60031
  • Jimbo
    #54299
    Azt hiszem BW picit túllőtt a célon....
    Most szólóztam le Tarison a Fall of the Locust, eddig ez H4 volt, eszembe nem jutott megpróbálni, az első mobcsapaton elborultam volna. Most az elitek helyett strong van mindenhol.
    Ez így túl könnyű lett, azért legyenek már komolyabb küldetések is. Én imádok szólózni, de ez azért egy mmo, néha kellene grp is.
  • gunji
    #54298
    Nekem 8,72G-t írt, általában 50-120k sebességgel szedi. Lehet, hogy itt is kéne implementálni egy előtöltő funkciót, hogy ne egyszerre rángassa mindenki a szervereket ;)
  • DarkBlade
    #54297
    Már vége tudtommal, az xp -s vonal mellet sincs már ott.
  • Nomad90Hun
    #54296
    A 12x xp az mától nincs, ha leszeded a patch-et módosulnak a a class és a bolygó story küldik xp mennyiségei mindkettő kap egy 4-5x-ös szorzót, így annyi xp-t fog mindenki kapni mintha menne a 12x-es xp.
  • Krusade
    #54295
    a 12x xp szorzó meddig marad meg? mert nem találok semmit hogy mikor van vége.
  • DarkBlade
    #54294
    Eu -s szerverek közül már a T3-M4 és a The Red Eclipse már ZÖLD.
    Már fent is vagyok.. :D :P
  • El Protector
    #54293
    Én már peccseltem, várom a zöld jelzést :)
  • PiszkosFred
    #54292
    Koszonom!
  • Big Boss Hu
    #54291
    6 óra elvileg
  • Krusade
    #54290
    vajon meddig tart a karbantartás? vagy már lehet patchelni?
  • DarkBlade
    #54289
    8.8 GB -t tölt itt.
  • PiszkosFred
    #54288
    Ha valaki elkezd majd ma peccselni olyan 17 oraig, jelezze mar pls, hogy nagyjabol mennyi gb-t kap le a 4.0, csak hogy ne erjen varatlanul majd otthon :)
  • Pacho
    #54287
    Ezt nem ajánlom. Ha ugyanis valaki ellopta az accodat majd eladta egy harmadik félnek, és te a harmadik fél beregisztrált kártyáját "használod", akkor az kártyacsalás (fraud), amiért elég komoly büntiket szoktak kiszabni. (És itt nincs "jóhiszeműség", az okozott "kárt" köteles vagy megtéríteni). Ha ezt határon átnyúlva csinálod, az súlyosabb, de mindkét esetben bűncselekmény.
  • Nomad90Hun
    #54286
    Szívesen besegítek épp most megyek fel van 2 db 60-asom is, N'omad a mainen assa dps, gearelt tank compival, illetve jöhetek jugger dps-el is mainre fellépek yavin 4 hetit lezúzom úgyis, irj rám ingame ha nem találna Detoxified Revan Squad-ra keress rá ki kell dobnia tagok között :D
  • gunji
    #54285
    Segítő kezet, lábat, fénykardot keresnék birodalmi oldalon Makeb Staged Weekly két heroicjához a Progenitoron, akár ideiglenesen klán formájában is. Ellenirányban is szívesen segítek mindkét frakció oldalán ;)
  • Krusade
    #54284
    most 1-2 nap után kíváncsi leszek, hogy tudok-e majd venni + CC-t, mert akkor venni fogok, és már most sajnálom az embert, aki el felejtette ki nyomni a kártyát a vételnél, így most le fogom zabálni róla a pénzt (ha van rajta valamennyi) :DDDD
  • Yserac
    #54283
    Ennyit megért az a kis izgalom :P

    Ellopták az accod-eladták-visszakaptad LoL ilyenről sem hallottam még.
  • gunji
    #54282
    Ha jól értem, tehát, akkor be is tudsz lépni a játékba (azaz az accba az swtor.com-on). Hm, nem semmi. Akkor úgy tűnik lett egy ingyen hónap subod, némi plussz CC-vel :o :D
    Én azért a biztonság kedvéért jelszót váltanék az accnál (ez megtörtént, ha jól olvastam), valamint az email-címnél is, hogy a kollega ne tudja visszavenni az accot.
    (Lehet, hogy őt is csak megvette a feltört accodat, mindenesetre bátor volt :o)

