50
Mivel már egy rahedli hírt küldtem az SG-re, de egyszer sem vették a fáradtságot, hogy legalább írjanak úgy gondoltam, nem hagyom ezt a hírt csak úgy elveszni, főleg azért mert rohadt nehéz volt hozzájutnom (mivel még be sincs jelentve). Szal...
  • marcinger
    #50
    Hi. Nekem 9300ám van és teljesen úgy néz ki mint az első kép csak más a billentyűzete.
  • turho
    #49
    Volt N-Gage QD teefonom egy kis ideig. Nagyobb reményt fűztem hozzá, mint amennyire bejött a számításom. Gyakorlatilag egy GBA szintjét ha elérte a tudása, akkor sokat mondok. Ahhoz képest viszont kényelmetlenebb és kezelhetetlenebb is volt mint egy GBA. Szerintem ennek a típusú hibridnek egyébként is leáldozott, továbbá van éppen elég fajta nagy-és kézikonzol a piacon enélkül is. Telefon telefonálni az igazi :)
  • Ewergo
    #48
    Nehogy má a Nokia akárcsak beszagoljon is ezzel a konzol piacra!! :)
    Má a portán megbukik!

    Lassan a telo is lecserélödik. Egyre többen vesznek kis 2,8"-as kijelzöjü pda-t.
  • kuci06
    #47
    Ja, és eddig ezeket a játékokat jelentették be rá :
    Asphalt 3: Street Rules, Brothers In Arms, Brain Challenge , Midnight Pool, World Series of Poker Texas Hold'em, FIFA 2008, Fifa Street 2, Dogz, és valamilyen Doom portról is hallottam már ... :)
  • kuci06
    #46
    de van :
    az új n-szériás nokiákon lesz egy "ngage" szoftver.
    Szóval minden n-es telón menni fognak az ngage játékok(persze csak a next gen játékok, a régi gamek nem kompatibilisek az új telókkal :(
    Szeptember után lesz elindítva a rendszer, de már asszem ausztráliába, vagy hol volt egy zárt körű teszt, és az jó szuperált.

    pár videó a tudásáról :
    http://www.youtube.com/watch?v=IlbckgOnj7E
    next gen ngage preview 2next gen ngage preview 1
    n95 demonstration(az első kiadott next gen ngage játék bemutatása)
  • Prince of Máté
    #45
    nincs hír új n-gage-ről? :S
  • Tinman #44
    Doom 1-2 már régóta játszható alatta.
    N-gage 3 nem várható, hiszen a classic sem jött be a Nokia-nak, a QD meg akkora bukta lett, hogy szériából talán lekvárt is kellene hozzá adni.
    Ja, a kép meg fék... fantáziakép.
  • Prince of Máté
    #43
    Doom3 ???
  • #42
    :)
  • zoolee
    #41
    Ühh lol ekkor lecc még 1 n gage -em.
    De az naon teccik.
    De akkor is az 1 verzsön a leg szebb.
  • Shadow_THH
    #40
    hát valszeg meghalt már ja, de nem is baj N-gages létemre ezt mondom

    nem tudna versenyezni más handheldekkel és jobb is hogy a mostani pár új játék meg fut más telókon is, így legalább van esély rá hogy el tudnak adni párat
  • Wask
    #39
    Ez fake! N-gage DIE!!!! PSP POWA @ Gizmondo
  • kozmiviktor
    #38
    oh de 2007-be lesz nem ?valami hírt már hallottam róla
  • turho
    #37
    Már asszem törölték a projectet, A sima N-Gage, de főleg a QD akkorát bukott mint az ólajtó....QD-m volt, nem rossz, de közel sem volt GBA minőség sem.
  • kozmiviktor
    #36
    és ez miKor fog megjelenni ???
  • Shadow_THH
    #35
    ne mond már ilyen itthon is volt :D de ott elég volt nyomkodni a matáv telefon gombjait :)
  • guardian hero
    #34
    Annál már csak a Sat1 2D-s trailblazer vagy mi a rák játéka volt jobb, amikor is a bekötött szemű műsorvezető csaj markolta a joystickot (enyhén perverz lehetett aki ezt kitalálta :)), és a telefonáló "links" és "rechts" bemondásai alapján próbálta kisebb-nagyobb késésekkel mozgatni a kis labdát :).
  • CHEAPBOY
    #33
    Kulsore ez azert komolynak tunik, ha az iranyitast meg a hulye rendszert atszabjak jatekosbaratra akkor meg barmi lehet vele (persz a Nintendo Sony harcba sohasem fog beleszolni szerintem).
  • fishBNS
    #32
    Nekem eleg volt az Ngage 1 is! A noikia nalam leszerepelt a gagyi gepevel!
  • CHEAPBOY
    #31
    Mint anno az elektor kalandorban amikor telefonrol kellett nyomni a mariot, az is kesett picit:)
  • Shadow_THH
    #30
    de az én apukám meg erősebb!!!4

    akkó is jó a symbian, csak kiaknázatlan :P
  • guardian hero
    #29
    Jah, akinek az a legnagyobb elvárása egy játékkonzollal szemben, hogy a gomblenyomásokra ne érezhető késéssel reagáljon a gép, annak elég volt :).
  • Shadow_THH
    #28
    akkor ha nem hárdveres ugyanugy igazam van: akkor mégsem gáz a symbian hiszen elég volt a frissités is :P
  • CHEAPBOY
    #27
    Szerintem nem kamu a cucc, en legalabbis nem lennek meglepve, ha bemutatnanak hamarosan egy ilyet, bar akkor sem ha nem:)
  • Felfedező
    #26
    Nemrég még a gyártás beszüntetését fontolgatta a nokia... érdekes
  • orkenyid
    #25
    Úgy hogy biztos javítottak az oprendszeren :)
  • guardian hero
    #24
    Valószínűleg egy frissített Symbian van rajta.
  • Shadow_THH
    #23
    akkor hogyhogy a QD-ben lecsökkentették a billentyűesemények észlelési idejét?
  • guardian hero
    #22
    Hogyne lenne. Ezek alap oprendszer-funkciók. Nem a hw gyenge az N-Gage-ben sem, hanem a Symbian lassú.
  • Shadow_THH
    #21
    az mind hardveres :) azoknak az op rendszerhez nem sok közük van
  • hzx
    #20
    De igen. Nézd meg, az NGage 100Mhz -es ARM -ja szenved a GUI kirajzolásával. A játékok nem bírják rendesen lekérdezni a billentyűeseményeket, lassú, na.
  • Shadow_THH
    #19
    nem igaz
  • guardian hero
    #18
    Hogy lassú. Pláne játékgépre.
  • Shadow_THH
    #17
    mi baj a symbiannal?
  • hzx
    #16
    Én már semmit nem merek mondani - az E3 előtti DS képekre is azt hittem, fake, mert milyen gagyi, aztán mégis igazinak bizonyultak :)
  • DanielT
    #15
    100% fake, nyilvánvaló.
  • guardian hero
    #14
    Ez a kép vagy fake, vagy én vagyok részeg, és nem látom át a perspektívát, de furcsán dülöngélnek a feliratok meg a képernyő is :). Meg azért ennél még a Nokia formatervezőiből is jobbat nézek ki... A specifikációk amúgy nem rosszak, ha igazak, de ez még kevés az üdvösséghez. Handheldnél a dizájn legalább annyira fontos, mint a technikai adatok, + a symbiant sem kéne erőltetni.
  • Pyx #13
    fake szvsz
  • Shadow_THH
    #12
    nemtom én a mostani telómmal meg vagyok elégedve (sima n-gage) igaz én nem is azért veszek telefont hogy felvágjak vele hanem mert ki tudom használni
  • Shadow_THH
    #11
    mi lenne? :) telefon