Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#55551
Az automata szintező rendszer tehet erről szerintem, ugyanis amennyiben kisebb szintű bolygóra mész (pl. Nar Shaddaa, ahol level 24-re állít be téged), mint amilyen az aktuális szinted (33), akkor buffot kapsz, ami felerősít olyan szinten, hogy gyakorlatilag mindegy milyen gear-ben vagy, mindent tudsz csinálni a kis bolygón.

Én anno Corellián csináltam a 48-49-es story küldetéseket 30-as gear-ben, simán ment minden, mivel 60-s kariként megkaptam a buffot. Emlékszem, hogy régen 108-as gear-ben nem tudtam befejezni a Corellia story küldetéseket, vásárolnom kellett horror pénzért a GTN-n 112-es gear-t. o.O Na ez már a múlté.

Ma már a szintezés végtelenül könnyített, ha nem az első karakterével játszik már az ember, gyakorlatilag órák alatt fel lehet rántani level 50+-ra. Bármit csinál az ember, dől az xp. Ha sikerül 3 (guild) társat találni magunk mellé, akkor level 10-től már lehet ütni a Heroic 2-ket és szépen sorjában haladva 3-4 óra alatt 50 felett jár az ember, mire mindegyik bolygón végzünk a h2-kel. Azért érdemes többen csinálni a h2-ket, mivel annyiszor kapjuk meg a bónusz küldetések xp-jét és credit-jét, ahányan vannak a csapatban. 4 fő esetén 4-szeres xp és credit mindenkinek a bónuszok után 😊

Én speciel a h2 küldetésekre, mint credit farmolási lehetőségként tekintek, valamint a sok Data Crystal is jól jön, amivel Rank 6-os Companion Gifteket és Exotic Isotope Crystal-okat vásárolok Odessen-en.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55550
H2-k közül a Makeb-esek egyedül amik már komolyabb odafigyelést igényelnek😊
Én úgy tekintek ezekre, mint gyors pénzszerzési lehetőség. Pár bolygót letolok és közel egy milla besöpörve.
#55549
De hát mitől heroic a heroic,mikor tök lazán le lehet verni úgy is hogy nincs rajtad értelmes cucc.

PiszkosFred
#55548
...es az igy szerzett 2 szint miatt mehetsz megint par heroicra, mert ujabb tier jon majd a ladakbol 😊 Ordogi kor ez, aztan csodalkozunk, hogy lvl50-eskent vegzunk Nar Shaddaan 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55547
Ma míg vártam hogy be hívjon GSF gondoltam megyek egy heroic küldit,csak elfelejtettem hogy a karimnak nincs rendes felszerelése,22-es ruhákban elmentem 33-as karival heroicba,és tök lazán lement.<#wilting>
Bakker két évvel ezelőtt úgy szarrá vertek volna mint a huzat.Napi és heti GSF küldit is lenyomtam megint jött 2 szint,volt olyan GSF menet amiben 60k xp-t kaptam.<#wow2>
Pedig már csak pref vagyok.

#55546
lehet végre EU-US régiók között is mozgatni a karaktereket

Transfer within the same region: 1,000 CC
Regional Transfer: 1,500 CC

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55545
Nem rossz ez a Weapon Tuning de remélem lesz valami látványosabb is. Nekem a Plunderer Packból a Zakuulan Preserver armor jött be, gyanítom, hogy 7-e körül már fent lesz gtn-en csak épp 200k alatt nem úszom meg majd a beszerzést...

Amúgy endingek közül érdekes, hogy az agentnek van a legtöbb, és ezek különbözőek is, míg a többi kaszt többségének 1-2 max. 3 befejezése van azok is átlagban kb. 50%-ban megegyeznek.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55544
#55543
Azzal nyomjad, amit szeretsz. Ne azzal foglalkozz ki fog leütni vagy nem, bár nem hinném, hogy bárki beleszólna mivel játszol, ez egy játék....
#55542
Ha jól tudom nincs ilyen opció. Egyes tagoknál van csak annyi opció, hogy:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
életben hagyod vagy megölöd oszt' joccakát.


Weapon tuning: (Q&A)

Are they exclusive to the Cartel Market?

-The Lightning Weapon Tuning is exclusive to the Cartel Market, but there may be future Tunings available from other sources.
SZóval remélhetőleg később lesznek nem CM-esek is. Talán valamely crew skill kap ilyet vagy H2 pack.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.21. 21:58:24
#55541
Legális? olcsón veszel és drágán adsz el a GTN-en.

Más: most vagyok a Trooper Act1 fináléjánál.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Van olyan végkimenetel, hogy nyilvánosságra hozom miért dezertált a Havoc Squad és ezzel egy jó kis botrányt okozni? Már kipróbáltam, hogy simán kivégzem Tavust, illetve második alkalommal felajánlottam , hogy hadbíróságon mondja el a kiinduló incidenst, de mivel nem hitt benne, hogy eljut a nyilvánossághoz, inkább kinyíratta magát.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55540
Ha már szóba kerültek a százmilliók, mostanában van valami új (és/vagy könnyű) épkézláb fehér credit farmolási lehetőség a meglevőkön kívül (játék, craft->piac)? Az off-topic STO-ban most nagyon megy a szekér, jó lenne itt is valami hasonlóan kevésbé időigényes dolog 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#55539
Akkor jó gyorsan haladsz, nekem meg trooperem már 32 lesz, és még Taris-ra kéne csak mennie, de annyira nem áll hozzám, hogy nem igaz, rerolloznom kéne a jó öreg sentinelre, azzal ha elkap a gépszíj kegyetlenül tudok darálni, de ez a commandó se jött be pedíg annó 2.x környékén még ToFN-on az volt a mainem, knighttal sokkal pörgősebben tudok haladni is. Plusz ugye mindíg nekiállok belegondolni, hogy jön majd SoR meg KotFE és azok force orientáltak, 1 sima trooperrel meg olyan bah az egész... Azt nem is említve, hogy bekapok esetleg guildből 1 sentinel társat, ő learat mindent amíg én nagy nehezen commandoval kilövök végre valamit... Shion le fog ütni de akkor is sentinelnek nekikezdek, azért nincs értelme húznom a commndo-t, "because just", amikor sentinellel sokkal jobban érzem magam, az SoR ending title-ről nem is beszéllve, a knight battlemaster lesz, trooper meg vmi hadi tanácsadó.... smugglered nem tudom mire húztad de mehetnénk akár együtt is, pár hc küldi meg ez-ez és már 30+ leszek.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55538
Abból kimaradtam,nekem 1 milla sincs.<#whatever>
Most rácuppantam kis karival GSF-re,még csak ott tartok csempész sztoriban hogy el kéne menni Coruscantra,de már 31-es szintű,sajna prefként sokkal kevesebb kredit meg xp jön csatánként.És sokkal kevesebb fleet meg ship requisition.
Előfizusként 1 csata 50 ezer körüli xp-t is adott,de az én exploitom tényleg csak annyi hogy 1 hetes előfizus linket kihasználva CC-ből unlockoltam még egy kari slotot,így pref accountal 16 helyett már 18 karim lehet.<#vigyor>

#55537
a plusz karakter slot miatt? Nem hiszem, itt több tíz/száz milliónyi kredit mozgott, emiatt volt a banhullám
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.04.21. 18:52:46

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55536
Az én exploitom miatt lehet bann?

#55534
Remélem lesz legacy fegyverben is ilyen. Mondjuk ha csak CM random pack lesz a belevaló forrása, akkor egekben lesz az ára kezdetekben.
Utoljára szerkesztette: oz, 2016.04.21. 11:46:50

#55533
Na ez pöpec Weapon Tunings
#55532
Healerrel még az elején 19x-es cuccban a vossi bossal küzdöttem, aki 10%-okat gyógyít magán. Nem tudtam annyi dps-t kitolni, hogy ne gyógyítsa vissza magát. Ő sem tudott megölni, de én sem tudtam 60% alá vinni. Végül ott kitörettem a bossal az egyik ablakot, és az ottani lángcsóvában kiteolgattam. Így nagyon lassan, de lement. Ott bosszankodtam olyanokon, amikor egy hoszzú küzdelemben már közel voltam a célhoz, véletlenül aggrót dobtam, és ráment a compra a boss, akit fel is hentelt gyorsan. Egyedül már megint kevés volt a dps/heal.

#55531
Ha megvan a 4-es szint az alliance specialistáknál, akkor az elején felvehető buff nagyban könnyíti a HC Star Fortress szólózását. A 216 gear szerintem sok is, 204-es PVP gearben 1x-es comppal is unalmas inkább, mint kihívás.

PiszkosFred
#55530
Normalisabb gearben nem lesz gond, barmivel is probalkozol. Friss 65-oskent alacsonyabb tars es gear itemlevel eseteben elofordulhat, hogy a vegso boss lefordul rolad es az aoe miatt bedaralhatja a tarsat (bar he healer vagy, ez nem lesz gond, csak akkor baromi lassu lesz a fight 😄). Ha van tauntod, akkor ez sem gond. (Gyengebb cuccban vagy gyengebb dpskent erdemes az elejen passzivra rakni a companiont es epiteni nemi "elonyt"😉.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55529
Hm, igazából én bármelyik class-al végig tudom verni szólóban, csak lassú (1 óra). Nagyon fontos, hogy milyen gear-ben vagy és milyen erős (Rank hányas) a companionod. Egy 216-os gear és 30-40 körüli companion már bőven elég szokott lenni. Arra érdemes odafigyelni, hogy a legelső bónusz boss a legkeményebb, hihetetlen sebzést kioszt. De ugyebár ez akár ki is hagyható.

Hogy melyikkel a legkönnyebb megcsinálni? Na ez jó kérdés, nem is tudnék rá válaszolni. Nekem ugyebár Sage és Commando van elég jól kigyúrva és már 50-es companionjuk van, ezekkel átsétálok a Starfortress Heroic 2-kön, de a többivel nem csinálom egyáltalán, mert nem dob semmi hasznosat nekem. Egyszer-egyszer megcsináltam mindegyik class-al per hecc kedvéért és a friss 65-ös karikkal szívtam csak, a fenti tényezők elégtelensége miatt.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55528
Melyik class a legalkalmasabb heroic star fortress solora? Nyilván a tank classok simán viszik, guardiannal is sétagalopp volt, de kiváncsi vagyok dps classok közül melyik életképes?
#55527
WZ-ben hangsúlyozottan sokat számít a jó kommunikáció a csapattársaiddal. Én speciel ezért is utálok mindenféle pug-ot, mert sem Fp-ben, sem Ops-on, de WZ-n meg pláne nincs idő gépelni a chatre. Teamspeak (szóbeli kommunikáció) nagyon sokat tud ezen segíteni, mert ilyenkor nem fejetlen csirkeként rohangál mindenki, hanem ténylegesen a feladatra lehet fókuszálni.

Én a múltban is mindig akkor élveztem a WZ-ket, ha 3-4 emberrel bementünk és ts-n dumáltunk közben. Ilyenkor mindig van sikerélmény, még ha erősebb csapattól ki is kaptunk kemény küzdelemben. Kommunikáció nélküli pug és gear hiánya miatti sz..pás nálam eléggé hangulatromboló. De sose adom fel, így egyszer biztosan lesz egy csapatom, akikkel közösen lehetne "marhulni" WZ-ken 😊

Nekem is sokféle karakterem van, őszintén megvallva, nem mindegyiket érzem, nem is tudok mindegyikkel jól játszani. Pár class nagyon fekszik nekem, a többivel meg elvagyok. Lehet, hogy nálad a Guardian/Juggernaut class nem esik kézre egyáltalán, de más igen.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55526
Full lvl 30-as modok voltak, de guardot alapból nem szeretem juggert is csak kínszenvedésből húztam fel annó, majd rerollozom is 1x ha oda jutok. Guard már eggyé vált az erővel. Amint család kilép végre az ajtón el is kezdem a commando-t, azzal tofn-en is már annó alliance of hungary-ban úgy emlegettek ha wz-n valaki nyerni akar akkor velem jöjjön, commandoval mindíg 90% winrate-em volt. Gunnery-t annyira nem csípem, de Assault-ot igen, illetve end-game-ben esélyes a healer vonal felvétele ha beférek majd, annó még 2.x környékén 1 haverommal 1x guardian tank + commando heal párossal leszolósztuk maelstrom prison elötti fp-t (neve nem ugrik be), én voltam a healer, szó szerint vért pisáltam, h életben tartsam a marháját de meglett.<#eplus2>

Wz-n egyébként ahogy én látom ( eddigi játékidőm 60-70%-át ott töltöttem) legtöbbször az buktat meg 1-1 csapatot ha nincs kommunikáció, meg együttműködés.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.18. 10:37:31

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55525
Az én Commando-m Gunnery dps ágon van évek óta, burst sebzést tol, nekem kényelmes és szeretem. A hétvégén játszottam vele, még erőteljesen fejleszteni való a gear-je (4-es set bónusz, 216-220 vegyes saláta), de dummy-n már így is többet tolok (5,7k), mint a Sage-mel (5,6k). Persze hard operation-ön még sokszor nem tud annyit, de 4,5-5,0k dps azért így is kijön belőle, ami nem rossz. Sőt, a rotámon is tuningoltam egy kicsit más Commando-val beszélgetvén, szóval még itt is fejlődnöm kell. Röviden, nekem nagyon fekszik a Commando dps, imádom és jó karakter ez is 😊

Guardian dps is jó karakter, sőt azt kell mondanom, hogy a guildben van 2-3 ember, akik iszonyat sebzést tolnak vele HM Ops-n. Szerintem beszélj velük, mert amit ők művelnek a Guardiannal, az már-már imbalance-nak tűnik. Ott ahol a Sage-m elvérzik 5,6k körül, ők 5,9 - 6,2k-t tolnak. Szóval brutális dps a Guard is, csak rá kell érezni.

Így én megnézném, hogy milyen gear-ed van a Guardodon, át kéne nézni, hogy milyen skilleket használsz, mert valahol valami hibádzik, ha még a companionod is erősebb nálad 😊

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55524
Akkor legalább megkaptad jó előre.<#eljen><#awink>

Én meg rájöttem, hogy mi bajom volt a guardiannal régen is, hogy tulajdonképpen édesmindegy milyen spen-en (discipline path) tolom ugyanúgy lofing sebzést se tol (ma lent volt velem 1 guild társ sentinellel, hiába szintezte le a game min. 2x akkora dmg-et tolt mint én, még compi is 1 hitel olyan mobokat amiket én másodpercekig, ütök..). Szóval Shion ki fog röhögni, de tomb of freedon nadd-on annó állat voltam assault commandoval, annó nem értem miért kezdtem helyette vangut... Másik tegnap kifogtam random csapattal wz-n 1 pre-made powertech - mercenary teamet, háát keresztbe hosszába felmosták velünk a padlót. Mondjuk nem is csodálom commando 1-ike azoknak a classoknak amiket szinte totál ismerek majdnem álmomból felkeltve is, és a régi pt+merc combó még mindig veszett erős...

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

PiszkosFred
#55523
En meg ma jottem ra (bambasagom netovabbja), hogy a terkep nezetben a jobb felso sarokban van egy X-elheto opcio, amivel vegre megjelennek a vilagban a regi kuldetesek. Olvastam en arrol, hogy semmi sem lett torolve es hogy mas kategoriaba soroltak par "nem lenyeges" feladatot (exploration vagymiaszar a neve), de csak most tunt fel/jottem ra, hogy ezt be kell kapcsolni, ha latni akarom oket. Az NPC-ket mindig is lattam, tudtam, melyik adna kuldetest, de nem adott en meg legyintettem. Hat fasza 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55522
Megint bele futottam egy érdekes dologba,elmentem Biochem trainerhez tanulni 270-es skillel,tanultam tőle egy csomó új dolgot,mikor nézem hogy miket is tanultam látom hogy egy rakás 290-400-as skillt igénylő receptem is lett.<#nyes>
Maga a recept is piros színnel van jelölve.

#55521
Én most nagyon rá kattantan a GSF-re,de amikor én érek rá,például most volna kis időm,sosincs senki aki jönne,este lenne rá ember,tegnap mentem vagy 5 kört este,mikor volt kis időm,de este fele meg én nem nagyon érek rá,úgy meg nem lehet harcolni ha valaki közben zavar.
Jah megnéztem a videót,nagyon beteg.Bárigaza van,az SW 7 nekem kurva nagy csalódás.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.04.15. 11:37:04

#55520
Ez azért van mert sokan az ingyenes 60-as tokent használva szerezték meg a "teljesített class story-kat", ezektől elvették a legendary jelzőt ez bekavart és sok olyan emberke is elvesztette a class story-kat akik legálisan csinálták meg, ezt majd orvosolják.

Nekem mára ez kellően feldobta napomat:
https://www.youtube.com/watch?v=O2iOxvicKig

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55519
És a class sztorikat sem adta vissza még a játék,hiába vittem végig a jedi consular sztorit,szerinte nincs meg csinálva.<#falbav>
Pedig tényleg most csináltam meg.

#55518
Jut eszembe nekem van egy nagy rakás réges régi schematic meg misson ami még vagy 1-2 de talán 3 éve esett.Azokat el lehet még passzolni?

#55517
Az endgame nekem nem buli.
50-es kellene,úgy emlékszem az első ügynök karim tudott még kicsi talán 10-es szintűeket is.

#55516
Elvileg tud. Most nem emlékszem, hogy miket, de 3 alkatrészt tuti tud a Grade 7 ships partsokból. 450-esen azt hiszem. 7-es alatt nem tudom. Engame ship partsokat tud.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.15. 08:10:00
#55515
Srácok Cybertech már nem gyárt többé hajóhoz alkatrészeket?
Kiskarimnál elkezdtem húzni a crew skillt,és meglepődtem csak modokat meg gránátokat tud gyártani.

#55514
Nem sértődtem be, amúgy sentinel-t meghagytam altra, majd megy togruta alt annak kell majd vmi jofajta szürke-fehér kavics már ha van, main meg lett 1 focus guardian, azzal majd ha úgy adódik ha rakok félre geart legalább be tudok ugrani tanknak. Másik alt meg healer sage lesz majd.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55513
A mobs coming from next room-os üzenetedre utaltam nem kell rögtön besértődni. Ezt elég nehéz véletlenül elérni. Én imádom a brainless sentineleket 3mat is tartottunk belőlük progresshez anno 2.x körül.
Utoljára szerkesztette: Big Boss Hu, 2016.04.14. 23:17:02
#55512
ez a sentinel/mara utálat a méltán híres/hírhedt "smash monkey" build miatt van/volt és ez valahogy mind a mai napig megmaradt az emberek fejében.
Tény, hogy a CC-t legkönnyebb ezzel az AC-vel megtörni véletlenül, valamint a force leap -es "rohanás" miatt is égnek állhat az ember haja

Egy jó sentinel, főleg a 4.0 előtt hasznos tagja tudott lenne a csapatnak, főleg ha használta az interruptjait és a CC-t.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55511
Gault & Vette yaay.<#taps>

Amúgy még Big Boss kollégának/koleginának:

Én ha pl. Sorci/Sage dps-el vagyok akkor is automatice rakosgatom a bubit pl. a társakra, illetve készleten lévő heal-t is használom ezzel is megkönnyítve az aktuális healer dolgát (már ha van), wz-ben szintúgy.

Szóval szép ágyúgolyót löttél ezzel, hogy a torkomnak ugrottál a "tökéletes braindead sentinel vagy" dologgal, csak kicsit durván mellélöttél, de nem baj szépen fütyült.<#taps><#hehe>

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55510

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55509
Azért ne szállj holdra hallod...<#awink>

Nem azt mondtam, hogy ész nélkül előre rohanok és behúzok mobokat, bár találkozok/találkoztam randomok között ilyenekkel is. Az, hogy briandead idióta 1-1 player számomra azt jelenti például, hogy:
1. healer-ként tojik a csapatra, és dps-nek képzeli magát vagy dps csak a könnyebb besorolás miatt rakott heal role-t
2. tank-ként elrohan, esetleg nem megfelelő cuccokkal próbál erősködni (1 kezes fénykardos shadow, stb)....

Volt olyan esetem még régen, hogy pt tankkal bementem Hammer Station-re, volt 1 sorci healer, meg 1 merc dps, 3-iknak meg kaptunk 1 jugger-t, akitől 5 prc után már az agybaj kerülgetett, folyton előrerohant, tank stance-ben volt, shield generátorral, szoltam neki, hogy váltsa át 3x is semmi, az agyam akkor durrant el igazán amikor a 2-ik bossnál ár le tauntozta rólam a boos-t, és emellé még az első boss lootját behúzta előlem, majd a 2-ik boss lootját a healertől, ekkor kapott közös egyetértés után mindhármunktól kick-et, 1. bossnál már üvölteni tudtam volna tőle a healer nem győzött nyugtatni engem mert párszor megfeküdtünk a gyerek miatt.

Én dps-ként főleg sentinellel direkt várok 2-3 mp-et mindíg amikor a tank bevágódik, és úgy mellesleg fél szemmel mindíg a healert figyelem, hogy nem ugrik-e rá valami dög.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55508
A dmg-nek semmi köze ahhoz h ész nélkül behúzol mindent amit látsz. Az a class akkor neked való, ops körörökben hírhedten sok brainless sentinel van.
#55507
Hát azt azért nem de felét kb igen. Amúgy ha bepörgök sentinellel tudok néha olyan dmg-et tolni, hogy a csapat 3 másik tagja tol együtt annyit.<#nevetes1>

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55506
Miért, behúztad az egész instát?<#buck>
#55505
Nah mégse marad a gunslinger tojok én magasról a legendary státuszra, smuggler story-t úgyis ismerem és nem tetszik, gunslinger reroll sentinelre.<#eplus2><#hehe>

Sentinellel úgyis már 4.0 elött is megkaptam az ilyen és ehhez hasonló beszólásokat:
random healer: WTF? mobs coming in from the next room...
random tank: yeah... we have a sentinel called N'omad blame him if you want...

<#banplz>

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55504
Pvp tekintetében akkor hasaltam csak el mikor vérszemet kaptam akkor is csak 50%-ban, fp-t meg már rég megtanultam, hogy 1 doboz nyugtató kell hozzá. Volt már pár kalandom fp-ken szóval nem igazán tud meglepni semmi sem, csak max szétunom a fejem a bénázókon...

Egyelőre marad ez a gunslinger 50-ig meg chapter 3 végéig, legalább akkor már smuggler story-t kippipálhatom, meg legalább ujra belerázodok a dolgokba.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.13. 15:32:55

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55503
Na csak, hogy én is beleszóljak, mert elég sok a félreértés <#action>.
Az SWTOR-ban a pvphez szükséges expertise (amiből max 2018 lehet nem több), arra jó, hogy növeld a pvp- sebzést, healt és damage reductiont. Resist nincs (az max kevés acc miatt lehet, vagy jópár klassznak van olyan képessége, hogy pár másodpercre elég rendesen csökkenti a target acc-t)!
A pvp gear megszerzése már röhej, nagyon hamar meg lehet szerezni. Az alap pvp gear 204 ratinges és csak minimálisan rosszabb, mint a csúcs 208-as. A 204-est már pár óra pvpzéssel meg lehet szerezni. Ha azt beaugmentálod már tökéletes, szóval szívni gear miatt csak pár óráig lehet, míg megszerzed az alap, 204-es geart. Ha azután is úgy érzed, hogy szívsz 1v1-ben, akkor ott ügyességbeli problémák vannak.
Utoljára szerkesztette: Gepo, 2016.04.13. 13:54:40
#55502
Nekem a problémám a WZ-el az, hogy van amikor kell az 1 vs 1. Például amikor mindenki a középső pontot foglalja, ketten elmegyünk balra és megpróbáljuk befoglalni egy másik pontot és ott egy játékos simán elzavar mindkettőnket a jobb gearje miatt, na az szívás. Hónapok óta napi szinten járok Ops-ra, pontosan ismerem a Sage-m képességeit. Így amikor 10-12k sebzés helyett 2-3k-kat látok, na ott biztosan nincs se miss, se kite-olás (dot ellen amúgy se lehet), hanem kőkemény resist van. Én eddig minden MMO-ban toltam PvP-t, itt az SWTOR-ban is PvP szerveren indultam anno, de én nem látom semmi értelmét az ilyen szintű szívatásnak. Sajnos az SWTOR PvP-je a gyenge besorolást üti csak meg MMO mércével mérve, nálam biztosan. Ennek ellenére mindig van egy fellángolásom, amikor "csak azért is" felkiáltással nekiugrok és pár óra múlva 6-8 WZ után hónapokra újra feladom. 😞 Talán most a héten megint nekiugrok.....kéne az a fránya 208 full gear, fáj a szívem érte 😊

Kis karakterrel néha nem ár ha megy az ember fp-re, mert nagyon jó xp jön. "Muszáj" néha 😄

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka