Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#55451
Komolyan, ne szenvedj már a cc-vel, árulnak oldalak 60 napos gamecardot 6500-ért (pár hete még ennyi volt), ahol sima utalással lehet fizetni, nincs semmi paypal meg visa "nyűg"
Amúgy miért nem kezdesz egy karaktert új serveren? Ha a legacy miatt aggódsz, akkor 90 cc-ért át lehet vinne egyet a red eclips-ről és viszi magával a legacy-t is.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55450
Igen mert múltkor amikor előfizus voltam egy hétre vettem kari slotot,és fizusként engedte használni.Asszem ez a megoldás,majd megint kérek valakitől 1 hetes kódot és akkor kezdek új karit.<#vigyor>
Valamiért szeretnék újra csempészkedni.De most megint gunslingerrel,az volt a legelső karim,és megint érzek egy kis vágyat utána.
Azt terveztem hogy veszek még 1-2 CC kártyát,jön a szülinapom és meglepem magam vele.Úgy is pont SW napon van a szülinapom.Veszek az új csempésznek valami jó cc-s rucit majd,de ez most becsődölt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.04.09. 20:40:26

#55449
Amit a másik oldalon is írtam.
Levelet kell írni, hogy vagy adják meg a +1 slotot vagy refundolják a 600cc-t, amibe került
És ha már amúgy is megy egy levél, a hiányzó legacy/storyt is bele lehet fogalmazni

Fred:
igen, azt én is néztem, hogy prefnek elvileg 6alap+10 unlock lehet, neki meg már 17 van, bár elvileg ő 90 naponta elsüt egy-egy referal linket is, lehet az kavart be.

szerk: ja hogy megemelték a preferdek alap karakterszámát nyolcra....

szerk2: közben látom Plata megerősítette a feltételezésemet, lehet egy próbát megér egy köv. referal. De elég kusza/vacak ez a rendszer, ha vannak ilyen kerülőutak 😄
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.04.09. 20:38:52

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#55448
Viszont keped alapjan nem feltetlen van igazam, mert a max 16 karaktered lehet (8 alap, +8 unlock) dolog a screenshotod alapjan megdolt, hiszen prefkent neked mar most van 17, ami nem nagyon lehet, csak ugy, ha tevedek. Akkor meg lehet, hogy bug lesz.

#szerk: az EA support oldalan is max 16-ot irnak. LINK
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.09. 20:35:45

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55447
Hát akkor egye meg a fene,most megint el vették a kedvem a játéktól,azt hittem CC-ből még vásárolhatok új karit.Vettem új fajt kari slotot,erre bukta.
Lehet elő veszem a régebben elhanyagolt karikat.bár nem ma,most elvették a kedvem.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Lol most veszem észre,4/8 sztori szál van szerinte megcsinálva,az meg hogy lehet?
Nekem nem is annyi van megcsinálva.<#wilting>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.04.09. 20:32:07

#55446
Ó a fene egye meg.17 karim van.<#rinya><#rinya><#rinya><#rinya>

PiszkosFred
#55445
Nem vagyok benne biztos, de preferredkent (es kotfe nelkul) 16 a max slotok szama, es szerintem tuti, hogy elerted mar. De ha nincs igazam, akkor az szerencse, mert akkor csak egy sima bug.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.09. 20:08:29

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55444
Srácok valaki segítene nekem?
Miért nem tudom használni a +1 kari slot cuccost?
Vettem CC-ből +1 szerver kari slotot,de nem engedi használni.
This unlock has alredy been applied to your character.

