Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#55501
Ne nevezzük a 208-as augmentált PVP cuccot "már elég jó"-nak, nivel az a max gear 😊. A teljes 204 szet már jó indulásnak, a lényeg a max, 2018 expertise (és nem úgy, hogy zöld gyenge cuccokkal fel vagy bolsterelve). Sikerélmény meg akkor tud lenni, ha kiegyensúlyozott csapat küzd egymás ellen. Hiába a teljes PVP gear, ha a csapatodban nincs healer, senki nem a feladatát csinálja (ott egy piros karakter, aztat kell ütni, a célokat majd a többiek csinálják típus), míg a másik oldalon összeszokott, tankkal healerrel ellátott, kommunikáló, a célokat figyelembe vevő csapat van.
Másik, a wz-n belül nem cél, hogy 1 vs 1-be le tudj győzni valakit. Az csapat játék, ahol a győzelem nem azon múlik elsősorban, ki tud nagyobb sebzést kitolni, vagy leverni valakit 1v1be. A healert is akkor nehéz megütni több karakterrel, ha védi egy jó tank, vagy ügyesen kiteol. Resist meg itt nincs, de a nagyobb expertise miatt damage (és heal) buff van, valamin nagyobb az általános sebzéscsökkentés. Miss az lehet (maxos PVP gearben is), mivel kis karaktereknek nem szokott kellő accuracyja lenni, max PVP cuccban meg nem ajánlott azt tenni.

Kis karakterrel nem szeretek tactical fp-t menni. Ha nagy karakterrel megyek, akkor nem megyek olyan csapattal, ahol túl sok a kiskari. Iszonyú szívás tud lenni, nem balanszolták ki rendesen a dolgot. Még a nagyobb trash packon is el lehet könnyen feküdni, nem beszélve az állandó regenerációs időről, ha nincs healer. Ha négy DPS megy, és az egyik kilép vagy leszakad, azonnal szólok, nehogy keressenek másikat, veszem elő a nagy compot heal módban. Onnan sokkal könyebb.

Szerencsére nincs szükség rá, hogy pugoljak opsot (vagy hm fp-t), bár ki lehet fogni jó csapatokat, inkább szívás van vele, én meg nem szeretem a szabadidőmet bosszankodással tölteni.

#55500
Maelstrom Prison volt, sztem te is azon voltál, annak az első bossa a kis dagi genyó, az utcso meg a sniper maga grand moff Kilran.

Ord Mantellen még nem végeztem de sztem hagyom ezt a smugglert, majd Sage-el elkínlódok mainnek meg megy a szokásos sentinel. Az úgyis kisujjabman van, és ha bénázik a tank általában van annyi hp-m / off-healem h kisegítsem (plusz a dual saber throw még mindíg top 1 nálam).

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55499
Warzone-ban mindaddig nem lesz valódi sikerélményed, amíg nincs PvP gear-ed. Mondjuk egy 208-as gear augmentekkel már elég jó. Én is próbálom összeszedni a 208-as geart, de nekem nagyon hamar elveszi a kedvemet a játék azzal, hogy PvE+204 gear vegyesben bemegyek WZ-re dps Sage-el, iszonyat damage-t kitolok (500k körül), pedig látom, hogy a PvE 5k dps helyett 1k alatt tolom, annyi a resist. Egyszerűen ilyen szemét a rendszer, amíg nincs pvp gear-ed 2500 feletti Expertise-al, semmit nem érsz. Így nem sok kedvem van tolni, hogy látom, mit bénáznak az emberek és én egy az egyben senkit nem tudok lenyomni. Sokszor van olyan, hogy 2-3 ember rácuppan a healerre és az 80% hp alá nem tudjuk leverni, mert neki jó gearje van és a sok resistünk miatt röhögve életben tartja magát. 😞 Na majd egyszer talán lesz 208-as gear-em és tényleg ki tudom próbálni a valódi pvp-t. Addig csak sz...pás.

Tactical Flashpoint healer vagy tank nélkül néha kőkemény szívás. Vannak a régi Fp-k, amik nagyon könnyűek és 4 dps tényleg könnyedén végigmegy rajta, ha a játékosok ismerik a karaktereiket és használják önmaguktól a stun/interrupt/kolto dolgokat. Jó jel lehet ilyenkor, hogy valaki Legendary játékos, rendszerint ők már nem nagyon szoktak bénázni.

Minap én is toltam egy Fp-t (hirtelen nem jut eszembe az Fp neve, Mandalorian Raiders talán), ahol a boss időnként feltölti a lézerfegyverét és hatalmasat pufogtat. Ilyenkor el kell bújni és ki kell böjtölni azt a 10 másodpercet, amíg le nem merül. Nos, Scoundrel healerrel voltam 3 ifjonc (20-30-as szintű) játékossal, akik annak rendje módja szerint a csata felénél meghaltak. Én nem adtam fel és pár perc szambázással leszólóztam a boss-t. Muszáj volt szólózni, mert láttam a csapat bénaságán, hogy ha én nem csinálom meg egyedül, akkor sose megyünk végig a Fp-n 😞 Ezek után a Sniper-es főboss-on is meghaltunk párszor, mire a szájukba tudtam rágni és fel is fogták, hogy mit kell csinálni (elbújni, addokat leölni, stb).

Tegnap este guild társam puggal próbált Karagga's Palace HM-t menni, de már az első boss sem ment le. Mesélte ts-n mit csinálnak éppen és én már 1 perc után megjegyeztem, hogy szerintem hagyja a fenébe. 10 perccel később tényleg vége lett annak a pug Ops-nak. Pedig guildes run volt 2 külsőssel (egyik külsős volt Gizda).

Egyszóval, a véletlen játékosokkal nyomott Flashpoint vagy Operation mindig is lutri, vagy szerencséd van a többi játékossal, vagy totál szívás az egész.

Kérdés: nem emlékszel melyik Fp-t kaptad, ahol nem bírtátok?

Tipp: amikor csak tudsz, gyere fel teamspeak-re, egyrész tudunk szóban segíteni, másrészt mi is szoktunk minden nap menni Fp-ket, így nem kell mindig pug-al elmenni és kockáztatni, hogy bénákat fogsz ki.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

PiszkosFred
#55498
Ha majd hozzanyul vki az oldalhoz, az instagaming iframet is javithatna a jobb oldali sav aljan 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55497
Toki régóta elhagyatott accját rendszeresen feltörik és mivel főadmin, mi pedig nem vagyunk azok, egyelőre tehetetlenek vagyunk, de talán lesz majd valami. Addig mea culpa és türelmet kérünk.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#55496
Egy héttel elnéztem, jövő keddtől lesz a következő Bounty Contract Week sry <#banplz>

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55495
Tactical FP: sajnos vagy nem sajnos nem árt, ha megvan a tank+healer+2dps felállás(szerintem), mert egyébként húzós a dolog.
(ha olyan a dps, hogy képes normálos offhealre a csapattagpk felé és tud szakítani, akkor olyan nagy gond nincs és lehet healer nélkül is akár)

Warzone:
A scoundler stelathból támad és nagyon max 3-4 -es rotációból kell levernie az ellenfelet, PvP-re a középső skillfa ajánlott, ha jól tudom

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55494
Én meg tegnap rájöttem, hogy hagytam magam csúnyán megszivatni a game által. Ugyanis már elsőre is az volt az ötletem (az első ötletem 99%-ban mindig jónak bizonyul), hogy kezdek 1 gunslinger maint aztán altnak majd vagy shadow vagy sage (úgyis ez a 2 kaszt story hiányzik), de én marha nem ezt csináltam.
Erre a game válasza:
Pofára akarsz esni vazze? Nesze itt van neked banánhéj raklapnyi mennyiségben...<#mf2>

Történt ugyanis, hogy gunslinger helyett scoundrel-t választottam, erre wz-n 50% hp-ra nem bírtam lenyomni 1-etlen ellenfelet se, de cserébe engem 2 másodperc alatt padlóra küldött mindenki aki szembejött (banánhéj), aztán fp-n többnyire rohantam csak a többiek után dps terén én voltam a csiga a 100-as sprinterhez képest (banánhéj), mondom ok akkor reroll legyen vangu dps.
Bemegyek vele wz-re, csapatban még ok soloban 3x felmosták velem a padlót (banánhéj), de a legdurvább tegnap este 10-kor jött...<#guluszem1>

Bementem vele 1 taktikai fp-re, csapatfelállás 2 dps (én + 1 commando), és 2 tank (guadian + vangu), commando so-so healelgette magát, de mást nem a 2 tank meg egymással szkanderezett az összes létező ellenfelen, plusz én is olyan voltam mint a friss kezdő hülyegyerek (pedíg már 2x húztam vangut 4.0 elött, de most totál nem érzem), már az első bosson 4x elhasaltunk 1 óra szenvedés alatt eljutottunk az utolsó előtti bossig, azt is épphogy levertük elsőre, na itt nekem elfogyott cérna, kiléptem a gameből és eltettem magam mára, Eljutottam oda, hogy követem az eredeti gunslinger-es tervemet, csak ehhez kelett 3 elcseszett nap....<#falbav>

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55493

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55492
Most értem haza melóból, próbálok kezdeni valamit vele.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55491
Pontosítok: 2 oldalnyi üres cikk "Toki" jóvoltából, mai dátummal.
#55490
Hali! Az swtor.hu-s cikkek nem elérhetőek. Gondoltam szólok Gudott, ha esetleg megint szőnyegbombázást kapott az oldal.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.12. 14:01:24
#55489
15 ember messze nem ideális? Nézőpont kérdése. Mi a célod a játékkal? Amilyen példákat írsz, 8 fős ops, pvp, fp pont elég (még sok is). Mondjuk nem tekintem HC progressnek azt, ha valaki ki akarja pucolni a HM/NiM opsokat, és ehhez vállal heti 2-3 raidet. De aki ezt meg akarja tenni, az csak egy 10-12 fős alap társasággal tudja megtenni, ahol vállalja az adott időben együtt játszást a hét adott napjain. Nagyobb guildek esetén is csak akkor megy általában a HM/NiM ops, ha van több, de fix emberekből álló csapat, akik saját tempóban (és időben) csinálják a dolgokat.
Amennyiebn csak fánolsz, és nem érdekel a nehezebb ops tartalom, vagy nem tudsz fix időben játszani, akkor jó a nagyobb guild, hébe hóba elmenni valamilyen könnyű szórakozásra, konkvesztet is könnyebb nyilván nagyobb guilddel megcsinálni. Bár ezt guild nélkül is meg lehet csinálni, könnyű tartalomra általában szokott pug lenni. Ha viszont a nehezebb ops érdekel, akkor mindenképp abba a fix 10-12 ember közé kell bekerülni, akik aktívan, rendszeresen űzik az ipart, akár egy kis guildben, akár egy nagyobb guild n. csapataként.

#55488
50-100 fős guild az átlagan 2-3 alttal számolva is max 20-25 ember, nem jó a gyüjtőklán se ahol 500 karakter 150-200 ember van.

Saját tapasztalat még Progenitoron voltam a Carpathian Mercenaries-ben voltunk úgy 40-en bent olyan 300 karival, kitalálta a tagság, hogy ők márpedíg ops-ozni akarnak, namost mivel nem voltunk hc guild nagy része az embereknek pref és f2p volt, a vezetőség összefogott 1-1,5 hétig folyamatosan grindeltünk mint állat, hogy tudjunk ops pass-t venni mindenkinek én magamnak meg + 3 másik embernek vettem, lementünk Eternity Vault-ba 15-en guildből + 1 random, lement simán, aztán néma csönd, és 1,5-2 hónappal később megint ez volt megkapták a "csórók" a pass-t, le lett rögzítve az időpont 2 hétre előre, és 5 perccel kezdés előtt mondta vissza az emberek 80%-a, na ott a leader srácban akkor eltört valami, de bennem is, és 3 hétre rá meghalt a guild....
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.11. 17:56:07

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55487
Igen valóban, én 1 membernek 1 embert számolok. Ha altot mondasz arra gondolok, hogy valaki a mainjével van vmi komolyabb guildbe aztán az altjait pakolja vmi nagyobb guildbe. Szerintem ez így a logikus.
Amúgy a 4-5fős guildek amiket említettél nem véletlenül vannak. Aki mondjuk casual és 3-4 haverjával elkezdi a játékot szokott ilyeneket csinálni, és ha nem szeretik a tömegguildeket akkor nem fognak átlépni olyanba.
A 3-4 fős guild bár látszólag semmire sem jó, de kapnak egy alap xp boostot, azt kész.
PvPzni meg sm/hm opsoláshoz, casual pvphez nem kell guild, mindig keresnek embereket fleeten.
#55486
Látom te is csak futólag olvastad át az írásomat. 50-100 member a sok alt és inaktív karakter miatt valójában 15 játékost jelent, nem pedig 50-100 embert, ahogy te értelmezed.

