Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#53303
Ja és a mind seer-t sem veszi biztosra, azt írja, hogy halaszd el a twin saber throw-t, ha nem jön be (és úgy is kell használni).
#53302
A watchman senti PVE-ben nagyon durva, nekem is az a fő karim és rédelek is eleget, szóval van tapasztalatom a karival, sztem kb. ugyanolyan erős, mint 3.0 előtt volt (PVP-ben 3.0 óta elég gyenge, de gondolom téged a PVE érdekel).
Az új rédek (Temple of Sacrifice, Ravagers) nem túl barátságosak a melee dpsekkel szemben, de ha odafigyelsz, akkor simán lehet annyi dps-t tolni, mint egy ranged klasszal, sőt még többet is.
A két master strike az egy skill csak kettőt tikkel az ability (tehát 2x sebez), ezért vette kettőnek a srác.
Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.04.02. 19:28:14
#53301
Találtam cikket a karakteremhez,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
s most már értem, miért érzem gyengébbnek. Csak azt nem értem, hogy mire föl szabtak el egy amúgy se olyan erős advanced classt? Meg azt se, hogy maradt-e valami jó benne, érdemes-e maradni a karakterrel?
Rémültem nézegettem a 16+24 lépéses rotationöket, de nem értem pl azt sem, hogy nyomja el egymás után kétszer a master strike-ot, amikor annak 18 seces cooldownja van, vagy miért veszi biztosra a mind sear 20%-os esélyének bekövetkeztét?
Úgyhogy egy kissé csalódott vagyok és tanácstalan, hogy most mihez kezdjek :/

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53300
Hogy humorizáljunk is egy kicsit:

Go Big, Go Small, Go Nowhere avagy árpil elseje alá swtor (link)

régebbi évek swtoros április elsejéi (link)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53299
Ahhoz képest, hogy múlt héten restartolták a szervereket tegnap elég fosul muzsikáltak. TOFN-n nekem általában 40-60 ms között szokott lenni a rating, tegnap többször is felugrott pár másodperc elejéig 800-1500-ra, aztán vissza.

Tomb of Freedon Nadd

#53298
Nem tudom, mi van ma, de nekem játszhatatlan a játék: három-öt lépésenként szakadozik, ugrál, lefagy, sokszor 15-20 másodpercre. A Trade Secrets-et így csak sokadjára sikerült megcsinálni. Azt se értem, hogy mitől lett a jedim ennyire harmatgyenge, vagy a Trade Secrets bossa ennyire erős :/ Eddig ez is könnyen ment, meg a gree event is, most meg nagyon/túl nehezek.
Az új story után az ingyen 186-os gearrel talán elérem a tavaly őszi erőmet is (156-162). 😄

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53297
Elvileg pont Genndy Tartakovszkijról van szó, aki jegyzi azt a régebbi (2D-s) Clone Wars sorozatot, amiben a nelvaanok szerepeltek. 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

mulli1986
#53296
Nahát ezt nem is tudtam, meg hogy valakinek a felesége magyar származású. Kíváncsi vagyok, hogy az illető ki volt és hogy lehetett ekkora ráhatása. Bár azt eddig is tudtam, hogy sok idegen nyelvet valamilyen 3. világbeli ország használ vagy halott nyelv

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53295
Holnaptól elvileg Rakghoul event 1 hétig Alderaan-on, Dulfy leírása az eventről, részletesen (link)
aki nem akar a fleeten (vagy máshol( a suicide bomberek áldozata lenni az vagy szerezzen be rakghoul vakcinát vagy egy T.H.O.R.N.E. relicet

12xp class mission bonus fejlemények:
Egyrészt tudtuk hogy kikapcsolható lesz, de ha a bonus alatt a class missionok 12db basic commot adnak/

