167
7 Sins
  • istvan3
    #127
    kellene egy patch amivel lelehet a csajokról a ruhát szedni!
    van ilyen?
  • Gary
    #126
    Tölts le hozzá NOCD crack-et.
  • ddomi87
    #125
    Lécci vki help!
  • ddomi87
    #124
    mmost szedtem le torrenten-régi gamerbe találtam meg...és protect systemes.kihúztam a cdimet de akkor se megy...mi a fszt csináljak...HELP!
  • McKangi
    #123
    Hé sasok !

    Ha valakinek megvan a magyar verzió akkor töltse már fel pld a rapidshare-re!
    THX!
  • Waterhorse
    #122
    Nekem akkor sem ad semmit, ha teljesítem a tetriszest, mindenkinek felvittem a szintjét amennyire lehetett, ennél többet nem tudok.
  • pako00
    #121
    tud valaki arrol hogy honositást honnan lehetne letőlteni?
  • 1Kriszke9
    #120
    Sziasztok
    Nem lehet olyat csinálni hogy csak a szöveg legyen magyar?Nekem már az is jó lenne!Esetleg akinek megvan magyarul a fileok bizti felülirhatóak!Nem?
  • instigator
    #119
    valaki lécci segítsen!! megáll a telepítő egy bizonyos fájlnál!! próbáltam winrarral javítani meg tesztelni de nem jelez hibát!! tanácstalan vok! vki please!!
  • nagykispeter
    #118
    Azzal vége a játéknak mikor a csajjal aláíratom a szerződést,vagy mit?
  • nagykispeter
    #117
    Kár pedig kurva jó játék!Csak ez hiányzik már hozzá!
  • leslieboy
    #116
    Sajnos még nincs!Úgy tudom..
  • nagykispeter
    #115
    Nincs hozzá valamilyen mod ami lekapja a ruhákat?
  • jakewyler
    #114
    mekkora a gépigénye?
  • Harly18
    #113
    http://spacetarget.com/games/pc_7_sins.shtml
  • Stöndykoma
    #112
    na igen, és pontosabban? mert én ugy tűnik nagyon ökör vagyok
  • Harly18
    #111
    gamecopyworld
    gameburnworld
    google
  • Stöndykoma
    #110
    Szépjónapot!

    Ha valaki esetleg beírná honnan lehet valami NOCD -t lekaparni örök hálám kergetné.

    előre is köszike
  • operaex
    #109
    a japán mesternek is elnyertem a bizalmát de semmi nem törénik? vagy a japánnal hol kel beszélni és mit?
  • Christian
    #108
    a harmadik személy(teszt) az maga a japán mester.
  • operaex
    #107
    hali egy olyan kérdésem lenne hogy a kombat klubnál amikor átkell menni 3 teszten ott nekem sikerült mind1ik még a kisfőnök is gratulál nekem de a nagyfőnök meg nincs sehol mit kell még tennem hogy az előkerüljön?
  • Christian
    #106
    hát ezt lekéstem, mert már átmentem a köv pályára, és nemlehet visszamenni előzőbe
  • walaki79
    #105
    1000 dolcsit kell gyűjteni, de nem csak egyszer, hanem minden embertől külön-külön. szóval 5000 dollárral kell visszamenni a szakácshoz. Ennek nagyon fog örülni és minden bájitalát neked adja. innét már egyszerű az ügy. Én végigmentem 200%-ig és úgy mentem tovább.
  • Christian
    #104
    mikor pár lehetne további pályára menni.. 120%- nál, a defranc aztmondja, gyűjtsek 1000 dollárt, az meg is van, de nem ad semmilyen tárgyat! mit kell itt csinálni?
  • Christian
    #103
    hát ez király. mikor odadtam, minden érdeklődési kör érdekelte az emberemet:D
    Kösz!
  • walaki79
    #102
    Üdv!

    Már rájöttem. Addig nem fog adni semmit amig valamelyik asztalnál nem teljesited a tetriszes játékot. Ha a kajatetriszt megcsinálod 100 pontra mehetsz a szakácshoz és már adja is a cuccot.
    Jó szórakozást!
  • Gary
    #101
    Hmm... érdekes! Csak 3 beszédtéma van és a "How can I help you" vagy valami ilyesmi szöveg választásával adta. Na nem látványosan a kezedbe nyomja (vagy lehet, hogy úgy nem arra figyeltem), hanem ha dumálsz valakivel, akkor megkapod a duma-témák között... Értelemszerűen NEM ezzel kell indítani! Akkor kell használni, mikor már nem tudod följebb vinni a kapcsolatot - gondolom én!
    Gyanítom, az sem mindegy, hogy kinél mit kell használni!
  • Christian
    #100
    nekem nemadott semmi iylet a francia
  • walaki79
    #99
    köszi ezt kiprobálom
  • Gary
    #98
    A szakácsot kérdezve, kapsz valami speciális dolgot, amivel gyorsabban építhető föl a kapcsolat. Hogy mi volt az első, azt már nem tudom, de a kövérkés, kopaszodó assz'em fekete fickón próbáltam ki és majd 2 egységet ugrott a viszonyunk! Az ürge is a fiúkra indul be , sz'al kimaxolni (szépenjólmagyarul) a hűtőben lehetett, de csak plátói alapon!
    Ekkor kaptam pár %-ot, mert a kopasz megígérte, hogy jó kritikát ír az étteremről...


    A következő beszélgetés után a szakács egy "szerelmi bájitalt" adott...
    Eddig jutottam tegnap este.
  • walaki79
    #97
    haliho!!!!!!!!!!

    él még itt valaki??????????????????
  • Christian
    #96
    dettó!
  • walaki79
    #95
    Hello!

    Én is a szakácsos pályán vagyok, de nem jutok semmire. 0%-on vagyok, a kapcsolatokat csak egy bizonyos szintig tudom felvinni. Utána azt irja, hogy kérdezzem meg a szakácsot (már ha jól értem), de az nem mond semmi extrát. Mit csináljak? Segitsetek légyszi.
  • exemboy
    #94
    + oldva 200%-osan jön a Trust Corp.....
  • Duddits
    #93
    Vidd föl lakásra... Vagy nem tom. Azon a pályán még nem jártam.
  • exemboy
    #92
    Üdv!!!

    Mit kell csinálni a szakácsos pályán 80% nál tartok ........hogyan tovább????
    Azt tudom ,hogy a szakáccsal fulra fel kell tornázni egészen a kapcsolatig én most baráti szinten vagyok vele...
  • Duddits
    #91
    Nem kell hozzá.
  • Ádám007
    #90
    nem tudja valaki a CD-key-t????
  • Duddits
    #89
    Akkor aki megvehette, föltölthetné.
  • Csacsi
    #88
    Itt nézd meg.

    Kicsit görgess lejjebb.. :) Ott a 7sins-nél láthatod, hogy szállíthatóság azonnal, tehát lehet már kapni.

    Ennyit erről :)