428
  • ssk3
    #348
    A nagy pók lenyomása utáni pályarész mindenkinek sötét mint az éjszaka?
  • VGQ
    #347
    hali.kellene egy kis help..

    9600pro-s radeonom van fenn van a legujabb driver meg a directx9c de a játék 5 per c után megpusztul,és nyafog valami gyorsito kikapcsolása miatt..levettem a gafikát 0ra de ugyis csinálja,szal ötletem sincs mi a baja..Egyszer nyomkodás közben kiirt valami pixel sharding vagy micsoda opciot hogy az kell neki..esetleg ezt honnan tudom leszedni vagy miért nincs??

    elöre is köszi a helpet

    VGQ
  • Hoz_Hun
    #346
    Decemberben a Beyond Good&Evil lesz a mellékleten. Ha fullos, akkor megveszem, bár boltba most 1.999 Ft az eredeti.
  • haxoror
    #345
    Én majd akkor vonom vissza ha valakinek sikerül patchelnie a mellékletes Sudekit
  • Hoz_Hun
    #344
    Ok. Akkor visszavonom a GamStar-ra tett negatív megjegyzésemet.
  • Ersiman
    #343
    Én typicallal raktam fel és bemásoltam a dvdről a movies könyvtárat 1,9GB!!! a telepített Sudeki könyvtárba. A dvdről nem olvassa be!
  • Ottto
    #342
    Igen lehet, de ha a C:-re teszi, akkor miért nem ott keresi a videókat? Typical-on, a DVDtől olvassa ezeket, és megtalálja, vagy ott mindenképp be kell másolnom?
    (Nem hiszem el hogy ennyit kell szarakodni egy egyszerű telepítéssel. A kalózverzióval egyszerűbben megúszom ezt az egészet :C )
  • Ottto
    #341
    Látom. És ahogy látom van megoldás is. A "Movies" mappát át kell tenni a folderba?
    A többieknek valószínűleg azért nem tűnt fel, mert ők a cd-s verziót vették meg, és ott lehetséges hogy rendesen meg van csinálva. Én a DVD-set vettem meg, és úgy látszik ez hibás. Ennyit a minőségről.

