60031
  • PiszkosFred
    #53856
    Koszonom itt is.

    itt az enyem, friss, ha kell vkinek (mai gamescom cantina event)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.06. 17:46:19
  • MarkBlade
    #53855
    No aki amazonos vásárlást tervez annak azt üzenem működik! Megadtam egy usa várost zip kódot és kaptam kulcsot amit gond nélkül beaktiváltam. Kb 5000 huf spóroltam így..
  • thomyboynk
    #53854
    Én imádom az Expanded Universumot, szóval bármilyen "elszakadást" szívesen veszek, bár az alap karakterekkel sincs bajom... :)
  • Gudott
    #53853
    Az emberek döntő többsége "név" alapján/miatt néz meg egy filmet.

    A 99.99%-ának fogalma sincs, hogy ki az a Revan, Bastila Shan, HK-47, Darth Malgus, satöbbi
    Ellenben kis túlzással egy süket,vak ,lobotomizált agyhalott ( Darth Baras ajánlásával ) tudja, hogy ki az a Luke Skywalker és Han Solo

    Nem véletlen, hogy az új SW filmek sem mernek elszakadni tőlük, vagy az új animációs sorozat is hamar kreativitási gondokba került így kénytelenek voltak visszanyúlni az ismerős arcokhoz ....

    Fallen Empire:
    Lesz itt anyázás a történet miatt, erre mérget veszek
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.05. 20:16:23
  • MarkBlade
    #53852
    Pár év és elérünkoda is..
  • Although
    #53851
    Jók, még mindig jók sztoriban. Valahogy jobb választás lennének folytatni a star wars világot mint a Disney de ez van.
  • MarkBlade
    #53850
    Köszi a tippet aszem bepróbálom. Spórolok rajta legalább egy 5kt..
  • PiszkosFred
    #53849
    Irta mar valaki anno az elso akcios bundlenel, hogy regio-free a kod(ok), csak az amazont kell atverni, minden mas onnan mar hasznalhato. Igaz, sanszos, hogy csak egy kodot kapsz, ami tartalmaz mindent, igy egyszerre tudod aktivalni az osszeset nem lehet utemezni. Felteve, hogy jol emlekszem... :)
  • MarkBlade
    #53848
    Jó kérdés. Mondjuk még azt is túlélném :)
  • PiszkosFred
    #53847
    Koszonom elore is!
  • Negritis
    #53846
    nem tudom hogy nem-e váltanod kell az swtor accodban is országot
  • MarkBlade
    #53845
    Valaki vett már amazonról bundle packot? AMAZON
    Mert jó árnak tűnik viszont azt írja hogy Magyar-honnak nem elérhető..Ha megváltoztatom az országot és megveszem be tudom aktiválni vajon?
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2015.08.05. 15:26:13
  • Gudott
    #53844
    Gamescom 2015: Outlander Trailer és meghosszabbított előfizetői jutalom

    Fred:
    majd küldök egyet pm-ben.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.05. 14:11:00
  • PiszkosFred
    #53843
    Idopontot tudom, az szokasos ref linket nem tudtam, hogy lesz e hozza, kosz az infot.
    Heten el leszek/vagyok havazva, nem nagyon lesz ido redditen vadaszni, ha valaki majd megdobna egy sajat es meg ervenyes linkkel, azt elore is megkoszonnem :)
  • Gudott
    #53842
    A Cantina event holnap ill holnapután lesz, akkor várható újabb kódmegosztós móka.
  • PiszkosFred
    #53841
    Twitteren, feszbukon es egyeb csatornakon is nyomjak a Gamescom Cantine Event "hirdetest". Ehhez nem lesz most ref link? :D Nem hallottal valamit errol?
  • Gudott
    #53840
    Aki a Gamescan ideje alatt előfizet, még megkapja Nico Okarr-t.

    Video of the presentation and gameplay trailer:
    https://www.youtube.com/watch?v=D0PXYFE0PoA

    Just gameplay trailer:
    https://www.youtube.com/watch?v=USHvcekHnVc
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.05. 10:34:23
  • ChipHazard
    #53839
    Sajnálom hogy nem müködött, igazából én nem is vagyok előfizető jelenleg, csak igy forumokat olvasgatva találtam, osztogatták ezeket a meghívokat, és poén képp rá kattintottam egy-re és igy lett 7 nap előfizetésem, mondom akkor ne vesszen kárba és gyorsan ujra telepítettem a játékot. Aztán ugy voltam vele hogy meg osztom azt amit nálam ir ki hátha jol jön valakinek. :)
  • Athletic  Bilbo
    #53838
    nem értek hozzá de azért örülök neki :)
  • Plata
    #53837
    A tied jó,nem tudom miért de tiedet elfogadta.
  • Plata
    #53836
    An unexpected error occurred during the referral.
    Asszem egyszer használhatós cucc,már valamikor télen vagy tavasszal használtam ilyet.
  • Gudott
    #53835
    Én úgy tudom, hogy 90 naponta ad +7nap előfizetést. (prefered játékosoknak, aki korábban előfizetők voltak)
    Plusz kap cuccot az is aki használja és az is akiét használják.
    Mondjuk ez sok mindentől függ, milyen státuszban van (ff2p/pref/sub)
    illetve talán attól is füg, hogy milyen rég óta nem előfizető (preferednél)
    stb, stb
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.01. 18:41:07
  • Plata
    #53834
    Elvileg ilyen meghívót csak egyszer lehet használni nem?
  • bekasybalazs
    #53833
    Nem volt semmi gond az oldallal. Az én hülyeségem, hogy az utolsó utáni pillanatra hagytam, jobban mondva az, hogy elfelejtettem megrendelni.
  • mulli1986
    #53832
    Többen is írtuk, hogy vedd G2A-n. Nem tudom, hogy mégis miért maradtál a másiknál, az 500ft-miatt vagy passz, de megérte?
  • bekasybalazs
    #53831
    Akkor én félre értelmeztem a dolgot, abban voltam hogy a 3 időpontban subnak kell lenni az early acceshez. de így annyira nem is bánom akkor a dolgot :) Igen, gondoltam hogy meg lehet majd szerezni...csak így egyszerűbb lett volna. Főleg, hogy egy sentit meg egy scundrelt fel akartam húzni Rep oldalon, meg belekezdtem volna a Sith karikba is. De akkor az várat még magára, majd a mountért előfizetek :)
  • Gudott
    #53830
    Early Acces-t nem buktad volna, mivel okt 19-ig kell valamikor előfizetőnek lenni mától, hogy 1 héttel korábban hozzáférj.

    Bár csak személyes tipp, de szerintem Nico-t a Cartel Marketről is be lehet majd szerezni, jó drágán.
    Mivel eléggé WF, hogy a legkorábbi jutalom kvázi a legjobb (most magunk közöt szólva, egy pár blaster pisztolytól, egy ruhadarabtóll és mount-tól nem fog senki sem hasra esni, még nem is olyan jópofa,mint a Party Jawa, vagy mint a Hutt holodoki, ami szintezés közben elégé hasznos tud lenni)
  • Negritis
    #53829
    hálisten én nem hagytam az utolsó pillanatra :D
    mondjuk 1 hét alatt nem sokat játszottam de sebaj :D
  • bekasybalazs
    #53828
    Köszi az infot, viszont lecsúsztam róla. Instant Gamingen vettem meg, bankkártyával fizettem. Rendben volt minden, le vonta, jöttek az értesítő e-mailek, viszont van egy olyan hülyeségük, hogy addig nem kapod meg a kódot, amíg nem végzed el az "order confirmation"-t, ami annyit takar, hogy fényképezd le a személyi igazolványodat az instant gaming oldalával a háttérben. Ki lehet takarni az infokat, csak a kép és a név érdekli őket, szóval nem egy rossz dolog ez, csak megszopattak vele, mert így nem tudtam idő előtt beaktiválni a kódot, így kértem egy full refundot és már vissza is került a kártyámra a pénz.

    Viszont így búcsúzok az early accestől :(
    Utoljára szerkesztette: bekasybalazs, 2015.08.01. 17:18:34
  • Athletic  Bilbo
    #53827
    http://www.swtor.com/r/pqZQtX

    itt van enyém is :)
  • ChipHazard
    #53826
    Elvileg van ilyen meghívó akármim, ha akarjátok használjátok, küldhetitek akár ismerősnek is :) Tudjátok a 7-nap inygen játék, meg egyebek, én is igy jutottam most ujfent 7 nap előfizetéshez, ugy hogy vissza is nézek egy kicsit.

    http://www.swtor.com/r/mSRpdB
  • gunji
    #53825
    Július 31, 11:59 PM PDT-t írnak, mint határidőt, s az elvileg nálunk szombat reggel 8:59CET, ha jól számolta ez az oldal.
  • bekasybalazs
    #53824
    Tudtam, hogy valamit elfelejtettem...ha most aktiválom az előfizut még megkapom mindenki kedvenc Csempészét? :D
  • bekasybalazs
    #53823
    Köszi! Igen, tényleg az lesz az... :)
  • PiszkosFred
    #53822
    Az valoszinuleg a dobozos jatek fele "+30 nap", amelyet accountonkent csak egyszer lehet hasznalni, es csak f2p accra. De majd Plata megerosit vagy megcafol, azt hiszem o mar probalta ezt.
  • bekasybalazs
    #53821
    Leskelődtem Instant Gamingen, van egy 60 napos és egy 30napos gamecard. A 60 napos 30 euro helyett 17,06, a 30 napos 20 euro helyett 3,99. Viszont a 30 naposra azt írja, hogy új account kell hozzá...próbálta valaki, hogy tényleg csak új accal megy-e?
  • Gudott
    #53820
    Akkor ez túl van tárgyalva. Köszi a visszajelzéseket!
  • Pacho
    #53819
    Nem a ref linkes sub ezeket nem adja meg. Nar Shadda-t sem adta meg, volt aki ezt hirdette a ref linkje alatt, de "valahogy" már nincs fenn ez as hozzászólás. Nico Okarrt sem adja meg a 12x xp-t sem adja meg, és kiegeket sem ami a suboknak jár. CC-t sem ad.

    Sok volt a félreértés és most már oda is írták, hogy Nico Okarrnak subscription statusban kell lenned - tehát pénzt kell fizetned. A referal linkes status az nem subscription.
    Utoljára szerkesztette: Pacho, 2015.07.30. 14:35:17
  • Plata
    #53818
    Nekem nem ment a 12x-es xp.
  • Gudott
    #53817
    Most redditmen megy a "vita", hogy a referal linkes +7 nap sub vajon megadja-e Nico Okarr-t
    Aki mostanában használ(t) ilyet, az megnézné, hogy a 12x xp működik-e így? ( a korábbi Nar Shaddás Stronghold bonuszt elvileg megadta a referal linkes sub)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.30. 12:33:36