Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Én anno Corellián csináltam a 48-49-es story küldetéseket 30-as gear-ben, simán ment minden, mivel 60-s kariként megkaptam a buffot. Emlékszem, hogy régen 108-as gear-ben nem tudtam befejezni a Corellia story küldetéseket, vásárolnom kellett horror pénzért a GTN-n 112-es gear-t. o.O Na ez már a múlté.
Ma már a szintezés végtelenül könnyített, ha nem az első karakterével játszik már az ember, gyakorlatilag órák alatt fel lehet rántani level 50+-ra. Bármit csinál az ember, dől az xp. Ha sikerül 3 (guild) társat találni magunk mellé, akkor level 10-től már lehet ütni a Heroic 2-ket és szépen sorjában haladva 3-4 óra alatt 50 felett jár az ember, mire mindegyik bolygón végzünk a h2-kel. Azért érdemes többen csinálni a h2-ket, mivel annyiszor kapjuk meg a bónusz küldetések xp-jét és credit-jét, ahányan vannak a csapatban. 4 fő esetén 4-szeres xp és credit mindenkinek a bónuszok után 😊
Én speciel a h2 küldetésekre, mint credit farmolási lehetőségként tekintek, valamint a sok Data Crystal is jól jön, amivel Rank 6-os Companion Gifteket és Exotic Isotope Crystal-okat vásárolok Odessen-en.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Én úgy tekintek ezekre, mint gyors pénzszerzési lehetőség. Pár bolygót letolok és közel egy milla besöpörve.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Bakker két évvel ezelőtt úgy szarrá vertek volna mint a huzat.Napi és heti GSF küldit is lenyomtam megint jött 2 szint,volt olyan GSF menet amiben 60k xp-t kaptam.<#wow2>#wow2>
Pedig már csak pref vagyok.
Transfer within the same region: 1,000 CC
Regional Transfer: 1,500 CC
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Amúgy endingek közül érdekes, hogy az agentnek van a legtöbb, és ezek különbözőek is, míg a többi kaszt többségének 1-2 max. 3 befejezése van azok is átlagban kb. 50%-ban megegyeznek.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Weapon tuning: (Q&A)
Are they exclusive to the Cartel Market?
-The Lightning Weapon Tuning is exclusive to the Cartel Market, but there may be future Tunings available from other sources.
SZóval remélhetőleg később lesznek nem CM-esek is. Talán valamely crew skill kap ilyet vagy H2 pack.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.21. 21:58:24
Más: most vagyok a Trooper Act1 fináléjánál.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Most rácuppantam kis karival GSF-re,még csak ott tartok csempész sztoriban hogy el kéne menni Coruscantra,de már 31-es szintű,sajna prefként sokkal kevesebb kredit meg xp jön csatánként.És sokkal kevesebb fleet meg ship requisition.
Előfizusként 1 csata 50 ezer körüli xp-t is adott,de az én exploitom tényleg csak annyi hogy 1 hetes előfizus linket kihasználva CC-ből unlockoltam még egy kari slotot,így pref accountal 16 helyett már 18 karim lehet.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.04.21. 18:52:46
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: oz, 2016.04.21. 11:46:50
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Hogy melyikkel a legkönnyebb megcsinálni? Na ez jó kérdés, nem is tudnék rá válaszolni. Nekem ugyebár Sage és Commando van elég jól kigyúrva és már 50-es companionjuk van, ezekkel átsétálok a Starfortress Heroic 2-kön, de a többivel nem csinálom egyáltalán, mert nem dob semmi hasznosat nekem. Egyszer-egyszer megcsináltam mindegyik class-al per hecc kedvéért és a friss 65-ös karikkal szívtam csak, a fenti tényezők elégtelensége miatt.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Én a múltban is mindig akkor élveztem a WZ-ket, ha 3-4 emberrel bementünk és ts-n dumáltunk közben. Ilyenkor mindig van sikerélmény, még ha erősebb csapattól ki is kaptunk kemény küzdelemben. Kommunikáció nélküli pug és gear hiánya miatti sz..pás nálam eléggé hangulatromboló. De sose adom fel, így egyszer biztosan lesz egy csapatom, akikkel közösen lehetne "marhulni" WZ-ken 😊
Nekem is sokféle karakterem van, őszintén megvallva, nem mindegyiket érzem, nem is tudok mindegyikkel jól játszani. Pár class nagyon fekszik nekem, a többivel meg elvagyok. Lehet, hogy nálad a Guardian/Juggernaut class nem esik kézre egyáltalán, de más igen.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Wz-n egyébként ahogy én látom ( eddigi játékidőm 60-70%-át ott töltöttem) legtöbbször az buktat meg 1-1 csapatot ha nincs kommunikáció, meg együttműködés.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.18. 10:37:31
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Guardian dps is jó karakter, sőt azt kell mondanom, hogy a guildben van 2-3 ember, akik iszonyat sebzést tolnak vele HM Ops-n. Szerintem beszélj velük, mert amit ők művelnek a Guardiannal, az már-már imbalance-nak tűnik. Ott ahol a Sage-m elvérzik 5,6k körül, ők 5,9 - 6,2k-t tolnak. Szóval brutális dps a Guard is, csak rá kell érezni.