15 aktív játékossal lehet valamennyire haladni, de messze nem ideális. Egy HC progress guildre bőven elég, mivel 8 fősek a raidek és 16-ost ritkán tolnak az emberek. PvP rankedre megint elég 4 ember, Flashpointra szintén elég a 4 fő. Szóval ha tök egyforma érdeklődésű mind a 8 ember, sőt mindannyian még egy időben is játszanak mindig, akkor lehet valamire jutni. De őszintén, hány ilyen ember akad egymásra egy-egy játékban? Nagyon kevés, 10+ éve MMO-zom, hard guilden kívül még nem találkoztam ilyennel semmilyen MMO-ban, pedig fele-fele arányban magyar és külföldi guildekben játszottam.

A casual (alkalomadtán játszó) emberek adják a játékok népességének 80-90%-át, így rájuk azok az arányok igazak, amiket írtam. Tehát vagy olyan kis létszámú guildet keresel, akik pont akkor érnek rá, mint te, vagy keresel egy olyan társaságot, akiknél nem gond, ha össze-vissza játszol és még segítenek is neked a játékot felfedezni, tudsz velük csapatolni, stb. Én - egy rövid HC időszakot leszámítva - mindig is casual-nak tartottam magam, mert IRL elfoglaltságaim sokszor elszólítanak és nem tudom előre 100% fixen megígérni, hogy tudok lenni. Én ha épp online vagyok, akkor lehet rám számítani, megyek mindenhova, segítek mindenkinek.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55485
Egyetértek. Én se értem, miért jó a másikat faragni vagy kicsinálni. Nemcsak itt vagy más játékokban, de RL is (ami egy életet is keresztbe törhet). Jó lenne ennek okai is felkutatni és megpróbálni kiküszöbölni, mindenkinek jót tenne, szvsz.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

picket
#55484

&#3237;_&#3237;

#55483
"Ezek után egy 50-100 memberes kis klánban mit lehet csinálni közösen?"
50-100 neked kicsi? Egy 20 fős klánnal is simán lehet opsolni/pvpzni sőt jobban mint a 300as gyűjtőklánokkal. Ha valaki kis guildbe lép be az valószínűleg célzottan olyan típusúba lép amit szeret játszani (pvp/pve). 10 fővel is meg lehet nyerni egy Conquestet gond nélkül, csak a beleáldozott energiától függ ez is.
Minél nagyobb a guild annál eltérőbb az életkor/érdeklődési kör. Jönnek a konfliktusok az emberek között, ezeket elkezdik többek között guildchaten a vitát, ki a maga stílusában ami pl. számomra irritáló.
#55482
Én mindig elcsodálkozom ezen a sok, kis karakter témán. Ugyanis ha én indítok egy karaktert, akkor rákattanok és olyankor hetekig csak azzal vagyok hajlandó játszani, a többi hidegen hagy. Ennek megfelelően pár nap, maximum 1 hét alatt level 65-ös a karakterem.

Így jártam a múlt hétvégén indított Guardian dps-emmel is, eleinte csak story küldetést csináltam, majd időnként Heroic 2 küldetést vagy egyedül, vagy guild társsal. A karakterem 2 óra játékot követően már 20-as volt, de újabb 8 órával később már Ilumon csináltam a story-t 56-osként. Ma már azon vagyok, hogy a többi karakterről átdobált felesleges 220-as cuccokkal felszerelt új karakteremmel mikor indulhatok SM/HM Ops-ra, mert csak jó lenne set bónuszos cuccot is rátenni 😊 Plusz a KOFTE kiegészítőben még rengeteg Alert mission vár rá, plusz a Star Fortress-ek, Macrobinoculat és Seeker Droid küldetések, stb. Minden karival végigcsinálni minden fő küldetés szálat, az nagy meló. A level 50 elérése és Chapter 1-2-3 class küldetés az gyorsan megvan. A java csak ezután van 😊

Kérdés: minden karaktered már 50 vagy 65-ös? Minden class küldetés és egyéb fent említett küldetés kész van vele? Vagy csak kíváncsiságból indítottál egy class-t, elvitted level 20-30-ig és azóta ott pihen?

Szerintem 20-as szinten egyáltalán nem derül ki, hogy milyen egy class, nagyon sok karakter csak 40-50, de néha 50 felett kapja meg az igazi skilljeit. Így véleményem szerint level 20-ig minden class tök egyforma, mindegyik class-nak megvan 6-8 skillje a teljes 30 skillből.

-------------------
Nem tudom kiket láttál, olvastál a Fleet general chat-en, de remélem közülünk senki nem volt. Ugyanis nálunk ez nem szokás. Sose értettem, hogy a magyarok miért ennyire irigyek és miért utálják a másikat?

Alig pár száz magyar játszik az SWTOR-ban, de legalább mindenki más guildben játszik, mert nem fér meg a másikkal. A magyar guildek többsége néhány fős, alig lehet 10 főnél nagyobb guildeket egybehozni. Ez olyan játékban, ahol 8-16 fős Operation-ök vannak, de van olyan World Boss, ahová 24 fő kellene, egy 4-5 fős guild-el lehetetlenség bármit is csinálni. Conquest-ről nem is beszélve, ahová 30-50 fő aktív játékos kellene esténként, hogy az első helyért járó achievement-eket megszerezze az ember.

Age of Conan-ban hárman irányítottunk egy 187 fős magyar guildet, temérdek meló volt vele, napi 3-4 órám ment el erre a játék mellett. De volt eredménye, mert szerver harmadik guild voltunk progress-ben. Viszont itt tapasztaltam meg, hogy hiába a nagy létszám, egyszerre a teljes létszám kb. 30%-a online, ebből is kb. 30%-50% fogható be épp valamilyen közös eventre. Alig párszor volt az, hogy 24 fős raid csapat mellett elkezdtünk gondolkodni egy második 24 fős csapat összeállításán, mert épp annyi jelentkező volt. De inkább a 24 fős ment rendszeresen a 187-ből.

Na most a fenti AoC tapasztalatot átfordítva egy SWTOR guildre, ha van 300 member, a sok alt és régi inaktív játékos miatt ez csak 50 aktív, valódi játékost jelent, ebből jó esetben 15-en online egyszerre és már csoda, ha 8 fős Ops-t lehet velük csinálni 😞 Ezek után egy 50-100 memberes kis klánban mit lehet csinálni közösen? Nem jó ez senkinek sem 😞 Ezért is fájó, hogy közösen játszás helyett inkább a másik lejáratása megy.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

PiszkosFred
#55481
Akkor egy bot, siman reportolni kell es csokolom, hadd pusztuljon. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55480
Ez csak ott dekkolt Heroic zónában a nagy ládánál.Ha spawnolt a láda kinyitotta és ennyi.
Ha jól emlékszem Savrip boss az ami mellett spawnol a láda.Asszem savrip a nevük.

#55479
Gondolom a H2 küldetéseket csinálták, illetve Knightnak van olyan küldije, ami később is visszavisz Ord Mantell-re.
Utoljára szerkesztette: Jimbo, 2016.04.11. 12:46:18
#55478
Még annyit tennék hozzá hogy Old Mantrell-en meglepően sok kiskarit láttam,21-26 körül mozgott a szám mindig.
Meg láttam egy 65-öst aki a heroic zónában vacakolt azzal hogy azt a nagy ládát lootolgatta.

#55477
Felhúztam csempészt 10-es szintre,csak fő küldit csináltam,irtó unalmas volt a sok fölösleges harc,mellék küldikkel nem foglalkoztam.Azzal hogy elindulunk a flottához 11 is lett,a flottán a kraftos küldivel meg 12.Jah flottán a cseten örömmel láttam hogy magyarok is vannak fent.
Szépen emlegették egymás családját,és a család tagok különböző halálát meg satubbi.<#hawaii>
Elgyönyörködhettem a magyar kultúra szépségeiben.
Jah belogoltam azzal a karival amivel már megcsináltam a sztorit,de hiába,a játék szerint még így sem csináltam meg a jedi szálat.
No mindegy,annyira nem izgat.Ha lesz kedvem a másik jedi-t is elviszem 50-ig.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.04.11. 12:26:29

#55476
Na jelentem kijátszottam a 17 karakteres határt.
Elnyomtam egy refer linket és 7 napra megint sub lettem,a +1 szerver kari slot cuccot már hagyta is használni.<#vigyor>

#55475
Nah a scoundrel-el csak nem voltam kibékülve, nem baj majd lesz helyette 1 gunslinger, de mainnek megmaradt az eredeti tactics vangu terv, bt3 male zabrak a megfelelően morcos fejjel, és 1 kombinált stalwart protector és overwatch shield páncéllal számomra kellően hozza ránézésre, az "elcsaplak mint a gyorsvonat" feelinget.<#eplus2>

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55474
A Dark side csempész elég sok embert el tud tenni láb alól (mondjuk némelyiket totál jogosan), illetve van lehetősége "feketézni" valamint kevésbé szimpatikus egyénekkel rövid távú szövetséget kötni, ill fosztogatni.
Ha az utolsó class küldetésnél dark side opciót választasz, nem tüntetnek ki a köztársaságiak, de én évekkel ezelőtt játszottam csempészt, valamikor jó lenne újra kezdeni, mert nagyon móka és kacagás az egész történet
Mondjuk nála legalább pár Dark side lehetőségnek van értelme, ellenben a jediknél a dark side= öncélú köcsögösködés( a kinghtnál mindenképpen, a consularnál 1 ds választás rémlik logikusnak, amikor Stark-kal futsz össze)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55473
Na visszatérve a csempész témára,valaki megdobna egy kis infóval?
A hold sötét oldalára tévedt tétova csempész miben különbözik a napfényben fürdő csini csempész sztorijától?
Avagy a sötét seggfej csempész mennyire más mint a réten virágokat szedegető nyuszikat puszilgató jó fiú csempész?

#55472
/OFF Régebben mintha még lett volna negyvenes vásárolható slot limit, de ha megszűnt, az csak jó 😄

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#55471
Pont szarok ra, hogy anyagilag mekkora siker, nem az en adombol keszu es nem az en bevetelem lesz, innentol kurvara mindegy 😄
Viszotn egy olyan karakterrol fog szolni, egy megkerulhetetlen popkult alakrol, akit idestova 30-40 eve mindenki ismer, generaciotol. nemtol, orszagtol, vallastol, stb. fuggetlenul. Az embertol megkerdezed, ki a szomszedja, hogy hivjak es mit csinal, nagy tobbseg nem tudja - de ha meg kerdezed ki volt Han Solo... 😊 (vagy barki a klasszikus csapatbol + Vaderbol)

Veszelyes terep, nagyon nehez, na... meglatjuk.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55470
Már attól a szinésztől padlót fogtam aki Han-t játsza,hogy várják el hogy egy ilyen langyi figura játsza Han Solo-t?

#55469
mert mi van ha sz*ar lesz? Semmi, mivel rajta van a SW logó, instant siker, meg se kell erőltetniük magukat.

Revan film: igen van abban logika, amit írtál: ami filmre való lenne, annak a történetét ismerjük, háttértörténetet pedig nem egy filmtől kell várni.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.04.09. 22:16:43

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#55468
Inkabb ne legyen Revan film. Van ket zsenialis jatek, rakas konyv, sztori, ne basszak el egy osszecsapott vagy felreertelmezett filmmel a sztorit. Han Solo filmtol is ezert tartok kisse, mert mi van ha...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55467
Majd boci szemekkel nézek Miki Papára, hogy "létszi-létszi", hátha bejön. Ha nem, akkor még mindig ott a Jedi Mind Tricks.
"-Megcsinálod a Revan filmet!
-Megcsinálom a Revan filmet." 😊
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.09. 22:08:14
#55466
Ha lesz is old Republic film, az 2022 előtt nem valószínű (kb akkora futnak ki a számozott epizódok és a spin-off filmek, de lehet utánuk egyből jön a 10-11-12)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55465
Köszi az infót. Logikátlan. Helyette inkább ezen régebbi történeteket/könyveket filmesítették volna meg. Nem szeretem a zavart az Erőben.
Mai napig várom a Revan filmet 😄
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.09. 21:58:37
#55464
A Régi Expanded Universe át lett nevezve Legends-re./Van rá igéret, hogy az Old Republicon túl is lesz egy két régebbi sorozat folytatva, de hiszem, ha látom)
Az új kánonba csak a 7film a a The Clone Wars a Rebels és a 2015-től kiadott könyvek/képregények tartoznak.

A régi EU kb arra kell, hogy kompenzálja az ötlettelenséget és innen-onnan össze tudjanak ollózni valamit (lsd Rebels évadzáró vagy EP7)

Amúgy meg szerencsére nem jön el senkihez a mikiegér, hogy eltüzelje a régi könyveket. Ha 10 év múlva lesz egy totál reboot, akkor a filmeket sem fogjuk validnak tekinteni? Ez az egész arról szól, hogy n+1-edik rókabőrt is lehozzák a SW-ről.

Plata: ha egy karaktert átmozgatsz új sereverre a legacy-t viszi magával ( a strongholdot nem tudom)
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.04.09. 21:35:56

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55463
Minden régebbi Kánon törölve.csak az van amit a dűzni mond.
Nekem is itt van egy rakás régi SW könyv,Solo gyerekekről meg a jedi visszatér utánról,de azok mind törölve.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.04.09. 21:32:04

#55462
Kis kánon segítséget kérnék:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hannal és Leianak korábban 3 gyerek született, 2 ikrek + 1 (sima?! 😄 ), Jaina Solo, Jacen Solo, Anakin Solo, Az Ébredő Erőig ha jól tudom nem volt szó Ben Solo-ról, ugye? Most a Kánonból kivették a 3-as tesókat? Csak Kylo marad? Valaki ilágosítson fel pls. Most akkor hogyan van a kánon, mi tartozik bele, mi nem?

ui: Ami nem tartozik bele, azt hívják most már Legends-nek?


Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.09. 21:26:57
#55461
Figy nekem van egy kis gondom ezzel,ha már játszom velük ragaszkodom hozzájuk.<#buck>
STO-ban ezért van nekem 30+ fullos karim.De ott nincs asszem határ hogy mennyi bővítőt vehetsz.<#vigyor>

PiszkosFred
#55460
Felre ne ertsd, de van egy rakas 20-as karaktered, amely nagyjabol a torolheto kategoria. Ertem ezalatt azt, hogy nagyjabol 2-3 ora alatt barmikro felhuzol addig egy karaktert lvl1-rol, igy aztan miert nem torolsz egy regit? Ugyis lehet mar szokozt is hasznalni a karakterek neveben, kreald ujra valamelyik regi 20-25-os karakteredet egy uj nevvel es hajra.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.09. 21:12:22

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55459
Az is lehet,hogy végül az lesz,csak ugye másik szerón se stronghold se legacy se semmi.Olyan jó kis legacy-t barmoltam össze Red Eclipsen.
De max holnap,mára már nincs hozzá hangulatom.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.04.09. 21:12:04

#55458
értem 😊
Ettől még egy új serveren kezdhetsz egy új karaktert

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55457
Majd két évvel ezelőtt az aktuális kieg előtt nagyon szerettem volna venni előfizetést,csináltam új bankszámlát új kártyát paypal accot satubbi,egyik sem lett jó akkor felhúztam magam és úgy döntöttem akkor le szarom és többet nem fogok venni.
Régebben gamecardal fitzettem elő,de az ugye magyarországon megszűnt.Maradt a CC mert azt tudtam venni továbbra is,amúgy most nem akarok előfizut,csak hétvégén tudok egy kicsit játszani,hét közben totál esélytelen most.itt a tavasz,kert meló festés,satubbi.
Most hétvégén gondoltam el játszogatom egy új csempésszel,de ez most bukta lött.

#55456
Szerintem nem kell inaktiválni, egyszerűen a rendszer nem tud mit kezdeni a referalos 1 hét alatt beaktivált karakter hellyel, és megmarad, miután lejárt az 1 hét (jelenleg sincs előfizetői státuszban Plata a képe szerint)
Ez is egy bug az 1000+1-ből, de ez most őt "segíti"

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55455
Nagyon úgy fest, hogy akkro azért nem tudod használni, mert pref vagy Plata. max 16-od lehet. Egyet gondolom inaktíválnod is kell majd.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.09. 20:59:21
#55454
nem, a Fallen Empire startjakor változott ez is (én is rosszul emlékeztem) link

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55453
Amúgy emlékeim szerint 22 a max character slot. Kotfe előtti időkben kerestem rá. Kotfe-nék meg jött, hogy 22+1 a boost instant 60 miatt.

ui: rákerestem, elvileg ez van most:

2 for f2p (+10 additional = 12 max)

6 for pref (+10 additional = 16 max)

12 for Sub (+10 additional = 22 max)

+2 az alaphoz kotfe óta. Tehát prefnek 18 subunak 24

(reddites infó, nem tudom mennyire hiteles.)
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.09. 20:55:54
#55452
Sőt az első elifizuhoz vagy ref linkhez, pass, már nem is emlékszem, hogy mihez, de jár egy free char transfer.