60031
  • Plata
    #53978
    Balmorrán zajlik az élet,Gorinth canyonban a birodalmiak egymást ölik,birodalmi droidok lelövik a nem droid birodalmiakat.
    Még csak 33 a csempészem de vége a balmorrai sztorinak,mehet quesh-re.És nincs is 12x-es xp boostom.
  • Gudott
    #53977
    sec key:
    régen előfizetőnek kellett lenni, hogy feltehesd, de utána ha átmentél prebfe akkor is megadta a havi +100cc

    Kb 1-2 hónapja elvileg már a F2P-k is feltehetik és megkapják ugyanúgy a havi 100cc és jelentősen kibővült a platformok köre, mivel átváltott szabvány google autentikációra
  • Plata
    #53976
    Én kapom minden hónapban,és el is költöm.
    Most is van 375 cc-m belőle.
    Mellesleg Balmorrán kaptam egy Tython achiecmentet.
  • Negritis
    #53975
    elvileg azt mindenki megkapja aki használ authenticatort
  • MarkBlade
    #53974
    Szerintem amint kiesel a subbol nem ad..
  • PiszkosFred
    #53973
    Prefnek is ad, nem csak subnak?
  • Plata
    #53972
    Igen security key,fel rakod mobilodra a cuccot,hozzákötöd az accodhoz és kész.
  • ChipHazard
    #53971
    mióta kapnak a prefered játékosok CC-t? XD. Vagy erröl a hírröl nagyon lemaradtam.

    szerk: Oh, ha esetleg erre a security key dologra gondolsz azom sincs XD. Csak hobby játékos vagyok, 4 év alat egy stroyt fejeztem be.
    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.09.03. 21:43:19
  • Plata
    #53970
    Havi 100cc-t kapsz ingyen,pár hónap ès megvan a hide head slot.
  • torrente111
    #53969
  • ChipHazard
    #53968
    Köszi a választ, Twilek smugglerem van, és mivel nem tudom elrejteni a head gear-.t ez az egyetlen ami még valahogy kinéz
  • Gudott
    #53967
    Nem feltétlenül, mivel eléggé nerfelték ( certification-t szinte alig lehet szerezni vele), így olcsón hozzá leht jutni (persze ez szerver függő, én az enyémet talán 150k-ért vettem), de a legtöbb guildnek szokott lenni
  • Plata
    #53966
    Köszi.Gondolom jó pár miska lehet a cucc.
  • Gudott
    #53965
    Valamelyik packban volt, illetve GTN-en is van, de ha general chaten beírod, lehet hogy lesz valaki aki meghív a stongholdjába ingyen v. valamennyi crediért, de venni kell tokent is a slotmachine-hoz, azt már nem tudom pontosan hol, valaki majd felvilágosít.
  • Plata
    #53964
    Slotmachine-t honnan lehet szerezni?
  • Gudott
    #53963
    Contraband Resale Corporation vendortól lehet megvneni a Cartell Bazaarban 2400 kredit, de előtte keres valakit akinek van Slotmachine-je és pörgesd ki a reput.

    Enforcer’s Eyeguard
  • ChipHazard
    #53962
    Ez a fajta Head Gear bent van még a játékban?
  • PiszkosFred
    #53961
    Mindig is csak a sztori (main, bolygok, stb.) erdekelt es erdekel ebben a jatekban (azok kapcsolodasi pontjai, kozos esemenyek, NPC-k, dontesi lehetosegek es kovetkezmenyei, a KOTOR 1 es 2 visszakoszono helyszinei, utalasai, kapcsolodasi pontjai stb.), se title, se gear, se nagyobb haz, se speci mount, se progress, semmi :)
  • PiszkosFred
    #53960
    Nem minden tarsnak van egyedi kuldetese, rendszerint az elsonek kapott comphoz szokott erkezni olyan 30-as szint kornyeken (chapter 1 elott/utan nem sokkal), ha elersz saccra 2000-3000 affectiont, es szoktal vele beszelgetni, ha jelzi ebbeli igenyet :).

    A "Hazassag es egyeb huncutsagok" tema csak a romance lehetoseggel rendelkezo partnerekkel szokott elojonni (bar meg itt is lehet light/dark side megkotes is - legalabbis regebben volt). Van egy pont minden ilyen tars szemelyes beszelgetesei soran, amikor lehet erezni, hogy ebbol "kapcsolat" lesz (kvazi szpemeld a "flirt" opciokat). Na ezt vegigcsinalva, jo sokat dumalva, elhalmozva minden szarral oket a vegen jon a kapcsolat, majd hazassag, vagy egyeb ehhez hasonlo dolgok. Gyakorlati funkcioja szinte semmi (par extra email, ajandek), ez csak egy extra azoknak, akik a bioware jatekokban erre vagynak.

    A Huttban aztan mar meg is csalhatod oket (asszem republicnal leszbi, empire oldalon gay opcioval), de erre ok mar nem nagyon reagalnak.
    Revanban meg aztan mar van minden, barki nyomulhat barkire nemtol fuggetlenul.
    Sanszos, hogy a KotFE-ben tovabb fokozodik mindez, leven allando tarsakkent jon Lana es a Theron.
  • Pacho
    #53959
    Na de ha kimaxolod az összeset 10.000-e kapsz legacy title-t!!!!!
    Ez sem motivál?
  • Plata
    #53958
    Wazze,akkor én valamit nagyon kihagytam ebben a játékban,én társaknál max azt értem el hogy marhára szerették a búrámat de házasság meg egyéb amit írtál nem történt.
    Én van hogy félórákat el tökölök a karim meg a társa ruházatának modolásával.Sosem volt 12x-es xp-m.
    Több társnál is elértem a 10k kedveltséget.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.28. 10:05:35
  • Paxton
    #53957
    San Diego Comic-con Cantina
    07.11.2015
    http://www.swtor.com/user/ce/js9qk

    Gamescom Cantina
    08.07.2015
    http://www.swtor.com/user/ce/js9ql

    PAX Prime Cantina
    08.29.2015
    http://www.swtor.com/user/ce/js9qm
  • PiszkosFred
    #53956
    Egyszerusitettek sok mindent, az mar biztos.
    - Hogy mindegyik companion minden szerepben johet velem, azt nagyon dijazom. Furcsa lesz persze latni Vettet gyogyitani vagy Dornet tankolni, esetleg Bowdaart ranged dpsnek (bar ez utobbinak egy crossbow a kezbe es mar most johet), de inkabb, mint kenyszerbol vigyek olyan tarsat, akik sosem voltak szimpatikusak.
    - Az, hogy vegre nem kell oltoztetni oket folyamatosan, mert ocska ruhakban (statokkal) nem voltak tul hatekonyak, az sem rossz otlet, bar hozzateszem, hogy szerettem oket is upgradelni idorol idore, ez is egy plusz celt adott a tobbi jatekelem melle. Persze a 12x boost miatt ez rohadtul nehez volt (meg felesleges 36-40 token kiadas X szintenkent), de meg lehetett oldani. Talan troopernel volt, hogy mindenki AIM specces, ott volt helye a kinott goncnek/modnak :)
    - Affection valtozas valahol ertheto, mert ha cska magambol indulok ki, a legtobb tarsam megrekedt egy bizonyos szinten, mert szartam bele, hogy maxoljam az affection erteket. Sztorira nem vittem oket magammal, annyi giftet meg nem vettem/bugaztam sosem, hogy maxoljak mindenkit mindenkivel. Megtehettem volna, de minek? Ha nem akartam vele "dugni", es tudtam, hogy nem ad personal kvesztet, akkor kvazi 2-3000 pont korul maradt es vegig csak mosogatott a hajoban. Azert, hogy fel percet nyerjek craftinban, annyit nem ert a dolog. A potya gifteket megkaptak es ennyi. Na most, hogy a ruhazasukat es a crew skilleket is osszemossak az infulence ertek alatt, talan megeri odafigyelni rajuk, bar akit eddig sem vittem magammal, vszinuleg ezutan sem fogom, szal jelenleg ertem is, meg nem is ezt a megoldast :)
  • Plata
    #53955
    Én tudom hogy tank,van egy lovagom,csak 1 mert nem nagyon jön be az ugrálás.
    HK-51 nekem nincs meg,Treek-et szeretem,meg birom a hajó droidot is,de HK a Kotorban sem tetszett.
    Sajnos a GS-ben a cikkírók elég retardáltak,pár éve látványosan zuhan a színvonal,tele van a Gs retardált cikkekkel.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.28. 09:43:49
  • Gudott
    #53954
    Amiről "elfelejtettek" szólni, hogy a companion változások csak a Fallen Empire részt érintik. Vagyis a kezdő blygó és Ziost között ugyanúgy használhatóak lesznek a társak, a megszerzett affection nem vész el.
    A hajódroid/Treek/HK-51 trió megmarad és aktív részese lesz a storynak és ehhez jön az első 9 fejezet során pár aktív visszatérő társ (akik story szempontjából is aktívak) valamit ki lehet lockolni az összes companiont aki eddig megvolt
    A 10 fejezettől kezdve pedig szépen lassan lehet mazsolázni más classok companionjai közül ( már persze azok közül, akik csatlakoznak hozzánk)

    amúgy ez a rész elégé WTF:
    "Imádtad T7 pittyegését, de nem vihetted magaddal mert tankként hatástalan volt?"
    Ne zavarjon senkit, hogy a pici droid tank volt....
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.28. 08:52:11
  • Plata
    #53953
    Van egy cikk a Gamestarban a közelgő kiegről,hát sok minden nem tetszik benne,tök le hülyítik a játékot.Ugyanazt csinálják mint a WoW-al,az elején még jó volt,de aztán lebutították olyan szintre hogy még egy óvodásnak is túl könnyű.
    Már most is tök le van könnyítve a játék,ha tovább butítják már semmi élvezet nem lesz benne.
    Itt a cikk.
  • Gudott
    #53952
    Vannak ilyen apró hátsókapuk a játékban:
    Legacy fegyverekkel pl kikerülhető a CM-s kristályok ( +41es stat, 10-es szinten használhatóak) kollekcióba tétele. illetve az a kb 3-600cc amibe egy kristály global unlockja kerül
    Miután szereztél egy ilyen kristályt ( CM v. GTN) beteszed egy fegyverbe és ráadod a karakteredre, onnantól azt a kristályt akárhányszor le tudod hívni, de se eladni nem lehet , se elküldeni, mivel boundos

    De ha ezt a kristályt egy legacy fegyverbe teszed (praktikusan fény/vibrokard blaster pisztoly vagy karabély) azt legacyn belül ugyanúgy tudod használni és ha ezt a fegyver egy olyan karakter használja, akinek nem volt meg a kristály, az megkapja és onnantól ú is akárhányszor lemásolhatja magának és/vagy a társaknak.
    Nyilván sokféle kristálynál (plusz azokon belül az endurance/crit/power/expertise variánsok) esetén pepecs, de aki nem dúskál a CC-ben viszont GTN-ről vásárolgat, azoknak opció.

    Nyilván csak adott szerveren (legacy) működik
  • PiszkosFred
    #53951
    A Dye rendszert ismerem, használom is szinte minden kedvenc chest esetében, és ahogy írtad, csak abban, mert onnantól amblock mindenre hat az uc opcióval. Én azt nem tudtam, hogy sima bop dyet lehet használni legacy ruhán, mert a bop és a legacy bound picit üti egymást, még ha van persze egy szűk keresztmetszete is a dolognak. Láttam már olyan megoldást, hogy ilyenkor az adott cucc bop lett - más mmoban -, innentől kezdve meg sem próbáltam. De így már nyugodtam fogom használni, elsőként a casinós chesten, mert azt a szettet "sokan" használjuk az accounton.
  • ChipHazard
    #53950
    Gamescom Cantina
    http://www.swtor.com/user/ce/ghif7

    PAX Prime Cantina
    http://www.swtor.com/user/ce/ghif8
  • Gudott
    #53949
    Annyira csak nem kretén a BW (na jó, azért mindenkiben volt egy kis WTF) hogy végleg kivonja a régi társakat, opció nélkül
    Ami igazán érdekes lesz, az a 10. fejezet, mert onnantól lehet turmixolni a más class/frakcióhoz tartozó társakat

    Ami a dye-okat illeti, ha a festést a fődarabbal (chest) végzed el, akkor elvileg működik az unify color az outfit. designerben is.

    Viszont hogy mennyire nem értenek a community manageléshez, az már fáj. A tegnapi live streames bénázás, a számolatlan soon(tm), can't talk about it, stb Volt két nő régebben, aki viszonylag tűrhetően intézte, az egyiket szélnek eresztették a másikat pedig előléptették íróvá, azóta majdhogynem a magyar államigazgatás hatékonyságával üzemelnek e téren (persze fórum törlés és jogmegvonás az még nekik is megy )

    félelmetes, hogy az adatbányászok jóval nagyobb hasznára vannak a közösségnek, mint maga a BW. A játék totális zárt adatbázisával meg maga a nagy kérdőjel a modern MMO-k között

    Amúgy a jelenlegi Makeb Staged Weekly ebben a fomályában nem lesz a 4.0 része ( átdolgozzák, ha minden igaz), a hozzátartozó achievemnet a 4.0 -ig lesz teljesíthető (október 20) szóval aki teheti, az csinálja meg, elvileg valami jutalomféle is járni fog érte a 4.0 érkezésekor

    Elvileg valami hasonló lesz a jutalom (link)
  • PiszkosFred
    #53948
    Nem tudtam, hogy ezt lehet, koszi a tippet.

    Mas. Ami a tarsakat illeti, ez alapjan azert picit "megnyugtatobb" a helyzet, mint sem elso felindulasbol gondolta az egyszeri hulyegyerek, /me :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.27. 19:02:05
  • DarkBlade
    #53947
    Nekem esett szobor és az a robot pet is.
  • Gudott
    #53946
    A black-back dye modulokat tudod legacy a armorokon is használni, és az outfit designer segítségével elvileg az összes legacy karakternél " el tudod menteni" a kinézetet. Szóval nem vész kárba, csak kissé korlátozott a használat.
  • Plata
    #53945
    Kapsz érte cserébe minden jelenlegi és jövőbeni karidnak egy doboz cuccost,van benne 1 mount és egy bónusz item,ami lehet pet,dye modul,xp boost,vagy egyéb marhaság,meg állítólag valami szobor ha állati nagy mákod van.Nekem még sosem esett.
  • Athletic  Bilbo
    #53944
    enyimé :)
  • Zolkanoble
    #53943
    Kaptam én is linket, nem egészen világos, hogy mire jó, de megosztom, hátha hasznos.
  • Negritis
    #53942
    megnézem majd ha lesz otthon netem úgyis be kéne lépni meignt :D
  • PiszkosFred
    #53941
    Sajnos nem tudtam, vszinunleg azert, mert nem vettem oket, hanem csak "kaptam" a cantina promo ladabol. Ha CC-ert vett ladabol/packbol lenne, akkor oke (olyan cuccok esetben a legtobb univerzalis cuccot mindig globalra rakom nemi CC-ert cserebe), de igy ezt nem. Legalabbis nekem nem sikerult, de ha van otleted es megoldasod ra, akkor johet, mert siman lehet, hogy en voltam balfasz :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.27. 14:11:22
  • MarkBlade
    #53940
    AZ enyém itt van!
  • Negritis
    #53939
    nem tudod cc-ből unlockolni minden karira?