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53294
Ja nem, sajna, ez az a kategória, aminek sajnos kizárt, hogy lenne bármikor is magyar változata. Hivatalos változathoz nincs akkora fizetőképes kereslet itthon, hogy megcsinálja bárki is, s egy úgymond 'házi' fordítást meg nem enged a tulaj. Mindamellett hatalmas mennyiségű szövegről van szó. Vagy itt, vagy az STO-nál volt is erről szó korábban, talán még rá is kérdeztek erre az adott fejlesztői csapatnál. 😞

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53293
Ó azt hittem már készült magyarítás,és végre megérteném a sztorit.<#zavart1>

#53292
Semennyire nem magyar, csak egyes idegen fajokhoz tartozó npc-k halandzsa nyelvéhez használtak fel magyar nyelvű kifejezéseket, mondatokat. De a nekünk érthető jelentésüknek a játék történetéhez nincs köze. Csak egy ilyen easter egg a mi számunkra 😊
Először Balmorrán tűnt fel ilyen, de biztos van előbb is, csak jól torzították el (meg a hangsúlyozás szerint visszafele mondták fel a szöveget, s azt visszafele játszották le).

Az más kérdés, hogy ugye tényleg létezik egy magyar-orosz vegyes nyelven beszélő faj a Star Warsban: a nelvaanok. A játékban nem szerepelnek, s sajnos most már nem is kanonikusak.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53291
Magyarul?Mióta magyar az SW ToR?

#53290
Tegnap sikerült végigmenni a Forged Alliances-en:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Engem kicsit zavart, hogy sok ellen-npc annyira ugra-bugrált, sokszor követni sem tudtam őket, a segéddroid meg elég hamar elintézte őket. Így lehetett volna kicsit nehezebb is. De a kényelmetlenségeket betudom nagyrészt annak, hogy az új skillfa rendszerben most játszottam először komolyabban, hozzá kell még ahhoz szokni, meg egy új rotationt is ki kell találni (a bokánrúgás is hiányzik 😞
A videókat viszont kénytelen leszek külön még párszor megnézni, mert nem tudtam figyelni a feliratra, amikor egy manaani beszélt, csak a magyar kiejtésen vihogtam 😄 Vajon honnan vehették a szövegeket? <#fejvakaras>, pl: "A tenger felé mész, az egész folyó, semmi sem úgy nézett ki" <#nevetes2>

Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.03.29. 13:42:33

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53289
Az swtor.com-on láthatod, hogy milyen kieg van meg (de valakinél ez is bugos és akkor is csak a Hutt karteles kieget írja, ha megvan már a SoR is, de nem hiszem hogy lenne még valaki aki ezen meglepődne...)
Amúgy a hivatalos oldalról a SoR 5000 forintért megvehető

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#53288
Már voltam igen, de mi a picsa??? 😮 270 az usd 😮 Nincs már a kártyámon 11e ft. Szóval a hónapra felejtős 😞 Mind1, igazból csak a Revanos kiegról maradok le, mert a Hutt Cartelt már megkaptam az előző előfizunál. Egyébként hogy a felhasználómhoz milyen kiegek járnak, azt hol tudom megnézni?

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53287
és a +1. Bw úgy tesz mint aki kíváncsia véleményünkre:
3.2 class balance változások köv héten fognak véglegesítődni:
aki akar megírhatja nekik mi nyomja a szívét .
Amik érintettek
Pyrotech / Plasmatech
elvileg az össze knight/warrior ac/spec (kiemelten Fury/Concentration és Focus/Rage)
szintén elvileg az össze agent/smuggler AC/spec

Reddit link, innen továbblehet ugorni a konkrét swtor.com-os fórumhoz
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.27. 19:05:26

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53286
Igen, persze hogy érdemes +7 nap mindenkinek jól jön, és ha veszel játékidőt akkor a bonus +7 nap a sor végére kerül és addig nem ketyeg míg van aktív játékidő (elvileg ugyanez érvényes a referal linkre, de élő emberrel nem találkoztam akinek sikerült volna rendesen működésre bírni)
Az akció nekünk európaiknak hétfő reggel 6ig ( vagy 7-ig) tart, ha jól rémlik.