#55443
az off témához:
Sok iskola tényleg a lehúzásra hajt, ilyenkor vagy fizetsz vagy iskolát váltasz, mást nem tudsz tenni (miután megvan a jogsi, ésszel vezetni 😄)

Galactic Starfighter: Az előfizetők dupla annyi ship és fleet rec.-et kapnak, mint a f2p/pref játékosok , viszont van hajónként egy "rested xp"-hez hasonló rendszer.
Az, hogy totál nulla rec. -et kaptál valami bug lehetett (vagy nagyon kevés objectived volt)

Nem láttam a trailert, de a rebels példája mutatja, hogy disney szeret a régi EU-ra hasonló dolgokkal előjönni ( malachor, sith kód, Trayus akadémia/mass shadow generator, Kreia?)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55442
Amúgy most olvastam Index-en azt írják Jyn Orsen a csajszi nem pedíg Jan Orsel, érdekes, én még mindíg Jan Orsel-t hallok, lehet az én hallásommal van gond.<#hehe>

Plusz megy a találgatás, hogy a bizonyos bakta tartályos jelenetben ki a fekete köpenyes, páran magát a császárt vizionálják páran meg Vadert, másik ami érdekes lesz ki az a birodalmi tiszt abban a szürkésfehér egyenruhában azzal a pöttöm mordállyal. A fekete köpenyes szerintem tutira nem a császár (Palpatine) mert a köpenyes letérdel a bakta tartály elött, viszont látható két csázári testőr is a jelenetben, és a köpenyes egyértelműen akkor térdel le mikor a tartály kinyílik, plusz a válla sem túl széles (Mara Jade még sith tanítványként talán?), a következő jelenetben meg látható ahogy pár felkelő rohan a birodalmi lépegetők felé amiből van 4 db is, azt meg már tudjuk, hogy a birodalom nem kis rókalyukakra szokta ráküldeni a lépegetőket. Plusz a fekete páncélos rohamosztagosok sem piskóták.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.08. 20:11:27

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55441
Csakhogy az off témát rövidre zárjam:

Nekem kicsit furcsa volt, hogy 15 percig egyik vb se szolt semmit (a második ráadásul szemét módon be is ült középre, hogy a középső tükörben ne lásak semmit), majd az első parkolási feladat után hirtelen közölték, hogy ez most akkor bukta.
Úgyhogy megkértem ismerősömet aki ajánlotta ezt a sulit, hogy járjon már utána mi a frászért húznak meg, mint kiderült kedves oktatóm mellesleg az iskola vezető is, és nem tetszik neki ahogy én vezetek, ezért nem is fogok átmenni soha az életben amíg ennél az iskolánál vagyok hiába váltanék oktatót, mert neki 1 telefonjába kerül és megvan az újabb bukta. Szóval ebből iskolaváltás lesz.

End OFF.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.08. 17:34:53

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55440
Én nem vagyok mérvadó, mivel 1993-ban tettem le a jogsimat, elsőre ment minden. Igaz, nekem is volt egy kis malőr, mert a legelső alkalommal úgy mentem vizsgázni, hogy az egészségügyi engedélyem (1 évre adták) pont lejárt, így be sem engedtek szállni az autóba. Pár nap alatt megújítottam ezt a vackot (meglátogattam a körzeti és dobott rá egy pecsétet, ennyi volt), de a következő vizsgaalkalom előtt a volt oktatóm romátörte a Golf I-est, amin tanultam vezetni. Így keresnem kellett egy új kocsit, de az ottani oktató csak akkor volt hajlandó engem vizsgára vinni, ha veszek tőle is 10 óra vezetést. Túlestem a 10 órán, majd jött a vizsga, amin mindösszesen annyi volt az izgalom, hogy a dízel Jetta-ba az oktató elég vacak (vizes) üzemanyagot töltött, így alapjáraton automatikusan lefulladt az autó. Ez lámpához lassítás közben elég sz.rul jött, hogy benyomom a kuplungot és közben a másik lábbal fékezek, a fordulatszámmérő leesik alapjáratra és az autó lefulladt. Pár perc bénázás után rájöttem, hogy rali stílusban egészen megoldható a szitu, jobb lábbal egyszerre kezeltem a fék és gázpedált (fékezés sarokkal és lábfejjel folyamatosan nyomtam egy picit a gázpedált, hogy le fulladjon le) 😊 Na én így vizsgáztam le anno 😊

