Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#53854
Én imádom az Expanded Universumot, szóval bármilyen "elszakadást" szívesen veszek, bár az alap karakterekkel sincs bajom... 😊
#53853
Az emberek döntő többsége "név" alapján/miatt néz meg egy filmet.

A 99.99%-ának fogalma sincs, hogy ki az a Revan, Bastila Shan, HK-47, Darth Malgus, satöbbi
Ellenben kis túlzással egy süket,vak ,lobotomizált agyhalott ( Darth Baras ajánlásával <#banplz> ) tudja, hogy ki az a Luke Skywalker és Han Solo

Nem véletlen, hogy az új SW filmek sem mernek elszakadni tőlük, vagy az új animációs sorozat is hamar kreativitási gondokba került így kénytelenek voltak visszanyúlni az ismerős arcokhoz ....

Fallen Empire:
Lesz itt anyázás a történet miatt, erre mérget veszek
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.05. 20:16:23

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

MarkBlade
#53852
Pár év és elérünkoda is..
#53851
Jók, még mindig jók sztoriban. Valahogy jobb választás lennének folytatni a star wars világot mint a Disney de ez van.

MarkBlade
#53850
Köszi a tippet aszem bepróbálom. Spórolok rajta legalább egy 5kt..
PiszkosFred
#53849
Irta mar valaki anno az elso akcios bundlenel, hogy regio-free a kod(ok), csak az amazont kell atverni, minden mas onnan mar hasznalhato. Igaz, sanszos, hogy csak egy kodot kapsz, ami tartalmaz mindent, igy egyszerre tudod aktivalni az osszeset nem lehet utemezni. Felteve, hogy jol emlekszem... 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

MarkBlade
#53848
Jó kérdés. Mondjuk még azt is túlélném 😊
PiszkosFred
#53847
Koszonom elore is!

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53846
nem tudom hogy nem-e váltanod kell az swtor accodban is országot

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

MarkBlade
#53845
Valaki vett már amazonról bundle packot? AMAZON
Mert jó árnak tűnik viszont azt írja hogy Magyar-honnak nem elérhető..Ha megváltoztatom az országot és megveszem be tudom aktiválni vajon?
Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2015.08.05. 15:26:13
#53844
Gamescom 2015: Outlander Trailer és meghosszabbított előfizetői jutalom

Fred:
majd küldök egyet pm-ben.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.05. 14:11:00

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#53843
Idopontot tudom, az szokasos ref linket nem tudtam, hogy lesz e hozza, kosz az infot.
Heten el leszek/vagyok havazva, nem nagyon lesz ido redditen vadaszni, ha valaki majd megdobna egy sajat es meg ervenyes linkkel, azt elore is megkoszonnem 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53842
A Cantina event holnap ill holnapután lesz, akkor várható újabb kódmegosztós móka.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#53841
Twitteren, feszbukon es egyeb csatornakon is nyomjak a Gamescom Cantine Event "hirdetest". Ehhez nem lesz most ref link? 😄 Nem hallottal valamit errol?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53840
Aki a Gamescan ideje alatt előfizet, még megkapja Nico Okarr-t.

Video of the presentation and gameplay trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=D0PXYFE0PoA

Just gameplay trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=USHvcekHnVc
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.05. 10:34:23

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53839
Sajnálom hogy nem müködött, igazából én nem is vagyok előfizető jelenleg, csak igy forumokat olvasgatva találtam, osztogatták ezeket a meghívokat, és poén képp rá kattintottam egy-re és igy lett 7 nap előfizetésem, mondom akkor ne vesszen kárba és gyorsan ujra telepítettem a játékot. Aztán ugy voltam vele hogy meg osztom azt amit nálam ir ki hátha jol jön valakinek. 😊
Athletic  Bilbo
#53838
nem értek hozzá de azért örülök neki 😊

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

#53837
A tied jó,nem tudom miért de tiedet elfogadta.

#53836
An unexpected error occurred during the referral.
Asszem egyszer használhatós cucc,már valamikor télen vagy tavasszal használtam ilyet.

#53835
Én úgy tudom, hogy 90 naponta ad +7nap előfizetést. (prefered játékosoknak, aki korábban előfizetők voltak)
Plusz kap cuccot az is aki használja és az is akiét használják.
Mondjuk ez sok mindentől függ, milyen státuszban van (ff2p/pref/sub)
illetve talán attól is füg, hogy milyen rég óta nem előfizető (preferednél)
stb, stb
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.01. 18:41:07

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53834
Elvileg ilyen meghívót csak egyszer lehet használni nem?

#53833
Nem volt semmi gond az oldallal. Az én hülyeségem, hogy az utolsó utáni pillanatra hagytam, jobban mondva az, hogy elfelejtettem megrendelni.
mulli1986
#53832
Többen is írtuk, hogy vedd G2A-n. Nem tudom, hogy mégis miért maradtál a másiknál, az 500ft-miatt vagy passz, de megérte?

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53831
Akkor én félre értelmeztem a dolgot, abban voltam hogy a 3 időpontban subnak kell lenni az early acceshez. de így annyira nem is bánom akkor a dolgot 😊 Igen, gondoltam hogy meg lehet majd szerezni...csak így egyszerűbb lett volna. Főleg, hogy egy sentit meg egy scundrelt fel akartam húzni Rep oldalon, meg belekezdtem volna a Sith karikba is. De akkor az várat még magára, majd a mountért előfizetek 😊
#53830
Early Acces-t nem buktad volna, mivel okt 19-ig kell valamikor előfizetőnek lenni mától, hogy 1 héttel korábban hozzáférj.

Bár csak személyes tipp, de szerintem Nico-t a Cartel Marketről is be lehet majd szerezni, jó drágán.
Mivel eléggé WF, hogy a legkorábbi jutalom kvázi a legjobb (most magunk közöt szólva, egy pár blaster pisztolytól, egy ruhadarabtóll és mount-tól nem fog senki sem hasra esni, még nem is olyan jópofa,mint a Party Jawa, vagy mint a Hutt holodoki, ami szintezés közben elégé hasznos tud lenni)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53829
hálisten én nem hagytam az utolsó pillanatra 😄
mondjuk 1 hét alatt nem sokat játszottam de sebaj 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53828
Köszi az infot, viszont lecsúsztam róla. Instant Gamingen vettem meg, bankkártyával fizettem. Rendben volt minden, le vonta, jöttek az értesítő e-mailek, viszont van egy olyan hülyeségük, hogy addig nem kapod meg a kódot, amíg nem végzed el az "order confirmation"-t, ami annyit takar, hogy fényképezd le a személyi igazolványodat az instant gaming oldalával a háttérben. Ki lehet takarni az infokat, csak a kép és a név érdekli őket, szóval nem egy rossz dolog ez, csak megszopattak vele, mert így nem tudtam idő előtt beaktiválni a kódot, így kértem egy full refundot és már vissza is került a kártyámra a pénz.

Viszont így búcsúzok az early accestől 😞
Utoljára szerkesztette: bekasybalazs, 2015.08.01. 17:18:34
Athletic  Bilbo
#53827
http://www.swtor.com/r/pqZQtX

itt van enyém is 😊

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

#53826
Elvileg van ilyen meghívó akármim, ha akarjátok használjátok, küldhetitek akár ismerősnek is 😊 Tudjátok a 7-nap inygen játék, meg egyebek, én is igy jutottam most ujfent 7 nap előfizetéshez, ugy hogy vissza is nézek egy kicsit.

http://www.swtor.com/r/mSRpdB
#53825
Július 31, 11:59 PM PDT-t írnak, mint határidőt, s az elvileg nálunk szombat reggel 8:59CET, ha jól számolta ez az oldal.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#53824
Tudtam, hogy valamit elfelejtettem...ha most aktiválom az előfizut még megkapom mindenki kedvenc Csempészét? 😄
#53823
Köszi! Igen, tényleg az lesz az... 😊
PiszkosFred
#53822
Az valoszinuleg a dobozos jatek fele "+30 nap", amelyet accountonkent csak egyszer lehet hasznalni, es csak f2p accra. De majd Plata megerosit vagy megcafol, azt hiszem o mar probalta ezt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53821
Leskelődtem Instant Gamingen, van egy 60 napos és egy 30napos gamecard. A 60 napos 30 euro helyett 17,06, a 30 napos 20 euro helyett 3,99. Viszont a 30 naposra azt írja, hogy új account kell hozzá...próbálta valaki, hogy tényleg csak új accal megy-e?
#53820
Akkor ez túl van tárgyalva. Köszi a visszajelzéseket! <#worship>

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53819
Nem a ref linkes sub ezeket nem adja meg. Nar Shadda-t sem adta meg, volt aki ezt hirdette a ref linkje alatt, de "valahogy" már nincs fenn ez as hozzászólás. Nico Okarrt sem adja meg a 12x xp-t sem adja meg, és kiegeket sem ami a suboknak jár. CC-t sem ad.

Sok volt a félreértés és most már oda is írták, hogy Nico Okarrnak subscription statusban kell lenned - tehát pénzt kell fizetned. A referal linkes status az nem subscription.
Utoljára szerkesztette: Pacho, 2015.07.30. 14:35:17

Tomb of Freedon Nadd

#53818
Nekem nem ment a 12x-es xp.

#53817
Most redditmen megy a "vita", hogy a referal linkes +7 nap sub vajon megadja-e Nico Okarr-t
Aki mostanában használ(t) ilyet, az megnézné, hogy a 12x xp működik-e így? ( a korábbi Nar Shaddás Stronghold bonuszt elvileg megadta a referal linkes sub)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.30. 12:33:36

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#53816
Én mindig a legolcsóbbat választom és eddig nem volt gondom vele... *kopp-kopp*
Így utolsó két alkalommal instant gamingen vettem a GC-t Paypallal így kis felárral is bőven a többi alatt jöttem ki, szóval én azt javaslom.
#53815
Én DVD-ről szoktam telepíteni.Nem szokott gond lenni.

#53814
Köszi, Plata, sikerült.
De a nagy titok abban a tetű Bitraiderben volt. Javaslom ha valaki a jövőben újra rakja, akkor takarítsa le, mert a launcher nem frissíti és így jár mint én. 5 napot csesztem el vele, és a szemem előtt volt a megoldás, de nem láttam meg.

MWO: Hunkyee SWTOR : Onedin

#53813
Fogalmam sincs,próbáld Originnel letölteni,vagy DVD-ről,ha van.

#53812
Sziasztok! Tavaly nyáron játszottam utoljára ezzel a játékkal és most felszerettem volna telepíteni, de a launcher indulása után a minimum letöltésnél nem csinál (nem tölt egyáltalán) semmit csak áll. A "tűzfalas probléma megoldó játékokon" már túl vagyok. Valakinek nincs más ötlete, mi lehet a gond?

MWO: Hunkyee SWTOR : Onedin

#53811
Az instant gamingen még mindig meg kell adni egy mobilszámot? Melyiket választanátok: az instantot ~5300-ért vagy a G2A-t ~6400-ért?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#53810
Januárban is volt már ilyen extra (Payment fee: 1,16 € - ezt shield nélkül vettem), de előtte visszamenőleg 2014 elejéig néztem, ott már csak "Additional cost: 0,95 €" van, de ez lehet a shield is, akkoriban még használtam, de lehet tranzakciós díj is. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#53809
el akarod kerülni azt, mi? 😄

amúgy tippre red eclipse, de majd kijavítanak ha mégse
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.07.28. 21:51:01

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

roltsi1
#53808
Sziasztok! Azon gondolkodtam hogy holnap leszedem és kipróbálom SWTOR-t... Annyiban segítsetek már ki hogy melyik szerveren van a legtöbb magyar? Előre is kösz! 😉
mulli1986
#53807
Mondjuk én hó elején megvettem a 60 naposat és még a hónapban nem volt időm 20! percet játszani....

SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

#53806
engem is meglepett vasárnap de ez van annyira azért nem bízok a g2aban hogy érdekelje ez az összeg

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#53805
+400ft a PP vásárlás? Ez nekem új.
Amúgy be lehet állítani a legtöbb ilyen oldalt, h. ne számoljon tréfát.
Viszont remélem harmincadikáig be tudom izzítani az új kártyámat, elég nekem egy hónap sub, úgyis minimális időm lesz (vagy még annyi sem)
Amúgy a shielden tényleg nem érdemes spórolni

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu