428
  • haxoror
    #267
    Ilyenkor üsd meg egy dispell-es karddal
  • Viktor01
    #266
    Hilfe!

    Mit csináljak mert mindig gyógyítja magát és túl sok élete jön vissza. Érdemes Speciális támadásokat használni pl: Gejzír csapás?

    Előre is köszi
  • Viktor01
    #265
    A potion neve asszem Royal Potion
  • Viktor01
    #264
    Ellenben milyen az alapvélemény a játékról?
  • Viktor01
    #263
    És neked is köszi:) ha nem sikerül jövök vissza:)
  • Viktor01
    #262
    Köszi szépen:)
  • magus
    #261
    szeretni szeretek de 5 fpsem van a csatakban es loni inkabb jobban tudok:)
  • musha
    #260
    nem hallottam róla, bár nekem amióta van sp azóta olyan van.
  • BBS
    #259
    Lenne egy kérdésem. A játékhoz kell xp-s service pack?
  • haxoror
    #258
    A nem kivédhető támadást úgy tudod kicselezni hogy folyamatosan elkezdesz oldalra vetődni, ilyenkor sebezhetetlen vagy :)
  • CS@
    #257
    Csak azokat tudom javasolni amit én is olvastam különböző helyeken :
    100 %ig biztos megoldást nem tudok.
    Iron Warrior egyfolytában legyen fent. Amikor a koponyákat megidézi dobj egy GoldenPanace –at és ez megvéd a harc végéig a káros hatásaiktól. Figyelj arra ,hogy van egy potion(nem emlékszem már a nevére) is hasonló képességgel ,de ez a pozitív dolgokat is megakadályozza, úgyhogy ilyet véletlenül se igyál mert akkor nincs több IronWarrior. Ha a társait megidézi akkor ajánlott elsütni A SpiritStrike –ot.
    A harc előtt táraz be a quickba egy olyan potiont ami FullHP-t ad mert ha sikerül leütnöd nagyon a Hpját akkor Jön egy über pusztító ütés ami rögtön 1re rak téged. Amikor ez bekövetkezik akkor egy még legyen ebből a potionból és igyekezz meginni mielőtt bármit csinálna.
  • Viktor01
    #256
    Nézd fent bal oldalt a kistérképet és ott van egy nyíl és az mutatja h a fő sztori küldetéseiben merre kell menj.
  • Viktor01
    #255
    Sziasztok!

    Kérlek segítsetek légyszíves! Sztem a játék végén vagyok amikor azzal a főmuksóval kell megverekedni Tal-lal de egyszerűen vagy 3 órán keresztül nyüstöltem kb 20x próbálkoztam de van egy támadása amit még védekezve sem lehet kivédeni és rám 1500-at sebez és kb 3 mozdulatból áll és hát esélyem sincs.
    A segítséget előre is köszi
  • haxoror
    #254
    A szemüveges az egyik irányba kell hogy körberepüljön a csaj meg a másikon mászik körbe a falon lévő hínárokon vagy min
  • sagjoz
    #253
    Sziasztok!

    Help me please!

    Ott tartok mikor a szemüveges tudóssal vagyok és a piros ruhás csajjal! Kör terület van és csak repülve lehet eljutni a következő ajtóig! A padló két helyen hiányzik! ÉS az ajtó előtt két kis nyézet van amibe elvileg ha jól gondolom mindkét emberkének bele kellene állnia de nőt nem tom hogy vigyyem át!
  • haxoror
    #252
    Brightwaterbe asszem
  • sagjoz
    #251
    Végigjátszást tud vki?

    Vagy tudja hogy mit kell csinálni mikor a hercegnőt visszajuttattam a várba és a feltaláló megy vmi kristályért vagy mi a szösz! Akkor hova kell egyedül mennik a hercegnővel???

    ELőre is köszönöm!
  • zsotesz
    #250
    Senki nem ír?
  • zsotesz
    #249
    Én viszont ott akadtam el amikor a karakterek hasonmásaival kell menni az Aklorian erődbe valami cuccért. Merre kell menni?
  • zsotesz
    #248
    Én úgy öltem meg, hogy előtte szaladatm és vigyáztam, hogy ne próbáljon megütni. Ha üt utána mindig bemegy középre. Nos így nem ment be és egyszer sem töltötte magát újra.
  • haxoror
    #247
    Ha legyengül akkor kijön a falból egy fekete gömb amiből újratölti magát, ezeket a gömböket kell ilyenkor szétlőni.
  • nini154
    #246
    Elakadtam az egyik résznél. The Krenn CPU (gömbből lesz a robot főellenség´). Könnyedén leszedem a fél életét, de hogyan akadályozzam meh, hogy feltöltse az életét. A válaszokat előre is köszönöm.
  • Aschil
    #245
    MSi 865PE Neo2-PFS Platinum
    Celeron 2.4
    Club3D GF-6600GT/128mb
    512mb memo
    WinXp Sp2, nincs fenn semilyen codec pack
    Hang low - árnyék kikapcs
    Internet kapcsolat kikapcs
    Nekem a NOD32 óránkénti frissítésre volt beállítva, na ekkor fagyott (a CODUO is)
    Így tökéletesen megy!
  • haxoror
    #244
    Ha a szkillekre gyúrtál akkor tökmindegy hogy milyen kard van nála.
    Talnál és Bukinál tényleg az ultimate a legjobb fegyver szal ha szeretsz kardozni akkor ezeket megéri megszerezni.
  • magus
    #243
    szoval nem erdemes Tal on kivul beszerezni az ultimatekat? most megyek vissza behemoth utan cyantineba, mindjart vege van
  • zsotesz
    #242
    Ezt a részt már átvittem, de én nem emlékszem, hogy bármi gondom lett volna itt. Használj sűrűn skill strike-ot, és figyelj az életerejükre.
  • ThugEdge
    #241
    vki 231-re?
  • CalebJoe
    #240
    Köszi de már próbáltam.
  • zsotesz
    #239
    Nekem egy Athlon 64 3000+procival, MSI K8N Neo2 Platinum alaplappal, 1 GB RAM-mal és egy ATI 9800pro-val símán megy. Bár egyszer nekem is megfagyott, de ha visszaolvasol akkor láthatod, hogy ez sokunknak probléma volt. Erre az a megoldás, hogy az árnyékolást ki kell kapcsolni, valamint a hangnál a quality-t le kell venni low-ra. Nekem így 1280*1024-ben is símán megy és nem fagy.
  • CalebJoe
    #238
    Aki már rég tolja leírhatná milyen a gépe meg milyen software-ek vannak fent hátha segít a a fagyásban.

    Thanx!
  • gab1ka
    #237
    A Reloaded-es verzión a patch nem segít.
  • Mozes
    #236
    nekem még mindig kifagy miután ráklikkelek a start game-re. Pedig már patcheltem meg minden. Intel915 alaplapi chipel nyomom lehet mégsem sikerült kijavítani a hibát. Van valaki akinek fut?
  • gab1ka
    #235
    nah megis találtam mindenre a választ :) csomó küldetést kihagytam mint kiderült,habár ígyis több mint 20 órát töltöttem a gameval :)
  • gab1ka
    #234
    hasznos tanácsok hátha segít valakinek
  • gab1ka
    #233
    Nah vége..mondjuk a főellenség irtó idegesítő sztem..Tal Ultimate-ját nemis tudtam megszerezni mert amire lett 3 gemem addigra már nem tudtam a kastély kerthelyiségébe felvenni a 4.Wolf Totemet..ez mondjuk érdekes.A nagyon lávás pályán (Eagle Rock) van egy létra,felmászok és ott válaszolni kell mindenféle kérdésre.Ha mindenre jól válaszolok kapok valami értelmeset?Nameg azt se értem hogy minek kellett Elco csaját elvinni Brightwaterbe,aszittem hogy majd el lehet utána menni hozzá stb,erre vége a játéknak azzal hogy meghal a boss..vagy rosszul csináltam valamit?
  • ThugEdge
    #232
    az a baj,hogy az SSP-m meg nem áll úgy hogy mindent elsöprő legyek
  • ThugEdge
    #231
    a proccesing roomban vagyok bukival és talal,jön négy robot és rohadt nehéz kinyirni őket,ti hogyan csináltátok?(miutá egy liftet aktiváltunk 6 ilyen kis excavator megölésével)
  • gab1ka
    #230
    Na már ezis megvan :)
  • gab1ka
    #229
    A bányarészleg az ahol azt a Kern szgépet is kellett kinyírni?Jameg van külömbség a között hogy Elcoval a kristályt ellopom vagy "ott akarom hagyni" ?Csakmert mindkét esetben ugyanaz lett utána a következő küldetés stb..
  • Seth
    #228
    a research center-ben a bányarészleg legalján van