167
7 Sins
  • Duddits
    #87
    Rendelhető...
  • Csacsi
    #86
    CD-galaxisban már kapható/rendelhető a teljesen magyar változat.
  • Duddits
    #85
    Ááhh vazz. Megfog!
  • Magic Boy
    #84
    Több helyen olvastam,hogy Magyarul is megjelenik és azthittem már kinnt is van!
  • Duddits
    #83
    Hát nem tudom te honnét tudsz arról, hogy van magyar verzió... Esetleg belsős vagy? Mert én úgy tudom, hogy csak készítik a magyarítást, és majd úgy adják ki.
  • Magic Boy
    #82
    tudok rolla,hogy van Magyar verzió is,de az enyém Angol!
    Jó játéknak tűnik,de a gyenge Angol-om miatt a tuttorialt se tudom végigcsinálni!
  • Duddits
    #81
    Seven-M gondozásába elvileg teljesen magyarúl jön ki.
  • Magic Boy
    #80
    A játék magyarosításárol tud valaki valamit?
  • Duddits
    #79
    Úgy, hogy amit elvesz, azt a gép összeadja és majd összesíteni fogja...
  • Christian
    #78
    de ha elveszi, akkor hogyan lesz 5000-rem?
  • Duddits
    #77
    Jah! Amúgy nem baj, hogy elveszi. Azt mindig is megfogja csinálni. Amúgy a végén, mikor már valamennyire haverok vagytok, menjetek a kamerafigyelőhőz, és van egy opció. Nem tudom mi az, de mikor rányomta, viccből azt mondta a csávókám, hogy a felvételeket rakjuk föl a netre.
  • Christian
    #76
    a főnök állandóan lenyúlja a pénzt! Mit lehet csinálni, hogy ne vegye el? barátkozzak össze vele?
  • Duddits
    #75
    Mindig mentsél! Sokszor kell menteni!
  • Fenrir
    #74
    lol én mindig ott baxom el, hogy párbeszéd közben vmelyik mutatóm a maxra megy és utána ugyebár megkergül a hősünk, mire meg visszajön addigra a kapcsolatmutató megint alapon van :(

    amúgy egyértelmű hogy melyik a férfi, már a hangjából is hallatszik bár nekem a dagadt "nő" is gyanús :)
  • Duddits
    #73
    Nekem némelyik csaj a próbafülkébe is adott pénzt 2 kúrás között.
  • Fenrir
    #72
    hát nem egy könnyű játék

    hogyan lehet összekaparni az 5000 pénzt gyorsan?
  • Duddits
    #71
    Nah! Én már megszereztem az Eden Club-ot. Ki, hol tart?
  • Duddits
    #70
    Nah, én is kipróbáltam. Elég érdekes, de jót szórakoztunk haverral! A néger csajjal már majdnem sikerült szerelembe esni.
  • NuCLEARScoRp
    #69
    Mindig is szántam a Sims és NFS utánzatokat....
  • Csacsi
    #68
    Hiába adok el mindenkinek mindent a boltban a főnök állandóan elveszi, mit lehet csinálni ez ellen?
  • Harly18
    #67
    Nem tudtok nude patch-ot a játékhoz?
  • KNORBI
    #66
    nektek magyarul van meg a játék? Ha valakinek igen, akkor megtenné, hogy a magyar fájlokat ideadná?
  • Takimate
    #65
    bazz... akkora uninstall...
    kezelhetetlen sims szerű szar
  • V Carter
    #64
    köszi
  • Csete
    #63
    Lopj ékszert a pultból, ill. hódítsd meg a nőket, utána csak úgy veszik tőled a drágábbnál drágább cuccokat.Meg lehet a pénztárcájukból is lenyúlni pénzt, meg a főnök irodájából, stb,.....
  • V Carter
    #62
    Nekem csak ma jött le,de már a második pályán elakadtam.Sehogy sem tudom összeszedni a 5000-t.Van rá valami trükk?
  • Duddits
    #61
    Nah most jöttem haza. Asszem én is meglesem!
  • threeman
    #60
    Nagyon beteg a játék, már vagy 6órát nyomtam egyfolytában :D Nem lehet abbahagyni :D Kéne hozzá nude patch :D Az a jó, hogy nem kell sokáig fűzni a lányokat :D
  • Coolfire
    #59
    Valószínű,hogy töltéskor crc-s lett valamelyik file.Ha rar darabkákban szedted,futtasd le a WinRar tesztet,amelyik hibás szedd le újra.Nekem feltelepült rendesen,de kár volt.Sajnos ez is olyan mint a többi Sims-klón,egy kalap szamócát sem ér(ez az én magánvéleményem).
  • ceas
    #58
    Szóval az install 3/4-nél, valami descargo.rws 37%-os extractjánál-nál: "Extract:error writing to file descargo.rws" hibaüzenettel leáll, másnál is van ilyen???
  • rorr
    #57
    még sajnos nem...
  • Csacsi
    #56
    Nekem most jött le...majd otthon kipróbálom...kíváncsi vagyok milyen...bár nem hinném, hogy sokáig leköthet a virtuális csajozás...mert este jön a kedvesem....úgy sokkal jobb :DD
  • Axon
    #55
    Próbáltad már?

    Esetleg valaki látta már a magyar verziót?
  • rorr
    #54
    reloaded verzió megjelent!!!
  • Wheeler
    #53
    Ebbena játékban van szűz csaj?:D
  • Duddits
    #52
    Hehe! A GTR-t is kiakartáák fél évvel ezelöt...
  • Axon
    #51
    Itt láthatod:
    http://www.sevenm.hu/catalog.php?mode=list&special=2

    Ott van mellette a magyar zászlós karika, de ha ráklikkelsz a "magyar nyelven" menüpontra, akkor ott is láthatod. Az info szerint még júliusban ki akarják adni.
  • Duddits
    #50
    Tényleg tervezi? Akkor egy darabig nálunk nem lesz egy darabig...
  • Axon
    #49
    Mert nálunk a sevenm kiadó magyar nyelvű verziót ad ki. Valószínűleg, akkor ők készítik a magyar nyelvű lokalizációt és nem a játék eredeti kiadója.
    Azért a Sims 2 is megjelent magyarul és azt már az eredeti kiadó, az EA készítette.
  • Duddits
    #48
    Dehogy is!