    Nálam hiányzó introk: Az eleje totálisan (Az árnyjáték, Az nvidia meg a többi logo), és a fejezetek közötti introk, mint pl rögtön az is ahol Tal elalszik a gyakorlatról, és az apja nagggyon berág rá (Amik 640x480as felbontásban lettek felvéve. Biztos tudjátok melyekről beszélek) A játék nálam úgy kezdődött hogy Tal már a box-ban tréningezik, ill. bemutatót tart Bukinak.
  • Ersiman
    #340
    Igen van!!!
    Na szóval, a játék telepítője rosszul kezeli a particiókat. A moviekat és az intrót nem olvassa be a dvdről, rögtön a menü jön, be se Climax logó se Nvidia. De ha Complete telepítést kérsz akkor a movies könyvtát is felmásolja a vincsire, viszont a C: -re akkor is ha a telepítést nem oda akartad. Énnálam már itt kibukott a teljes telepítés, mert bár nem oda kértem sikított hogy nincs elég helye a C: meghajtón. Typical telepítést indítva és utána a movies könyvtárt bemásolva a telepített Sudeki mappába már megy! Van Climax, Nvidia és utána az a jávai árnyjátékra emlékeztető mese az istenekről. Nézzétek meg lehet hogy nálatok is ez a gond.
  • Seth
    #339
    KInek mit jelent az intro. FElsorolja hogy neki van climax meg nvidia logo, nade játékintro van e , amikor a mesélő beszél a két istenségről, közben meg megy a bábjáték
  • Ersiman
    #338
    Na én is megvettem a Gamestart és Ottto hozzászólása után feltettem a kérdést a Gamestar Sudeki fórumán. Hát úgy tűnik van akinek van intró is.
  • Hoz_Hun
    #337
    Basszus én is megvettem. Kicsit várok és megkaptam volna az eredetit boltból ennyiért. Ha ezt tudodm. Az életben nem veszek többet GameStart. Engem a lap maga nem érdekel a melléklet miatt vettem meg.
    Na akkor dupla DVDs tokba teszem. Szépen melléteszem a VÁGATLANT IS.
    GameStar
  • haxoror
    #336
    A legnagyobb geciség az hogy annak idején a warezt amit mindenki letöltött (és FULLOS volt) egy lengyel lapmelléklet megtörésével csinálták, érdekes hogy ők nem ripelték...
    gamestar
  • maxius
    #335
    Hát ez volt a buktató! Én meg néztem nagyokat, mert ez 1 jó játék, és máris újságban van...
  • tigeroo
    #334
    akkor ezis ilyen "inventoris-cuccaggatós" rpg??:))
    jujj azokat szeressem
  • musha
    #333
    fujj de paraszt dolog...ilyet miért csinál egy `jó nevű` lap?
  • tigeroo
    #332
    most telepítem:)
  • Ottto
    #331
    Mindenkit figyelmeztetek, hogy a Gamestaros verzió szar! Most vettem meg, és hát kidobtam a pénzem az ablakon. Már azt furcsáltam hogy 1 dvd-n van rajta egy csomó minden mással, de annyira nem is tűnt fel. Lényeg hogy a játékból ki vannak vágva az átvezető videók. Nincs intro, se semmi más, csak az ingame videók maradtak meg!
    Szal, aki teheti ne innen szerezze be a játékot.
  • ssk3
    #330
    Hát majd kipróbálom. Kössz
  • joe1980
    #329
    Irja meg nekem valaki azt a hangkártya tipust amivel ennek a játéknak kiváló a hangja.amit Seth leirt megprobáltam ,de nem jártam sikerrel.sajnos integrált hangkártyám van,lehet az a baj.
  • haxoror
    #328
    Ha akkor szaggat amikor olyan repülő izék ellen is kell harcolni akkor az a bugos hang miatt van, egyszerűen vedd le nullára a hangot amíg tart a csata, a megoldás a patchelés bár asszem az újságmellékletes verziókat nem lehet patchelni sajnos :(
  • ssk3
    #327
    Megvettem a Gamestart Játszottam a játékkal királyul megy meg minden, találkoztam Alish-al, de ha vele harcolok akkor iszonyatos módon beszaggat!
    Ha csak simán megyek akkor semmi baj. Tal-lal akármit csinálok zökkenőmentesen megy. Már a felbontást is lehúztam 640×480-ra de az sem segít:(
  • Ersiman
    #326
    Hátha valakit érdekelne, a mostani Gamestarnak a Sudeki a melléklete.
  • Seth
    #325
    hangbeállításoknál(windowsban nem a játékban) vedd le a hardware-s gyorsítást
  • musha
    #324
    hát én hangkártya driver cserére tippelnék így első nekifutásra...
  • joe1980
    #323
    szeretném ha valaki tudna segiteni,a játékkal kapcsolatban.a karakterek beszédhangja olyan mintha hidrogént szivtak volna be (vagyis nálam olyan a hangjuk a gépemen).probáltam javitást szerezni,nem volt jó.a hangkártyával lehet a baj? nem tudom.mivel lehetne orvosolni ezt?köszi
  • Ottto
    #322
    Nálam GF volt/van szal ez nem segített volna :P
  • Goth
    #321
    Most vagyok a Shadow World-ön vagy hol, nagyon király a game. Szerintem grafika is nagyob szép, és eszméletlen hangulatos tájak vannak benne. Nálam vetekszik a Fable - vel.
  • Goth
    #320
    A legújabb Ati Driver letöltése megoldotta nálam a problémát =)
  • Vajda Gergely
    #319
    Hello.

    Valaki mondje el hogy milyen stílusú ez a játék mer én nem tom hogy érdemes-e letölteni.

  • Neffi
    #318
    Sziasztok!
    Sajna megint elakadtam a játékban, annál a résznél mikor egy elektromos gépház segitségével kéne valami utat képeznem (Transentia) a gyárban, de sehogy nem jó akárhogy küzdok...
  • Ottto
    #317
    Egy csomó gépen ezt csinálja. Tom mert az előző gépemen ugyanez volt, a haveromnál is. Nekem csak az új gép vétele segített :C
  • Goth
    #316
    áh nekem nem megy. elindul, csak amikor rámegyek hogy New Game, Akkor tölt, és amikor bejönne a játék, inkább kilép helyette.
    Nem tud rá senki megodást?
  • j0nNyKa
    #315
    mmmmm nice. privid ment
  • haxoror
    #314
    Na lejött, angol verzió (végig azon paráztam hogy lengyel) felpecseltem 1.4-re és faszán fut.
    Végre minden beállítás maxon tolhatom mert mostmár meg van hozzá a vas

    Már szinte alig emlékszem a sztorira nosztalgia rulz :)
  • doncsabi
    #313
    mit kell csinálni ? a küldetés hogy transported Illumnia Castle?
  • j0nNyKa
    #312
    a kotor maga nekem sem tetszett, csak a stilus miatt mondtam... dsre rauntam, pedig imadtam mind2 reszet
  • musha
    #311
    vagy akkor Dungeon Siege 2
    mondjuk én a kotorokat nagyon nem szeretem, úgyhogy azokhoz hasonlót nem tudok ajánlani.
  • j0nNyKa
    #310
    thx
  • haxoror
    #309
    Summoner torrent csak egy CD most szedem kíváncsi vagyok hogy az-e