60031
  • Nomad90Hun
    #54339
    Az emberi társakra rá lehet adni bármit, a kezükbe kell 1 fegyver és kész, én az Assa mainemen, pl ráadtam Ashara-ra Thexan ruciját, a nem humanoid társakra pl. Bowdaar, Blizz, Treek, Hk-51, M1-4X, stb rájuk már nem kell adni semmit csak kezükbe nyomni fegyvert, mert hiába adnál rá bármit is ha lehetne úgysem látszik rajtuk, ez alól Qyzen, és Xalek námiképp kivételek, hiszen nekik a kezükön / lábukon lévő cucc kinézete nem látszik, de többi a felső pl igen.

    A Mastery meg a sebző statokat cserélte le, lásd Aim, Cunning, Willpower, Strength, de a müködése ugyanaz emellett ha jól tudom, akkor tank karik esetén hp-t is ad ugyanúgy mint az Endurance.
  • ChipHazard
    #54338
    Most akkor ez a Mastery tulajdonság lecserélt mindent? Nincs több Cunning, meg Willpower meg Strength. ??

    És a Wukira miért nem tudok ruhát adni? De ugyan akkor Corsora még lehet adni valamenyit, ez is egy hülyeség volt így rá nézve. Miért kell enyire butítani mindet, pláne ugy hogy volt egy normális rendszer ami müködött. Tehát nem volt rá szükség. Most aztán mégkevésbé viszed magaddal a társakat, mert mindegyik jó mindenre aminek nincs értelme, mert elveszítették a különlegességüket!!!

    Van pozitívum is azért, az uj karakter választó jólnéz ki, vajon megint csak egy bug, hogy egészalakos modban láthatlyuk a karakterünket, vagy most így is marad.
  • Gudott
    #54337
    mate23
    hivatalos oldalról a 30 napos havi előfizetés 4000ft
    60 napos Gamecard ilyen olyan oldalakról olyan 6500-7800ft között jön ki
    illetve van egy un. starter pakk , ami 30 nap játékidőt ad, accountonként csak egyszer használható, azt olyan 1-2000 ft körül lehet beszerezni
    Ezen kívül van még többféle verzió pl 90/180 napos gamecard, amazon bundle , stb

    Gunji:
    Szerintem így próbálják rákényszeríteni az embereket, hogy valamilyen szinten együttműködjenek , illetve indirekt módon guildek felé "lökik" őket. A craft és GTN élénkítése mellett.
    Amúgy elvileg a craft folyamatosan fog updateket kapni (ruhák, dye-ok, stb)
    A szinkronizáció a bolygó szintje felé+2 értékre lövi be az embereket, ha jól tudom (de ez lehet zónánként is változik, passz)
    A class változások miatt elég keményen csuklik a fejlesztőgárda, lásd PT/VG tankok

    Az a kedves sith pedig előre megelőlegezte magának a cross-faction-t :)

    Amúgy meg egy talicska aprómajmot a patch serverek üzemeltetőinek is. Kemény 80Kb a letöltési sebességem.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.23. 15:51:00
  • gunji
    #54336
    Van ismétlődő 30/90/180 napos előfizetés, ami harminc napos átlagra bruttó négyezer forintra jön ki. Illetve van egyszeri 60 napos kód (gamecard), ami hivatalos forrásból (swtor.com) bruttó nyolcezer forint, de külföldi boltokból meg lehet venni olcsóbban is (swtor 60 day gamecard néven).

    Amikor én kezdtem, először a játékot vettem meg az origin oldalán, ami egy emailben küldött sorozatszám volt és járt hozzá 30 nap előfizetés is. Külföldi boltokban néha ezt is meg lehet venni olcsóbban (pl. itt).
    Hogy érdemes-e az olcsóbb forrást használni, azt szerintem döntse el mindenki, hogy megéri-e neki. Én mindenesetre a biztosabb és igaz, drágább hivatalos forrást szoktam igénybe venni.

    Nem tudom, hogy él-e még a 7 napos ref-kódos akció, de ha minden igaz, új accountra is működik. Ha igen, akkor én ezt ajánlanám először: egy ismerős előfizetőtől kérsz egy kódot, azzal hét napig teljes körű előfizetőként lehet játszani, s mellé ajándék is jár.

