60026
  • PiszkosFred
    #55614
    Csak tippeltem, de tenyleg, most mar remlik, hogy azt majd a vegen/finale utan kapjuk meg.
  • Kaputelephant
    #55613
    Nem valószínű, mert a bonus chapter majd Augusztusban jön vagy utána valamikor. A promo a bonus chapter-ér Aug 1-ig szól.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.12. 08:43:46
  • PiszkosFred
    #55612
    Jon valamikor majd az extra HK-s chapter is az elofizetesi rewardkent, nem lehet, hogy az?
  • Nomad90Hun
    #55611
    Igen.

    Nekem mondjuk érdekes volt látni
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Shae Vizla-t Mandalore-ként, bár valószínűleg az Eternal Empire inváziója alatt meghalt az előző, és így megnyílt számára az út.
    .

    Kérdés, hogy mi lesz másik fejezet.
  • Kaputelephant
    #55610
    Heyya! Június hónapban 2 fejezetet is kapunk! 3-án + egy másik nap.
    Forrás: http://dulfy.net/2016/05/11/swtor-chapter-14-mandalores-revenge-teaser-trailer/
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.11. 22:05:47
  • Slee
    #55609
    Rendben van délután megírom facebookon az azonosítómat és akkor be tudtok venni a guildbe és akkor fellépek teamspeakre és akkor már tudunk kommunikálni :)
  • Shion
    #55608
    Szívesen :)

    Ezen a fórumon, illetve a saját fórumon vagyok elsősorban aktív. Kérdezhetsz bármivel kapcsolatosan.

    Sajnos az swtor.hu oldalát napközben a melóhelyről nem érem el, munka után esténként pedig egyáltalán nem fórumozom, csak játszom. Ezért nem járok oda, illetőleg hétvégenként ezért is vagyok távol a fórumoktól :(
  • Slee
    #55607
    Köszi a Befogadást :)
  • Slee
    #55606
    Rendben van Farkas Bálint névvel rányomtam a csatlakozási kérelemre.
  • Shion
    #55605
    Persze. Ha van facebook-od, keress rá a Jedi Köztársaság zárt csoportra, beveszlek oda és ott, illetőleg messengeren keresztül könnyebben tudunk egyeztetni adatokat.

    A teamspeak címet nagy nyilvánosság részére nem akarom publikálni, mert a saját, bérelt szerveremen vagyunk, így guild társak és régi cimborák bátran használhatják, de nem szeretnék átjáróházat csinálni belőle. Amint guilden belül leszel, a guild ablak MOTD részébe be van írva a cím, onnan már nem probléma a kommunikáció.
  • Slee
    #55604
    Akkor esetleg lenne rá lehetőség, hogy ha délután megadom a karakterem nevét akkor felvegyetek a klánba ?
  • Shion
    #55603
    Van az imperial oldalon is guildünk, "I am not your Father" a neve. Nem, nem én adtam ezt a nevet, hanem a régi cimboráim. :) A cimborák 2 éve abbahagyták az SWTOR-t, a guildet rámhagyták, van guild hajó, egyebek.

    Jelenleg a többség republic oldalon játszik, de napi szinten egyre többen ugranak át imperial oldalra fejlődni vagy achievement-et csinálni. Nekem is van 8 darab imp karakterem, ebből 2 kari 60-as, a többi már 65-ös. Én terveim szerint a következő (nyári) hónapokban szeretnék több időt imperial oldalon tölteni, hogy az imp oldali acsikat is begyűjtsem.

    Viszont a lényeg, hogy teamspeak-en szinte mindenki fent van, függetlenül attól, hogy melyik oldalon játszik éppen. Így tanács kérések vagy közös csapatolások könnyen szervezhetőek, mert a közös pont a teamspeak.
  • Bandras DaSilva #55602
    Ja, ami kimaradt: ezek IMP oldali karik.
  • Bandras DaSilva #55601
    Hali,

    Ha esetleg partner kellene bármihez, kereshetsz a követlező neveken: Bandras, Antoth. Ezek már65ös karik, de heroicokra, flashpointokra, egyebekre mindig kapható vagyok.
    Nem vagyok guioldben mert nem olyan rég hoztam át a karit a Red Eclipse-re.

    Mostanában nem is vagyok minden nap online mert meló és egyebek mellett nehézkes, de segíteni tuidok mindenben, kisebb-nagyobb kihagyásokkal vagyok beta óta SWTOR-ban.
  • Slee
    #55600
    Hajrá akkor :)
  • Nomad90Hun
    #55599
    Én is, jelenleg repen vagyunk, fejből nem vágom, de leader jobban tudja van-e guildünk imp oldalon is. Én snipert terveztem oda mainnek, az erő sötét oldala engem is jobban vonz, de azért rep. maint fel akarom húzni 65-re. meg alttal class story-t befejezem még aztán meglátom.
  • Slee
    #55598
    Igazad van, köszi, hogy szóltál. The Red Eclipse serveren játszom
  • Nomad90Hun
    #55597
    Biztos, hogy van, de 1 lényeges infó kimaradt. Mégpedíg, hogy melyik szerveren játszol?

    Én magam is, most tervezek kicsit átruccanni imp oldalra, egyelőre consular story-t nyüstölöm, de még mainemet is fel kéne tolni 65-re és gearelni kicsit.
  • Slee
    #55596
    Sziasztok !
    Esetleg van-e olyan magyar klán (Empire oldalon) aki egy szinte napi szinten játszó, de még fejlődés alatt lévő (lvl. 33) Sith Sorcerert felvenne ? (nem subscriber... sajnos)
    Barátságos vagyok és hajlamos a csapatmunkára. Kissé még tanulatlan a játékban , de fejlődőképes
    Előre is köszi :)
    Utoljára szerkesztette: Slee, 2016.05.10. 15:33:18
  • Nomad90Hun
    #55595
    Ha lejárt a subod akkor automatice lock-olja a karaktereket, nevük mellett van 1 unlock gomb, rányomsz és 2mp múlva tolhatod azzal karakterrel mintha semmi nem változott volna.

    Másik, eddíg 2 kasztot nem toltam sose, a consulart meg smugglert, elkezdtem 1 shadow-ot eleinte infiltartion-ön mentem vele, de tegnap így lvl 40 környékén gondoltam 1-et és bementem 1 wz-re meg 1 fp-re serenity shadow-al háát marhára más, és jobb is, túlélőkéje is.
  • GaborST
    #55594
    Na fasza belépek erre lockolva van az összes karakterem
  • GaborST
    #55593
    Az jó, egyébként az is valami játék hiba volt hogy ledobált a szerver mindig vagy csak nálam van/volt ilyen?
  • GaborST
    #55592
    az jó akkor azért tölt most
  • Plata
    #55591
    Gondoltam felmegyek és játszom pár menet GSF-t,de nem akar senki sem menni rá,ha meg behív olyanra tesz ami épp véget ér.
    Ez valami vicc,épp csak bementem,de már vége is volt,alig kaptam xp-t meg egyéb vackot.
  • Kaputelephant
    #55590
    Nem. Tegnap volt a 4.4 élesedés.

    http://dulfy.net/2016/05/04/swtor-may-producers-livestream-coverage/

    Error 308-at orvosolták.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.04. 23:10:49
  • PiszkosFred
    #55589
    Tegnap, ma nem.
  • GaborST
    #55588
    Jött ma valami nagyobb frissítés?
  • Kaputelephant
    #55587
    Gondolom a bind miatt ma vagy holnap kerülnek be 1st.
  • Shion
    #55586
    Én rákerestem GTN-n a Tuning cuccokra, egyelőre 0 találat volt :)

    Viszont a legacy bound-os Odessen Lightsaber is kapott Tuning slot-ot, így szerencsére nem kell lecserélnem a fegyvert :)
  • Kaputelephant
    #55585
    http://dulfy.net/2016/05/03/swtor-weapon-tunings-guide/

    Meg sem merem nézni majd GTN-t...
  • Kaputelephant
    #55584
    Már jelentve a cucc, elvileg lesik mi lehet: https://www.reddit.com/r/swtor/comments/4hoax6/unable_to_retrieve_patch_data_please_check/
  • Nomad90Hun
    #55583
    Nálam is fejreáll... "Unable to retrieve patch data (error 308)", kilépek és fut tovább, taskkal kell nekem is lelőni de mindig megakad. Folytatni akartam shadow-omat, ha már 30+ és még coruscantot sem kezdtem el story-t illetően, de akkor ez így kimarad.. Na nem baj haverral elugrok akkor Sanctuary-ba hétvégére levadászni néhány randaságot ;)
  • Plata
    #55582
    igen azt csináltam én is.
  • PiszkosFred
    #55581
    Launcher bugos lett, de nagyon. Taskot kell kiloni es ujrainditani, ha nem akar indulni, vagy ha megakad/megall a patcheles. Mar azt htitem a netemmel van gond, de nem, ezuttal a launcherbe kerult nemi homokszem.

    #55577
    http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=881475
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.05.03. 20:51:20
  • Plata
    #55580
    Végre javult a legacy bug is,mentem jedi sage-el egy fp-t és utána már jelezte hogy a jedi sage sztorit lenyomtam.
    Kár hogy max 50-ig tudok menni,ahogy elnéztem érdekes skillek vannak nagyobb szinten.
  • Gudott
    #55579
    nekem is error 308-at dob, de már túl fáradt vagyok, hogy foglalkozzak vele
    és elvileg a collection unlockok 50% kedvezménnyel vehetőek igénybe (armomr & vehicle)
  • Plata
    #55578
    Le jött patch.
    Nem engedte elindítani a játékot,végül feladatkezelőben kilőttem és újra indítottam,így sikerült.
    Mert a játék kikapcsolódni sem volt hajlandó.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.05.03. 19:30:26
  • Kaputelephant
    #55577
    Értem, így világos, köszi. Azt hittem ez egy ilyen új funkció, hogy random a rendszer néha bedob ilyen opciót, mint pl wow-nál random queue-nél.

    Plata: Passz, nekem megy rendesen. Rákerestem, de nem találok 308-as jelzésű errort. Patchet leszedted? Vagy közben írja?
  • Plata
    #55576
    Srácok most nincs szerver vagy miért nem enged fel?
    Valami 308-as errort ír.
  • Gudott
    #55575
    dupla xp mellett dupla warzone comm is jár. Volt már párszor a múltban, hogy külön "eventként" jelölték volna? Passz. De pl a Festival of Splendor alatt is volt ilyen majd fél évig.

    És elvileg megy a Gree event is a dupla XP mellett.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.05.03. 18:47:24