Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az új rédek (Temple of Sacrifice, Ravagers) nem túl barátságosak a melee dpsekkel szemben, de ha odafigyelsz, akkor simán lehet annyi dps-t tolni, mint egy ranged klasszal, sőt még többet is.
A két master strike az egy skill csak kettőt tikkel az ability (tehát 2x sebez), ezért vette kettőnek a srác.
Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.04.02. 19:28:14
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Rémültem nézegettem a 16+24 lépéses rotationöket, de nem értem pl azt sem, hogy nyomja el egymás után kétszer a master strike-ot, amikor annak 18 seces cooldownja van, vagy miért veszi biztosra a mind sear 20%-os esélyének bekövetkeztét?
Úgyhogy egy kissé csalódott vagyok és tanácstalan, hogy most mihez kezdjek :/
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Tomb of Freedon Nadd
Az új story után az ingyen 186-os gearrel talán elérem a tavaly őszi erőmet is (156-162). 😄
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
aki nem akar a fleeten (vagy máshol( a suicide bomberek áldozata lenni az vagy szerezzen be rakghoul vakcinát vagy egy T.H.O.R.N.E. relicet
12xp class mission bonus fejlemények:
Egyrészt tudtuk hogy kikapcsolható lesz, de ha a bonus alatt a class missionok 12db basic commot adnak/
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Először Balmorrán tűnt fel ilyen, de biztos van előbb is, csak jól torzították el (meg a hangsúlyozás szerint visszafele mondták fel a szöveget, s azt visszafele játszották le).
Az más kérdés, hogy ugye tényleg létezik egy magyar-orosz vegyes nyelven beszélő faj a Star Warsban: a nelvaanok. A játékban nem szerepelnek, s sajnos most már nem is kanonikusak.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Engem kicsit zavart, hogy sok ellen-npc annyira ugra-bugrált, sokszor követni sem tudtam őket, a segéddroid meg elég hamar elintézte őket. Így lehetett volna kicsit nehezebb is. De a kényelmetlenségeket betudom nagyrészt annak, hogy az új skillfa rendszerben most játszottam először komolyabban, hozzá kell még ahhoz szokni, meg egy új rotationt is ki kell találni (a bokánrúgás is hiányzik 😞
A videókat viszont kénytelen leszek külön még párszor megnézni, mert nem tudtam figyelni a feliratra, amikor egy manaani beszélt, csak a magyar kiejtésen vihogtam 😄 Vajon honnan vehették a szövegeket? <#fejvakaras>#fejvakaras>, pl: "A tenger felé mész, az egész folyó, semmi sem úgy nézett ki" <#nevetes2>#nevetes2>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.03.29. 13:42:33
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Amúgy a hivatalos oldalról a SoR 5000 forintért megvehető
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
3.2 class balance változások köv héten fognak véglegesítődni:
aki akar megírhatja nekik mi nyomja a szívét .
Amik érintettek
Pyrotech / Plasmatech
elvileg az össze knight/warrior ac/spec (kiemelten Fury/Concentration és Focus/Rage)
szintén elvileg az össze agent/smuggler AC/spec
Reddit link, innen továbblehet ugorni a konkrét swtor.com-os fórumhoz
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.27. 19:05:26
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Az akció nekünk európaiknak hétfő reggel 6ig ( vagy 7-ig) tart, ha jól rémlik.
Elvileg már megy a dupla XP-s hétvégi móka, lehet altokat húzni
Ja igen az outfit designer később bővülni fog fegyver slottal is, valamint nem lesz armor megkötés pl consular is "bindelheti a wardrobbjába (ez de szép magyar kifejezés...) a heavy armort
Amúgy nagyon sok jól kinéző kék és zöld armor van, a wardrobe rendszerrel nem kell zeekről sem lemondani ( különösen a knightnak lesz öröm, mivel sok hood down armor közül fog tudni válogatni)
És tényleg lesz GSI küldetés Zioston
Rakghoul event elvileg jövő kedden visszatér ( Alderaan)
Vannak pletykák, hogy Ziost utáni köv bolygón megint lesz minimális class quest (és ziost egy része sem elérhető jelenleg, szóval ki tudja)
Esélyes Varl, mint "új" bolygó de Sleheyron sem kizárt, mondjuk itt is már csak az a biztos ami elmúlt 😊
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.27. 18:49:55
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
#53281: Ha voltál már előfizetői státuszban, de most épp nem vagy, akkor érdemes a bundle megvétele előtt a 7 nap ingyen előfizetést is aktiválni (itt), mert akkor úgy összeadódik a két időszak: 67 napot kapsz.
Mind a 7 ingyen nap, mind a bundle akciója már csak most vasárnapig tart 😞
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Tomb of Freedon Nadd
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
A mostani hétvége dupla XP-s lesz, lvl60-asoknak a legacy xp is duplázódik.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Egész estés animációs filmek: Jó kérdés miért nincs, gondolom nem akarják szétaprózni és könyvet/képregényt jóval olcsóbb előállítani és lehet arányaiban azzal még jobban is járnak.
De van ellenpélda: a DC animation szerintem Batman témában egész jó animációs egész estés alkotásokat adtak ki ( Dark Knight Returns, Year Zero, stb)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Az első film sikere után gondolkodott kicsit jobban rajta, hogy hogyan lehetne kibővíteni a története. Előtte még a családi szálat sem úgy gondolta és pl a Sith nem a Jedi ellentéte, hanem annak egy magasabb szintje lett volna ( lsd szürke/fehér Gandalf)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Strong NPC -k sebzését csökkentik (gondolom megunták a fejlesztők a csuklásrohamot)
a class story 12x xp boost várhatóan visszatér( még nem tudni hogy cartel market itemként VAGY előfizető "jutalomként" de kikapcsolható esz!!)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ja jól szétcseszték. Ja várjál, mégsem.
Valamikor nagyon nagyon régen láttam gyerekként először a filmet,fekete fehérben.Már akkor is számozva volt emlékeim szerint.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.03.26. 12:23:58
#53266: Mert eredetileg csak egy film készült el, az amit most 'A New Hope' alcíműként ismerünk, akkoriban még csak 'Star Wars' volt a film címe, nem volt se sorszáma, se alcíme. Aztán amikor nagy siker lett, akkor döntötték el, hogy lesz folytatás, s akkor kapta IV. sorszámot és a ma ismert alcímét. Lucas még két folytatást készített el, a későbbiekben szeretett volna még előzménytrilógiát és még egy későbbi trilógiát készíteni (mind lényegében a Skywalker leszármazottakról szólt volna). Aztán végül csak az előzménytrilógia (I-III) készült el, újabb folytatás (VII-IX) már nem (valószínűleg a relatíve bukás és a hc-fanok miatt).
Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.03.26. 11:19:34
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Egyébként ahogy az old republic is más időkben játszódnak, lehetne más időkről filmet csinálni is
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Nerf azt jelenti hogy legyöngítik,ami eddig jó volt az ez után szart sem ér.
Egyébként a nerfeles mit jelent?
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
ami zavar, hogy a chain shock helyet kereshetek másik utilityit a helaer sorcomnak.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Mivel a hónapra lefogytam pénzügyileg, így kiesik az akció, pedig élnem kéne vele, de hát ez van...
Am is, amilyen alacsony karaktereim vannak, majd azokkal szintezek, aztán úgy is lesz még akció valamikor 😊
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A lvl 1 é s 50 (55) közötti tartalomhoz még mindig talán a legjobb, segített companionok affectionjének maxolásában, az adatbázisa máshoz nem fogható. nagyon sok oldal még mindig az ö adatbázisukat/tooltipjeket hasznája, szóval elég kellemetlen lesz, amikor ténylegesen lekapcsolják. Viszont ahogy látom az új project elég szépen halad, csak BW/EA páros be ne fenyítse őket...
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
TORCommunity SWTOR Databases a Kickstarteren ( Ezzel szeretnék kiváltani a bezáró Torhead-et ,már egész szépen gyűjtöttek)
Heti Cartel Market akció
3.1.2-vel érkező változások
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
-Forged Alliances befejező része
- Shadow of Revan kiegészítő (külön kell megvenni, de most van egy akció amivel a kiegészítőt 60napnyi játékidőt és 2400cc 40%-os kedvezménnyel lehet megvenni)
- Az új kiegészítőben a skillfák helyet dispilines rendszer lett bevezetve (rövid összefoglaló link)
- két új bolygó ( Rishi és Yavin 4) napi zónákkal
- 2 új lvl 60-as normál (taktikai) flashpoint 6 lvl 60-as hard mode flashpoint
- 2 új operation ( ravager éstemple of sacrifice)
- bevezetésre került a soló mód, így a forged aliances flashpointjai egyszer egyedül is végigjátszhatóak, valamint az új operationoknek is van egy solo verziója
- egyszerűsödött a token rendszer a planetary és classic commok kivezetésre kerültek (lásd linkelt cikk) marad a basic (ami szintezésrhez is használható) elite és ultimate
- új setbonusok lvl60-on
3.2-vel jön egy új bolygó Ziost, ahol folytatódik a SoR yavinon véget ért története
-új napi zóna és operation
- 1 új aréna rishin
-valamint minimális változás cz-198-on
-új Outfit Designer
-egyelőre ennyi ismert
+valamikor jönni fog új faj : Togruta ( Ashara Zavros, ha így jobban ismerős)
+új stronghold
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.25. 06:49:20
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Aki bevállalja, annak köszi előre is!
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!