60026
  • Kaputelephant
    #55574
    Hali!
    Kérdésem lenne felétek. EZ valami új cucc: Warzone Event?
    Még sosem láttam ilyen eventet, pedig már két éve tolom. A mostani Patch Notes-ban sem szerepel.
  • Kaputelephant
    #55573
    Valamit olvastam, hogy tudnak repülni PvP-n. Még nem találkoztam vele hál'isten.
  • Gudott
    #55572
    ismert bug, bár a PvP-nél most nagyobb gondok is vannak, előbb a hacket foltozzák be.
  • Kaputelephant
    #55571
    Lehet ismert bug, de a következőt találtam. Odessen Prov-on az IMp karik share-ni tudják a weekly pvp 15-s küldit, így nekem most 2x 15 + 2x4-es küldik vannak. És sikeresen leadtam Odessenen az Imp oldalon a küldit. Ez most valami bug vagy mostmár "szabad átjárás" van?!
  • gunji
    #55570
    Köszi :) Igen, nekem is jönnek olyankor, csak reméltem, h nem változtattak ebben. Egyébként meg az a jó ezekben a levelekben, hogy nem törlődnek harminc nap után, a rekorder azt hiszem 1235 napos. ;)

    (Jah és boldog szülinapot a topikgazdinak :P)
  • Gudott
    #55569
    Ahogy Fred is írta, levélben fog jönni és minden karakter (meglévő és jövőben kreált) is meg fogja kapni.
  • PiszkosFred
    #55568
    Eddig mindig acc szintu volt, majd tuti jon ez is minden karakternek emailben. Ha krealok egy uj karaktert, 30+ email varja az elso postaladat megnezve minden ilyen pettel, cantina cuccal, promokkal, stb. :D
  • gunji
    #55567
    Azt lehet tudni, hogy M4 unlockja szokás szerint acc wide, vagy csak az a karakter kapja meg, amelyikkel beléptünk az adott időkeretben?
  • Gudott
    #55566
    Update 4.4, Chapter XIII, Eternal Championship és kis májusi kitekintő

  • PiszkosFred
    #55565
    Jol nez(ne) ki, de ez megint tul nagy. Twitteren volt egy kep rola, nekem tul nagy es mar most latom, hogy idegesito lesz a flottan vagy egyeb szukebb helyeken :D
  • Kaputelephant
    #55564
    Infó 4.4 items:
    http://dulfy.net/2016/05/01/swtor-upcoming-items-from-patch-4-4/

    Azaz ide azzal a Corellian Stardrive Spark-al! :)

    Teljes pack: http://dulfy.net/2016/04/01/swtor-plunderer-alliance-pack-preview/
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.05.01. 10:52:47
  • Alanw
    #55563
    Persze,pl Csillagösvény....... pont a két véglet közt vagyunk,se nem full kezdök,de nem is a 24/24ben Swtort játszok közt,és nálunk nincs kirugás inaktivitás miatt,mindenki jön ahogy tud....
    készülget a honlap is...http://csillagosveny.enjin.com/home
  • Jimbo
    #55562
    Red Eclipse-n van magyar klán Imperial oldalon? Lehet, hogy raidelnék megint, picit már hiányzik

    Utoljára szerkesztette: Jimbo, 2016.04.30. 05:45:20
  • oz
    #55561
    Lehet, de sok esélye nem lesz egy átlag játékosnak. Nehéz lesz felvenni a harcot azon full 224-be öltözött arcokkal, akik a taktikákat a teszt szerveren már begyakorolták. Plussz - ismerve a taktikákat - azon agyalnak, melyik class alkalmas a leggyorsabbnak, és van idejük május elejéig felhúzni egy olyat és gyakorolni velük.
    Ezen kívül gyakorlatilag kiesik az összes healer, tank mainnal rendelkező játékos, nem hiszem, hogy lenne esélyük sebességben leverni a dps karaktereket.
    A nyeremények közül az a londoni út sokkal izgalmasabbnak (és értékesebbnek) tűnik, mint holmi 1 éves előfizetés :)
    Utoljára szerkesztette: oz, 2016.04.28. 12:31:27
  • Kaputelephant
    #55560
    Elég kevés Eu ország vesz részt benne ahogy látom. De ez a solo speedrun hihetetlen. Fődíj közt 1 éves swtor előfizetés?! Solo run spamelés lesz azt hiszem.
  • oz
    #55559
    Érdekes, hogy míg a speed run feltételei szerint mehet Magyarországról is, a story so far feltételei közül ki van hagyva sok európai ország, köztük Magyarország is.
  • Kaputelephant
    #55558
    May 4 rewardok és kieg Promók, Eternal Championról etc: http://dulfy.net/2016/04/27/swtor-month-of-may-contests-and-promotions/
  • PiszkosFred
    #55557
    Bullfrog (Meirm fele), de igen, az az. Keveset fogyaszt, kis helyen elfer, stilusos es meg dudal is ha raulok :) A nagy boszme gepeket nem szeretem, inkabb a klasszikus "motorbicikli" jellegueket preferalom.
  • Shion
    #55556
    Válaszolhattam volna a mount témádra az előző hozzászólásomban is, de elfelejtettem :(

    Én mostanában azt csinálom, hogy GTN-n vásárolok olcsó CM-es mount-okat (20-50k / darab), majd a Collection-ben feloldom őket 40-60-240CC-ért, hogy minden karakterem tudja használni őket. A Random Speeder használatával legalább minden alkalommal más mount jön elő, nem annyira egyhangú a motorozás :)

    A dudálós mount a Frog nevet viseli, nekem is van és nagyon mókás :) De mindegyik speedernek más a motorhangja, így már emiatt is érdemes többet kipróbálni. Nem drágák, de legalább megszínesítik a játékot :)
  • Shion
    #55555
    Bind to Legacy ruhákat én is gyűjtögetem, sőt több karakterem ebben a gear-ben feszít már :) Egyrészt jól néznek ki, másrészt hasznosak (lásd lentebb).

    A legacy-s ruha nagy előnye, hogy a hasonló class-ok között átadható a gear és máris kikerülhető az Ops lock-ja és a több karakter párhuzamos felgearelése. Lefordítva érthető nyelvre (az én példámból kiindulva), van kettő Sage-m és egy Sorcererem. A régi Sage-m dps gear-ben van, az új Sage és a Sorcerer közös healer gear-t használ. Azonban ha imperial oldalon inkább dps-re lenne szükségem, akkor a régi Sage dps gear-jét rádobom a Sorcerer-re, beállítom ugyanazt a skill fát, ami republic oldalon van (Telekinetics = Lightning) és máris mehetek bármire dps-ként :)

    Legacy ruha tárolást én úgy oldottam meg, hogy kineveztem 2 karaktert, akiknél a Personal Storage-ban tárolódnak a cucok. Az egyik karim az erőhasználók gear-jét tárolja, a másik a nem erőhasználókat. 4+4 fül (10 oszlop x 8 sor) nálam elegendő a függőleges tároláshoz (egy oszlop egy gear). Amint egy gear minden darabja megvan, akkor vagy odaadom a gear-t valamelyik karimnak, vagy érintetlenül hagyom és ezen gear újabb darabjait, ami a ládából jön megy a vendor-hoz eladásra (3-5k credit / darab).
  • PiszkosFred
    #55554
    Hat, nekem van egy kis berrego motorom (ha raulok, dudal is kettot), azt szeretem azt hasznalom :) Sosem voltam nagy mount gyujto egyik mmoban sem. Ami jon, azt megkoszonom, amit lehet dropbol, megprobalom, de fizetni nem fizetek erte, se arannyal, se ccvel, se euroval. Penzem meg annyi van, hogy kinomban a hazakban nyitogatom a teljesen ures extra szobakat, amelyekbe aztan persze be sem teszem a labam. Bar most gyujtogetek, mert ha vege a KotFE tartalmanak, a vegen hatha lesz majd uj haziko, ami meg akar tetszhet is es akkor koltozok. Az meg sosincs ingyen :)
  • Schmicu66
    #55553
    mindig van mire költeni a kristályokat
    Comp giffekből sohase elég, valamint exotic isotope. Darabját min 50k-ért el lehet sütni gtn-en. Pikk pakk multimilliomos lehet az ember és a sok pénzt el lehet verni Nexu és Manka cat és egyéb mountokra:)
    Utoljára szerkesztette: Schmicu66, 2016.04.27. 10:02:45
  • PiszkosFred
    #55552
    Utolso mondathoz - mikozben surun bologatok, hogy en is - annyit tennek hozza, hogy plusz en meg valami szamomra is erthetetlen okbol kifolyolag gyujtom az ott kapott legacy skineket (az mar mas kerdes, hogy a legacy bankban sem fernek mar el - jo lenne ha lehetne meg tovabb boviteni, minden penzt megerne nekem), igy aztan hetente vegigszaladok ezeken a maxos karakterekkel. Ami persze ujabb "gondot" okoz, mert gyors el kell koltenem par kristalyt (ami ujabb dilemma, hogy most eppen mire), hsizen az nem jarja, hogy a kapott reward kristalyok pocsekba menjenek :D Csak a baj van ezekkel a heroicokkal...

    (megjegyzes: Nar Shaddaa lvl26-ra skalaz le, pont tegnap neztem valami miatt es megragadt)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.27. 09:47:24
  • Shion
    #55551
    Az automata szintező rendszer tehet erről szerintem, ugyanis amennyiben kisebb szintű bolygóra mész (pl. Nar Shaddaa, ahol level 24-re állít be téged), mint amilyen az aktuális szinted (33), akkor buffot kapsz, ami felerősít olyan szinten, hogy gyakorlatilag mindegy milyen gear-ben vagy, mindent tudsz csinálni a kis bolygón.

    Én anno Corellián csináltam a 48-49-es story küldetéseket 30-as gear-ben, simán ment minden, mivel 60-s kariként megkaptam a buffot. Emlékszem, hogy régen 108-as gear-ben nem tudtam befejezni a Corellia story küldetéseket, vásárolnom kellett horror pénzért a GTN-n 112-es gear-t. o.O Na ez már a múlté.

    Ma már a szintezés végtelenül könnyített, ha nem az első karakterével játszik már az ember, gyakorlatilag órák alatt fel lehet rántani level 50+-ra. Bármit csinál az ember, dől az xp. Ha sikerül 3 (guild) társat találni magunk mellé, akkor level 10-től már lehet ütni a Heroic 2-ket és szépen sorjában haladva 3-4 óra alatt 50 felett jár az ember, mire mindegyik bolygón végzünk a h2-kel. Azért érdemes többen csinálni a h2-ket, mivel annyiszor kapjuk meg a bónusz küldetések xp-jét és credit-jét, ahányan vannak a csapatban. 4 fő esetén 4-szeres xp és credit mindenkinek a bónuszok után :)

    Én speciel a h2 küldetésekre, mint credit farmolási lehetőségként tekintek, valamint a sok Data Crystal is jól jön, amivel Rank 6-os Companion Gifteket és Exotic Isotope Crystal-okat vásárolok Odessen-en.
  • Schmicu66
    #55550
    H2-k közül a Makeb-esek egyedül amik már komolyabb odafigyelést igényelnek:)
    Én úgy tekintek ezekre, mint gyors pénzszerzési lehetőség. Pár bolygót letolok és közel egy milla besöpörve.
  • Plata
    #55549
    De hát mitől heroic a heroic,mikor tök lazán le lehet verni úgy is hogy nincs rajtad értelmes cucc.
  • PiszkosFred
    #55548
    ...es az igy szerzett 2 szint miatt mehetsz megint par heroicra, mert ujabb tier jon majd a ladakbol :) Ordogi kor ez, aztan csodalkozunk, hogy lvl50-eskent vegzunk Nar Shaddaan :D
  • Plata
    #55547
    Ma míg vártam hogy be hívjon GSF gondoltam megyek egy heroic küldit,csak elfelejtettem hogy a karimnak nincs rendes felszerelése,22-es ruhákban elmentem 33-as karival heroicba,és tök lazán lement.
    Bakker két évvel ezelőtt úgy szarrá vertek volna mint a huzat.Napi és heti GSF küldit is lenyomtam megint jött 2 szint,volt olyan GSF menet amiben 60k xp-t kaptam.
    Pedig már csak pref vagyok.
  • Gudott
    #55546
    lehet végre EU-US régiók között is mozgatni a karaktereket

    Transfer within the same region: 1,000 CC
    Regional Transfer: 1,500 CC
  • Nomad90Hun
    #55545
    Nem rossz ez a Weapon Tuning de remélem lesz valami látványosabb is. Nekem a Plunderer Packból a Zakuulan Preserver armor jött be, gyanítom, hogy 7-e körül már fent lesz gtn-en csak épp 200k alatt nem úszom meg majd a beszerzést...

    Amúgy endingek közül érdekes, hogy az agentnek van a legtöbb, és ezek különbözőek is, míg a többi kaszt többségének 1-2 max. 3 befejezése van azok is átlagban kb. 50%-ban megegyeznek.
  • Gudott
    #55544
    Weapon Tunings ismertető és Bioware nyilt levele a játékosokhoz.
  • Jimbo
    #55543
    Azzal nyomjad, amit szeretsz. Ne azzal foglalkozz ki fog leütni vagy nem, bár nem hinném, hogy bárki beleszólna mivel játszol, ez egy játék....
  • Kaputelephant
    #55542
    Ha jól tudom nincs ilyen opció. Egyes tagoknál van csak annyi opció, hogy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    életben hagyod vagy megölöd oszt' joccakát.


    Weapon tuning: (Q&A)

    Are they exclusive to the Cartel Market?

    -The Lightning Weapon Tuning is exclusive to the Cartel Market, but there may be future Tunings available from other sources.
    SZóval remélhetőleg később lesznek nem CM-esek is. Talán valamely crew skill kap ilyet vagy H2 pack.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.04.21. 21:58:24
  • Gudott
    #55541
    Legális? olcsón veszel és drágán adsz el a GTN-en.

    Más: most vagyok a Trooper Act1 fináléjánál.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van olyan végkimenetel, hogy nyilvánosságra hozom miért dezertált a Havoc Squad és ezzel egy jó kis botrányt okozni? Már kipróbáltam, hogy simán kivégzem Tavust, illetve második alkalommal felajánlottam , hogy hadbíróságon mondja el a kiinduló incidenst, de mivel nem hitt benne, hogy eljut a nyilvánossághoz, inkább kinyíratta magát.
  • gunji
    #55540
    Ha már szóba kerültek a százmilliók, mostanában van valami új (és/vagy könnyű) épkézláb fehér credit farmolási lehetőség a meglevőkön kívül (játék, craft->piac)? Az off-topic STO-ban most nagyon megy a szekér, jó lenne itt is valami hasonlóan kevésbé időigényes dolog ;)
  • Nomad90Hun
    #55539
    Akkor jó gyorsan haladsz, nekem meg trooperem már 32 lesz, és még Taris-ra kéne csak mennie, de annyira nem áll hozzám, hogy nem igaz, rerolloznom kéne a jó öreg sentinelre, azzal ha elkap a gépszíj kegyetlenül tudok darálni, de ez a commandó se jött be pedíg annó 2.x környékén még ToFN-on az volt a mainem, knighttal sokkal pörgősebben tudok haladni is. Plusz ugye mindíg nekiállok belegondolni, hogy jön majd SoR meg KotFE és azok force orientáltak, 1 sima trooperrel meg olyan bah az egész... Azt nem is említve, hogy bekapok esetleg guildből 1 sentinel társat, ő learat mindent amíg én nagy nehezen commandoval kilövök végre valamit... Shion le fog ütni de akkor is sentinelnek nekikezdek, azért nincs értelme húznom a commndo-t, "because just", amikor sentinellel sokkal jobban érzem magam, az SoR ending title-ről nem is beszéllve, a knight battlemaster lesz, trooper meg vmi hadi tanácsadó.... smugglered nem tudom mire húztad de mehetnénk akár együtt is, pár hc küldi meg ez-ez és már 30+ leszek.
  • Plata
    #55538
    Abból kimaradtam,nekem 1 milla sincs.
    Most rácuppantam kis karival GSF-re,még csak ott tartok csempész sztoriban hogy el kéne menni Coruscantra,de már 31-es szintű,sajna prefként sokkal kevesebb kredit meg xp jön csatánként.És sokkal kevesebb fleet meg ship requisition.
    Előfizusként 1 csata 50 ezer körüli xp-t is adott,de az én exploitom tényleg csak annyi hogy 1 hetes előfizus linket kihasználva CC-ből unlockoltam még egy kari slotot,így pref accountal 16 helyett már 18 karim lehet.
  • Gudott
    #55537
    a plusz karakter slot miatt? Nem hiszem, itt több tíz/száz milliónyi kredit mozgott, emiatt volt a banhullám
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.04.21. 18:52:46
  • Plata
    #55536
    Az én exploitom miatt lehet bann?
  • Gudott
    #55535
    Chapter XIII: Profit and Plunder Teaser, Bounty Contract Week, újabb exploit és banhullám, Server Transfer változások