60031
  • PiszkosFred
    #53938
    Mult heten krealtam egy warriort, csak hogy tudjak egy napot jatszani egy ismerossel Korriban/DK teruleteken, erre adott neki ket carbon chambert es egy black-black dyet (a mai nelkul csak 3 cantina bonust elesitettem eddig). Kar, hogy mindegyik BOP, mert igy vagy muszaj lesz megtartani a karaktert, vagy mehet a kukaba ez a par misit ero cucc.
    A tobbiek persze kaptak a lila meg zold dyet meg a power robit, ami meg szerencse, hogy legacy boundos, mert igy mar van mindenkinek 1-1, meg ha sok ertelme nincs is :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.27. 13:36:38
  • Plata
    #53937
    Mostani volt a legrosszabb eresztés.Tizenhat karival kinyitottam a ládákat,jött 1 pet 2 major xp boost,többi mind dye modul,szinte mindig lila.
    De a mount egész jól néz ki.Viszont még sosem esett igazán értékes cucc.Pedig minden cantina tour-t megcsinálok 16 karival.
  • Plata
    #53936
    Köszi itt az én linkem.
  • Gudott
    #53935
    PAX 2015: ajándék mount
  • Negritis
    #53934
    go broncos :D
  • Vata111
    #53933
    Ismerős szitu, nálam versenyben van az eu4 is. Igaz gyerek csak kettő.
  • mulli1986
    #53932
    Beindul a szezon és SWTOR nak annyi :D Én JAGS es vok :)
  • Zolkanoble
    #53931
    Van egy feleségem, négy pici gyermekem és egy főállásom. A maradék időben kell beosztanom az alvást, az NFL-t és az SWTOR-t. Hjjajj Egyelőre a SWTOR és az NFL vezet holtversenyben...
  • TasManXT
    #53930
    nem saját csatorna, de azért ajánlom:

    http://www.twitch.tv/hellwolfhun
  • zsan666
    #53929
    Megjött végre a válasz a support-tól és igazából nem lettem előrébb egy csöppet sem. Nem tudják nekem visszaállítani a kardot, de javasolja, hogy tegyem vissza a hiltet és visszavált majd a kardom, hiszen eredetileg mainhand volt. Mivel ezt már próbáltam, most vagy hiltekre vadászom, ami végre megoldja a gondom, vagy hagyom az egészet lógva. Lehet, hogy az utóbbi lesz, de csak bosszant a dolog... Mindenesetre köszönöm a segítséget!
  • ChipHazard
    #53928
    Közel 4 év után befejeztem az első Fő történeti szálat, a Jedi lovagot. Nehéz szülés volt mert ahogy haladtam előre rájöttem hogy a Sentinel jobban tetszett volna, illetve jobban paszolt volna a csajszihoz de már annyi időt és pénzt öltem Kerra-ba hogy be kellet fejezni :). Át cipeltem a Red Eclips szeróra és uj életet kezdtem ott. Lőttem pár képet :)







    Továbbá most indítottam egy sokadik Twilke csempészt, mert valahogy sosem vagyok meg elégedve a kinézetével. Most így néz ki , tetszik a piros rúzs meg a zöld szem, paszol a sárga bőrszín hez , csak az a smink az arcán az bosszant helyenként., viszont bizonyos szitóácíókban meg kifejezetten Sexy




  • PiszkosFred
    #53927
    Szokasos, este 7 (gmt 17:00) nagyjabol.

    "Companion’s helmets are now properly hidden in conversations if that option is selected." - Azert ennyi ev utan epp' ideje volt mar ennek is :) (lehet, hogy korabban is mar mukodott, de amikor en vissza-vissza terek a jatekba az elmul 4-5 evben, az osszes comp sisakban allt a fontosabb esemenyek/bolygok kozotti holoterminalos megbeszeleseken a hajon.. akar pech, akar nem, vegre vege)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.18. 16:04:08
  • MarkBlade
    #53926
    17.00 elméletileg...
  • DarkBlade
    #53925
    Üdv mindenkinek.

    Meddig tart ma a karbantartás?
  • MarkBlade
    #53924
    Valaki nem tudna beajánlani egy guildbe Red eclipsen Empire oldalon? Darsacus a karakternév. köszönöm előre is!
  • Gudott
    #53923
    Holnap a karbantartás után elkezdődik az augusztusi Bouny Contract Week
    És elkezdődik a Nar Shadda Nightlife even utolsó hete is
    Elvileg lesz valami összefoglalóféleség az eddig felgyűlt infókról
  • Gudott
    #53920
    - Az első 9 fejezetben nem lesz számottevő szerepük, de később még lehet, ugyen onnantól lesz majd nagy kavar companion téren (kell még egy kis méz a madzagra alapon)
    - 2 companion lehet kinyírni és egyet elküldeni (vagy még csak ennyi van fent a pts-en)
    - lesz majd lehetőség egyszerre több aktív companionnal járni-kelni

    jövő kedden megint lesz egy monstre karbantartás

  • PiszkosFred
    #53919
    Hja, pont most olvastam. Sztoribol kimaradnak ezek szerint, de - a halottakat leszamitva - csak visszakapjuk oket a vegen. Kicsit zsufolt lesz a hajo igy viszont :D, de sebaj.
  • Gudott
    #53918
    Nem kell pánikolni a társaik miatt, röviden csak ennyi:

    Companion Return Terminal

    A 9. fejezett után lesz lehetőség kicsit megkavarni a dolgokat.
  • Gudott
    #53917
    Az adott accounthoz tartozó bármelyik karakterrel használható ( lvl 55-ig ill Makebig tart)
    Amíg előfizető vagy igénybe veheted, ill jelenleg úgy tűnik, hogy október közepéig fog tartani ( az új kieg early accessének kezdetéig)
  • Zolkanoble
    #53916
    Sziasztok!

    Régen játszottam, akkor sub voltam. Most újra elkezdtem játszani, megint sub vagyok és kaptam 12x szorzót a class missionre. Ez meddig tart? Csak egy karakterem veheti igénybe?

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    Z
  • PiszkosFred
    #53915
    Jó, persze csak "álmodik a nyomor" szitu van, hiszen elmondták, hogy nem fognak egyedi, classonként változó sztorikat készíteni a KotFE-hez, mindenki ugyanazt kapja, vagyis nem lesz külön interaktív magyarázat valószínűleg a régi társakra (még akkor sme, ha pár színész felmondott pár mondatott a stúdiókban, vagyis visszatér mindenki egy rövid/hosszabb cameo erejéig, és ennyi).

    Az újak esetében már lehet majd szelekció, sőt, el is várom ezek után.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.12. 16:12:21
  • Negritis
    #53914
    nekem az ME-s megoldás tetszett amúgy
    ahogy a Dragon Age Origins is
  • PiszkosFred
    #53913
    "Én erős fenntartásokkal fogadom az új companion listát, tippre valaki(k) már az első 3 fejezet során ki fog(nak) nyúlni"

    De akkor csinálják úgy, mint a Mass Effect első részében Virmiren, ahol rajtam állt, hogy Ashley vagy Kaiden marad ott, és nem volt harmadik opció, valamit dönteni kellett.
  • Gudott
    #53912
    A BW elbaltázott companon kezelése a ME és DA sorozatokból begyűrözött ide is, de:

    Egyrészt ez még nagyon korai, nincs még kész minden (lásd gyakorlatilag csak azok vannak updatelve akik nem Basic-et használnak)
    Másrészt ott a két hajódroid, ha a BW ezt komolyan gondolta akkor no comment
    HK-51 -be és Treek-be elég sok munkát fektettek ez emberek ( ugye a küldetéslánc ill Legacy 40) Ezt nem fogják elvenni (lásd nincs +41-nél nagyobb CM kristály)
    Bár csak erős tipp, de ha tényleg seasonokban fogják kiadni a következő fejezeteket én nem tartok elképzelhetetlennek olyat, hogy season 2 során megkapjuk mondjuk Nadia, Corso, Vector triót és ezt eljátsszák addig, amíg mindenki vissza nem kapunk mindenkit

    Én erős fenntartásokkal fogadom az új companion listát, tippre valaki(k) már az első 3 fejezet során ki fog(nak) nyúlni

    viszont a reddit még mindig aranyat ér:

    "It makes no bloody sense that all romance options are gone. You'd think someone who loves you or may even be married to you is going to wait around a few years rather than fucking Skadge ."
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.12. 15:52:18
  • PiszkosFred
    #53911
    Legtöbb companionnal végül össze lehet házasodni a "romance" folyamat zárásaként.
  • Plata
    #53910
    Mi a szösz,Házasodási lehetőség?
  • Pacho
    #53909
    És mi lesz Treek-el és HK-51-el?
    Amúgy vicces ez a ki jön ki marad, mert van "házasodási" lehetőség is ugye a companionokkal, és furcsa lenne, ha eltűnne az asszony, a karakter meg magasról leszarná és nem is próbálná megkeresni.

    De a játék legjobb companionja - Blizz - marad, és ez jó.

    Amúgy az affection is lenullázódik vajon azokkal akik jönnek tovább?
  • Negritis
    #53908
    én el tudom képzelni hogy pl a "padawanok" azért nem lesznek innentől
    mert már helyük van a tanácsban és ilyesmi

    de ettől még Nadia és Jaesa nélkül nem sok kedvem lesz az elején tolni
  • PiszkosFred
    #53907
    A sztori miatt érhető is, hiszen mégis csak évek telnek el a kiegészítő történetének kezdete és a mostani 60-as sztorik között, és ez idő alatt a hősünk nem a legaktívabb, és akkor még finoman fogalmaztunk. De azt picit sok megemészteni így hirtelen, hogy kvázi az összes "kedvenc" társat elveszítjük... Mert ugyebár nem halnak meg (illetve, nem mindenki) és fel fognak tűnni a sztori bizonyos pontján mint egy-egy NPC, de azért az mégsem olyan, mint amikor együtt harcolsz velük...
  • Negritis
    #53906
    háát ez így cink a kedvenc compijaimnak lenne pápá
  • Plata
    #53905
    Na akkor menjenek az anyjukba.Akkor részemről kihagyom,inkább új karit indítok,de régiekkel nem mondok le a kedvenc társakról.
  • PiszkosFred
    #53904
    Companions - adatbányászat - ki megy, ki marad (részemről egy nabaszdmeg közkedvelt magyar hangulatjelző szót használnék minderre, ha esetleg ez így is maradna...) :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.12. 13:18:22
  • Negritis
    #53903
    nah az tényleg jó lenne
  • Gudott
    #53902
    Nahát nahát....

    Bár szegény ember az ,aki ígérni sem tud, de

    Elképzelhető, hogy a datacronok legacy wideosok lesznek a Fallen Empire (4.0) során. Mondjuk vajon a Matrix shardok és a flotta +10-esei is?
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.11. 16:55:29
  • Pacho
    #53901
    A sorc megkapja a phase walkot és mozgás közben tolhatja a barriert.....
  • Pacho
    #53900
    Topikok százai vannak erre, de általános jó megoldást szinte soha senki nem ad. Általában olyan válaszokat fogsz találni, hogy "próbálkozz másik kártyával", meg "próbálkozz más időpontban".

    Én pl. már vagy hatszor fizettem Mastercarddal aztán egyszer csak elkezdett jönni ilyen hiba, beregeltem a VISA-kártyámat azzal működött. Másvalakitől hallottam, hogy nem fogadta el a VISA-t, csak a VISA virtuálisat stb.
  • BryceHUN
    #53899
    Üdv!

    Egy olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy szeretném meghosszabbítani az előfizetésemet, de miután zárulna a tranzakció folyton a képembe dob egy hibaüzenetet (An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later. {0}). Valaki tudja, hogy mi okozza ezt, és hogy miként tudnék megszabadulni tőle? A válaszokat előre is köszönöm!
  • PiszkosFred
    #53898
    Reszemrol kosz az infot, akkor megsem olyan surgos befejezni a maradek karakterekkel a fennmarado kontentet :)
  • Gepo
    #53897
    4.0 - Speed Wars
    Ez volt a legtalálóbb, amit a fórumokon olvastam.
    Ha tényleg az adatbányaszatból megismert változtatások lesznek, akkor a pvp-nek teljesen lőttek. Az eddigi fos balansz, ezek után a 0-val lesz egyenlő.

    A küldetésekkel kapcsolatban, azt mondták, hogy 65-ön is vissza lehet térni a régi bolygókra és nem fogsz tapasztalni semmi változást, szóval a régi heroic és napi küldetések meg minden ugyanúgy elérhető lesz mint most. Amiket bukhatsz, ha nem zárod le a kieg kezdete előtt, az a class, story és companion küldik.
    Illetve kiegnek azok a fejezetei elérhetőek maradnak, amik az előfizetésed pillanatában kioldva voltak prefként is. Csak az új fejezetek nem lesznek elérhetők, amiket később hoznak be, mivel előfizetőnek kell lenni, hogy felold őket.
    Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.08.10. 20:55:27