchoz viszont csak egyszer lehet aktiválni.)

Ha valamit rosszul írtam volna, akkor javítsatok ki, kérem. 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

mulli1986
#53377
Nekem mikor lejárt a 30 nap, akkor küldte az üzit, hogy lejárt, butulok prefered szintre és ennyi. Azóta is ott vagyok. 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53376
Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, hogy ha előfizetek a 30 napos subscriber csomagra akkor az automatikusan levonja majd ha lejár a pénzem vagy sem?
Egyre inkább tetszik a játék és erőteljesen gondolkodom az 'extrákon'
Válaszokat előre is köszönöm!
#53375
Sajnos az el-eltünedező pallók ismét előjöttek, s még egy érdekes bug:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Mindegyik élő, interaktív npc volt. 😊
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.04.22. 12:19:28

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53374
😊
Ezentúl minden Cantine eseményhez kapcsolódni fog hasonló kódmegosztós móka, ami szerintem egy nagyon jó ötlet volt. Több ilyen apró dologra lenne szükség.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53373
Igen, én is bedobtam amit kaptam még ha nem is ezen a néven
#53372
Ahogy nézem most egész jól pörög a kódosztogatós post és sikerült számos magyar (v. más SW fóromból ismerős) nevet felfedezni 😊
Igen, durva, de ezek az emberek veszik zsákszámra a hypercrate-eket is. Nekem eddig csak dye modulokat adott, de nem fogom az így is minimálisra redukálódott szabadidőmet ilyenekkel elcseszni. Aki akar, áldozzon a RNG istenségnek, én passzolom.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53371
Köszi, ez is bezsákolva, mindenesetre kemény mikor írta valaki hogy már 300 karakter csinált a szobor miatt
#53370
Papírforma szerint holnap 😊

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#53369
Gudott, ma kezdődik a bounty week?

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53368

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#53367
Köszi a válaszokat!

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53366
A legacy ablakban a "character perks" részben lévő dolgok mindig csak az adott karakterre vonatkoznak. A "global unlocks" legacy szintű.

#53365
Csak az adott karakteren
mulli1986
#53364
Legacy-ban ha unlockolom a speeder használatot az csak az adot karakternek lesz elérhető? Vagy a legacyn belül mindenkinek?

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

ZaJanga
#53363
Köszönöm!
Próbáltam már én is korábban de sajnos már nem érhető el minden.

A tomb of freedon nadd szerveren van egy Magyar guild : Light Transcendency
Barátságos, segítőkész, jó csapat, TS szobával, guild shippel.
PVE, PVP egyaránt.
Aki szeretne csatlakozni szívesen látjuk.

A fórumban oldalunk látogatói kapnak lehetőséget véleményük kifejezésére Az itt megjelenő vélemények regisztrált tagjaink magánvéleménye nem tükrözik az SG Hírmagazin szerkesztőségének álláspontját

#53362
Szia!
Sajnos nem tudok semmit a kérdéses oldallal kapcsolatban.
A régi tartalmak eléréséhez a https://archive.org/web/ -oldalt tudom ajánlani.

És nem feledni, ma estétől egészen szerda reggelig dupla xp jár mindenkinek ( F2P és prefered játékosoknak is)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

ZaJanga
#53361
Gudott!
Tudsz valamit az swtorhungary.hu ról? Mi lett velük? Elég sok hasznos info volt elérhető náluk is.

A fórumban oldalunk látogatói kapnak lehetőséget véleményük kifejezésére Az itt megjelenő vélemények regisztrált tagjaink magánvéleménye nem tükrözik az SG Hírmagazin szerkesztőségének álláspontját

#53360

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53359
Jó ötlet, csak nem mertem kipróbálni, mert nem tudtam, hol a palló széle 😊

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53358

Tomb of Freedon Nadd

#53357
Igazából elég az is (legalábbis nálam müködik), ha átsétálsz a hídon és egy pillanatra visszanézel, onnantól meg fogja jeleníteni, amíg ki nem lépsz.
#53356
Igen, ott van a kutya elásva, találtam egy elég friss topikot a fórumban egy megoldással: a grafikus beállításoknál megváltoztatok valamit (bármit, akár árnyéknál), rányomok az APPLY-ra (nem OK!), majd amikor megkérdezi, hogy megtartsa-e az új beállításokat, akkor arra REVERT (azaz nem), így újragenerálja a képet, most már jól.
A fejlesztők hozzáállásán meg nem csodálkozok 😄

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53355
Minden felbontásban ilyen? Mert ha nem akkor Rishin több dolog sem stimmel a grafikai beállításokkal (legalábbis nálam). A kezdővideó High settingsben pl. kifagy, de durván. Át kell állítani Low-ra és akkor végigmegy.

Tomb of Freedon Nadd