Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A 99.99%-ának fogalma sincs, hogy ki az a Revan, Bastila Shan, HK-47, Darth Malgus, satöbbi
Ellenben kis túlzással egy süket,vak ,lobotomizált agyhalott ( Darth Baras ajánlásával <#banplz>#banplz> ) tudja, hogy ki az a Luke Skywalker és Han Solo
Nem véletlen, hogy az új SW filmek sem mernek elszakadni tőlük, vagy az új animációs sorozat is hamar kreativitási gondokba került így kénytelenek voltak visszanyúlni az ismerős arcokhoz ....
Fallen Empire:
Lesz itt anyázás a történet miatt, erre mérget veszek
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.05. 20:16:23
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Mert jó árnak tűnik viszont azt írja hogy Magyar-honnak nem elérhető..Ha megváltoztatom az országot és megveszem be tudom aktiválni vajon?
Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2015.08.05. 15:26:13
Fred:
majd küldök egyet pm-ben.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.05. 14:11:00
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Heten el leszek/vagyok havazva, nem nagyon lesz ido redditen vadaszni, ha valaki majd megdobna egy sajat es meg ervenyes linkkel, azt elore is megkoszonnem 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Video of the presentation and gameplay trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=D0PXYFE0PoA
Just gameplay trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=USHvcekHnVc
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.05. 10:34:23
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.
Asszem egyszer használhatós cucc,már valamikor télen vagy tavasszal használtam ilyet.
Plusz kap cuccot az is aki használja és az is akiét használják.
Mondjuk ez sok mindentől függ, milyen státuszban van (ff2p/pref/sub)
illetve talán attól is füg, hogy milyen rég óta nem előfizető (preferednél)
stb, stb
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.01. 18:41:07
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Bár csak személyes tipp, de szerintem Nico-t a Cartel Marketről is be lehet majd szerezni, jó drágán.
Mivel eléggé WF, hogy a legkorábbi jutalom kvázi a legjobb (most magunk közöt szólva, egy pár blaster pisztolytól, egy ruhadarabtóll és mount-tól nem fog senki sem hasra esni, még nem is olyan jópofa,mint a Party Jawa, vagy mint a Hutt holodoki, ami szintezés közben elégé hasznos tud lenni)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
mondjuk 1 hét alatt nem sokat játszottam de sebaj 😄
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Viszont így búcsúzok az early accestől 😞
Utoljára szerkesztette: bekasybalazs, 2015.08.01. 17:18:34
itt van enyém is 😊
Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.
http://www.swtor.com/r/mSRpdB
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Sok volt a félreértés és most már oda is írták, hogy Nico Okarrnak subscription statusban kell lenned - tehát pénzt kell fizetned. A referal linkes status az nem subscription.
Utoljára szerkesztette: Pacho, 2015.07.30. 14:35:17
Tomb of Freedon Nadd
Aki mostanában használ(t) ilyet, az megnézné, hogy a 12x xp működik-e így? ( a korábbi Nar Shaddás Stronghold bonuszt elvileg megadta a referal linkes sub)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.07.30. 12:33:36
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Így utolsó két alkalommal instant gamingen vettem a GC-t Paypallal így kis felárral is bőven a többi alatt jöttem ki, szóval én azt javaslom.
De a nagy titok abban a tetű Bitraiderben volt. Javaslom ha valaki a jövőben újra rakja, akkor takarítsa le, mert a launcher nem frissíti és így jár mint én. 5 napot csesztem el vele, és a szemem előtt volt a megoldás, de nem láttam meg.
MWO: Hunkyee SWTOR : Onedin
MWO: Hunkyee SWTOR : Onedin
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
amúgy tippre red eclipse, de majd kijavítanak ha mégse
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.07.28. 21:51:01
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Amúgy be lehet állítani a legtöbb ilyen oldalt, h. ne számoljon tréfát.
Viszont remélem harmincadikáig be tudom izzítani az új kártyámat, elég nekem egy hónap sub, úgyis minimális időm lesz (vagy még annyi sem)
Amúgy a shielden tényleg nem érdemes spórolni
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu