60031
  • PiszkosFred
    #54258
    Jó türelmes lehetsz, mert lassan 4 éve már, hogy megjelent, 3 éve "ingyenes" és eddig vártál a kipróbálással? :D
    No de a viccet félretéve, szerencsére jön elég sok új Star Wars játék a következő időszakban, köszönhetően a filmeknek, biztos vagyok benne, hogy megtalálod azt a stílust, amit keresel.
    Abban egyetértünk, hogy a Jedi Knight sorozat mai napig unikum, de szerintem lesz majd hasonló játék a közeli jövőben, érdemes még várni egy picit. Ami az SWTOR-t illeti, azon kívül, hogy mindkettő Lukács apánk világában játszódik, sok köze nincs egymáshoz, két különböző műfajról beszélünk, nem csoda, hogy nem teszett, főleg azután, hogy a KOTOR sem tetszett. De legalább megpróbáltad, adtál neki egy esélyt, ez becsülendő :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.15. 12:12:23
  • Zahi
    #54257
    Hát kipróbáltam, és le is töröltem.. :( Nekem ez a fajta irányítás, játékmenet(kérdezz-felelek) "nagyon nem gyere be"!! Anno kipróbáltam a KOTOR-t is, az is ezért ment a levesbe! FPS fun vagyok, ez nem az!! Meg sem közelíti a Jedi-t, pedig az nem mai játék már! :D Nem igaz, hogy nem képesek a Jedi Academy, vagy Outcast vonalat modernizálni, miért kell ilyen irányítással létrehozni valamit? Még a grafika, meg a pályák egyebek el is megy valamelyest, de az IRÁNYÍTÁS..?!! Na az borzalom számomra! Tudom, hogy aki meg ezt szokta meg, annak nagyon jó, de Én nem vagyok képes megszokni, és nem is fogom! Tehát ne haragudjatok, de Én azt hiszem, hogy jó darabig "Stárvárszozni" nem fogok megint!!! :( :( :( sajna...(pedig hogy vártam már..!!)
    Utoljára szerkesztette: Zahi, 2015.10.15. 12:06:52
  • Nomad90Hun
    #54256
    Hm eszerint ugyanannyi Sorci van mint Pt + Assa + Marra, érdekes. Amúgy Pyro Pt-t kezdtem épp ismerösöm mellé majd ha jön 27-én az Operative-al együtt komoly lesz, ismerősöm úgyis healerre akarja húzni majd az Operative-ját mikor ujrakezdi, az "új" compi rendszer meg nekem is bejön, nem is értem beta után miért vették ki, van rengeteg compi akit nem kedvelek, vagy csak simán elviselhetetlen. Pl a már említett Ashara, megcsinálhatták volna, hogy rendesen átáll mint Jeasa, de nem az túl egyszerű lett volna. Viszont Blizz-re majd BH-val kíváncsi leszek healerként :DD Másik kijött cartel marketbe reggel Thexon's Robe, a Juggerem veszett jól fest pl.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.14. 10:19:11
  • Pacho
    #54255
    Ki becsüli le a sorcit?

    A 3.0 óta az igazi FOTM class (igazából a legerősebb class a játékban). (A merc amivel összehasonlítod pedig a második legfosabb - a sniper után). Ha OP classt akar valaki játszani, akkor sorcot indít.

    Egyébként 4.0-ban már csak sorcot érdemes majd játszani (alt-ként pedig assassint) mert még durvább lesz.

    De itt egy kis helyes táblázat beszéljen ez:

    CURRENT PLAYERS ABOVE rating 1600
    (PERCENTAGE = Class Representation >1599 bracket)
    (4-Digit Number = Median Rating of first page of class specific leaderboard

    127 SORC/SAGE............40.7%..........1866
    64 PT/VAN.......................20.5%..........1785
    33 SIN/SHADOW............10.5%..........1608
    32 MARA/SENT...............10.2%..........1607
    26 OPER/SCOUND..........8.3%...........1601
    17 JUG/GUARD............... 5.4%...........1539
    8 COMM/MERC............... 8.3%...........1403
    5 SNIPER/SLING..............1.6%...........1396
  • Nomad90Hun
    #54254
    Ez igaz, én pl yavin 4-en végre eljutottam odáig, hogy legyen elég repum a jungle warrior HK skinhez :D Már csak Makebbel kéne megerőszakolnom magam, hogy összeszedjem a fehér imp. trooper armorra a reput, báár a yavin 4-es repus páncél szerintem jobban néz ki főleg 1 BH-n. Most azon filózok, hogy van két karim is már 60-as szinten 40k+ hp-val és elég komoly sebzéssel, hogy nekiálljak-e most a BH-nak amit terveztem vagy várjam-e meg vele ismerősömet aki 27-én néz vissza a gamebe, mondjuk az ingyen instant lvl 60-as karim úgyis sorci lesz, rengetegen lebecsülik de nagyon sokrétű és jó kezekben igencsak halálos kari :D Annó 3.0 mikor kijött akkor kezdtem épp egyet amit később ugyan töröltem mert kellett a karakterhely, de emlékszem pvp-ben mekkorákat néztek a merc-ek pl. amikor ledaráltam őket :D
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.13. 20:37:18
  • PiszkosFred
    #54253
    En tokeletesen tisztaban vagyok az uj rendszerrel, ami info van/volt rola a neten azt az elmult hetekben vegigolvastam/neztem (kizarolag meloban, mert ne itthon menjen ilyennel az ido ugyebar :D), egy cseppet sem felek tole, sot, azon kevesek koze tartozom itt, akiknek tetszik az otlet. Oly'anyira, h lealltam a fejlodes kozben allo altokkal is, mert nem fogom hallgatni Treek vinnyogasat tizensokadjara, inkabb megvarom a 4.0-as barki lehet healer/tank/dps felallast es megyek a kedvencekkel, nem a kenyszer szulte tarsakkal...

    A kerdesem mar eleg regota motoszkal a fejemben, mert Treek es HK azert volt jo, mert fasza healer/tank/dps tarsak voltak mar alacsony szinten, es barmilyen karaktert is inditottunk, ok ketten ugy alkalmazkodtak, ahogy nekunk tetszett. De most, hogy mar barki lehet barmi (es meg gearelni sem kell oket), igy ez az extra elony ugrik veluk, vagyis aki eddig nem unlockolta, az mar nem a hasznossaga miatt fogja, hanem "coolsagbol" vagy mittomen, a wing commander achi miatt, stb. Gondolom en.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.13. 20:03:32
  • Nomad90Hun
    #54252
    A kérdés jó, páran biztos. Amúgy az "új" rendszertől nem kell nagyon félni, mindössze annyi lesz, hogy az eddigi compik akik nem "mennek el", illetve később visszajönnek kapnak 1-1 az eddig ismert képességekből egy mixelt csomagot a tank és gyógyító feladatkörre, ezt múltkori dev-es videó alapján úgy kell elképzelni, hogy a force / tech user compik illetve lassan follewerek annak megfelelően, hogy éppen melyik gárdát erősítik kapnak az adott szerepkörhöz illő képességeket, lásd pl. Drath Marr nyomja a dark heal képességet a dev videóban szépen, 1 eddig tankként szereplő társ pl. Lt Pierce pedig majd ha berakják gyógyítani majd nagy valószínűség szerint BH/Trooper healer skillekel fog operálni gyógytóként, és ugyanígy a többiek is ehhez hasonlóan.
  • PiszkosFred
    #54251
    A "csak"-ot en sem tennem oda, de ketsegtelen, hogy a legnagyobb segitsegnek lowlvl szinten szamit, amikor meg keves a companion, es esetenkent ami/aki van, az is barcsak ne lenne :) Kesobb is, amikor mar van valasztek, akkor is hasznos es nagy segitseg, de akkor mar lehet, hogy egy-egy comp jobban teljesit a karakter mellett. Treek is ilyen, hasznos es aranyos, de egy ido utan cserelheto o is. MIndezt mondom ugy, hogy a kepessegeik egyediek es alkalomadtan ezen egyedi kepessegek miatt jobban birjak a strapat vagy jobb healerek, dpsek, stb. mint egy atlagos companion.

    Kivancsi leszek, hogy mi lesz veluk egy het mulva. Mintha irtak volna, hogy nem valtoznak a kepessegeik, de igy, hogy minden tars univerzalis lesz, vajon mennyien fogjak kifizetni/osszekukazni a vilagban a HK/Treek parost az uj jatekosok kozul? :)
  • Pacho
    #54250
    Pláne amikor ráüt egy 80.000-es dmg-et egy strong mobra....
  • Plata
    #54249
    Én unlockoltam Cc-ből section X-et,de egyedül nemvolt kedvem 50-es szinten küldizgetnem érte,és Kotorban rühelltem HK-t.
    Treek meg cuki és nem kell érte semmit sem csinálni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.13. 12:00:23
  • Nomad90Hun
    #54248
    Nem tudom ki hogy van vele, de sokan mondják, hogy HK-51 csak kis szinten jó, háát én teljesen meg vagyok vele elégedve 60-as szinten is napi küldiken simán megyek át komolyabb gondok nélkül mióta mellettem van, és legalább Ashara folytonos "nyavalygását" sem kell hallgatnom.
  • Nomad90Hun
    #54247
    @ gunji

    Ha sub vagy akkor Makeb után állj neki a Shadow of Revan pre-lude avagy másnéven Forged Alliance flashpoint sorozatnak, SOLO modban kapsz magad mellé 1 GSI droidot is ami szépen tankolgat meg gyógyit rajtad ha kell, és ha végigmész mind a 4 Fp-n kapsz egy 55-ös gear set-et, amit utána a Rishi-n kapott set-ből kiszedett modokkal még tovább lehet turbózni, de már az is elég, egy 45-50-es szintre gearelt healer compi mellett amit Fp-k adnak Rishi-re. Én most húztam újra mainemet meg 1 altot Makeben mglettem 56 úgy mentem SoR pre-lude-ba Rishi-t majdnem 58-as szinten kezdtem, és meglettem 59 mire eljöttem, Yavin 4-en meg végső harc előtt meglettem 60 mindkét karimmal.

    @ Zahi

    Esetleg megkérdezhetem melyik szerveren vagy? Amúgy sajna launcher mostanság gyengélkedik, de beállítások között ha kilövöd a Bitraidert akkor elég sok bajtól megkíméled magad a továbbiakban.


    Amúgy meg aki Makeb végső harccal szívna imp oldalon esetleg, az álljon be Archon droidjának a háta mögé és onnan tessék ütni/lőni mindennel ami a csövön kifér, nem tud megfordulni így a "halálsugarat" sem kapja be az ember. ;)
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.10.12. 22:01:58
  • gunji
    #54246
    Úgy értem, hogy vannak benne nehéz és/vagy szívatós küldetések, amelyekkel nem mindig van kedve az embernek órákat tökölni. De a bolygót záró képsorok miatt megéri, mindkét oldalon.
    Végül 56-os lett a sorcim, 172-176-os kék modokat tudok neki venni most, remélem elég lesz :D
  • Gudott
    #54245
    Pedig Makeb szerintem egész jó story/bolygó. Csak kár, hogy a huttokat hamar lerendezték ( Toborro és az az Archon), de a doki elég érdekes volt/lesz
  • Zahi
    #54244
    Tökéletes, azonnal megjavult!! : Ezer köszönet! Már csak le kell tölteni a frissítéseket..De már jön lefele, mint a szél! :D
    Utoljára szerkesztette: Zahi, 2015.10.12. 16:17:58
  • gunji
    #54243
    Na, nem sikerült. Legfeljebb csak három küldetést lehet megtartani (mikor nem vesszük fel a jutalmat), így Makeb vége előtt mindenképpen túllépjük az 55-ös szintet. Esetleg még lehet azzal játszani, hogy 54-es szinten a küldetések végrehajtása közben kikapcsoljuk a 12xp-t, hogy csak a végső jutalom xp-t adja 12-szeresen. De nem tudom, h megoldható-e.
    Makebet így a második karakterrel haladva már eléggé utálom, pedig szép hangulata van a környéknek, csak néha a készítőknél elszállt a billentyűzet a nehézség terén (záró küldetések). Valahol írták, hogy 12xp-vel egy-másfél óra alatt végig vihető a bolygó. Hm, én egy napja csinálom, de még nem értem a végére :D
    #54242: Rishi-ig sajnos nem tudok elmenni, de amúgy is pont más a main statja a két karakternek (sentinel vs sorcerer). De az enhancementeket megnézem, köszi. A többit megpróbálom majd a flottáról 170-es kék modokkal.
  • PiszkosFred
    #54242
    És ha Rishi kvesztekből kapott 168-178 gearből kiszeded a modokat és egy legacy boundba teszed őket? Jó, kell egy olyan main stattal rendelkező alt, de hátha van... :) (Yavin 4 eleje már szerintem lvl56-os modokat ad, de a fene sem tudja, Rishi szerintem elég lehet).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.12. 15:38:03
  • Gudott
    #54241
    Próbáld meg ezt letölteni és elindítani
    http://cdn-patch.swtor.com/patch/LauncherRepairUtilityP1.8.0.exe

    Gunji:
    Elvileg egy frakcióval elég, de talán dupla jutalmat ad, ha min a rep. mind a imp. megvan

    Ha jól tudom valami stronghold deco lesz a jutalom
  • Zahi
    #54240
    Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy miként lehet letölteni ezt a játékot, mert nekem csak ezt csinálja:

    Reggel 7 órától csak pörög,pörög a töltés jelző és ennyi..Mi fene van ezzel? Valami ötlete akad a tisztelt csapatnak?
    Köszi előre is.
    Utoljára szerkesztette: Zahi, 2015.10.12. 14:46:38
  • gunji
    #54239
    Igen, ez a terv. Hétvégén nézegettem Dulfy két leírását, nem tudom, ki találta ki, hogy legyen olyan elérhető cél is, hogy adott küldetéseket adott sorrendben kell egy nap elvégezni, s ebből négy-öt. Hát nem is tudom... :/ És vajh' mennyi időbe telt, míg valaki rájött a sorrendre :(
    Lényeg a lényeg, 60-as jedimnek még négy ilyen achievement hiányzik: főként a heroicok és az idióta door2door miatt (régen sokszor vittem végig a staged weeklyt az ultimate/elite comm miatt). Csak azt nem tudom, hogy egy frakcióval elég-e megcsinálni, akkor is jár-e a cuccos, illetve csak egyet adnak acconként, vagy minden karakternek egyet-egyet.
    Gondoltam, megpróbálom még imp oldalon is, ehhez kérdeztem a modokat. GTN-ről nem akarok venni, csak basic commandationért.
  • Panzeradler #54238
    Cantina kód, ha valakinek kell még.
  • Gudott
    #54237
    A staged weekly nagyjából leszolózható rating 172-es cuccokkal lvl 55-on ( a birodalmi oldalon a False Histtory-hez kell segítség a csapdák miatt, de oda úgy kell, hogy a társnak ne legyen meg az adott küldetés)
    55-ös szinten vannak jobb craftolt cuccok ( rating 180, csak azok GTN-ről elégé drágák ill a rating 186-os ops cuccok)

    A staged weekly-vel meg siess, okt 20-ig ki kell tolni valamelyik oldalt, hogy kapj plusz jutalmat (feltéve ha ez a célok között van) A helyes sorrend megtalálható dulfy vagy TORcommunity oldalán
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.10.12. 12:32:05
  • gunji
    #54236
    Ha 55-ös szint alatt kezded és fejezed be, akkor igen.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha Makeben az 54-es szinten nem veszed fel az utolsó 1 vagy 2 küldetés jutalmát, akkor még 55-ös szint alatt tudod elkezdeni a Forged Alliancest. S ha azok jutalmát sem veszed fel csak az X-ra kattintasz, akkor a végén egyszerre felvéve az összes jutalmat és xp-t, 60-as szintre ugorhatsz.
    A chaten mesélték tegnap este. Csak azt nem tudom, hogy hány ilyen 'nyitott' küldetés lehet. Egy reddites fórum szerint csak három, de azzal is 57-ig el lehet jutni. Most próbálom kitesztelni. Jó lenne minél jobb gear a Staged weekly miatt ne kelljen a heroicokhoz társat keresni.
  • Negritis
    #54235
    azokra kapsz 12x-et?
  • gunji
    #54234
    Srácok, mennyire számít exploitnak, ha a Forged Alliances fp-ket még a 12xp érvényessége alatt viszi végig az ember?
    Ugye 55-ös szinten a 172-es modnál jobbat nem lehet használni?
  • thomyboynk
    #54233
    Íme az én cantina kódom:link

    Valamint most hogy közeleg az új kieg élesítése és netán valakinek szüksége lenne a 7 nap ingyen előfizura addig is hogy berendezkedjen, valamint pl egy ingyen inventory sorra meg egyéb nyalánkságokra azokkal megosztanám a referal linkem: link.

    Addig is el lehet szórakozni a quickbarok pakolgatásával pl, apropó élő közvetítéseken mintha máshol lettek volna az alapértelmezett quickbarok, lehet 4.0-ban ezt is átalakítják?
  • Nephin
    #54232
    Semmi gond, ment az is, köszi. :)
    Utoljára szerkesztette: Nephin, 2015.10.10. 14:10:06
  • PiszkosFred
    #54231
    G2A egy piactér, olyan mint az ebay, vatera, jofogas, stb., ami csak egy platformot biztosít arra, hogy eladhass dolgokat. Egy-egy árus az, akik miatt balhé volt, aki vagy lopott keyeket árult egy-egy játékhoz, vagy lopott bankkártyával vásárolt keyeket (legutolsó nagy balhé ebből volt, lopott hitelkártyákkal vásárolt valaki egy rahedli kulcsot, amely egy részét a g2a-n és hasonló piacon árulta, és amelyeket a lebukás/nyomozás után később visszavontak).

    Ami HK-t illeti, énis inkább fizetek 1 misit, mint sem újra ki kelljen ásni a darabjait :) Főleg, hogy mire meg tudod szerezni, addigra mar nagy a karaktered, de akkor meg már minek? Akkor buli az az "idióta", ha lowlvl karakterrel már nálad van és végigkísér, nem csak a végjátékban.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.10. 12:11:15
  • Nomad90Hun
    #54230
    Jut eszembe ezt már akartam mondani, hogy szerintem aki teheti még most pakoljon fel companion gift-ekből, mert már így is van pár ember aki 1-1 lila companion gift-ért 100k fölötti összegeket kér el, ez 4.0 után még csak durvulni fog, sejtésem szerint 4.0 után az alsó kategória, azaz a zöld giftek lesznek olyan 100k körül /darab áron, a felső kategória a lila giftek meg olyan 350k-tól milliós árakig bármi lehet majd. Eddig a passokon ment a sírás, hogy milyen drágák, háát most meg majd a giftekért megy a csere-bere egyezkedés....
  • Nomad90Hun
    #54229
    A g2a-n én sose vásároltam, föleg amilyen balhékat halottam, hogy elviekben legálisan vásárolt kódokat kitöröltek a supportosok az accokból, és utána ment a "könyörgés"...

    Sith Assa mainemmel összeszedtem HK-51-et végre, kegyetlen szövegei vannak, és mivel 4.0-al csak az affection fog számítani a gear nem ezért szerintem összekaparok inkább 1 milla creditet mintsem elszórakozzak még 1x azzal, hogy összeszedjem...
  • gunji
    #54228
    Igen, köszi. Elvileg csak a shieldről lenne jó még infó. De azt hiszem, inkább kihagyom most a vásárlást.

    Kódot én is köszönöm, csatlakozva: katt.
  • Plata
    #54227
    Köszi.Link-elek.
  • Gudott
    #54226
    Elvileg fel lehet használni a 30 napos start kit kódot meglévő accountra is, de csak 1x.
  • DarkBlade
    #54225
    Itt az én kódom is a Cantina eventhez. Link
  • Gudott
    #54224
    És remek érzékkel kitettem az ajándék mount szerző cikket :D (New York Comic-con Cantina Tour 2015:újabb ajándék mount)

    Fred: kösz a linket
  • Nephin
    #54223
    Klántoborzó
  • PiszkosFred
    #54222
    Cantina eventhez a linkem, akinek kell a szokasos random ladika katt. ITT meg a reddit, ha elfogyna a toltet.
  • BBence95
    #54221
    A 30 napos starter packot fel lehet használnni már meglévő f2p accounthoz vagy teljesen újat kell csinálni hozzá?
  • Gudott
    #54220
    Nagyjából meg lett válaszolva minden
    Commok 1000/500/500 lesz a limit, ha minden igaz ( basic/elite/ultimate, jobban mondva az új nevük) és nem lesz heti limit.
    Aki fázik a külföldi gamecardoktól: elvileg vannak itthoni kereskedők, saccra olyan 7500-8000Ft egy 60 napos gamecard

    Nem tudom hol olvastam, lehet már nem ez a helyzet de: elvileg lvl 65-ön mindenki kapni fog egy starter geart ( lehet csak PvP, bár nem tenném rá a nyakam)

    Ha jól látom van megint Cantina eventes mount, valamikor este talán kiteszek egy postot az oldalra, ha nem akkor holnap.
  • oz
    #54219
    A companionokon lévő cuccok nem fognak eltűnni, levélben fogod majd megkapni őket. A yavinos companion gearből játékos által használható, legacy boundos gear lesz (kivéve mainhand fegyver).