Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Amúgy miért nem kezdesz egy karaktert új serveren? Ha a legacy miatt aggódsz, akkor 90 cc-ért át lehet vinne egyet a red eclips-ről és viszi magával a legacy-t is.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Valamiért szeretnék újra csempészkedni.De most megint gunslingerrel,az volt a legelső karim,és megint érzek egy kis vágyat utána.
Azt terveztem hogy veszek még 1-2 CC kártyát,jön a szülinapom és meglepem magam vele.Úgy is pont SW napon van a szülinapom.Veszek az új csempésznek valami jó cc-s rucit majd,de ez most becsődölt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.04.09. 20:40:26
Levelet kell írni, hogy vagy adják meg a +1 slotot vagy refundolják a 600cc-t, amibe került
És ha már amúgy is megy egy levél, a hiányzó legacy/storyt is bele lehet fogalmazni
Fred:
igen, azt én is néztem, hogy prefnek elvileg 6alap+10 unlock lehet, neki meg már 17 van, bár elvileg ő 90 naponta elsüt egy-egy referal linket is, lehet az kavart be.
szerk: ja hogy megemelték a preferdek alap karakterszámát nyolcra....
szerk2: közben látom Plata megerősítette a feltételezésemet, lehet egy próbát megér egy köv. referal. De elég kusza/vacak ez a rendszer, ha vannak ilyen kerülőutak 😄
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.04.09. 20:38:52
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
#szerk: az EA support oldalan is max 16-ot irnak. LINK
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.09. 20:35:45
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Lehet elő veszem a régebben elhanyagolt karikat.bár nem ma,most elvették a kedvem.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Lol most veszem észre,4/8 sztori szál van szerinte megcsinálva,az meg hogy lehet?
Nekem nem is annyi van megcsinálva.<#wilting>#wilting>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.04.09. 20:32:07
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.09. 20:08:29
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Miért nem tudom használni a +1 kari slot cuccost?
Vettem CC-ből +1 szerver kari slotot,de nem engedi használni.
This unlock has alredy been applied to your character.
Sok iskola tényleg a lehúzásra hajt, ilyenkor vagy fizetsz vagy iskolát váltasz, mást nem tudsz tenni (miután megvan a jogsi, ésszel vezetni 😄)
Galactic Starfighter: Az előfizetők dupla annyi ship és fleet rec.-et kapnak, mint a f2p/pref játékosok , viszont van hajónként egy "rested xp"-hez hasonló rendszer.
Az, hogy totál nulla rec. -et kaptál valami bug lehetett (vagy nagyon kevés objectived volt)
Nem láttam a trailert, de a rebels példája mutatja, hogy disney szeret a régi EU-ra hasonló dolgokkal előjönni ( malachor, sith kód, Trayus akadémia/mass shadow generator, Kreia?)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Plusz megy a találgatás, hogy a bizonyos bakta tartályos jelenetben ki a fekete köpenyes, páran magát a császárt vizionálják páran meg Vadert, másik ami érdekes lesz ki az a birodalmi tiszt abban a szürkésfehér egyenruhában azzal a pöttöm mordállyal. A fekete köpenyes szerintem tutira nem a császár (Palpatine) mert a köpenyes letérdel a bakta tartály elött, viszont látható két csázári testőr is a jelenetben, és a köpenyes egyértelműen akkor térdel le mikor a tartály kinyílik, plusz a válla sem túl széles (Mara Jade még sith tanítványként talán?), a következő jelenetben meg látható ahogy pár felkelő rohan a birodalmi lépegetők felé amiből van 4 db is, azt meg már tudjuk, hogy a birodalom nem kis rókalyukakra szokta ráküldeni a lépegetőket. Plusz a fekete páncélos rohamosztagosok sem piskóták.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.08. 20:11:27
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Nekem kicsit furcsa volt, hogy 15 percig egyik vb se szolt semmit (a második ráadásul szemét módon be is ült középre, hogy a középső tükörben ne lásak semmit), majd az első parkolási feladat után hirtelen közölték, hogy ez most akkor bukta.
Úgyhogy megkértem ismerősömet aki ajánlotta ezt a sulit, hogy járjon már utána mi a frászért húznak meg, mint kiderült kedves oktatóm mellesleg az iskola vezető is, és nem tetszik neki ahogy én vezetek, ezért nem is fogok átmenni soha az életben amíg ennél az iskolánál vagyok hiába váltanék oktatót, mert neki 1 telefonjába kerül és megvan az újabb bukta. Szóval ebből iskolaváltás lesz.
End OFF.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.08. 17:34:53
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Utóbbi években sajnos (a pénzügyi válság miatti pénzhiány és a túltelített oktatói kínálat miatt) igencsak felhígult a szakma és ügyeskedésre kényszerít mindenkit. Jellemzően fillérekért hirdetnek minden jogsi szerzést, de szépen beépítenek "váratlan extra" költségeket a folyamat során. Ilyen
- a 60 perc helyett 40 perc,
- vagy néha megállunk és dumálok, közben sem megy az autó és fogy a benzin,
- extra órákat kell még venni, mert béna vagy ecsém
- csak harmadik vagy negyedik vizsgán tudsz átmenni, mert kell a vizsgáztatónak is a pénz. Vagy éppen kend meg az oktatót és a vizsgáztatót, hogy hamarabb átengedjenek.
- hja, újabb vizsga előtt még vezessünk plusz pár órát, hogy gyakoroljál, mert kell az még neked.
Na szóval, amikor meghúznak, nem biztos, hogy ténylegesen a te hibád volt. De ha olyan az oktatód hozzáállása, amilyennek írod, én akkor biztosan oktatót cserélnék, vezetnék még 5-10 órát mással (aki normálisabb) és azzal mennék vizsgázni.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Amúgy ne haragudjatok rám nagyon, de muszáj 1 off topic kérdést feltennem.
Akinek van már jogsija az hányadik alkalommal ment át forgalmin, és milyen módon?
Mert nekem már kezd kicsit veszett fejsze nyelének tűnni, 2-ik forgalmi vizsgámon húztak meg 15 perc után.
Az oktatómmal nem is vagyok túlzottan jóban, de teljesen úgy érzem, hogy összejátszanak a vizsgabiztossal.
Első vizsgámon úgy húztak meg, hogy a vb szerint nem volt meg a kellő körültekintés, és szerinte az egyenrangú útkeresztben a fékkészenlét sem volt meg, hozzáteszem ez 1 balkanyar után volt ahol a kedves oktatóm "belerúgott" fékbe, úgyhogy le is fulladtam, majd jött a kerékpárút+jobbkezes utca+fekvőrendőr kombó ahol vb szerint megbuktam, mondjuk a jobbkezes az lakótelepről kihajtó utca volt bentről 20-as tábla van (nem innen fog Schumer kivágódni az F1-essel 360-al), és kerékpár út meg jobbkezes is simán belátható, néztem is.
Második vizsgámon meg kicsit elszúrtam 1 balkanyar ívét, majd jött 1 másik balkanyar ahova 1 buszmegállóból lehetett volna befordulni, előttem fordult be 1 busz, utána 1 jobbkezes utca volt, a vb szerint már az eltolt ívű balkanyaron megbuktam, a vb letolt még hogy miért nem mentem el a busz mellett és kanyarodtam úgy balra (az állatkertem azt elfelejtette, hogy ezt úgy lehetett volna megoldani, hogy átvágódok 1 járdaszigeten ahol elviszek 1 táblát mellesleg), azért tolt le mert megvártam hogy elmenjen a busz és úgy kanyarodtam balra (szerintem szabályosan).
Oktatóm is ha beülök mellé vezetni 2x45 percet kéne vezetnem 1 alkalommal, abból szerintem jó ha 50-60 perc megvan a többi azzal megy hogy:
a. ez nem volt jó álljon félre és akkor
1. kiszállunk és 5 percig mutogat
2. jó esetben csak 2-3 percig magyaráz álló motor mellett
b. "engedjen el mindent majd én vezetek"
És vannak még ilyenjei.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.08. 10:56:35
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Időközben megoldódott a kontakt felvétel, mert reggel mindkettőnket korán kidobott az ágy, így /tell-ben megtaláltál 😊
Nekem Scoundrel healerem van és nagyon szeretem 😊 Utóbbi hetekben olyan sokat kellett vinnem Ops-ra, hogy a második legjobban gearelt karakterem lett. Sage healerrel nagyon ütős csapatot tudok alkotni, mert jól kiegészítjük egymást. 😊 A Scoundrel dps-t nem ismerem, erre én nem tudok neked válaszolni.
Kinézetet utólag is tudsz bármikor változtatni, igaz némi credit és CC az ára. A guild hajón van egy konzol (Appearance a neve) és ott tudod módosítani bármikor a fajt, kinézetet, méretet, stb. Cartel Market-ben vásárolható Legacy név, Charater név módsítások is, így gyakorlatilag bármit tudsz utólag módosítani.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Hátha valaki nem tudja: a comp gyógyítás (és élesztés) leggyorsabb módja mount használata, rocket boost, ha van. Mountról leszállás mindig teljes életen hozza vissza a compot, akkor is, ha halott volt. Mivel a rocket boost belső térben is használható, ezért ha 2 group között instant használod, majd megszakítod (akár az ellenségre való támadással) a comp teljes életen jön vissza.
Nem tudom hány csata után nem ad,de preferedként is volt már hogy 0 ship requisition pont xy xp xy credit jött.
Amúgy eleve heal képes karival sose szoktam azon spórolni, hogy a compit/társakat healeljem, még akkor se ha épp nem healerre van buildelve.
@Shion
Nézegettem tegnap este de csak 3 embert láttam fent, meg igazság szerint délután/este kicsit sok volt a kertimunka, és este 10-kor beájultam az ágyba. Meg újrakezdtem a scoundrel mainem mert nem tetszett az ábrázata amit korábban összeraktam neki.
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A tanknak van némi self-healje, ill fel lehet rá pakolni a slow releasing medpackokat is, ami 18 másodpercig ketyeg és elég csak a lejárat közelében ráfrissíteni. Ha elég magas a companion influence ,akkor simán rajtamaradnak a mobok és lehet hátbadöfködni/hátbalőni. Ha nagy gáz van, akkor ott a heroic moment és a unity perkek, ill van olyan craftolható medpack, ami a társat is gyógytja
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Egyik lehetőség, hogy rám tellezel (/tell név szöveg) az egyik republic karimra, amivel épp online vagyok: Shionka, Szilard, Szittya, Fehérlófia, Vérbölcs. Nem sorolom fel mindegyiket, várhatóan ezekkel játszom ma.
A másik lehetőség, hogy feljössz a ts3.immortalseries.eu:9993 teamspeak szerverre és küldesz rám egy Text Chat-et és szólsz. A szobába nem tudsz még az elején bejönni, mert bár sem a szervernek, sem a szobának nincs jelszava, de jogosultsághoz kötöttük a belépést a ts szobába, hogy mégse legyen átjáróház.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Amúgy hagyom a vangut, ha már elkezdtem marad a scoundrel, úgyis healernek akartam azzal meg imádom a healerkedést, és annó opival is nem 1 wz-t fordítottam meg a csapatom javára a healerkedéssel. Amúgy altnak 1 infiltration shadow-t akarok, alkalmi tanknak, arra van valami jó armor set?
Meg @Shion hozzátok hogy lehet bekerülni, és mik a feltételek?
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.07. 16:48:44
Populacio sem nagyon szamit mar, legalabbis olvastam valami dev kommentet anno dulfynal a megaszerverekrol vagy valami ahhoz hasonlo osszevonasrol, stb. Nem emlekszem mar pontosan es nem is kovettem az erre vonatkozo hireket sem, majd masok elmondjak mi a helyzet. De a lenyeg, hogy ez esetben a populacio jelzese is mehet a kukaba.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.07. 12:03:11
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.07. 11:24:31
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ezt az RP-ről szóló részt valaki lefordítaná nekem pls, baromi gyorsan beszél, nem értem mit mond. RP Instancról valamit, annyit értettem.
AZt viszont valaki válaszolja meg, hogy az Unstable Arbiter's Lightsaber miért kerül még mindig 34-35 Millába GTN-n (Progenitor)? Olyan ritka, mint a Revan Mask vagymi? Rohadtul be kéne már szerezni egyet az eljövendő Sith Wrathomnak.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.07. 10:42:54
Mondjuk nekem chapter 2 kicsit lapos volt.
Aztán kicsit gondolkoztam, dps altnak jo lesz a shadow, healernek majd megy scoundrel, mainnek meg marad az eredeti ötletem, hogy vangu lesz a main. Megmondom miért, ugyanis azzal tudtam egyedül 4.0 elött 4 fős hc-kat solozni, és ez az ide-oda rohangálós játékmód kellően beteg nekem, alkalmi tanknak is jó lesz.
Amúgy az új armorok közül kinek melyik tetszik, és mit gondoltok melyik kaszthoz illenek?
