60026
  • GaborST
    #55654
    Na most jelenleg ez van a fénykardomba ez így nem rossz de néha kevésnek tűnik

  • GaborST
    #55653
    Az a küldi az próbáltam 1 olyan dögre koncentrálni de még így is hamar szét kap az a három ami egyszerre esik nekem :P
    Így most napoltam
  • Plata
    #55652
    Pedig a csempész annyira jóó.
    Esküszöm ha lesz egy kis időm játszani szerzek be valami 1 hónapos kódot hogy ne csak 50-es szintig tudjak menni,mert a csempészemet jó lenne fel vinni 65-ös szintre.
    Biztos van olyan honlap valahol ahol lehet venni bankkártyával valmai 1 hónapos gamecardot,kibaszott origin meg swtor.com nem fogadja el a kártyám,bezzeg tankokat vásárolgathatok vele.
    De most időm sincs hogy kihasználjam az előfizut.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.05.15. 12:46:47
  • Nomad90Hun
    #55651
    Az a Mandalorain Raiders fp lesz, ott nekem rendszerint az jön be, hogy egyszerre csak 1 ellenfélre fókuszál a csapat, és elsőnek érdemes a kutyákat leütni. Érdekes ott mindig megfekszik mindenki legalább 1x, ha mást nem min. a fél csapat elhasal, pedíg a imperial / republic boarding party utána szivatosabb szerintem, mondjuk az tipikusan az az fp ahova kell a healer.

    Amúgy consular story-t kivégeztem, smugglerhez viszont semmi kedvem, és olyan balfék tankokkal találkozok fp-ken, hogy indítani fogok 1 tank altot.
  • GaborST
    #55650
    Na leadtam egy küldit és most már 52. :D
  • GaborST
    #55649
    jelenleg 51. Jedi Sage
    viszont az egyik flaskapoint (direkt így) szerintem bugos azokat hülye disznókutyákat nem lehet levágni se, a championom ilyenkor bezzeg tiszta nyomi :P
  • Plata
    #55648
    Endurance-ra nem nagyon érdemes szerintem,hányas szintű vagy?
    Mondjuk asse tom milyen cuccok vannak 65-ön.

    Gudott:próbáltam ki be lépni,érdekes hogy csak jedi és sith karik tüntek el legacy részről.
  • GaborST
    #55647
    Srácok fénykardnál mit érdemes modolni mire érdemes eltolni (Mast. End. Pover stb.)?
  • Gudott
    #55646
    igen, többen is írták, hogy bug (talán egy relog megoldja...)

    Plata: próbálj újra belépni velük, hátha azt is megoldja
  • Jimbo
    #55645
    Az vmi bug, hogy amikor a 208-s cuccot cserélném 216-ra, akkor kevesebb lesz a melee damagem? Ugye kiírja zölddel,h hogy mi k lesznek a változások, minden zöld, ehhez képest mégis minden kevesebb lesz....
  • Plata
    #55644
    Karakter választón igen,de eltűntek legacyból.
    Tegnap játszottam is az egyikkel.
  • Gudott
    #55643
    de a karakterválasztó képernyőn megvannak a hiányzó karakterek?
  • Plata
    #55642
    Igen,és van olyan karim ami eltűnt,nincs rajta az ablakon,oldalt sincs ahol a még fel nem használt karik vannak.
    Szerintem is full screenen fut jobban a játék.
    Más MMo-ban próbáltam hogy windowed módban egyszerre több accountal játszottam,de ilyenkor mindegyiknél megcsappant az fps.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.05.15. 07:35:31
  • Gudott
    #55641
    Mármint arról a legacy ablakról, ahonnan be lehet állítani a "rokonsági fokot" a karakterek között?

    Kaputelephant:
    Nem akarok hülyeséget mondani, de a korai hybrid megoldásoknál (azt hiszem optimus néven futottak), néha gond volt az integrált/dedikált VGA közötti váltásnál, lehet windowed módban te is ebbe futottál bele, viszont biztos vagyok benne, hogy lehet kézzel is engedélyezni (vagy még a windows desktop hardveres gyorsítása is belekavarhat)
    Amúgy szerintem a teljes képernyős megoldásnak kelenne gyorsabbnak lennie, mert semmi mással nem foglalkozik a gép közben
  • Plata
    #55640
    Én megint belefutottam egy bugba.
    Legacy ablakon nincs meg minden karim.Nem tudom hova lett,de eltűnt legacy ablakról.
  • Kaputelephant
    #55639
    A flytext disable nem segített, de egy valamit észrevettem. Windowed Full screenen toltam idáig. Átváltottam sima Fullscreenre és mostantól azon hagyom. +10-15 FPS-t nyertem vele. Laptopon tolom egy intel graphic integrált + nvidia dedikáltal. Gondolom windowed-on átvált integráltra, ami gyengébb, fullon meg Nvidiára...gondolom. Nem tudom, nem látom a miértet/összefüggést. Elvileg Windowed-on kéne gyorsabbnak lenni, nem?!
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.14. 23:06:16
  • GaborST
    #55638
    oksa köszi :)
  • Nomad90Hun
    #55637
    Igen nekem is le van csavarva elég durván.
    AA meg árnyék asszem ki is van kapcsolva, meg a flytext-et(névtáblák, sebzés értékek, heal értékek, stb kiírására szolgál) nézd majd meg, nekem is az tett be flash-eken meg wz-ben én átlagban ilyen 5-10 fps-es diavetítésen voltam, mióta ezeknek a flytext-eknek nagyrészét kinyomtam stabilan 20-30 fps körül. Nekem bolygókon szokott fps drop lenni jellemzően amikor valaki be vagy kilép, egy pár másodpercre ilyenkor 5-8 fps-em van.

    @GaborST

    Legacy-n belül instant átmegy a levél, de a Stronghold tárolóban is átadhatod.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.05.14. 16:35:08
  • Kaputelephant
    #55636
    El is küldheted neki postán, frakciótól függetlenül. De egyébként ez is megoldás, igen, Strongold Cargo-ban is okés a dolog.

    Gudott, kösz a tippet. A névtáblákkal szórakoztam, az enyhe fokú javulást mutat. A shadow totál ki van kapcsolva mindig. Shader Complx is le kellett vennem low-ra, ha 25-30 FPS fölé akarok pattanni. Bye-bye bloom effect! :(
  • GaborST
    #55635
    Srácok olyat lehet hogy kellene ruha az egyik karakteremnek de annak nincs annyi cridje ezért a másikkal venném meg GTN-n és ha berakom a Strongholdos bankba és a másikkal kivenném ez így megoldható?
  • Gudott
    #55634
    oké, hogy melee, de ennyi erővel a saber throw/dual sabre throw/disptach is mehetne le 10 méterre, meg kb minden, ami nem kifejezetten ranged class képesség....
    Ez tankolás szempontjából kellemetlen, különösen ha egy dps magára ránt egy immunitással rendelkező elit/champo mobot, aki ált egy rail shot + ion overlod proctól rámakadt (jó, ez mondjuk pár HM FP jellemzője, nem általános probléma) vagy egy egy missile blast a frissen felpoppolt addokra és nem másznak rá a healelre (ez azért gyakoribb gond)

    Azt elképzelhetőnek tartom, hogy a két DPS ága a VG/PT duónak erős, de a tankokat kb a 3.0-óta szívatják, nincs már jet speed (külön utility skill), megnőtt az interrupt CD-je, a shoulder cannon self healje is utility skill lett, ami egy elég nagy baromság, mert a középső ág +3 instant rakétájával elég csúnya burst dmg rásegítést add , a hydraulic override CD-je is 20-ról 45 másodpercre nőtt, cserébe a tankok semmit nem kaptak, ha emellé mondjuk az oil stick is megy utility skillnek, akkor kb be is lehet fejezni a tankolást ezzel az AC-vel. Mindemellett a DPS ág elég komoly bónuszokat kapott ( jet charge, az utility skillé tett korában tank specifikus képességek)

    FPS gond:
    nézd meg a shadow beállításokat a menüben, hátha segít (ill van egy két opció amit érdemes visszább venni pl: AA,látótávolság, fú, stb) valamint a névtáblák megjelenítésével is lehet játszani. De WZ esetén, főleg ha egy egy effekt dúsabb periódus van (villám, lángszóró, stb), akkor lehet FPS esésekre számítani...
  • Kaputelephant
    #55633
    Szerintem késtek vele. Ideje volt, mivel közelharciak alapvetően. Nekem bejön.

    Apropó kérdésem lenne felétek: Van valami tippetek FPS Warzone csökkenésre? Full 50-60 FPS-el megy a game, de warzone-ba combatban leesik 20-12-re. OPS-n megy frankón 50-en minimum. Van valami tippetek? (újkeletű probléma)
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.14. 11:15:03
  • Nomad90Hun
    #55632
    A PT / Vanguard nerf félíg-meddíg jogos, mert azért ha megnézzük ők melee tehát 0-10m kasztok, és elég kemény, hogy 30m-ről dobálnak gránátokat, stb, a madness sorc nerf-nek (dotos self healingjét lecsökkentették) nem örülök, mert ez így elég papír lesz... Forumon meg kéregetik még a Sniper / Gunslinger nerf-et is, könyörgöm tanuljanak meg játszani az ilyenek, 1. nem csak pvp-ből áll a game, 2. meg ha valaki annyira imád pvp-zni(jo én is szeretek, de van határa), annak tudni kéne csapatban is menni, és nem agyatlan ürcsigaként bevágódni az 4-5-6-7 emberes védő csapatok közepébe, aztán telespammelni a chatet a rinyálással, hogy milyen pofátlanul erős az ellenfél. Persze Pt + Merc / Vang. + Comm. párosok még mindig aratnak, de ez ellen is megvan a megoldás, 1 perces cc a tankra 4 seces a healerre, annyi elég 2-3 esetleg 4 embernek, hogy összecsukja mint nagymama a receptkönyvet, aztán a tank csinálhat amit akar, be cc-zik őt is ismét elolvad ő is mint hógolyó jani a sivatagban.... Sniperek ellen is megvan a megoldás (nem tagadom nekem is nagy kedvenc ugyan), valaki leköti szemből tank az kibírja ellene addig pl. amíg hátulról meglepi valaki, másik ha mozognia kell addíg szinte 0 dmg-et tol mert rengeteg képessége az castolós....
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.05.14. 11:12:12
  • Gudott
    #55631
    Class Changes Coming in Game Update 4.5

    Semmi extra, csak a szokásos idiotizmus a köbön. PT/Vanguard távolsági támadások le lettek korlátozva 30 méterről 10 méterre, gondolom a következő lépés az lesz, hogy a Unload/Full Auto mintájára merc/commando exkluzívak lesznek a távolsági támadások....
  • GaborST
    #55630
    Sorry a képet elfelejtettem XD

  • GaborST
    #55629
    Na jó srácok ha van itt valami érdekel titeket esetleg több valami is ami kelhet nektek egy fehér kristály az ára :)
  • GaborST
    #55628
    Az nézegetem 600 K a legnagyobb belőle :)
  • GaborST
    #55627
    hát akkor lehet nem lesz fehér kristályom ha csak tényleg nem cserélek majd valakivel 350 K limittel nehezen lesz meg az a cirka 12 milla :D
  • Plata
    #55626
    Escrow a neve,egyszer megemeli a limited asszem.
  • GaborST
    #55625
    nekem 350 ezer a limit van 710 ilyen cc-m csak nem tom melyik az a vacak amivel lehetne az inventory meg a GTN plusz slotot meg találtam csak ezt nem
  • Plata
    #55624
    Nem,F2P 250 ezer,prefered 350 ezer,előfizető talán végtelen?
    Alkalmanként lehet növelni pénzt,de az CC-be kerül,vagy több pénzbe mint amennyivel növeled.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.05.13. 20:47:36
  • GaborST
    #55623
    hú király :)
    ja és akkor nem is lehet meg növelni a max. credit limitett igaz?
    Utoljára szerkesztette: GaborST, 2016.05.13. 20:36:20
  • gunji
    #55622
    A honlapjuk szerint jövő keddtől.
  • GaborST
    #55621
    oksa köszi
    és mikor lesz legközelebb ha lehet tudni?
  • Plata
    #55620
    Javaslom ha lesz megint bounty event csináld meg az összes karival,az sok mani.Ha jól emlékszem nekem 50 ezerért számolták máskor a tokent,ha van sok karid sok tokent szerezhetsz.
  • GaborST
    #55619
    Oksa lehet megpróbálom már van egy csomó vackom ami nem tom mi meg nem is kell :)
  • Plata
    #55618
    Nem tudom mennyi GTN-en de miért nem cseréled el valakivel?
    Ugyebár én csak prefered vagyok,nincs kiegem,max 350k pénzem lehet,de elcseréltem egyszer 2 millás cuccot bounty hunter eventes tokenekre.Keress olyat aki cserélne talán,biztos neked is van mire cserélni.
  • GaborST
    #55617
    kár :(
    GTN-n nagyon drága sajna
  • gunji
    #55616
    Sajna nem lehet craftolni, csak venni GTN-ről, vagy valamilyen CC-s boxból nyitni.
  • GaborST
    #55615
    Srácok hogy tudok fehér fénykardkristályt csinálni? Már ha lehet egyáltalán.