Elvileg már megy a dupla XP-s hétvégi móka, lehet altokat húzni

Ja igen az outfit designer később bővülni fog fegyver slottal is, valamint nem lesz armor megkötés pl consular is "bindelheti a wardrobbjába (ez de szép magyar kifejezés...) a heavy armort

Amúgy nagyon sok jól kinéző kék és zöld armor van, a wardrobe rendszerrel nem kell zeekről sem lemondani ( különösen a knightnak lesz öröm, mivel sok hood down armor közül fog tudni válogatni)

És tényleg lesz GSI küldetés Zioston
Rakghoul event elvileg jövő kedden visszatér ( Alderaan)

Vannak pletykák, hogy Ziost utáni köv bolygón megint lesz minimális class quest (és ziost egy része sem elérhető jelenleg, szóval ki tudja)
Esélyes Varl, mint "új" bolygó de Sleheyron sem kizárt, mondjuk itt is már csak az a biztos ami elmúlt 😊
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.27. 18:49:55

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53285
Köszönöm!

#53281: Ha voltál már előfizetői státuszban, de most épp nem vagy, akkor érdemes a bundle megvétele előtt a 7 nap ingyen előfizetést is aktiválni (itt), mert akkor úgy összeadódik a két időszak: 67 napot kapsz.
Mind a 7 ingyen nap, mind a bundle akciója már csak most vasárnapig tart 😞

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

mulli1986
#53284
Uhh, akkor ez most kiesik a keretből

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53283
Ezt a 2 karakter tolom most preferedként, csak sikerül zért egész türhető ruhákat válogatni nekik a credt limit ellenére 😊.




#53282
40 dollár. A hivatalos oldalról is beszerezhető viszonylag egyszerűen. (A VISA kártyát ajánlom)

Tomb of Freedon Nadd

mulli1986
#53281
Mennyi most a kieg+60napos elofizu? És hol tudom, hogyan a leggyorsabban beszerezni? Telorol elég nehézkes a böngészés. Megköszönnem ha valaki leirna!

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53280
Igen, szükséges a SoR hozzá
A mostani hétvége dupla XP-s lesz, lvl60-asoknak a legacy xp is duplázódik.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53279
A Forged Alliances szóló módjának eléréséhez még mindig szükséges a SOR kieg megléte?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53278
A Rebels a TCW töredékéből készült (igaz a grafika néha olyan is....), viszonylag normális kinézetett a technikai fejlődésnek köszönhetően relative olcsón is el lehet érni, de a rebelsnek inkább marketing értéke van ( x+1 figurát, gyerekkönyvet,stb el lehet adni és megalapozni egy új generációs fogyasztói réteget)
Egész estés animációs filmek: Jó kérdés miért nincs, gondolom nem akarják szétaprózni és könyvet/képregényt jóval olcsóbb előállítani és lehet arányaiban azzal még jobban is járnak.
De van ellenpélda: a DC animation szerintem Batman témában egész jó animációs egész estés alkotásokat adtak ki ( Dark Knight Returns, Year Zero, stb)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#53277
Én nem bánom, imádom az univerzumot. Azt bánom csak, hogy nem csinálnak filmeket is úgy mint a Klónok háborúja vagy a Lázadók sorozat. De egész estés filmeket is el tudnék nézegetni, amik más más korszakból ragadnak ki történeteket. Ez egy kifogyhatatlan sztori és pénzgyár

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53276
Végül is mindegy, a Star Wars jóval túlnőtt Lucas-on már egy jó ideje, jóval a Disney deal előtt és ez jól is van így.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53275
Én nem így tudom,eleve megvolt neki az egész történet alapkoncepciója.Valahol ez le van írva,de a ragya sem keresi ki.

#53274
Most arrol a Lucasról beszélünk aki előadta a "(not) Han Shot first" cimű bohózatot? <#banplz>
Az első film sikere után gondolkodott kicsit jobban rajta, hogy hogyan lehetne kibővíteni a története. Előtte még a családi szálat sem úgy gondolta és pl a Sith nem a Jedi ellentéte, hanem annak egy magasabb szintje lett volna ( lsd szürke/fehér Gandalf)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#53273
En is igy tudom (de a franc se tudja, hogy igy is van e).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53272
pts 3.2-es update második kör:
Strong NPC -k sebzését csökkentik (gondolom megunták a fejlesztők a csuklásrohamot)
a class story 12x xp boost várhatóan visszatér( még nem tudni hogy cartel market itemként VAGY előfizető "jutalomként" de kikapcsolható esz!!)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53271
Egyáltalán nem cseszik szét a Hatred assát, nem tudom mit olvastál be már megint. Néhány ability range-én változtatnak, ami elég alap mivel melee klassznak szánták az assát nem ranged-nek. Egy kicsit lejjebb vesznek a selfheal-böl és javítanak egy bugot.
Ja jól szétcseszték. Ja várjál, mégsem.
#53270
Tudtommal Lucas egyből 9 részesre tervezte.
Valamikor nagyon nagyon régen láttam gyerekként először a filmet,fekete fehérben.Már akkor is számozva volt emlékeim szerint.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.03.26. 12:23:58

#53269
Megy nektek az swtor.com oldal? Nálam csak valami akamai.net-es cache-s szolgáltatásra próbál bejönni (ugyanígy az starwars.com oldal is), minden más viszont megy 😞

#53266: Mert eredetileg csak egy film készült el, az amit most 'A New Hope' alcíműként ismerünk, akkoriban még csak 'Star Wars' volt a film címe, nem volt se sorszáma, se alcíme. Aztán amikor nagy siker lett, akkor döntötték el, hogy lesz folytatás, s akkor kapta IV. sorszámot és a ma ismert alcímét. Lucas még két folytatást készített el, a későbbiekben szeretett volna még előzménytrilógiát és még egy későbbi trilógiát készíteni (mind lényegében a Skywalker leszármazottakról szólt volna). Aztán végül csak az előzménytrilógia (I-III) készült el, újabb folytatás (VII-IX) már nem (valószínűleg a relatíve bukás és a hc-fanok miatt).
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.03.26. 11:19:34

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

mulli1986
#53268
Pedig ez több helyen megtévesztő. Egy csomó csavar van a 3-ban. Így aki tudatlan elkezdi nézni kronológiai sorrendben 1-6 ig és az utolsó 3 részt se a technika se a sztori miatt nem fogja élvezni...
Egyébként ahogy az old republic is más időkben játszódnak, lehetne más időkről filmet csinálni is

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53267
Gondolom azért számozták hogy tudd melyiket nézed.<#zavart1>
Nerf azt jelenti hogy legyöngítik,ami eddig jó volt az ez után szart sem ér.

mulli1986
#53266
Kicsit el fog vágódni a kérdésem a témától, de valaki nem tudja, h miért számozták a filmeket meg? Főleg ha előzményfilmeket is terveztek?

Egyébként a nerfeles mit jelent?

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53265
Assaval megleszek sztem 10 méteren belül is, ahogy eddig sem 30-ról szórtam a dotokat 😄
#53264
Engem sokkal jobban zavar a lightning sorci nerfelése. 3-400 dps ugrik valószínűleg :/
#53263
PvP miatt nerfelték (hogy emiatt szétcseszték a PvE-t is? business as usual....
ami zavar, hogy a chain shock helyet kereshetek másik utilityit a helaer sorcomnak.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53262
Látom a Hatred assasint azért csak szét kell kurni, mivan sok volt a nyavajgás ? egy DoT kaszt nem használhatja a Dot-jait menyire fasza már .
mulli1986
#53261
Köszi az infót és az olvasni valót! 😊

Mivel a hónapra lefogytam pénzügyileg, így kiesik az akció, pedig élnem kéne vele, de hát ez van...
Am is, amilyen alacsony karaktereim vannak, majd azokkal szintezek, aztán úgy is lesz még akció valamikor 😊

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53260
Igen, egyelőre különálló a Shadow of Revan kiegészítő. jelenleg tart egy akció ( mác. 29-ig) ami a shadow of Revan+60 napnyi játékidő+2400cc hármasra ad 40% engedményt, ha csomagban veszed meg őket.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

Witcher
#53259
Sziasztok, meg kell vennem a kieget hogy 55-ről 60-ra fejlődjek?

#53258
Igen, az oldal fejlesztői levették róla a kezüket, egyrészt sajnos nincs olyan API amivel hozzá lehetne férni a játék adatbázisához ( ez nem túl megszokott mmo körökben) másrészt más oldalak elszipkázták a látogatókat és nem érni meg nekik az aktualizálás (mivel más oldalakat is visznek pl wowhead, amihez még segítséget is kapnak a játékfejlesztőktől)
A lvl 1 é s 50 (55) közötti tartalomhoz még mindig talán a legjobb, segített companionok affectionjének maxolásában, az adatbázisa máshoz nem fogható. nagyon sok oldal még mindig az ö adatbázisukat/tooltipjeket hasznája, szóval elég kellemetlen lesz, amikor ténylegesen lekapcsolják. Viszont ahogy látom az új project elég szépen halad, csak BW/EA páros be ne fenyítse őket...

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53257
Bezár a Torhead is? <#wow1> Nemár... Talán az utolsó még létező olyan oldal volt, amiről anno tanultam a mit és hogyant <#rinya>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53256

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53255
A Stronghold óta nagyjából ezek jöttek ki,
-Forged Alliances befejező része
- Shadow of Revan kiegészítő (külön kell megvenni, de most van egy akció amivel a kiegészítőt 60napnyi játékidőt és 2400cc 40%-os kedvezménnyel lehet megvenni)
- Az új kiegészítőben a skillfák helyet dispilines rendszer lett bevezetve (rövid összefoglaló link)
- két új bolygó ( Rishi és Yavin 4) napi zónákkal
- 2 új lvl 60-as normál (taktikai) flashpoint 6 lvl 60-as hard mode flashpoint
- 2 új operation ( ravager éstemple of sacrifice)
- bevezetésre került a soló mód, így a forged aliances flashpointjai egyszer egyedül is végigjátszhatóak, valamint az új operationoknek is van egy solo verziója
- egyszerűsödött a token rendszer a planetary és classic commok kivezetésre kerültek (lásd linkelt cikk) marad a basic (ami szintezésrhez is használható) elite és ultimate
- új setbonusok lvl60-on

3.2-vel jön egy új bolygó Ziost, ahol folytatódik a SoR yavinon véget ért története
-új napi zóna és operation
- 1 új aréna rishin
-valamint minimális változás cz-198-on
-új Outfit Designer
-egyelőre ennyi ismert

+valamikor jönni fog új faj : Togruta ( Ashara Zavros, ha így jobban ismerős)
+új stronghold
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.25. 06:49:20

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

mulli1986
#53254
Sziasztok! Kezd rendeződni a magánéletem és úgy néz ki végre be fogok tudni szerezni egy Gamer PC-t is, így laza fél-3/4 év után folytatnám ott ahol abbahagytam. Legutolsó infóm a Stronghold volt. Valaki tudna egy velős összefoglalót írni, hogy mik jöttek még ki azóta? Azt látom, hogy valami nagyon kiverte a biztosítékot, mert már a spanyol csókával is csinálnak videot SWTOR-ról, de ez a sok PVE nekem nem mondott semmit.
Aki bevállalja, annak köszi előre is!

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!