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.07. 10:37:13
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Látom páran írták, ezért cáfolnám. Van élet a Progenitoron. Don't phos. Nyugodtan lehet oda jönni. Guildek terén most nem tudom mi a szitu, most magányos farkasként nyomulok, de a Fény/Éjhozóknál toltam régen, jó arcok, + a favoritom egy guild aminek van emp+rep változata is.
+ MOst néztem, a Server choose UI eléggé módosult. A population részt látom ki is vették. Nem látom ía logikát, miért kellett ezen opciót kivenni.
++ Észrevettem most, hogy a server specek is eltűntek, mint pl RP vagy PvE/PvP. Egyedül RP-seknek lehet ez zavaró. Nem jó ez így.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.07. 10:38:18
Nem baj, hétvégén azért ránézek. Sok jót írtak az agent sztoriról, azt még úgysem próbáltam.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.07. 10:08:54
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Jimbo, 2016.04.07. 09:46:06
@Gudott
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Valkorion nem csak egy héj volt, mint a Children of the Emperor (consular class történet), nagyjából megosztotta a figyelmet Vitiate és Valkorion éne között, és Valkorion nem öregedett látványosan Zakuul felemelkedése közben.
Mégis van Rakghoul event, most Alderaanon.
Kicsit időhiányban szenvedek, így ÖF majd később jön
Viszont nagyon sok régi (lvl50/55) PvE/PvP szett visszatér legacy gearként májusban
és május negyedik körüli napokban duppla XP-s hét lesz.
Valamint az új társ Nem Khem Val, hanem tőle független karakter, még mielőtt valakiben felmerülne
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.04.06. 21:15:11
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amúgy így nézegetve a guideket, meg a discipline calculátort szerintem Dirty Fighting gunslinger lesz a mainem, altnak meg megy 1 shadow infi ágra alkalmi tanknak majd. Amúgy azt nem értem, hogy a gunslingernél a Dirty Fighting ág, az a sniper Virulance ágának a tükörje, csak méreg helyett véreztetéssel, akkor viru sniperre miért irnak 4.0-al 8.5-ös nehézséget? Egyébként nekem jobban tetszik mint a marksman/shaprshooter ág, és pörgősebb/gyorsabb is nekem.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.04.06. 17:17:51
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Gepo, 2016.04.06. 15:24:48
Amúgy kicsit ötleteltem:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Az új fejezet kinek, hogy tetszett?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A mai nap folyamán lesz egy developer stream, azt megvárom és utána jönni fog holnap du. egy összefoglaló.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Nekem már 18 karakterem van, ebből 8 imperial és 10 republic. Mindegyiket szeretem, de nem játszom egyszerre mindegyikkel. Pár havonta vagy akár fél évente más más karakterekre helyeződik a fókusz, mindig van 2-3 kiemelt kedvenc. Mindegyik class szerintem nagyon jó, ha tud vele játszani az ember.
Amiket te említettél:
- Guardian: jó tank és jó dps. Ha a fenti legacy-s gear játékot megléped, akkor hamar lehet egy jó tankod és egy jó dps-ed.
- Sentinel: 3 dps skill fája van, tehát kizárólag fájdalmat tud osztani, de abban legalább nagyon jó. A Watchman (dot-os) verziójára mondják, hogy most a legjobb Operation-ön. Viszont melee dps, tehát tudni kell vele mozogni.
- Vanguard: blaster rifle-val szerelt figura, ennek ellenére melee dps. Ezt az én gyomrom nem tudja bevenni, ezért csak tankként használom. Könnyebb használni, mint a Guardian-t és könnyebb a sok mobot egybentartani a sok aoe-jának köszönhetően. Van odaugrása és rántása is, iszonyat táp 😊
- Commando: burst dps-t tud a Gunnary ágon (nekem ez van), tehát hirtelen nagyon sokat üt. Nála a magas dps szinten tartása a kihívás, de ha az megvan, akkor könnyen játszható ranged dps. Egy gyengéje van a Commando dps-nek, az a gyenge AoE. Jó-jó, tudom, van neki Mortal Volley-ja, viszont csak 45 másodpercenként! A többit hagyjuk, csak a power-t pazaroljuk vele. Healer-ben elvileg a leggyengébb gyógyító a 3 típus közül, őt nerfelték le a legjobban. De ha jó a játékos és ismeri nagyon a karakterét, akkor ez a különbség nem nagyon észrevehető.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka