50
Mivel már egy rahedli hírt küldtem az SG-re, de egyszer sem vették a fáradtságot, hogy legalább írjanak úgy gondoltam, nem hagyom ezt a hírt csak úgy elveszni, főleg azért mert rohadt nehéz volt hozzájutnom (mivel még be sincs jelentve). Szal...
  • DanielT
    #10
    Ráfér a gépre egy komoly átfésülés, mert akkora hulladék, hogy öröm nézni.
  • Duddits
    #9
    Mi a rák ez?
  • Aspyrin
    #8
    tyú
  • cSuwwi
    #7
    ronda :| sztem.

    a p2-esben egy ~300-as proci van, én is úgy tudom :)
  • tigeroo
    #6
    háhá, az csak egy buzi scrnshot a doom3-ból:D
    de jó, kár hogy nekem nem éri meg:(
  • Laky
    #5
    :oooooooo
  • Shadow_THH
    #4
    a 330Mhz konzoloknál nem kevés (a doom3 igy is vidáman elpöfög) hiszen nem kell a kompatibilitás és a kül hardverek miatt bajlódni és a grafikus chipek végzik a számitások nagyját. Legyen annyi elég, hogy a ps2 is asszem 333Mhz :)
  • Shadow_THH
    #3
    -Technika adatok (nem megerősitett forrásból)

    OMAP Full Compatibility
    90-nm CMOS System-on-a-Chip OMAP2420
    330-MHz Central Core with Floating Point Unit ARM1136JS-F
    220-MHz Digital Signal Processor for Audio TMS320C55x
    Video Playback and Image Display Imaging Video Accelerator
    VGA 30-fps Encode/Decode Full-Motion Video
    2D/3D Graphics Accelerator with SIMD Co-Processor PowerVR MBX with VGP
    TBDR (Tile Based Deferred Rendering)
    200Mhz clock speed
    (330Mhz lesz, a 200 egy könnyelmű becslés)

    360Mpixels, 2xOverdraw = 720Mpixels, 3xOverdraw = 1.08Gpixels
    ITC™ - PowerVR Internal True Colour - 32-Bit Blending and Depth Test Precision Independent from Buffer Depth
    FSAA4Free™ - Supersampling Full-Screen Anti-Aliasing With No Performance Lose

    DOT3 Per-Pixel Lighting Support
    Spherical Harmonics Lighting Support
    Bilinear, Trilinear, Anisotropic Texture Filtering Support
    Vertex Shader 1.1 Programmability with Skinning
    Curved Surface Processing with Fractional Tesselation and Support for Differing Levels-of-Detail on Neighboring Patch Edges
    PVR-TC (PowerVR Texture Compression)
    Multi-Texturing
    Fully Programmable 3D T&L (Transform & Lighting)

    Over 2.5M-tri/sec
  • Shadow_THH
    #2
    a PDA mánián ez a hír található:

    Az N-Gage QD (vagyis az N-Gage játékplatform javított verziója) sem fogyott olyan jól, mint ahogy a Nokia remélte, így a kiszivárgott hírek szerint a mobil játékgépet - amellyel telefonálni is lehet - ismét áttervezték. A Nokia játék-üzletágának vezetője nem volt hajlandó további részleteket elárulni, a dolog természetéből kifolyólag, hiszen a készülék "új formát és érzést" fog kelteni.

    Az ArcadeStation weblap szerint a gépet N-Gage 2 néven vezetik be, ami kissé szokatlan, mivel a sorozat harmadik tagjáról lesz szó. (A Microsoft is névadási problémával küzd: az eljövendő X-Box 2 nem maradhat majd le névében sem a PlayStation 3 mögött, úgyhogy ott a kettes szám lesz megkerülve. A szerk.)

    Az N-Gage QD erős versenyben találta magát a hordozható játékkonzolok piacán, a Sony Playstation Portable és a Nintendo DS között. A jobb versenypozíció érdekében a következő N-Gage feltehetőleg elhagyja a 176 x 208 pixeles kijelzőfelbontást és 640 x 480 (VGA) minőségre vált.

    A készülékben 2D/3D grafikus gyorsítóprocesszor is lesz, mellyel a 30 képkocka / másodperces képváltású videók zökkenőmentes lejátszása is lehetővé válik.

    A gép processzora feltehetőleg a Texas Instruments OMAP 2420-as lesz, 330 MHz-en hajtva. A már említett források semmilyen egyéb részlettel nem szolgáltak a készülékkel kapcsolatban.

    A gyártó valószínűleg marad a Symbian OS Series 60 -as operációs rendszer mellett, és biztosan meghagyja a telefonfunkciót is a készülékben. A Nokia elmondása szerint a készülék néhány hónapon belül megjelenik, lehetséges hogy a májusi E3 kiállításon.

  • Shadow_THH
    #1
    nyálcsorgatónak egy kép (ez már majdnem 100% hogy igy fog kinézni, a nokia fórumain a többi kép csak találgatás volt)