  • gunji
    #54335
    Hát, izé..., a változások többsége rontja a játékélményt, így nem tetszik. A craft helyzetbe hozását megértem, de jó lenne, ha nem csak pár cuccot lehetne gyártani (legalábbis, amikor még aktívan gyártottam geart, akkor slotonként csak egy-kétféle ruhadarabot lehetett készíteni). Ahogy jó lenne, ha az artifice kapna valamit az elvett enhancementek helyett, mert így teljesen felesleges (pl. két színű, vagy lvl50+ kristályokat). A light/dark side vendoroknál láttam pár lábbelit és kesztyűt, de cserébe relicet már nem árulnak.
    Nem értem, hogy Makeben miért 56-os szintű vagyok (eredetileg 60-as JK), ha a bolygó 55-ös, s miért kapok XP-t, mikor még nem szabadna (elvileg nincs early accessem).
    A Makeb Staged Weekly is megmaradt, egy terminálba betettek a régi küldetések közül hatot (inkább a hosszabbakat), Avestan lehet felvenni őket.
    Kissé pipa vagyok a fű alatt behozott class-változásokra, mint pl. hogy tönkreszabták a sentinelt azzal, hogy a force leap már nem használható 0-10 méter között, ezzel a harcstílus egyik alappillére esett ki. :(

    Ma egy assasin járt a flottán:
  • mate23
    #54334
    menyitt kell fizetni? és hogy van hónap vagy 2 hónap kell fizetni?
  • Nomad90Hun
    #54333
    Ami a compikon volt gear azok nagy része rajtuk is maradt, kivéve a nem élő compikat pl HK-51, ami a kieget illeti a story-t én megnéztem dulfy-nál nem bírtam magammal sajna, de tényleg jó lett.

    Ami meg a változásokat illeti, van 1-2 dolog amin megemelkedett a szemöldököm... A craft változásokra még azt mondom, hogy jó is lett tulajdonképp, ami most marhára fel fog futni a gear crafter képességek (armormech pl), illetve a modokat gyártó képességek. Ami nekem nem tetszik, hogy a vendorokat csúnyán nerfelték. Na és ha jól értem akkor a lvl 8 és, a max lvl equipment vendort kivéve kikerült az összes equipment vendor? Mert ha igen akkor vagy GTN vagy legyártja magának az ember amit akar, mert ha jól vettem le, akkor a flaspointokra hiába került solo mód az is adatkristályokat ad, és nem geart, pedíg utóbbi jobb lenne.. Jah és ha már emlegetem a geart, háát megnéztem az új lvl 65 armorokat, a BW ismét negatív csúcsot döntött kreativitás terén, ráadásul ha jól néztem adaptív az összes, szóval halál mindegy mit rak az ember a karira...
  • gunji
    #54332
    Csak ne lennének olyan kriminális árak, pl. 24-es szintű adv might armour 100k ;)
    A Cartel Marketet én is szeretném pörgetni, de sajnos az érdekesebb cuccok csak random packban vannak, azért meg a fene fog CC-t adni, inkább GTN.

    Pár régi ruhadarabot kaptam postán (a companionok eredeti cuccai közül), de korántsem mindet.
    Chaten beszélik, hogy egy sith bejutott a Carrickre o_O.
  • mate23
    #54331
    oké kösz
  • Gudott
    #54330
    Nem, akik nem fizettek, azok nem férnek hozzá mindenhez 1-50 között ( pl Section X) kevesebb PvP meccsett játszatnak, kevesebb PvE űrharcban vehetnék részt. Flashpointok nincsenek lekorlátozva, de csak heti 3 esetben szerezhető meg a végső loot. Nincs ops hozzáférés. Kevesebb quickbar és crew skill slot, GTN hely, nem lehet lila szintű (artifact) felszerelést használni. kevesebb faj közül lehet indulásnál választani, jó pár kozmetikai opciótól elesik a f2p játékos.
    A class storykat végig lehet vinni, illetve a frakció történetét Ilum-ig, valamint korlátlan űr PvP ( Galactic Starfighter) áll rendelkezésre.
  • mate23
    #54329
    tehát 65 max szint akik nem fizetnek 1-50ig szintig minden megkapnak mint akik fizetnek?
  • Gudott
    #54328
    Nincs early accessed, majd 27.-től érhető el számodra a Fallen Empire és az instant 60-as karakter kreálás.

    mate23: akinek már van Fallen Empire, azoknak 65
  • BBence95
    #54327
    Hogyan lehet 60-as karaktert indítani? Mert nálam valamiért nem engedi, pedig előfizető vagyok Okt. 10-től.
  • mate23
    #54326
    most menyi max szint?
  • Gudott
    #54325
    Lvl 1 és 50 között lehet kvázi ingyen is játszani, utána csak fizetés ellenében érhető el a többi tartalom, amit a (szintemelő) kiegészítők adnak.
  • mate23
    #54324
    Üdv!
    fizetős a játék ?
  • PiszkosFred
    #54323
    Valoszinuleg nem, mert az instant 60 karakternel eleve nem csinalhatod meg a class kuldeteseket, mar "outlanderkent" kezdesz, a regi 1-60 tartalom nem lesz elerheto (class, companion es bolygo sztorik).
  • Kazagor
    #54322
    Ha mind a 8 classal végigtolod a class küldiket, akkor kapsz valami title-t és egy egyedi portrét.
    Ebbe a 8 classba beleszámolódik az a karakter, amit lvl60-on kreálok? Vagyis igy el lehet csalni 1 karakternyi fejlesztést?
  • PiszkosFred
    #54321
    Ertem. Szerencsere a modellek/skinek tobbsege elerheto ugyanigy craftingbol, igy max csak at kell szinezni oket, de meg lehet szerezni most is azt, ami tetszett anno. Hal'stennek az archive recepteket nem kukaztak, igy valahol jol jon most, hogy a gatyamat is rakoltottem az ertelmetlen zold cuccokra is.
  • Pacho
    #54320
    A vendorok nerfelése szerintem (modolás szempontjából) nem rossz, így legalább lesz értelme a craftingnak 65 alatt (mivel már alapban "kék" cuccot lehet gyártani).
  • Pacho
    #54319
    Azért vették ki a questekből szerezhető armorokat, hogy jobban pörögjön a CM....
  • PiszkosFred
    #54318
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elvileg visszakapod majd kesobb, az "Alliances" reszekent, a chapter 9. utan. Legalabbis nalam is ez a szitu, de generalon irtak tobben, hogy nyugi meg nem kell ticket, stb., o is ugyanolyan comp es o is "lelep" a FE kezdeten, meg akkor is, ha elotte 5 perccel aktivaltad :)
  • DarkBlade
    #54317
    Én kezdtem egy Lv60 -as karit, és mivel kapásból volt egy postaláda a pályán ahol kezd, kivettem neki Nico -t, na azon a pályán megvolt utána ment a levesbe. Végig toltam mind a 9 epizódot, reménykedve hogy a végén vissza kapom, de nem.
    Szóval írhatók a support -nak?
  • gunji
    #54316
    #54300: Ma napközben már nekem is 1-2 megával jött, a kicsomagoláshoz nálam még szükség volt 1-2G plusz helyre, de a telepítő ki is takarított maga után, így most olyan 32G a játék könyvtárának mérete.
    #54312: Eddig vendoroktól lehetett huszonvalahány commendationért különböző dobozokat venni és küldözgetni, de - ahogy látom - azok is megszűntek.
    Egyérteleműen negatív, hogy nerfelték a vendorokat: az eddigi kék modok helyett csak zöldet adnak, s mást már nem is lehet náluk venni (kék vagy modolható barna ruhadarabot és fegyvert sem).
    Nem tudom, milyen elv alapján, de a companionjaimról leszedték a gatyát és a fegyvereiket, az élőkön a többi ruhadarab rajtamaradt. Elég viccesen néznek ki gatya nélkül :D
    A többi leszedett cuccot visszakaptam levélben, de igazából átírhatták volna Bind on Equipre, mert Pickup-pal használhatatlan minden.
    Elég hülyén írják ki az influence-t is. A jedis Kirának volt 10k affectionje, most 0/2100-t mutat (persze rájöttem, hogy mellette van még 10/50 rank is, s hogy a kettő együtt számít).
    A megszűnt makebes achivementekért Ti kaptatok valamit, vagy csak későbbre halasztották?
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2015.10.21. 21:24:06
  • PiszkosFred
    #54315
    Megmondom oszinten, nem probaltam. Mindegyiknek talaltam ujat a bankban, akinek kellett, de siman elkepzelheto, hogy attol is fugg.
  • Panzeradler #54314
    Nem lehet hogy a beállított role-t is függ hogy milyen fegyvert használhat?
  • PiszkosFred
    #54313
    En sem tudom, hogy bug vagy szandekos, de volt par comp nalam is, aki nem tudta hasznalni az original fegyveret. Mivel a fegyver sebzese es statja nem szamit, csak "legyen valami a kezeben es eleg", ezert kezukbe nyomtam gyorsan valamit, amit talaltam a bankban, aztan majd idovel lecserelem frappansabbra, gondolom en. Bar fogalmam sincs, hogy a sok jo heroic kvesztert kapott narancs, aranylag egyedi fegyvereket es pancelokat hogy a picsaba fogom ujra beszerezni, ha csak tokeneket kapok, "skineket" mar nem...

    Illetve aprosag, de majdnem az osszes companion elvesztette a gatyajat es ugy kellett rajuk adni az inventorybol :D

    Ami a commendation cuccokat illeti, bele kell rakni mondjuk 10 szintenkent egy-egy garnitura modot egy-egy legacy bound szettbe (ha mas nincs, akkor a pilota egyenruhakba - az outfit designer miatt teljsen mindegy, mi van rajtad, nem latszik), es azt tarolni a bankban, aztan amikro kell, felvenni az adott alttal, aztan visszarakni ha "kinotte". 10 szintenkent boven eleg lecserelni oket, es mivel kiszedtek a fobb statokat, igy boven eleg egy szettet osszerakni 10 szintenkent, mondjuk powerre kihegyezve.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.21. 20:54:04
  • zsan666
    #54312
    Hogy tudok átadni commendationt / crystalt altnak hatásosan? Próbáltam anno a fleet vendoroktól modokat venni de a 2 comm árakkal baromi lassú volt...

    @PiszkosFred érdekesen oldották meg. Bekerült ugye inventoriba a cuccuk, de fegyót nem tudok mindnek adni. Oké, hogy nem használom mindet, de a sajátját fenéért nem veszi vissza? :S
  • PiszkosFred
    #54311
    Nem kell. Rakas nem human(oid) companoin nem viselhet mar ruhat sem, csak fegyvert es kesz.
  • Plata
    #54310
    Most akkor kell a companiont cuccolni vagy sem?
    Treek minden cucca elveszett se táskában se levélben nem kaptam vissza,így nincs fegyvere,venni akartam neki vendornál,de csak modot lehet venni.
    Blizz-re és Treek-re nem lehet adni cuccot csak fegyvert,a többi társon van felszerelés,kivéve nadrág és fegyver.
    Gondolom már rájöttetek fejvadászt néztem meg,46-os fejvadásszal mentem fel,a sok pofázástól 47 és fél szintre mászott fel.Vagy egy óráig dumáltam a társakkal.
    Viszont már nem 4 szintenként lehet újra modolni a ruhánkat hanem ha jól láttam 6 szintenként,42 majd 48 szintre lehet venni vendornál modot.
  • Krusade
    #54309
    na akkor ez egy hosszú menet lesz.
  • PiszkosFred
    #54308
    Felhivod oket, vagy keresel egy cimborat nyelvtudassal es o hivja fel mikozben mondod, hogy mit mondjon.
  • Krusade
    #54307
    na fasza. és akkor mit tudnék tenni? mert hogy egy normális support live chat sincs.:\
  • PiszkosFred
    #54306
    Valoszinuleg az elozo tulaj jelentette a dolgot, akinek a kartyadatait megtalaltad es akinek valaki eladta az accodat.
  • Krusade
    #54305
    Valaki tudna nekem segíteni? ki lett banolva az accountom (lejjebbi poszt miatt,nem én tehetek róla mielőtt valaki vádaskodna, és jó későn..) és kaptam egy email-t hogy fel kell hívjam őket, meg víruskereső programot töltsek le, és índitsam el meg blabla (nem vagyok angolos, így nem is perfect a tudásom)
    aki tudna segíteni az írjon már rám facebookon , és kímásolom az emailt neki.
    face link : https://www.facebook.com/istenvagyok.neszolits

    köszi előre is.:)
  • oz
    #54304
    Minden instának megvan a szóló módja, ami a megfelelő szinten érhető el. Van mindegyiknek taktikai módja, ami 4 fős (10-es szinttől, felskálázott) random szerepkörű csapatra van, és van 4 fős (50-es szinttől) HM mód, amihez 4 fős tank-healer-dps felállás kell. A hard mód nem szólózható, de kis szinten annyit mész, amennyit akarsz.
  • Plata
    #54303
    A fenébe,kicsit sok ez a 8.6 giga,alig van helyem C-n,és az Sw ToR ott van, a többi játékom meg másikon van,ahol még van majdnem 300 giga szabad hely.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.21. 14:36:35
  • Athletic  Bilbo
    #54302
    hát bt hm se szólózható már pl. Az első bossig is mókás már eljutni. Ott meg kb 5 mp és véged.
  • Pacho
    #54301
    Az összes H4-et kivették ha jól tudom.

    Úgy néz ki, hogy már csak az operationok nem szólózhatók. Még......
  • Pacho
    #54300
    Már majdnem elkezdtem itt sírni, hogy csak 1 megával jön, amikor elolvastam a hozzászólásodat....