59456
banner
  • SzabyV8
    #58967




  • SzabyV8
    #58966




  • kalee
    #58965
    Az első (Pilot) részben egy GMC Brigadier volt látható fekete póttal, majd a második résztől egy GMC General fehér póttal, de az első évad 14. részétől a pót ismét fekete lett és ez maradt a végleges párosítás a GMC General a fekete sakkbábus póttal!!
  • Dexter87
    #58964
    Sziasztok!
    Szeretnék egy kamion után érdeklődni, nagyon megköszönöm ha esetleg kapok web címet, vagy bármilyen infót róla.
    Szóval a Knight Rider nevű sorozatban látható egy GMC, ha jól tom. Szeretném megtudni hogy pontosan milyen típusú a kamion (pl:Daf Xf105 a teljes tipusra gondolok)? Hol találok eladó darabot(kat)? És milyen pótkocsit lehetne hozzá rakni? Amúgy a pótkocsi zárt legyen, és a hátsó rakodo ajtaja viszont lefelé nyíljon. Ilyen az elképzelésem. Van esetleg valami tippetek hogy kb mennyibe kerül ez az egész?
    Válaszokat előre is köszönöm.
    Üdv mindenkinek
    Dexter
  • RS
    #58963
    XXII. Nemzetközi Kamionos Country Találkozó, Szeged-Sziksósfürdő




  • Quiksilver
    #58962
    Nemzetközibe még nincs
  • Szabi84
    #58961
    és neked van tapasztalatod a kamionvezetésben vagy ez még új?
  • Quiksilver
    #58960
    A tanfolyam egy hetes összesen. Hétfő reggel fél 8-ra kellett megjelenni a Nagykőrösin ekkor írjuk meg a szerződéseket. Ez kb délig eltart majd elkezdődik az oktatás. Itt a héten mindent ismétlem MINDENT elmondanak amit kell (vezetési és pihenőidők, angol embercsempészet, rakomány rögzítés, nemzetközi kresz, etika stb.) majd délutánra a Nagybani piacnál lévő Viktória szállóhoz (aki igényli) megkapjuk a kulcsokat, majd szabad foglalkozás. Másnap megint 8-ra vissza a Wabi oktató terméhez és 16:50-ig ismét oktatás...ez megy egészen csütörtök ill. péntekig. Azért mondom hogy ill. mert aki pl. anyacéghez kerül az most csak pénteken tudott haza menni, de aki ZEG-re (mint én) az csütörtökön felvehette a védőruhákat az új telefont aztán kezét csókolom irány dél, futó lépésben Remélem tudtam segíteni.
  • Szabi84
    #58959
    mesélhetnél az oktatásról
  • MANos Viktor
    #58958
    Szerintem nem olyan szépek.
  • Istikee
    #58957
    Ti mit tudtok a Duna-hídi balesetről?:D Ami csütörtökön volt mert mi is 3:30 percet állltunk a coránál az m0son:D
  • kis kindertojás
    #58956
    megnyugadhatsz hogy lesz mihánt behozzák magyarba!
  • tuzfal3
    #58955
    Kíváncsi leszek mikor lesz wabiéknál új tgx?! :DDD
  • kis kindertojás
    #58954
    kurvajó érzéke volt a tervezőnek!!!
  • kutizsolt
    #58953
    ratcustom: nagyon fas*ankepek lettek
    quiksliver: nagyon jo kepek

    es ime az uj TGX
  • Quiksilver
    #58952
    A héten voltam oktatáson és lőttem pár képet a napocskás autókról





  • Crumeron
    #58951
    Bocs a dupláért azt kifelejtettem, hogy GLS, DHL, vagy esetleg Royal Sprint jönne szőba, vagy még az itteni helyi cégek, bár ők külföldre is szállítanak, pl J&S Speed Kft.
  • Crumeron
    #58950
    Hali,

    Olyan kérdésem lenne, hogy nem-e tudja valaki milyen papírt kell beszereznem ahhoz, hogy eltudjak menni mondjuk 3,5 tonnás kis teherre sofőrnek. Belföldi árufuvarozói papír kell hozzá vagy mi? Ja és hol lehet ezeket a papírokat beszerezni, kpm-nél vagy hol?
  • Istikee
    #58949
    Sziasztok nem tudjátok hogy a Huncargónak hán ykamionja van?:D
  • RATCUSTOM
    #58948
    Szívesen feltölteném, de a gépem közelében csak augusztusban leszek legközelebb. Ha gondolod nyugodtan feltöltheted. :)
  • RATCUSTOM
    #58947
    Köszönöm mindenkinek!
    A képek most is egy Canon 550D-vel készültek. Az első kép egy 50 f/1.8-as objektívvel, a harmadik és az utolsó a 70-200-zal, a többi pedig a 10-20-szal. Természetesen szerkesztem őket, többségében Lightroom-mal. De az alap kép sokkal többet számít, mint az utómunka.

    A tesztelős Mercedes pedig szerintem Atego. Az Antos-nak másmilyen a tükre, 3 lépcsős, stb. És azt már le is leplezték.
  • RS
    #58946
    Elég komoly géppel tolja.
    Amúgy tényleg nagyon szép képek! Ezt szívesen várom a bannerba!
  • 308as Kis Janó
    #58945
    Ez nem atego lesz hanem Antos nem??
  • VERESS 96
    #58944
    Ez igen! :) Nagyon szép képek! Milyen géped van? :)
  • kis kindertojás
    #58943
    hát igen a 4-es actros-t is így csinálták :D (azért hogy ne tudjanak licenszet lopni... xD)
  • Tinka123
    #58942
    Végre normális képeket lehet látni:), GYÖNYÖRŰ, programmal javítassz ratuk valamit? Vagy a géped ennyire tökéletes?:)
  • danyr
    #58941
    Ez igen!
  • RATCUSTOM
    #58940
    Illetve az új Atego.
  • RATCUSTOM
    #58939
    Ismét pár Qualitrans-os kép. :)







  • Tinka123
    #58938
    Márciusi kiruccanás egy pótkocsi cserére :)))
  • imihaver
    #58937
    Mai képek:

  • imihaver
    #58936
    Mai képek:

  • VABIS
    #58935
    Dolgozik valakinek rokona,barátja, ismerőse aConvoy Sped Kft-nél? Ha igen dobjon már meg infóval. Köszi
  • VABIS
    #58934
    Szia kis kindertojás. Szerintem a ponyvás melókat mellőzd. Mint égen a csillag annyi cég,vállalkozó épít erre az eszközre. Inkább legyen akkor hűtő,siló,tartány. Vagy azt a pár autót told be valami nagy logisztikai céghez. Te adod a traktort ők a pótot.
  • VABIS
    #58933
    Hali. Új vagyok a fórumon. Nagyon tetszik eddig, remélem marad is így.
  • imihaver
    #58932
  • imihaver
    #58931
  • Szobi30
    #58930
    attól függ, hogy milyen ismerősöd van...általában az ismerettségtől függ, hogy hova tudsz bekerülni...
  • kis kindertojás
    #58929
    de melyikre kapok jobban fuvart?
  • roller460
    #58928
    Amelyikre van állandó jelleggel fuvarod és nem azon kell aggódnod, hogy mennyit fog állni majd a kocsid...gondolom én.