Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Bár szegény ember az ,aki ígérni sem tud, de
Elképzelhető, hogy a datacronok legacy wideosok lesznek a Fallen Empire (4.0) során. Mondjuk vajon a Matrix shardok és a flotta +10-esei is?
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.11. 16:55:29
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tomb of Freedon Nadd
Én pl. már vagy hatszor fizettem Mastercarddal aztán egyszer csak elkezdett jönni ilyen hiba, beregeltem a VISA-kártyámat azzal működött. Másvalakitől hallottam, hogy nem fogadta el a VISA-t, csak a VISA virtuálisat stb.
Tomb of Freedon Nadd
Egy olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy szeretném meghosszabbítani az előfizetésemet, de miután zárulna a tranzakció folyton a képembe dob egy hibaüzenetet (An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later. {0}). Valaki tudja, hogy mi okozza ezt, és hogy miként tudnék megszabadulni tőle? A válaszokat előre is köszönöm!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ez volt a legtalálóbb, amit a fórumokon olvastam.
Ha tényleg az adatbányaszatból megismert változtatások lesznek, akkor a pvp-nek teljesen lőttek. Az eddigi fos balansz, ezek után a 0-val lesz egyenlő.
A küldetésekkel kapcsolatban, azt mondták, hogy 65-ön is vissza lehet térni a régi bolygókra és nem fogsz tapasztalni semmi változást, szóval a régi heroic és napi küldetések meg minden ugyanúgy elérhető lesz mint most. Amiket bukhatsz, ha nem zárod le a kieg kezdete előtt, az a class, story és companion küldik.
Illetve kiegnek azok a fejezetei elérhetőek maradnak, amik az előfizetésed pillanatában kioldva voltak prefként is. Csak az új fejezetek nem lesznek elérhetők, amiket később hoznak be, mivel előfizetőnek kell lenni, hogy felold őket.
Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.08.10. 20:55:27
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ettől függetlenül bosszant a dolog, hogy offhand irányba simán ment, vissza pedig ennyire körülményes, ha egyáltalán lehetséges...
Mondjuk néha lég sokat kell kutyagolni, cserébe nem laggol
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
Ami a ket bolygot illeto, sajnos igen, mindig elmondjak, hogy van nemi technikai akadalya a teljes bolygora kihato phase megoldasnak, de attol meg furcsa a SOR esemenyei utan visszaterni a kezdo helyszinekre.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A dupla megerősítés az ilyen sírások kiküszöbölésére van, nem azokéra akik már csontra kijátszottak mindent.
Gondolom technikai okai vannak, nem véletlenül nem külön instance a különböző bolygókon a dreadseedes régió sem.
Balmorán amikor az ember áttrappol a hídon és hirtelen belefut pár lvl 51+ os csoportba. az elsőre nagy élmény volt 😄
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tython es Korriban egyebkent jo pelda, azt mai napig nem ertem, hogy miert nem talaltak ki ra valamit, mert igy tenyleg "erdekes" 😊
Persze, csak tippelgetunk itt, aztan majd ugyis kiderul 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Heroicokat farmol repu és/vagy conquest pontokért, dekorációért, vagy csak szimplán kreditért (megkeresei a kémdroidokat, Lore bejegyzéseket, datacronokat, stb)
Ennyire csak nem retardált a BW, hogy elvegye ezt is, akkor a Conquest is mehet a kukába
Most is visszamehetsz Tythonra v. Koribanra Heroicot csinálni, pedig történt azóta is egys-más ezen a két bolygón
Ami megvolt subként az megmarad preferedként is, és erős a gyanú hogy nem 4-7 hetente fog új fejezet jönni. Szóval miután lement az első 9 fejezet, lehet egy másik karakterrel máshogy végigtolni (ezt ígérik, elég nagy lesz az újrajátszhatóság)
Ha jól rémlik, az első 1 v. 2 fejezet még normál időben fog játszódni ( Ziost után nemsokkal) és a második fejezet végén jön a meglepetés ( de erre nem veszek mérget)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.10. 13:21:14
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ha most a mainemet "atkonvertalom" Outlanderre (es ezzel egyutt ugyebar jo par evet ugrik elore idoben a sztori is, hiszen az egesz ugy kezdodik eleve, hogy...), a tarsaim nagy reszet valoszinuleg elvesztem (meghalnak, elhagynak engem, kirugom oket, stb.), vagyis a csipetcsapat atalakul vegervenyesen. De 1 honapig sub vagyok, szerzek uj tarsakat, stb. - kvazi megnezem, hogy mi is tortent a haboru utan a felig romokban allo galaxisban. Aztan egy honap utan leallok a subbal es ott leszek prefkent.... 😊 Ekkor mar nem tudom elerni az uj kontentet, es ha drasztikus lenne a regi kontent tiltasa, akkor a regire se tudnek visszamenni, vagyis ott ulnek a hajoban a nagy semmi kozepen...
Ezert is szinte boritekolhato, hogy a regi bolygok felkereshetoek, de a sztorivezetes es az idobeli elteresek miatt muszaj lesz kukazni a kveszteket, ahol/amiben az NPC-k a sok evvel ezelotti alteregohoz szolnak hozza, nem ahhoz, akive valt a jatekos a KOTFE soran. Es siman el tudom kepzelni, hogy a regi dailyk sem lesznek elerhetoek, viszont azt ketlem, hogy nem lenne megfelelo utanpotlas az esetleges preferred statuszhoz. Az mar mas kerdes, hogy egy kuldetesek nelkuli regi vilagban/boylgon mi a fenet tud kezdeni az ember, az esetleges banyaszaton (aminel kapora jon a skalas megoldas) es a cimboraknak torteno segitsegen kivul.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
- Viszont megszűnnek a mainstatok ( str, aim, stb)és helyébe a mastery fog lépni. Ezzel akarják kiküszöbölni, hogy uardianok aimes cuccokban járjanak. ( valahol olvastam, hogy a populáció 10%-a hibás mainstatú gearben járkál, mondjuk ezt a számot nehéz elhinni, de ki tudja)
- újabb concept artok: https://torcommunity.com/database/swtor-news/841-concept-art-from-kotfe
- Elvileg az új opsoknak nem lesz NiM módja (de ahol van ott az is felskálázásra kerül, de a loot a HM-mel egynenértékű, az új ops ok HM-jéz pedig nem véletlenül csúfolják hardmare-nek 😊 )
Az új skillek szerintem is eléggé vacakok. Mondjuk a Pt tank kaphatott volna egy AoE Pull-t, ha már majdnem minden melle dps röpködni fog
Nem tudom, hogy most van-e olyan, de a groupleader majd bárhova sumonolhatja magához a többieket
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Tomb of Freedon Nadd
Tomb of Freedon Nadd
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Ha cartel marketes, akkor a collection részben az adot karakter ingyen szerezhet belőle korlátlan mennyiséget.
Nem lelem a releváms reddit posztot, lehet majd du. nyitok ot neki egy topickot és belinkelem
A vízválasztó elvileg Ziost lesz, a "tabula rasa" onnantól indul..
Gondolom az ismételhető (napi/heti) és heroic küldetések megmaradnak, minden más függőben lévő class vagy planetary küldetés záródik
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Utoljára szerkesztette: zsan666, 2015.08.09. 23:20:20
Ha jól rémlik , még minimum két ilyen Cantinás mount lesz ebben az éven
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Próbáltam másik kardból áttenni hiltet, de nem váltott mainhandre... Ugye van valami megoldás? Nem egy olcsó kardról van szó, ezért nem dobom csak úgy el.
- Kifejezett class story nem lesz, de lesznek olyan küldetések, amik csak egy-egy class számára lesz elérhető
- lesz egyfajta új central hub
- lehet, hogy nem "folyamatosan" (4-7 hetente) jönnek majd új fejezetek, hanem season formájában egyszerre több ( gondolom most számolgatnak, anyagilag hogy járnak jobban)
- lebegtetnek új seeker droid/Macrobinucolar küldetéseket / új rail shooter küldetéseket és GSF pályákat
- lehet, hogy maradni fog Classic ops/fp mód (vagyis a jelenlegi opsok a felskálázott verzió mellett is játszhatóak maradnak)
- guld transfer, esetleg
ás ha már mesedélutánt tartunk: lehet, hogy lesz 64 bites dx12!!!! kliens (figyelembe véve, hogy win 10 alatt sokaknál csuklik a játék, elég érdekes lenne)
-viszont engine csere nem, a most látott újab modelek magasabb poligonszámúak ill a SoR-ban látott dinamikus kamerakezelés az átvezetőkben elodázzák a nagyobb grafkai updatet
lehet lesz KOTOR 1 remake PS4/XBOX one konzolokra.
cikk holnap délután körül
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.07. 20:18:54
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Igen én is vettem a múltkor, bár én beregeltem egy honlapra, ahol valós angliai és Amerikai cmíet adnak meg, ahova ki is postázzák a cuccot. A Cég meg elküldi az eredeti beregelt címedre. Így kijátszva nem csak a virtuális cuccok megvételét, mint a szoftverek.
SWTOR nick: HUN_Miller, Origin: Miller86HUN, Uplay: mulli86hun, Steam: mulli86, Rockstar Games: mulli86 Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!
Az univerzalis companion szerepkor jo dontes, mert vegre lehet hasznalni azokat is, akikkel szimpatizal a jatekos, de funkcioja nem igazan fekudt neki a terepen (ha csak nem volt healer). Ami viszont a rossz, hogy az eddig hatterbe szoritott es nem nagyon nepszeru tarsak meg jobban hatterbe fognak szorulni 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.07. 11:50:20
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
pár apróság addig is:
- A terepen elszórt cuccok adaptívak lesznek vagyis egy 450-es szintű fémkupacból a 350-es sntű scav-nak 350-es szintű fém (is) eshet
- a szintemelés során egy passzív (rolenak megfelelő) és egy plusz utiliy-t kapunk illetve minden class/ac kap új aktív képességet. Adatbányász infók alapján eddig ez a mobilitást növeli illetve a sniper/gunslinger AC-k esetén lesz egy "oh crap" típusú SOS skill ami nullázza az összes defenzív skill CD-jét
- visszajön pár korai béta feature: bármilyen társ tud bármilyen szerepet vinni, a többit a fantáziátokra bízom 😊 (mármint, hogy nem vész majd ez is el menet közben...)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.07. 11:27:04
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
http://www.swtor.com/user/ce/ghif7
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
És 16 karival néztem meg.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.06. 23:53:31
Valaki tesztelje már le, hogy ezt (és az utóbbi ) kódot tényleg 50X lehet használni?
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.08.06. 17:52:46
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
itt az enyem, friss, ha kell vkinek (mai gamescom cantina event)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.06. 17:46:19
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”