Utóbbi években sajnos (a pénzügyi válság miatti pénzhiány és a túltelített oktatói kínálat miatt) igencsak felhígult a szakma és ügyeskedésre kényszerít mindenkit. Jellemzően fillérekért hirdetnek minden jogsi szerzést, de szépen beépítenek "váratlan extra" költségeket a folyamat során. Ilyen
- a 60 perc helyett 40 perc,
- vagy néha megállunk és dumálok, közben sem megy az autó és fogy a benzin,
- extra órákat kell még venni, mert béna vagy ecsém
- csak harmadik vagy negyedik vizsgán tudsz átmenni, mert kell a vizsgáztatónak is a pénz. Vagy éppen kend meg az oktatót és a vizsgáztatót, hogy hamarabb átengedjenek.
- hja, újabb vizsga előtt még vezessünk plusz pár órát, hogy gyakoroljál, mert kell az még neked.

Na szóval, amikor meghúznak, nem biztos, hogy ténylegesen a te hibád volt. De ha olyan az oktatód hozzáállása, amilyennek írod, én akkor biztosan oktatót cserélnék, vezetnék még 5-10 órát mással (aki normálisabb) és azzal mennék vizsgázni.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55439
Az faja.

Amúgy ne haragudjatok rám nagyon, de muszáj 1 off topic kérdést feltennem.
Akinek van már jogsija az hányadik alkalommal ment át forgalmin, és milyen módon?

Mert nekem már kezd kicsit veszett fejsze nyelének tűnni, 2-ik forgalmi vizsgámon húztak meg 15 perc után.
Az oktatómmal nem is vagyok túlzottan jóban, de teljesen úgy érzem, hogy összejátszanak a vizsgabiztossal.
Első vizsgámon úgy húztak meg, hogy a vb szerint nem volt meg a kellő körültekintés, és szerinte az egyenrangú útkeresztben a fékkészenlét sem volt meg, hozzáteszem ez 1 balkanyar után volt ahol a kedves oktatóm "belerúgott" fékbe, úgyhogy le is fulladtam, majd jött a kerékpárút+jobbkezes utca+fekvőrendőr kombó ahol vb szerint megbuktam, mondjuk a jobbkezes az lakótelepről kihajtó utca volt bentről 20-as tábla van (nem innen fog Schumer kivágódni az F1-essel 360-al), és kerékpár út meg jobbkezes is simán belátható, néztem is.

Második vizsgámon meg kicsit elszúrtam 1 balkanyar ívét, majd jött 1 másik balkanyar ahova 1 buszmegállóból lehetett volna befordulni, előttem fordult be 1 busz, utána 1 jobbkezes utca volt, a vb szerint már az eltolt ívű balkanyaron megbuktam, a vb letolt még hogy miért nem mentem el a busz mellett és kanyarodtam úgy balra (az állatkertem azt elfelejtette, hogy ezt úgy lehetett volna megoldani, hogy átvágódok 1 járdaszigeten ahol elviszek 1 táblát mellesleg), azért tolt le mert megvártam hogy elmenjen a busz és úgy kanyarodtam balra (szerintem szabályosan).

Oktatóm is ha beülök mellé vezetni 2x45 percet kéne vezetnem 1 alkalommal, abból szerintem jó ha 50-60 perc megvan a többi azzal megy hogy:
a. ez nem volt jó álljon félre és akkor
1. kiszállunk és 5 percig mutogat
2. jó esetben csak 2-3 percig magyaráz álló motor mellett
b. "engedjen el mindent majd én vezetek"

És vannak még ilyenjei.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.08. 10:56:35

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

PiszkosFred
#55438
Sot, veheto strongholdba is (crafting cuccokbol) ilyen plasztikai sebesz allomas 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55437
Hol láttál csak 3 embert? Csak azért csodálkozom, mert tegnap este TFB HM-t nyomtunk, így csak a teamspeak-en 12 ember volt, ebből 8-an az Ops-on 😊 Teamspeak szerver címnél nagyon fontos a port száma (...:9993), mert ha ez lemarad, akkor teljesen más szerverhez csatlakozol. Volt már korábban ebből gond / félreértés, mire rájöttünk, hogy más szerveren csatangol az illető, azért nem talál minket 😊

Időközben megoldódott a kontakt felvétel, mert reggel mindkettőnket korán kidobott az ágy, így /tell-ben megtaláltál 😊

Nekem Scoundrel healerem van és nagyon szeretem 😊 Utóbbi hetekben olyan sokat kellett vinnem Ops-ra, hogy a második legjobban gearelt karakterem lett. Sage healerrel nagyon ütős csapatot tudok alkotni, mert jól kiegészítjük egymást. 😊 A Scoundrel dps-t nem ismerem, erre én nem tudok neked válaszolni.

Kinézetet utólag is tudsz bármikor változtatni, igaz némi credit és CC az ára. A guild hajón van egy konzol (Appearance a neve) és ott tudod módosítani bármikor a fajt, kinézetet, méretet, stb. Cartel Market-ben vásárolható Legacy név, Charater név módsítások is, így gyakorlatilag bármit tudsz utólag módosítani.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55436
Hagyományos küldizés alatt 1-es kedveltség mellett sem volt gond Nico-nak hílerre állítva hogy megöljük a heroic küldiben az egész bandát.

#55435
A healer comp egyébként sokkal jobban tankol átlag trash groupot (persze nem a hátulrólböködős dpsnek). A heal aggró gyorsan felvesz mindenkit, a szétálló távolságiakat is, és előbb vered le a trash groupit, hogy problémát okozzon a compnak (persze elég erősek a compjaim a magas presence miatt, de kisebbel sem hiszem hogy problémát okoz).
Hátha valaki nem tudja: a comp gyógyítás (és élesztés) leggyorsabb módja mount használata, rocket boost, ha van. Mountról leszállás mindig teljes életen hozza vissza a compot, akkor is, ha halott volt. Mivel a rocket boost belső térben is használható, ezért ha 2 group között instant használod, majd megszakítod (akár az ellenségre való támadással) a comp teljes életen jön vissza.

#55434
Kell mert nem ad jutalmat,vagyis pénz meg xp jön,csak az amiből hajót vásárolhatsz meg fejleszthetsz az nem jön.
Nem tudom hány csata után nem ad,de preferedként is volt már hogy 0 ship requisition pont xy xp xy credit jött.

#55433
Nézegettem tegnap a cartel market-et, már galactic starfighterre is passz kell? Mi a szösz?

Amúgy eleve heal képes karival sose szoktam azon spórolni, hogy a compit/társakat healeljem, még akkor se ha épp nem healerre van buildelve.

@Shion

Nézegettem tegnap este de csak 3 embert láttam fent, meg igazság szerint délután/este kicsit sok volt a kertimunka, és este 10-kor beájultam az ágyba. Meg újrakezdtem a scoundrel mainem mert nem tetszett az ábrázata amit korábban összeraktam neki.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55432

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55431
A tank companion+ operative dps (középső ág) elvileg elég solo barát megoldás
A tanknak van némi self-healje, ill fel lehet rá pakolni a slow releasing medpackokat is, ami 18 másodpercig ketyeg és elég csak a lejárat közelében ráfrissíteni. Ha elég magas a companion influence ,akkor simán rajtamaradnak a mobok és lehet hátbadöfködni/hátbalőni. Ha nagy gáz van, akkor ott a heroic moment és a unity perkek, ill van olyan craftolható medpack, ami a társat is gyógytja

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55430
Nemgond velem is megesik, bár én szerencsére itthon melózom, amikor nem azt akkor meg kint a kertben (fűnyírás, etc).

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55429
Hja és bocsi a kései válaszért, hazajöttem a munkából és beájultam az ágyba, aludtam 2 órát 😊

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55428
A guild szabályzatot a jedikoztarsasag.hu fórumán el tudod olvasni, röviden a lényeg, hogy ne csak önmagadért játssz, ha már MMO-val játszunk 😊 Teamspeak használata ajánlott, mert rengeteg infót, tanácsot tudunk adni rajta. Fp és Ops közben pedig esélytelen, hogy még gépeljünk is a chat-re, így mindenképpen a szóbeli kommunikáció ajánlott.

Egyik lehetőség, hogy rám tellezel (/tell név szöveg) az egyik republic karimra, amivel épp online vagyok: Shionka, Szilard, Szittya, Fehérlófia, Vérbölcs. Nem sorolom fel mindegyiket, várhatóan ezekkel játszom ma.

A másik lehetőség, hogy feljössz a ts3.immortalseries.eu:9993 teamspeak szerverre és küldesz rám egy Text Chat-et és szólsz. A szobába nem tudsz még az elején bejönni, mert bár sem a szervernek, sem a szobának nincs jelszava, de jogosultsághoz kötöttük a belépést a ts szobába, hogy mégse legyen átjáróház.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#55427
Yep. Jan Orsel tisztán hallható, mondjuk van 1 kis akcentusa a hölgynek.

Amúgy hagyom a vangut, ha már elkezdtem marad a scoundrel, úgyis healernek akartam azzal meg imádom a healerkedést, és annó opival is nem 1 wz-t fordítottam meg a csapatom javára a healerkedéssel. Amúgy altnak 1 infiltration shadow-t akarok, alkalmi tanknak, arra van valami jó armor set?

Meg @Shion hozzátok hogy lehet bekerülni, és mik a feltételek?

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55426
Jól hallottam, Jan Ors? A másodpilóta lenne, Kyle Katarn társa?! 0.16-nál.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.07. 16:48:44
BoneDragon
#55425

PiszkosFred
#55424
Hat, ha egyszer nincs jelentosege/ertelme innentol, mert minden szerver mostantol "uniszex", akkor minek maradjon a "label"? 😊 RP mas kerdes, ott nem a stilus/kozosseg miatt jo ha tudja az illeto, mi var majd ra.

Populacio sem nagyon szamit mar, legalabbis olvastam valami dev kommentet anno dulfynal a megaszerverekrol vagy valami ahhoz hasonlo osszevonasrol, stb. Nem emlekszem mar pontosan es nem is kovettem az erre vonatkozo hireket sem, majd masok elmondjak mi a helyzet. De a lenyeg, hogy ez esetben a populacio jelzese is mehet a kukaba.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.07. 12:03:11

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55423
Azt vágom, csak nem gondoltam, hogy ezzel gyakorlatilag a szerver labelek is megszűnnek. Bár az swtor.com/server-status oldalon azért még lehet szemezgetni, ott nem módosult, popult is meg lehet lesni stb.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.07. 11:24:31
PiszkosFred
#55422
Mert most mar minden szerver egyben pve es egyben pvp is, neked kell eldontened, hogy melyik kozegben (instanceban) akarsz jatszani. Patch notest olvasd el, illetve ha beloggolsz, direkt felugrik szajbarago battle focus 101 ismerteto is.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55421
https://www.twitch.tv/swtor/v/58826060 - time reference 13:00 - 14:00
Ezt az RP-ről szóló részt valaki lefordítaná nekem pls, baromi gyorsan beszél, nem értem mit mond. RP Instancról valamit, annyit értettem.
#55420
Armorok?! Sajnos a Valiant Jedi armor óta nem fogott meg egyik sem. Max a Reaver (Darth Marr) armor set és a...hmmm HAVOC SQUAD armor.
AZt viszont valaki válaszolja meg, hogy az Unstable Arbiter's Lightsaber miért kerül még mindig 34-35 Millába GTN-n (Progenitor)? Olyan ritka, mint a Revan Mask vagymi? Rohadtul be kéne már szerezni egyet az eljövendő Sith Wrathomnak.

Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.07. 10:42:54
#55419
Jó kis story az.<#eplus2>
Mondjuk nekem chapter 2 kicsit lapos volt.

Aztán kicsit gondolkoztam, dps altnak jo lesz a shadow, healernek majd megy scoundrel, mainnek meg marad az eredeti ötletem, hogy vangu lesz a main. Megmondom miért, ugyanis azzal tudtam egyedül 4.0 elött 4 fős hc-kat solozni, és ez az ide-oda rohangálós játékmód kellően beteg nekem, alkalmi tanknak is jó lesz.

Amúgy az új armorok közül kinek melyik tetszik, és mit gondoltok melyik kaszthoz illenek?
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.07. 10:37:13

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55418
Hali!
Látom páran írták, ezért cáfolnám. Van élet a Progenitoron. Don't phos. Nyugodtan lehet oda jönni. Guildek terén most nem tudom mi a szitu, most magányos farkasként nyomulok, de a Fény/Éjhozóknál toltam régen, jó arcok, + a favoritom egy guild aminek van emp+rep változata is.
+ MOst néztem, a Server choose UI eléggé módosult. A population részt látom ki is vették. Nem látom ía logikát, miért kellett ezen opciót kivenni.
++ Észrevettem most, hogy a server specek is eltűntek, mint pl RP vagy PvE/PvP. Egyedül RP-seknek lehet ez zavaró. Nem jó ez így.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.07. 10:38:18
#55417
Ettől félek Én is<#awink>
Nem baj, hétvégén azért ránézek. Sok jót írtak az agent sztoriról, azt még úgysem próbáltam.
PiszkosFred
#55416
Nem lesz gond az aggroval. De ami a tank (tars) helyezkedeset illeti, tovabbra is benne fog allni minden szar aoeban, es heal hianyaban van par szitu, amikor ez gondot okoz. 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.07. 10:08:54

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55415
Már Én is kia akartam próbálni, csak nem tudom mennyire tudja tartani a tank companion az aggrot, mert annál az ágnál, ami tetszene ott van fontos skill, amit hátulról kellene ütni...
#55414
Bowdaar lesz az új alliance, legalábbis PTS szerint.
Utoljára szerkesztette: Jimbo, 2016.04.07. 09:46:06
#55413
Nah tegnap nekikezdtem a smuggleremnek, aztán meglett majdnem 10-es laza 1 óra alatt xp boost meg guild nélkül. Eredetileg gunslingernek akartam, aztán aludtam rá 1-et, és úgy lett a vége, hogy scoundrel lesz, altnak marad a shadow.

@Gudott
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Igen, ez is igaz.


uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55412
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mikor Arcann azt mondja, hogy előbb meghal, mintsem elveszítse a trónt az apja/Outlander által, akkor a kedves húgi elég cinikusan helyesel, hogy persze, tesó, úgy lesz....
Valkorion nem csak egy héj volt, mint a Children of the Emperor (consular class történet), nagyjából megosztotta a figyelmet Vitiate és Valkorion éne között, és Valkorion nem öregedett látványosan Zakuul felemelkedése közben.


Mégis van Rakghoul event, most Alderaanon.
Kicsit időhiányban szenvedek, így ÖF majd később jön
Viszont nagyon sok régi (lvl50/55) PvE/PvP szett visszatér legacy gearként májusban
és május negyedik körüli napokban duppla XP-s hét lesz.

Valamint az új társ Nem Khem Val, hanem tőle független karakter, még mielőtt valakiben felmerülne
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.04.06. 21:15:11

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#55411
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Valóban, én emlékszem arra roszul, de akkor is érdekes, hogy amikor Arcann rákérdez Vaylin-nél, hogy támogatja-e, akkor ő úgy 2mp habozás után mondja azt, hogy igen hűséges hozzá mint mindig.


Amúgy így nézegetve a guideket, meg a discipline calculátort szerintem Dirty Fighting gunslinger lesz a mainem, altnak meg megy 1 shadow infi ágra alkalmi tanknak majd. Amúgy azt nem értem, hogy a gunslingernél a Dirty Fighting ág, az a sniper Virulance ágának a tükörje, csak méreg helyett véreztetéssel, akkor viru sniperre miért irnak 4.0-al 8.5-ös nehézséget? Egyébként nekem jobban tetszik mint a marksman/shaprshooter ág, és pörgősebb/gyorsabb is nekem.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.06. 17:17:51

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55410
Kicsit régen játszottam végig a régi fejezeteket, de én így emlészem Vaylin, Thexan és Arcannal kapcsolatban:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amikor Senya (Vaylin anyja) és Vaylin harcoltak, Vaylin úgy menekült el, hogy elmondta Senyanak, Thexant Arcann ölte meg és ettől ledöbbent Senya. Szóval Vaylin végig tudott róla és Senya nem.

Utoljára szerkesztette: Gepo, 2016.04.06. 15:24:48
#55409
Sikerült megint marhának lennem. Hagytam hülye módon, hogy bitraiderrel telepítsen, aztán patchet is azzal rakta fel, persze be is kaptam a rózsaszín login screen-t utána, bitraider-t launcher beállításoknál letiltottam, és töröltem a kliensét is meg a mappáját, erre swtor launcher meg lefagyott initializing-nál, szóval most jön a játszd ujra sam, bitraider nélkül leszedem az egészet, legutóbb is akkor működött rendesen annó.

Amúgy kicsit ötleteltem:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Igazából az indította el nálam a vezérhangyát, amikor Valkorion otthagyja a karaktert, és mikor rákérdezünk, hogy hova megy és mit csinál, válaszként közli, hogy "majd meglátod". Az ötletelésem lényege, hogy szerintem Vaylin tudja, hogy az apja "él és virul", és ha nem is konkrétan a karakterünk mellett áll, de szerintem ő is sütöget valami pecsenyét Arcann ellen, plusz nem lennék meglepődve, hogyha a végén Valkorion is megjelenne, és beleköpne még a levesbe. Vaylin-el kapcsolatosan az indította el a gondolkodókámat, hogy ugye láttuk, hogy Arcann még mindig nem meri elmondani neki, hogy ő ölte meg Thexan-t, plusz mikor Vaylin-nek az anyja elmonjda, hogy valójában Arcann ölte meg Thexan-t eléggé meglepettnek tűnik, illetőleg amikor lehetősége volt rá sem a saját anyját nem ölte meg, de még minket is simán elkaphatott volna amikor megszüktünk először, ehelyett hagyta futni az Outlandert, plusz mikor Valkorion elvisz minket kirándulni, és megérzi a mi jelenlétünket, szerintem az apját is megérezte.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55408
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hát igen, sajnos rövid volt, de ezt már megszokhattuk. Összességében tetszett, míg úgy is, hogy elégé az Erő körül forgott az egész fejezet, ami csempészként nem különösebben érdekelt. Az új fegyver is egy hatalmas kérdőjel számomra. Csempészként nem mindegy, hogy egy régi, vagy új fegyverrel szándékozok második lyukat lőni Arcann hátsófertályába? 😄
#55407
Nevek terén sejthető volt, hogy el fog szabadulni a marhacsorda...<#eplus2>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Én megnéztem Yt-on, nem rossz bár kissé rövidke, ami pedig Valkorion-t illeti úgy tűnik, hogy a régi sith birodalomban hasznát megszállásos módszerét most is felhasználta, csak nem vette át totálisan az irányítást a karakterünk felett, és ezek szerint annó kedves kisfia csak 1 üres "héjat" nyirt / nyiratott ki. Ami részemről Arcann-t illeti, ő nekem 1 durcás gyereknek tűnik, aki az épp kínálkozó alkalmakat próbálja kihasználni, tőbb-kevesebb sikerrel, és nem látom, hogy nagyon tervezne előre, ezt mutatja az apja ellen elkövetett 2 merényletkísérlet, illetve amikor a menekült bázison rajta üt a karakteren, azt is inkább ad-hoc döntésnek látom, mintsem előre tervezett dolognak.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#55406
El is szabadultak a "Darth Darth Vader", "Captain Kylo Ren", és társai.

