763
  • toto2700
    #723
    Már a csappból is ő folyik! Elegem van!
  • GyaxyBoy
    #722
    Mi az SMS szám, ahova kell kűldeni a szavazatokat? :) Vagy ez nem a Való Világ? (nem piszkálódásnak írtam, csak tényleg hülyeség a szavazás) egy nem hívő
  • GyaxyBoy
    #721
    MAGIC BOY - Akkor te a híreket nem hallgattad, mert pont arról van szó, hogy aki szórakozó helyett üzemeltet és a temetés napján nem zárta be, az ellen büntetőeljárást akarnak indítani! Ráadásúl ezt visszamenőleg akarják megtenni semmi felhívás vagy figyelmeztetés nem volt ez ügyben! És nem is tartom jogosnak! Hogy mit tett azt nem tudom, mivel nem követem ezt a témát, de nem tartom jogosnak!

    ST - A hitet nem lehet kötelezni így amit írtál az tök hülyeség! Tök mindegy hogy 1 ember hisz Jézusba és ő gyászol 1 nap emiatt, vagy 1 meber nem hisz az egész világon benne és neki is kell gyászolni azon a napon! Így lenne Köztársaság!

  • St
    #720
    az van, hogy nem a többség alkalmazkodik a kisebbséghez, hanem fordítva. ilyen egyszerű.
  • Magic Boy
    #719
    Nemvolt kötelező együttérezni/gyászolni!
    Azttol még,hogy nemzeti gyásznap volt még azt csináltál amit akartál!
    Az meg,hogy nemzeti gyásznap volt mindenütt a világon(1-2 kivételtöl eltekintve)az csak a minimum volt amit megérdemel azért amit az emberiségért tett!
  • Frank99
    #718
    ez édes.
    Fogadni lehet a következő PÁPÁRA???

    hova süllyed a világ??? maholnap pénzé árulják a temetési fotókat, bár gondolom a jobb képekeért VALÓBAN súlyos pénzeket fizetnek magazinok.

    Jó ez így? aligha.

  • GyaxyBoy
    #717
    Kedves Hívők! Szeretnélek bennetek nagy tisztelettel és semmi hátsó szándékkal fordulni hozzátok és kérdezném tölletek, hogy mennyire tartjátok ti hívők elfogadhatónak azt, hogy más aki nem hívő is gyászólja a pápa halálát? Engem érzelmileg nem érintett meg, de nem látom annak értelmét, hogy törvénybe legyen foglalva, hogy ilyenkor mindenkinek TILOS szórakozni és eggyütt kell érezni! Mivel Köztársaságvan így nem kéne írányítani az embereket e téren! Ez számomra felháborító és elfogadhatatlan! Mi a véleményetek róla és el e gondolkodnátok ez ügyben, mint kivülállók! Köszönöm
  • Bandee1987
    #716
    Noh, a temetést úgy, ahogy tudtam nézni, 10-től 10:30-ig, majd 11:10-től a végéig (a matektanár rendes volt és megengedte, hogy bekapcsolva maradjon a tv, csak le kellett némitani, a többi órán meg tudtam nézni.
  • AnuluWork #715
    Gyurcsányék játszani akarják ma tízkor itthon is a Pápai Himnuszt. Talán szólni kéne nekik, hogy ne bakizzanak akkorát, mint a Holocaust emléknapon (?) tették. Vagy mégsem kéne nekik szólni, hogy ne bakizzanak? :)
  • Takezó
    #714
    ajjajj.... a rasszisták 96%-a esetleg keresztény, de hán yrassista van? ;)
  • cold-fire
    #713
    a rasszisták 96%a keresztény, gondolj csak bele, mi lenne itt ha néger pápát választanának...nagy nagy vérengzések (nem magam nevében beszélek)) ne általánosíts!
  • magus
    #712
    Hát jókérdés, hisz az afrikai törzseknél megmaradtak a bennszülött elemek, az a fajta kereszténység nem hiszem, hogy illene Rómába...
  • cold-fire
    #711
    majd kiderül...
  • Magic Boy
    #710
    Szerintem pedig lessz mégpedig most!
  • Magic Boy
    #709
    Szerintem pedig lessz máégpedig most!
  • Braveheart
    #708
    hogy te mekkora egy rasszista szánalom vagy...
    ugyanúgy lehet néger pápánk mint ahogy fehér
  • uv
    #707
    az volt! Lásd: DOGMA
  • Punker
    #706
    ebben nem lehetsz biztos + mivel több szinesbőrű hívő van előbb utóbb úgyis lesz, ami teljesen jogos.
  • cold-fire
    #705
    Soha de soha nem lessz színesbőrü pápánk!!!!! Jézus se néger volt..
  • Vlala #704
    Természetesen elolvastam.
  • Punkerwork
    #703
    el is olvastad vagy csak reagálsz?
  • Vlala #702
    Gratulálok, már erre is fogadni kell? Szép világ...
  • tomsolo
    #701
    NEM LESZ FEKETE PÁPA.
    [TUDJA]
  • Punkerwork
    #700
    Olasz pápára tesznek a legtöbben a fogadóirodákban
  • GregSB
    #699
    Semmi. Akár ő is lehet pápa:

  • hammett
    #698
    akkor tajekozatlan vagyok, sorry.
  • Punkerwork
    #697
    van jó pár bíboros.....
  • hammett
    #696
    En elfogadnam minden ellenallas nelkul egy fekete papat, de kivancsi vagyok europa "fejlett" orszagaiban is megtennek e ezt? Miert nincs a Vatikanban fekete ember?
  • Punkerwork
    #695
    semmi, az ENSZ-t is fekete vezeti nem?
  • hammett
    #694
    Mi lenne -mivel afrikaban tobb szaz millio katolikus el- ha fekete papat valaszatananak?
  • Magic Boy
    #693
    Egy-et is akartam csak véletlenül rosszul linkeltem be ezért lett belölle 2!
  • a.carkey
    #692
    elég egy "elemzés" is ...
  • Magic Boy
    #691
    Elhunyt II. János Pál pápa(ellemzés a pápa-rol)
  • Magic Boy
    #690
    ElhunytII János Pál Pápa(ellemzés a pápa-rol)
  • Bandee1987
    #689
    Nem reklámokkal, hanem belebasznak sms játékot, feltesznek vmi hülye kérdést a Pápával kapcsolatban a 1799-re, és nyerhetnek az sms-ezők egy Biblia cd-romot vmi vmi hasonlót. De ha tényleg ilyen hülyeséget fog csinálni az rtl, akkor lesz kis felháborodás...
  • Tikal #688
    haha, és még azt akarják hogy pénteken ne menjen senki szorakozni... mibol gondolják hogy mindenkit olyan mélyen érint ez a dolog?
  • AnuluWork #687
    Ez lemaradt:
    "Az RTL Klub élőben közvetíti a pápa temetését"
  • AnuluWork #686
    És megszakítják majd reklámokkal, vagy előtte és utána puffogtatják el az összes lövésüket? Milyen jó, hogy az M1en is lesz, mert már így is ki van húzva náluk a gyufa, és ha most is más adja, botrány lesz belőle ...
  • Punkerwork
    #685
    "A kínai cenzúra hétfőtől megtiltotta a hazai internetszolgáltatóknak azon webhelyek elérhetővé tételét, amelyek jelentéseket, méltatásokat közölnek a szombaton elhunyt II. János Pál pápáról.


    A legnépszerűbb kínai internetportálok - a Sina.com, a Sohu.com és a NetEase - alávetik magukat az állami cenzúrának, és rendszeresen kiiktatják szolgáltatásukból azokat a tartalmakat, amelyeket a kínai vezetőség politikailag kényesnek tart.A kínai kormány részvéttáviratot küldött vasárnap a Vatikánnak a pápa elhunyta miatt, a külügyminisztérium szóvivője ugyanakkor arról beszélt pekingi sajtótájékoztatóján, hogy a Kínai Népköztársaság jobb viszonyt remél a Vatikánnal a következő pápa uralma alatt. Kína 1951-ben megszakította kapcsolatait a Vatikánnal, mert az egyházi állam a tajvani kormányt ismerte el Kína törvényes képviselőjének.

    Tovább romlott a viszony, amikor a kínai állam bábáskodásával létrejött a hatalom által szorosan ellenőrzött "Katolikus Hazafias Szövetség", amely nem ismeri el maga fölött a Vatikán fennhatóságát. Peking csak e szervezet keretén belül engedélyezi a kínai katolikus hívők vallásgyakorlását, a Vatikánhoz hű katolikus egyházat törvénytelennek nyilvánította, illegalitásba kényszerítette, s üldözi annak papjait. Az állam által ellenőrzött Katolikus Hazafias Szövetségnek - saját nyilvántartása szerint - négymillió tagja van. A Vatikánhoz hű katolikus egyház tizenkét millió hívét tartja nyilván.

    Peking egyrészt azt követeli a Vatikántól, hogy szakítsa meg diplomáciai kapcsolatait Tajvannal, másrészt azt, hogy a mindenkori pápa "ne avatkozzék Kína belügyeibe", amin mindenekelőtt azt érti, hogy ne nevezzen ki püspököket a Peking által betiltott, a Vatikánhoz hű katolikus egyház élére."


    ezek a kínaiak tényleg betegek, csúnya lesz ha berágnak a tömegek.....

  • Punkerwork
    #684
    Latin-amerikai és olasz érsekek esélyesek a trónra