428
  • j0nNyKa
    #308
    ez mar jo, csak lehetetlen megszerezni (elvegre 2001.03 -as jatek)
  • haxoror
    #307
    Summoner
  • j0nNyKa
    #306
    nem egeszen a fablere gondoltam, bar nagyjabol jo helyen kapirgalsz... inkabb olyasmi, mint a kotor, kulso nezetes csapat alapu rpg... tehat valami otlet ?
  • musha
    #305
    háááát...szerintem nem igazán.
  • Prof William
    #304
    1,2 proci
    Gef 440mx
    256 ram
    Ezen megy?
  • musha
    #303
    Fable!
  • j0nNyKa
    #302
    Hohi!

    Most toltam vegig a jatekot, es total beleszerettem. Tudnatok hasonlo stilusu jatekcimeket mondani ? Final fantasyn kivul.

    Elore is thx
  • Ottto
    #301
    Nem. Valószínűleg a magazin kiadója többet ajánlott a játékért mint amit a piacon össze tudtak volna szedni a játékkal. Gondolom százalékban alkudtak le, és mivel a játék jó, a gamestart novemberben is viszik mint a cukrot, és mindenki nyer vele (mi meg főleg!)
  • Ottto
    #300
    Lehet meg kéne venni. Most nyomtam végig de lehet megint nekiesek, mert valamiért nem bírom otthaggyni a világát!
  • Harly18
    #299
    Nem tudja valaki, hogy egy újság hogy tud új játékokat teljes játéknak berakni?
    Lehet, hogy valamivel kevesebb ez a verzió?
  • Harly18
    #298
    Én azt nem értem, hogy vannak mindig új játékok mostanában a Gamestarban, olyanok amiket nem lehet megvenni sehol sem. Nem forgalmazzák itthon valószinüleg, de miért??? Bár ez csak jó nekünk mert 1896 ft-ért meg lehet kapni ellenben a 11990 ft-s új játékokkal.
  • haxoror
    #297
    Hát nemtom, amit a lengyeleknél újságmellékletnek adtak az nem volt patchelhető (abból lett a warez egyébként) valszeg a magyar is ilyen lesz :/
    Mindenesetre aki szokta venni az újságot plz írja majd be hogy sikerült-e patchelnie mert akkor én is beruházok :)
  • quakerman
    #296
    Hova jutnak a mai újságok....

    Decemberi karácsonyi számban pedig bele teszik a Doom 3-at vagy a F.E.A.R.-t?????
  • Harly18
    #295
    Gamestar: November 11-én Teljes Játék a Sudeki!!!
  • haxoror
    #294
    Csak vele :/
  • Ottto
    #293
    Most végeztem ki, istenkirály játék. Ráment a hétvégém, de megérte.
    Nézegettem hogy van/lesz ennek második része. Kijön ez PCre, vagy lesz egyáltalán?

    Más: Csak Tal-al lehet befejezni a játékot?
  • Neffi
    #292
    Ja csak simán...megvan...köszi, köszi, köszi...
    szerintem nem ez lesz az utolsó beirásom
  • Neffi
    #290
    Igen, az M lenyomása után, de az csak a karik személyes cuccai...stb. között vált, valami más is kéne asszem...
  • Seth
    #289
    alapbeállításban F1 , F2
  • Neffi
    #288
    Nem találom...ennyire gyöpi lennék?
  • Neffi
    #287
    Az jó lenne mert, akkor napra készen tudnál szerény személyemnek segiteni, na megnézem hol lehet váltani, de már mindent végigzongoráztam...
  • haxoror
    #286
    Optionsban nézd meg mi a gomja, hú rohatt régen játszottam ezzel a gémmel lehet hogy felrakom megint :)
  • Neffi
    #285
    Nos az a helyzet, hogy azokat csak Tal tudja tologatni és én most a mágus csajjal vagyok és nem tom, hogy lehet váltogatni a két kari irányitását, de eddig is köszönöm a segitséget.
  • Nwis86
    #284
    már nem kell
  • Nwis86
    #283
    csátok
    tudtok mondani 1 oldalt ahonnan letölthető a játék nembaj ha fizetős
  • haxoror
    #282
    Ja hogy még nem vagy ott :)
    A különböző színű izéket a helyükre toltad már?
  • Neffi
    #281
    De csak Tal van ott és Ailis
  • haxoror
    #280
    Elcoval körberepülsz az egyik irányba, Bukival körbemászol a másik irányba és a túloldalon ráállsz velük a világító körökre.
    A kristály tölti fel Elco hátrakétáját.
  • Neffi
    #279
    Ja igen :) köszi, szóval belépek a két karival, legyakok mindenkit, megtalálom a rejtett kövön álló vázát, megvan a létrán felmászva a világitó kristály is, de egyikkel sem tok kezdeni semmit, kijáratok lezárva :(
  • maxius
    #278
    Kifejtenéd az elakadás pontos témáját? Mivel az a templom igen nagy....
  • Neffi
    #277
    Sziasztok!

    Én egy kissé későn jutottam a játékhoz, de eddig bejön.
    Sajna elakadtam már az elején a templomos résznél, ha meggebedek sem tudok rájönni mit is kéne ott csinálni.
    Ha valaki tud segitsen...
  • zsotesz
    #276
    A hétvégén letoltam a játékot, kár, hogy a végén nem volt semmi befejező anim. Főgenya meghal aztán stáblista. Ez azért kicsit gáz.
  • maxius
    #275
    kösz, megvan
  • haxoror
    #274
    A másik irányba körbe kell vele mászni a falon
  • maxius
    #273
    Hy!
    Én se hiszem el, de elakadtam! A templomban vagyok, amikor megkapom Bukit és Elcot. Van 1 sárkányos terem (egy nagy sárkányszobor van benne), ahol Elcoval kell repülgetni, és Bukival meg nemtom, hogy mit kell csinálni, de a 2 kör a továbbvezető ajtól előtt arra utal, hogy vele is arrébb kéne mennem, de nem tudok!
  • zsotesz
    #272
    Hali!
    Lenne egy kérdésem. Pár napja újra kezdtem a játékot. Ott tartottam ahol Elco és Buki csatlakozik a csapathoz (Shadani Mo Temple). Mikor először játszottam a játékkal akkor úgy emlékszem, hogy a templomban Elcoval és Bukival is lehetett menni. Most meg csak Tal-t és Ailisht irányíthattam. A górénál természetesen Bukival küzdöttem. Másik észrevételem, hogy nagyon gyengén került Elco és Buki a csapatba. Mindkettejüknek kb. 350-400 HP-ja volt. Egy-egy skill strike meg egy kevés SP. Lehet hogy én emlékszem rosszul de első játékom alkalmával mintha kicsit erősebbek lettek volna. Most ha jól tudom Elco és Buki kb.10-es szintem van, de kb. 5-6 kristályt(?) tudtam nekik szétosztani a statisztikáikra.
  • Viktor01
    #271
    Nah hi all!

    Végigvittem az utóbbi idők egyik legpoénosabb és egyben sztem legkülönlegesebb rpg-jét.A segítséget mindenkinek nagyon köszönöm.Egy jótanács a következőknek ha már a főellenségnél vannak akkor ajánlott egy kombó használata mégpedig a jobbklikk+jobbklikk+balklikk. egy sorozat támadás kb 4-5 csapást visz be a három alap támadáson kívül.
  • Viktor01
    #270
    hát igen a varázslattal annyit kb csak az zavar ha benyom egy kombót akkor marad pár száz hpm.
  • haxoror
    #269
    sztem elég mert 3k-t nem sebez egy ütésből, tankolj fel lötyikkel
  • Viktor01
    #268
    Köszi a másik h 3000 élet elég vagy kevés?