    This service is currently unavailable for this account. If you wish to purchase more cartel coins please call our Customer Service team or you can try again tomorrow.
    Ez az EA/BW-nél egy régi bug. Letiltották ideiglenesen a kártyádat. Vagy vegyél fel paypalt oda, vagy vedd fel még egyszer a kártyádat. De érdemes egy-két napot várni.
  • MarkBlade
    #54281
    Transzfer nem dràga most. 90 ha minden igaz. Annyit megér..
  • Krusade
    #54280
    igen meg adta.(a marhája.XD) épp reggel nézem az emailemet, erre látom, hogy lett véve 5500 CC, na mondom itt valami nem stimmel, go honlapra jelszó csere stb. és lám 28 nap hátra még subig, illetve csomó cucc megvásárolva CC-ből. mondom magamba WTF?:D

    meg is néztem játékon belül van 2 darab lv 1-es karakterek német szerveren (kéne karakter transfer.:D), egyiken az invertory teljesen full lila dobozokkal, másikon meg 6-7 dolog lila doboz az invertoryba.
  • MarkBlade
    #54279
    Jah hogy megadta a kártyáját?? Az úgy lol...;)
  • Krusade
    #54278
    én most be állítottam a subs-t 180 naposra, kíváncsi leszek hogy a következő hónapba frissíteni fogja a napokat, mert most 28 nap van hátra subs-ból.:D
    viszont cartel coint nem tudok venni, pedig 2 kártya is megvan adva, még hozzá franciaországból (visa és master) :D

    CC vásárlásnál ezt írja ki : This service is currently unavailable for this account. If you wish to purchase more cartel coins please call our Customer Service team or you can try again tomorrow.

    most vagy nincs rajtuk már pénz vagy le lett tiltva.:DD
  • MarkBlade
    #54277
    Én is így jártam. Nekem visszafizettek a bonkom által plusz amit vásárolt azt is megtarthattam..
  • Krusade
    #54276
    Sziasztok.
    mit csináljak, ha valaki fel törte az accountomat, és havonta fizet 30 napot Subscriptionért, illetve most látom emailen , hogy lett véve 5500 CC-t?:O
    jelszót változtattam, nevet is változtassak?
  • Nomad90Hun
    #54275
    Hát lesznek meglepi szerver leállások, stb.

    Amúgy ha már szóba került a Battlefront ezek a japó gyerekek nem viccelnek ha az ellen láb alól való eltevéséről van szó. Vader-t egyenesen 1 vadászgéppel küldték el amolyan kamikáze módra, hogy váljon eggyé az erővel. :D
  • thomyboynk
    #54274
    Nekem teljesen jól működik. De kieg után biztos vár minket pár meglepetés :D
  • Jimbo
    #54273
    Red Eclipse mást is félpercenként kidobál, vagy csal engem tisztel meg vele? El se merem képzelni mi lesz itt 4.0 után....
  • Pacho
    #54271
    Star Wars FPS
  • PiszkosFred
    #54270
    Tegyuk hozza, teljesen jogos volt a reakcioja, erkezett par ostoba komment, pedig semmi szukseg nem lett volna ra.
  • Plata
    #54269
    Ne haragudj de már én is elmúltam negyven,én nem nagyon szeretem az Fps-t,engem untat,Az utolsó Fps amit szerettem az a Wolfeinstein Enemy Territory volt valamikor tizenévvel ezelőtt.
    Én a szerepjátékokat és stratégiákat szeretem,engem az kapcsol ki,imádom a régi The Guild és Patrician sorozatokat.
    Engem is szokott piszkálni gyerek hogy miért nincs gépemen több fps,de én nem szeretem.
    Ha fel is rakom játszom vele 1-2 órát aztán elfelejtem.De az MMO-kat szeretem,Sw ToR-al az a baj hogy szerintem túlságosan beszívja az embert,ha leülök elé nehéz fel állni.STO-val ugyanez a helyzet.Sőt a WoW még rosszabb volt,de abból sikeresen kigyógyultam.
  • ChipHazard
    #54268
    Nem kell ám magadra venni, csak ne eröltesd. mert kicsit Troll szagod van így hogy azért vissza visza térsz csak hogy ujra megerősítsd azt hogy neked miért nem tetszik .
    Mindenki felgota hogy neked nem jön be a játék, ez van ilyen az élet. Ettől függetlenül legközelebb talán nézz meg egy gameplay videót az adot játékról hogy kicsit képben legyél miről van szó, föggetlen attól hogy ingyé van e vagy sem.
  • Zahi
    #54267
    Nem hinném, hogy a gombok nyomkodása nekem gondot jelentene.. Olyat meg ,hogy 200 FPS max leírásokban láttam máshol nem!
    Nem mindenki játszik a papa pénztárcájából! Már írtam, de leírom még egyszer: Nem ma kezdtem, nem vagyok takony kölyök már! (sajnos)
    Segítséget kértem, kaptam, megköszöntem.
    Ezek után véleményt nyilvánítottam, aminek köszönhetően ismeretlenül pálcát törnek felettem egyesek.. Inkább nem is reagálnék rá, ha nem gond... :)
    Amint mondtam a játék jellege zavar, ( irányítás, kérdezz-felelek etc), de ezzel nem azt mondtam hogy xar, csak nekem nem tetszik! ENNYI!
    Nem több, nem kevesebb! Na mindegy, azt hittem közösség van itt, nem tanoda.
    Am Én csak kikapcsolódni járok fel lövöldözni, nem életelemem..Én iknkább Szimulátorozok, és ha elfáradok a kormány mögött, akkor meek lődözni picit. Csak megörültem, hogy ingyenesen játszható online SW van, gondoltam rápróbálkozok, de nem jött be sajna.

    @Although: Fogalmad sincs Ki vagyok, milyen alapon bírálsz, vagy feltételezel rólam bármit?? Gondolom TE különb ember vagy mindenkinél, meg okosabb, szebb, rád teljesen más nap süt, ugye?! Honnan a fenéből veszed, hogy nem tudok angolul, spanyolul, németül, akármiül???
    Te szoktál segíteni is másnak, vagy csak oltogatni tudsz? Nagy segítség lehetsz...
  • Plata
    #54266
    Na de a Mass Effectben sokat kell beszélgetni a lövöldözés mellett.
  • Although
    #54265
    Nyilván valószínű 2 mondat se megy angolul. Így nem is marad más csak az fps. Ejszen ideges lesz hiszen semmit nem ért belőle. Még szerencse nem a Kotor 2-vel próbálkozott elsőre. Mindig így volt csak ma már az rp se rétegműfaj. Meg is látszik rajta. Max van az Obsidian mint a kőszikla ragaszkodik ahhoz amit régen csinált. Ne aggódj már az SWTOR sem az ami a Kotor volt. De legalább még a sztori az. Nézem majd mit hoz a jövő most jön a Planetscape Tourment. Meg meglátjuk mit újít a Beth a Fallouttal. :)
  • Nomad90Hun
    #54264
    No offense kedves Zahi, de sajnos ez a mai generáció, ha egyszerre 2-nél több gombot kell lenyomni akkor az már trágya, ha nem megy a gépen 200 fps-el akkor az már trágya, ha nincs a képernyőn 60 robbanás 200 fps mellett akkor az már trágya... etc, etc... Amúgy ha akciózni van kedved javaslom számodra a Mass Effect szériát.
  • oz
    #54263
    Nem tudom néha eldönteni valakiről, hogy troll, vagy csak mentálisan kihívásokkal küzd.
  • Zahi
    #54262
    Nem, nem keverem, az tudom, hogy más..Beharangozókat, meg videókat néztem erről, az után gondoltam, hogy kipróbálom. Engem leginkább az fogott meg, hogy online, tehát ezért is szerettem volna nyomulni vele. De sajna 43 gigányi felesleg számomra...
    Majd egyszer, ha megjelenik valami utódja a Jedi-nek akkor meg lessz az Én örömöm is! Addig meg nézegetek videókat, filmeket, vagy, ha FPS játékot akarok, akkor a Star Wars-on kívül kell keressek, sajna...bár abból sincs olyan sok, hogy el lehetne telni vele.

    Ami használható és élvezhető talán 2-3 darab, ha van..Lassan 15 éve játszom online, ha feltűnik valami FPS azonnal próbálom De, jelenleg is olyannal játszok, amivel 7 éve kezdtem. Az az Etalon, és nem sok van, amivel lecserélném...Talán BF, ami még szóba jöhet.

    Utoljára szerkesztette: Zahi, 2015.10.15. 17:21:48
  • PiszkosFred
    #54261
    Elsőre én is azt hittem, hogy rossz topikba írt, de a KOTOR említése elbizonytalanított, hogy mégsem... :)
  • Nephin
    #54260
    "FPS fun vagyok, ez nem az!!" Nem, ez egy MMO, senki nem szólt? Nem a Battlefronttal kevered véletlenül? :D :P
    Utoljára szerkesztette: Nephin, 2015.10.15. 16:36:25
  • Andule
    #54259
    Force unleashed-eket próbáltad már? Talán az jobban feküdne mert KotOR az rpg, ez mmo amit te keresel meg egy fps szerű game. (Jedi academy-t én is szerettem nagyon)

    Azt csak tippelni tudom h az irányítás amiatt akasztott ki mert (ha valaha eredményesen pvp-ni akarsz) akkor előre a bal gombot nyomva tartva kellene menni ^^