Az új fejezet kinek, hogy tetszett?
PiszkosFred
#55405
Na megjott a +space a nevekhez, persze, hogy ingyen rename opcio nincs (legalabb 1, de meg annyi sem), de a token az kapott 25% akciot, mert hat nah 😄 Zsivanyak, ej, de zsivanyak...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55404
Mennek a serverek.

A mai nap folyamán lesz egy developer stream, azt megvárom és utána jönni fog holnap du. egy összefoglaló.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

PiszkosFred
#55403
Az jo, nem neztem egyelore a 4.3-as valtozasokat, csak felteteleztem, hogy lesz 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#55402
Ha már van Juggernaut-od a szerveren, akkor egyik ésszerű választás a Guardian lenne Republic oldalon. Ugyanis ha legacy boundos ruhába öltözteted a Juggernaut-odat és legacy-s a fegyvere is, akkor a guardiannak is megvan a gearje nagyjából. Csak az ékszereket (earpiece, implant, relic) amit egyenként kell megszerezned a két karakterrel, a többi átadható. Én is ezt csinálom, a Guardian-on van a tankos gear, Juggernaut-ot a dps gear. Tank/dps skill fa váltása és hotkey bar beigazítása 2-3 perc, már rutinból tolom.

Nekem már 18 karakterem van, ebből 8 imperial és 10 republic. Mindegyiket szeretem, de nem játszom egyszerre mindegyikkel. Pár havonta vagy akár fél évente más más karakterekre helyeződik a fókusz, mindig van 2-3 kiemelt kedvenc. Mindegyik class szerintem nagyon jó, ha tud vele játszani az ember.

Amiket te említettél:
- Guardian: jó tank és jó dps. Ha a fenti legacy-s gear játékot megléped, akkor hamar lehet egy jó tankod és egy jó dps-ed.
- Sentinel: 3 dps skill fája van, tehát kizárólag fájdalmat tud osztani, de abban legalább nagyon jó. A Watchman (dot-os) verziójára mondják, hogy most a legjobb Operation-ön. Viszont melee dps, tehát tudni kell vele mozogni.
- Vanguard: blaster rifle-val szerelt figura, ennek ellenére melee dps. Ezt az én gyomrom nem tudja bevenni, ezért csak tankként használom. Könnyebb használni, mint a Guardian-t és könnyebb a sok mobot egybentartani a sok aoe-jának köszönhetően. Van odaugrása és rántása is, iszonyat táp 😊
- Commando: burst dps-t tud a Gunnary ágon (nekem ez van), tehát hirtelen nagyon sokat üt. Nála a magas dps szinten tartása a kihívás, de ha az megvan, akkor könnyen játszható ranged dps. Egy gyengéje van a Commando dps-nek, az a gyenge AoE. Jó-jó, tudom, van neki Mortal Volley-ja, viszont csak 45 másodpercenként! A többit hagyjuk, csak a power-t pazaroljuk vele. Healer-ben elvileg a leggyengébb gyógyító a 3 típus közül, őt nerfelték le a legjobban. De ha jó a játékos és ismeri nagyon a karakterét, akkor ez a különbség nem nagyon észrevehető.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka