Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kijött újabb 4 rész a be nem fejezett Clone Wars 7. évadjából:
Bad Batch arc, de a korábbi Utapus szál is megvan lentebb
http://www.starwars.com/tv-shows/the-clone-wars-legacy
A kalózöbölben is megtalálhat, de sem angol, sem magyar felirat nincs a 4 legújabb részhez
Plata:
Nekem a style off gomb működik, esetleg próbáld meg a mobilos nézetben, ott is a normál sablon működik.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.05.10. 18:03:07
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Birodalmi oldalon Balmorra úgy a 20-as szint körül érhet véget normál esetben, +10 szintkülönbségnél meg csak 6 xp jár küldetésenként. Azt nem tudom, hogy a 12X xp booster ezt is növeli is (az 500xp jobban mutat). 😄
Amúgy meg minek sietni, az a lényeg, hogy az ember élvezze a játékot. <#eljen>#eljen>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Azt hiszem valami gond van az SG-vel vagy a topic-al,hiába nyomom meg a style off gombot,ugyanolyan marad,Csak a szegélye fehéredik ki,így meg szinte olvashatatlan,az ember szeme kifolyik tőle.
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Én megcseréltem volna a Bounty Contract Week-kel, hogy több új játékos részt vehessen rajta. A fejvadász eventnek 15-ös a szintkövetelménye, de ne legyünk telhetetlenek. Remélem most végre sikerül kimaxolni a Gree reput 😊
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A Második sorig olvastam! 😄
"Minimum 50-es szint a feltétele az eventen való részvételnek." XD
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Repulj el a Rishi/Yavin valamelyikere, ha le tudsz szallni, megvan a kieg 😊 (accountban nekem is csak Huttot mutatja az swtoron a my games pontban, pedig a SoR-t preorderrel vettem anno, ki is hasznaltam a 12x story xp-t)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Megvettem az amazon budlit, meg be is aktiváltam. Valóban amazon bundle címen lett aktiválva. Kaptam a CC-ket és az előfizetői cuccot, de nem töltött le semmit a játék pluszba és még azt se írja ki az accountomhoz hogy a hut cartelen kívül meglenne más kiegészítő is. Pedig az eddig is megvolt. Most akkor feltette ezt a dlc-t vagy sem?
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
a rating 204 mainhand (ami a HM instanceolt Ziost WB-ből eshet) minden modja boundos. Vagyis nem lehet áttenni őket sehova, csak mainhand-be (ezt jól találta ki a BW kivételesen 😊 )
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.05.05. 15:55:07
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
más: Akit érint: a 12 szeres xp boosthoz ki kell lépni teljesen a játékból, majd újra elindítani
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Shadow of Revan +2400cc +60 napos gamecard csak 30 dollár( 40 helyett) link
14,500 Cartel Coin 80 dollár (100 helyett) link
A Cartel makrketban az armor settek kollekcióba tétele 50%-os kedvezménnyel történik jelenleg (nem tudni meddig tart)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.05.04. 17:31:26
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Köszi mindenkinek, aki próbált segíteni, de elsősorban Boss-nak <#worship>#worship>, kinek javaslatára tettem egy próbát a PayPal-on és láss csodát gond nélkül elfogadta a kártyám (tartottam tőle, hogy neki sem fog tetszeni). A vásárlás innentől meg egy szempillantás volt.
Irány lvl60 <#taps>#taps>
\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.05.03. 19:34:25
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2015.05.03. 19:28:09
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Alternatívaként esetleg meg lehet várni amíg az előfizetés része lesz (ha) és venni egy 60 napos gamecardot, bár lehet idén megint jön egy fizetős/szintemelős kiegészítő....
Amúgy én is tervezek egy shadow/assasint indítani, csak az a gond, hogy a női consular és a férfi inkvizitor szinkronhang nagyon nem bejövős számomra, és 2x ugyanazt letudni annyira nem villanyoz fel 😄
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tegnap húztam kis karimat,és nekem könnyűnek tűnt vele a fejlődés eléggé.21-es szintű modokkal,Treek companionnal mentem nagy részt ,néha kötelező Andronikos Revel (?)jött velem,24-es sziten kezdtem el Tatuint és 25-ös szinten végeztem a küldikkel,de nem mentem el át modolni a karit még.És nem volt nehéz csöppet sem,sith sorcimmal sokkal nehezebbnek tűnt annó tatuin,és azt hiszem 28-as szinten fejeztem be.Na most vagy a sith assa ilyen tápos vagy gyöngítettek a küldiken.
Sajnos modok terén nincs a fleeten olyan választék mint régen.
*=szintezésnél legalább 3-5 szinttel mindig előrébb voltam, mint amihez az adott bolygón lehetett modot venni, meg több vendorhoz voltak szétosztva a modok
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
2400 Cartel Coin: 20 dollár
60 napos Gamecard: 30 dollár
Ez összesen 70 dollár lenne, helyette megkapod 40-ért, közel 40%-os kedvezménnyel. 😊
Én csak azt nem értem, hogy ilyen cuccokat miért csak az amcsi amazonon árulnak, itt Európában is jól jönne egy "viszonteladó" különösen a SoR miatt, amit csak a hivatalos oldalról tudsz beszerezni, ha ott nem megy akkor vége a dalnak CC-t és 60 napos gamecardot és 30 napos starter kittet máshonnan is be lehet szerezni, de a Shadow of Revan kritikus e szempontból.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Áfára: igen, de mivel ez nem igazán megoldható, ezért a legegyszerűbb hogy amazonról nem lehet csak amcsi címmel vásárolni. Ergó ez megoldja a digitális vásárlásnál az áfa problémát. És talán a fizikai cuccoknál is, ha átcsúszik a vámon
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Csak azért nem kell 27% áfát fizetni mert amcsi cím van megadva. Ha lehetne digitális cuccokat magyar cimmel megvenni, akkor az áfa különbséget is meg kellene fizetni ( USA-ban ez rendszerint 0)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
tomsolo üzeni Amazonnal kapcsolatban:
nem kell fake id - "ide regisztrálsz: http://www.borderlinx.com/HU/en/ és ingyen kapsz egy névre szóló címet sőt ha fizikai akkor meg el is hozzák neked, ráadásul Deleware-ben van fiókjuk egy deka adót nem rak rá. Teljesen legál, nyilván ahogy bekerül vámot kéne fizetni rá. De mivel digitális a termék nem is fogod használni. (mármint a vámot)"
Nekem Ohio-i címet adott. Nem kellett mást csinálnom, csak amazon regisztrációkor ezt megadni. Használhatod a magyar kártyádat és a magyar g-mail címed is. Annyi hogy én paypalla nem tudtam fizetni csak a dombotnyomott kártyámmal.
Bár kicsit kései az infó, már az akció nem él az amazonon. De a későbbiekben biztos hasznos lesz! 😊
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Hol néztétek fleeten vagy bolygón levő vendoroknál? (mivel lehet már nem feltétlenül fedi egymást a kettő)
Illetve a négyszintenként kb mindenféle mod van? Mert ha igen, az szerintem előrelépés, mivel a múltban igaz hogy nagyjából 2 szintenként lehetett különféle modokat venni, de behatárolt volt a választék.
Elvileg a preferdek nem kapták meg a beígért CD csökkenést quicktravelre és Fleet pass-ra.
Amúgy a dev team most elég hamar reagált az exploitra. Ahhoz képest ami 3.0 után volt közvetlenül, elég nagy előrelépés történt (lásd PTS healer változások visszavonása)
Plata: Én nem töröltem(tettem hsz-t, az tuti 😊
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.05.03. 16:59:24
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
"The vendor’s stocks have been adjusted to have a better variety of Modifications at a lower Commendation cost. <#nemtudom>#nemtudom>
Csalódást keltő az utóbbi hónapokban a dev gárda teljesítménye :/
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
A számlázási rendszerükben sajnos elég sok anomália van
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Nem csak én szívom meg, de ők is elveszítenek potenciális vevőket. Mert ezzel azt érik, amit te is finoman kifejtettél.
\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"
Próbáltam Amazon-t, de ott meg online kódot csak amcsi címmel lehet venni.
Na most ilyenkor mi a teendő? új kártyát csak ez miatt nem csináltatok.
Tudtok más oldalt ahonnan megvehető?
Köszi
\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"
Fred: köszi a kódot, biztos van még olyan aki nem aktiválta be
Plata: Lehetett olvasni sok mazochistáról, aki több száz karakter kreált a szobor ill mountok reményében. Nagyon alacsony a drop rate ezekre, nem véletlenül.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Még az event alatt nyertem,és redditen posztoltam is a saját kódot.
Mind a 16 karimmal kivettem Redshirten.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”