428
  • gab1ka
    #227
    Nah közbe leesett hol van Hexam,már csak a robot szívét kéne megtalálnom csak nemtom hol keressem :(
  • gab1ka
    #226
    Van két küldetés amihez némi segítség kéne:Transentiába a csaj robot szívét nem találom :( illetve kaptam egy botot valakitől,már azt is elfelejtettem hogy kitől és ezt a botot kell elvinni a Shadowlandba egy bizonyos Hexamnak ha minden igaz..De őt se találtam még meg..Most tartok ott hogy a "hasonmásaimmal" kell mennem.Ha valaki tudja hogy hol kell keresnem az említett dolgokat stb akkor írja le plz :)
  • gab1ka
    #225
    FF7hez nincs magyarosítás?Régen mintha láttam volna de most csak a 8hoz találtam :(
  • Seth
    #224
    akkor bard's tale, azon ráadásul hülyére röhögheted magad, mert nagyon idióta poénok vannak ( a főhős nemegyszer beszól a mesélőnek is)
  • ThugEdge
    #223
    hát azért nem csak hentelni akarok,de olyan bonyi se legyen:)so?
  • Seth
    #222
    hát ahogy nézzük, ha rpg-t akarsz, akkor bard's tale, ds2 jó választás, ha viszont a sudekiben is inkább a harcot kedveled, akkor enclave(amiben semmiféle rpg elem nincs azon túl hogy felszerelést választhatsz, csak mész és leölsz mindenkit).
  • ThugEdge
    #221
    hát nagyon kellemeset csalódtam ebben a játékban,aszem figyelni fogok az ilyen gémekre a jövőben,kérdezném,hogy a bards tale-t vagy a ds2-t ajánlanátok?hasonlóak,az enclave-nek leszedtem a demóját az is jó,majd még kostolgatom
  • zsotesz
    #220
    Hát ez így tényleg gáz, de hátha valahogy megoldják.
  • Seth
    #219
    Asszem Brightwaterben egy kis kölyök fogja kérni....és majd egy macskatotem lesz az ajándék
  • haxoror
    #218
    New Brightwaterben az az armorer előtt álló kissrácnak aki idegenvezetőnek ajánlkozott
  • gab1ka
    #217
    Köszönöm!Megtaláltam,már szedem is :) Mondjuk azt nem értem hogyhogy csak 4cd..Nekem anno 7CD volt a PC verzió hmm..Sebaj most belehúzok a Sudekibe aztán kideríccsük miapálya :) Amúgy a 21 Brightwater Pearl-t kinek kell odaadni?Csakmert nekem ott nem adott még senki gyűjtögetős küldetést,pedig már lassan van 15 BP-m és mivel a 3 Eeagle Totemem megvan,jól jönne a 4. is amit ha jól olvastam itt vissza akkor a Brighwater toronyba találok meg.
  • musha
    #216
    FF VII...<sóhajt> de szép ia volt az. pletyka szerint jön majd felújítva ps3-ra...na az lesz még a nem semmi.
  • Mustang2005
    #215
    1 szekcióban
  • Seth
    #214
    ITT fennt van, asszem 1 v 2 szekcióban
  • gab1ka
    #213
    Nem tudja valaki véletlenül hogy honnan tudom megszerezni a Final Fantasy VII -et?Régebben megvolt csak eladtam és most nem találom FTP-n se,DC-n meg ahogy számoltam kb soha+pár nap amíg lejön :((
  • mike369
    #212
    nem az a gond, hanem a szövegek egy 800+ Mb-os fájlban vannak, azt meg nemigen lehet magyarításként letölthetővé tenni. koldfírnél más volt a gond, ez inkább a PoPWW-re hasonlít...
    de persze lehet, hogy később lesz megoldás.
  • zsotesz
    #211
    A Cold Fear-re is azt írták, hogy nem lesz magyarítás, sztán most mégis magyarul tolom. Hátha ehhez is tudnak valahogy csinálni.
  • mike369
    #210
    Közbevetőleg van egy rossz hírem (már akinek ez rossz):
    Sajnos a játék nem fordítható...
  • Methylisocloro
    #209
    Severance:Blade of Darkness
  • haxoror
    #208
    30 a plafon annál több nem lehetsz
  • gab1ka
    #207
    ooh köszönöm :) amúgy kb mi a végső szintje a karaktereknek? már ha van ilyen..én még csak 14-15 ön vagyok :(
  • Seth
    #206
    Na a spirit orbon kívül még ezeket gyüjtögesd mert előbb utóbb kellenek(maradékot eladhatod):

    Woluf Pelt-5 db
    Gnat Stinger-5 db
    Arconite Skull-5 db
    Brightwater Pearl-21 db
    Cyantine Eye-3 db
    Shadowstone-21 db
    Omnium-21 db
    Eden Coral-10 db
  • CS@
    #205
    #130 - Item/MerchantFAQ
  • gab1ka
    #204
    A pancélokat meg a nem használatos fegyvereket nem lehet eladni?Csakmert gondolom az jó pénzt érhet :) Jameg nekem most kezdenek jönni azok a küldetések ahol gyűjtögetni kell ezt azt,és jó lenne tudni hogy pl miket nem érdemes eladni stb,mert mondjuk a későbbiekben azokból kellhet sok,gondolok itt pl a spirit orbra vagy mire,mert 25 olyanért fegyvert kapok a csúnya öregembertől..szal ha valaki emléxik még nagyjából hogy miket érdemes tartogatni,akkor leírhatná :)
  • ThugEdge
    #203
    jaja azt tudom,de nekem egyszerűen nem megy ez a dzsojos téme,havernál néha elpiszmogok ezen azon,de áááá:)pc rula
  • musha
    #202
    de ha ez bejön, akkor érdemes beruháznod egy ps2-be, az tele van ilyesmi típusú játékokkal.
  • ThugEdge
    #201
    na ezekből a jedi cuccokat ösmerem,bloodrayne a minap baszott fel úgy,hogy höjjj,a többit megnézem és köszönöm
  • haxoror
    #200
    Ja a Summoner az nem, ott másmilyen a harc
  • haxoror
    #199
    Jedi Outcast, Jedi Academy, Enclave, Crusaders of Might&Magic, Summoner, Bloodrayne 1-2 stb.
  • ThugEdge
    #198
    hali
    tudtok mondani ilyen hasonló klassz gémeket?olyasmi ami nem ilyen klikkelgetősen harcolós,hanem ilyen külső nézetes,tehát én irányítom a billentyűzettel az emberkéket,naon bejön a styl...lemaradtam volna vmiről?
  • CalebJoe
    #197
    Próbáltam sima meg omega driverrel is.
  • musha
    #196
    nekem is ilyesmivel fagyott, de nekem játékba lépés előtt. ha bármi tweak progit használsz, azt érdemes lenne megpróbálni kikapcsolni, nekem pl. az omegás ati driver saját `tray tools` programját nem viselte el.
  • CalebJoe
    #195
    Ez nemigaz. hogy 5perc játék után mindig kifagy tiszta ideg vagyok.
    Próbáltam már mindent felbontás, árnyék levétel, driveren is állítgattam de semmi ugyanúgy fagy.
    Mielőtt lefagy a hang elkezd pattogni és megáll a kép.

    HELP!!!!
  • musha
    #194
    a felváltott mentés működni látszik, mert ha az egyik beszarik, akkor csak az előző mentéspontot töltöm vissza.
  • musha
    #193

    szőrszálhasogató (de igazad van) ^^
  • Seth
    #192
    Nálam ugyanez volt, csal előszörre mindíg egy mentőhelyet használtam, felülírtam mindíg a következő mentésnél. Aztán lefagyott, damaged save-et jelzett, kezdhettem előlről. Azóta minden save külön van ( lehet vagy 80 mega a savekönyvtár :)) Azóta persze egyszer se csinálta.....
  • Seth
    #191
    Szerintem passzol a zene. Mangásat meg nem tudnának csinálni, mivel az képregény, azt meg olvasod, nem hallgatod ;D
  • musha
    #190
    ez egyre érdekesebb...ma ugyanott rontotta el a mentést, ahol tegnap. csak most hál`isten két mentést használtam felváltva, így az előtte levő mentésem kb. 10 perccel régebbi. de akkoris...nem értem én ezt
  • Mustang2005
    #189
    A játék zenéje kicsit jobb is lehetett volna!

    Mangásabb:)
  • imq
    #188
    Azért nem mükszik szerintem a link, mert egy az egybe a Reloaded(lenygel) verzióból szedték ki a fájlokat, szal ha ilyen verziód van, márpedeig gondolom nem eredetiben szerezted be - nem is lehet kapni, Mo.-n. A lényeg, hogy semmilyen crack nem kell a gémhez!!!