Így én megnézném, hogy milyen gear-ed van a Guardodon, át kéne nézni, hogy milyen skilleket használsz, mert valahol valami hibádzik, ha még a companionod is erősebb nálad 😊
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Én meg rájöttem, hogy mi bajom volt a guardiannal régen is, hogy tulajdonképpen édesmindegy milyen spen-en (discipline path) tolom ugyanúgy lofing sebzést se tol (ma lent volt velem 1 guild társ sentinellel, hiába szintezte le a game min. 2x akkora dmg-et tolt mint én, még compi is 1 hitel olyan mobokat amiket én másodpercekig, ütök..). Szóval Shion ki fog röhögni, de tomb of freedon nadd-on annó állat voltam assault commandoval, annó nem értem miért kezdtem helyette vangut... Másik tegnap kifogtam random csapattal wz-n 1 pre-made powertech - mercenary teamet, háát keresztbe hosszába felmosták velünk a padlót. Mondjuk nem is csodálom commando 1-ike azoknak a classoknak amiket szinte totál ismerek majdnem álmomból felkeltve is, és a régi pt+merc combó még mindig veszett erős...
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Maga a recept is piros színnel van jelölve.
Jah megnéztem a videót,nagyon beteg.Bárigaza van,az SW 7 nekem kurva nagy csalódás.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.04.15. 11:37:04
Nekem mára ez kellően feldobta napomat:
https://www.youtube.com/watch?v=O2iOxvicKig
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Pedig tényleg most csináltam meg.
50-es kellene,úgy emlékszem az első ügynök karim tudott még kicsi talán 10-es szintűeket is.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.15. 08:10:00
Kiskarimnál elkezdtem húzni a crew skillt,és meglepődtem csak modokat meg gránátokat tud gyártani.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Utoljára szerkesztette: Big Boss Hu, 2016.04.14. 23:17:02
Tény, hogy a CC-t legkönnyebb ezzel az AC-vel megtörni véletlenül, valamint a force leap -es "rohanás" miatt is égnek állhat az ember haja
Egy jó sentinel, főleg a 4.0 előtt hasznos tagja tudott lenne a csapatnak, főleg ha használta az interruptjait és a CC-t.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Amúgy még Big Boss kollégának/koleginának:
Én ha pl. Sorci/Sage dps-el vagyok akkor is automatice rakosgatom a bubit pl. a társakra, illetve készleten lévő heal-t is használom ezzel is megkönnyítve az aktuális healer dolgát (már ha van), wz-ben szintúgy.
Szóval szép ágyúgolyót löttél ezzel, hogy a torkomnak ugrottál a "tökéletes braindead sentinel vagy" dologgal, csak kicsit durván mellélöttél, de nem baj szépen fütyült.<#taps>#taps><#hehe>#hehe>
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Nem azt mondtam, hogy ész nélkül előre rohanok és behúzok mobokat, bár találkozok/találkoztam randomok között ilyenekkel is. Az, hogy briandead idióta 1-1 player számomra azt jelenti például, hogy:
1. healer-ként tojik a csapatra, és dps-nek képzeli magát vagy dps csak a könnyebb besorolás miatt rakott heal role-t
2. tank-ként elrohan, esetleg nem megfelelő cuccokkal próbál erősködni (1 kezes fénykardos shadow, stb)....
Volt olyan esetem még régen, hogy pt tankkal bementem Hammer Station-re, volt 1 sorci healer, meg 1 merc dps, 3-iknak meg kaptunk 1 jugger-t, akitől 5 prc után már az agybaj kerülgetett, folyton előrerohant, tank stance-ben volt, shield generátorral, szoltam neki, hogy váltsa át 3x is semmi, az agyam akkor durrant el igazán amikor a 2-ik bossnál ár le tauntozta rólam a boos-t, és emellé még az első boss lootját behúzta előlem, majd a 2-ik boss lootját a healertől, ekkor kapott közös egyetértés után mindhármunktól kick-et, 1. bossnál már üvölteni tudtam volna tőle a healer nem győzött nyugtatni engem mert párszor megfeküdtünk a gyerek miatt.
Én dps-ként főleg sentinellel direkt várok 2-3 mp-et mindíg amikor a tank bevágódik, és úgy mellesleg fél szemmel mindíg a healert figyelem, hogy nem ugrik-e rá valami dög.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Sentinellel úgyis már 4.0 elött is megkaptam az ilyen és ehhez hasonló beszólásokat:
random healer: WTF? mobs coming in from the next room...
random tank: yeah... we have a sentinel called N'omad blame him if you want...
<#banplz>#banplz>
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Egyelőre marad ez a gunslinger 50-ig meg chapter 3 végéig, legalább akkor már smuggler story-t kippipálhatom, meg legalább ujra belerázodok a dolgokba.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.13. 15:32:55
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Az SWTOR-ban a pvphez szükséges expertise (amiből max 2018 lehet nem több), arra jó, hogy növeld a pvp- sebzést, healt és damage reductiont. Resist nincs (az max kevés acc miatt lehet, vagy jópár klassznak van olyan képessége, hogy pár másodpercre elég rendesen csökkenti a target acc-t)!
A pvp gear megszerzése már röhej, nagyon hamar meg lehet szerezni. Az alap pvp gear 204 ratinges és csak minimálisan rosszabb, mint a csúcs 208-as. A 204-est már pár óra pvpzéssel meg lehet szerezni. Ha azt beaugmentálod már tökéletes, szóval szívni gear miatt csak pár óráig lehet, míg megszerzed az alap, 204-es geart. Ha azután is úgy érzed, hogy szívsz 1v1-ben, akkor ott ügyességbeli problémák vannak.
Utoljára szerkesztette: Gepo, 2016.04.13. 13:54:40
Kis karakterrel néha nem ár ha megy az ember fp-re, mert nagyon jó xp jön. "Muszáj" néha 😄
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka