15637
  • kl24h
    #12047
    Hát azért mikor megjelenik az új verzió van mikor (de nem mindig szükség) ajánlatos így eljárni: #12043
  • laci4321
    #12046
    Úgy tűnik megoldódott a probléma. Megkaptam az összes licenszlevelet így utólag. Lehet csak a 7-es verzió megjelenése okozott egy kis szerverlassúságot?
  • móni76
    #12045
    Köszönöm szépen!
  • kl24h
    #12044
    Vagy a hivatalos magyar oldalról is megvannak az infók: Kapcsolatfelvétel.
  • Narxis
    #12043
    Hááát talán rámegy de a későbbi kellemetlenségek elkerülésének érdekében jobb lenne leszedni és úgy telepíteni a 7-est. Tiszta telepítésnél biztosabb megoldás nincs.
  • iceeman
    #12042
    Urak és Hölgyek!,Akinek van némi problémája az Eset termékekkel,vannak itt elérhetöségek:
    Sicontact Kft.

    H-1023 Budapest, Sajka u. 4.
    H-Cs : 9:00-16:00, P 9:00-13:00
    Mobil: +36/30-696-6010
    Telefon: +36/1-346-7055
    Fax: +36/1-346-7050
    E-mail: [email protected]
    Web: http://www.eset.hu
    A kirt mobilszám Timár Geng Balázsé,aki a Magyarországi support munkatársa,és nagyon normális,segitökész ember.
  • Borg
    #12041
    5-ösre rámegy a 7-es? Felülírja az install, vagy le kell szednem előtte a régit?
  • Jamcsaba
    #12040
    Ugyanez a hibaüzenet fogad. Remélem hamarosan javítani fogják a problémát!
  • laci4321
    #12039
    "A regisztráció feldolgozása során technikai probléma merült fel. Kérjük, próbálja meg újra később! Amennyiben később sem sikerül, keresse fel kollégáinkat a hiba elhárítása érdekében. Köszönjük."

    Ez mi? :( Mindegyik újság kódjának beütésekor ezt dobja ki. (Az előző 3 hónapban jó volt) Nagyon örültem ennek a lehetőségnek, tudnátok segíteni?
  • vg
    #12038
    Köszi az infót! Sajnos én erre nem jöttem rá időben. Egy áramkimaradás után újra kellett volna indítani a router-t de nem tudtam belépni menüjébe, így újra kellett legalább 5 éve fent lévő windows-t. Aztán miután rátettem a 7-es verziót újra nem tudtam elérni, ekkor jöttem rá, hogy ettől van. Most a 6-os van fent, jól működik a rendszer.
  • szoltang
    #12037
    Mondjuk nálunk Smart Security-ben volt.
  • szoltang
    #12036
    Igen, találkoztunk az egyik gépnél és az IDS és további beállításokban a Bejövő/Kimenő TCP- és UDP-csomagok ellenőrzése okozta a galibát, ami amitt a Windows szerint "Nem azonosítható a hálózat". A pontos okára rájönni nem tudtam, mivel nálam is be van kapcsolve ez az opció és itt nincs gond vele.
  • pamszeg
    #12035
    Köszönöm!
    moonster
  • Narxis
    #12034
  • moonster
    #12033
    PCGVRV 2013/11

    Kód: 87NZJTKV
    Regisztráció
    Érvényesség: 2014.01.01
  • vg
    #12032
    Köszi, akkor lehet valami sajátos probléma. Most visszatettem a 6-ost, úgy jó.
  • vgyuri
    #12031
    Nálam tökéletesen működik, 3 router is sorba van kötve, mindegyiknél be tudok jelentkezni. Ess Smart Security-t használok (vírusírtó + tűzfal).
  • vg
    #12030
    A legújabb (7.0 302) NOD verzió miatt nem tudtam belépni routerem-be. Uninstall után már megy. Esetleg valaki is találkozott már ezzel?
  • moonster
    #12029
    Köszi, be is linkeltem a fejlécbe.
  • Teva
    #12028
    PC WORLD 2013/11

    MOBIL3 S3curity

    Kód: x753bw

    Regisztráció

    Érvényes: 2013.12.31
  • Xing
    #12027
    Köszönöm!
  • moonster
    #12026
    Kérlek olvass lejjebb, de a fejlécen is ott van a legfrissebb kódokra mutató link.
  • Narxis
    #12025
    Vírusadatbázis verzió: 8999

    Következőnél pezsgőt bontunk.
  • hownarr
    #12024
    Professzor Úr :-)

    kaphatnék kódocskát az esetkéhez? me má nagyon piros
    és az én pufám es pirul.
  • moonster
    #12023
    Köszi a kódokat. Kérlek írj egy teljesen új, teljes hozzászólást, kóddal, linkkel, lejárattal a mobilkódhoz, mert csak akkor tudom jól belinkelni a fejlécbe.
    Köszi
  • pamszeg
    #12022
    Köszönöm Szépen hogy megosztottad velünk!
    Teva
  • farkasbora
    #12021
    Nagyon szépen köszönöm a kódot!
  • Teva
    #12018
    PC WORLD 2013/11

    Kód: 8nzj9mhj

    Regisztráció

    Érvényes: 2013.12.31
  • nikics97
    #12017
    köszönjük!!
  • Zsolt01
    #12016
    Én is kíváncsi lennék, hogy XP mik a tapasztalatok ESET Smart Security 7 !?
  • Vigyorka
    #12015
    Windows XP-n milyen az új verzióról?
    (a régi verzióról átálltam, mert lassította a gépem.. :( )
  • TIBCSI1966
    #12014
    Most elfogadta az F-Secure honlap a kódot.
  • TIBCSI1966
    #12013
    Az F-Secure Mobile Security kódot nem fogadja el a honlap a regisztráció során.Megtudjátok-e írni az F-Secure IS, ill. Mobile Security CHIP kódot?
  • kl24h
    #12012
    Általában a kártevő programok kis méretűek, ezért ha kitörlöd azt a 322 fájlt, nem sok hely fog felszabadulni.
    Ha a C kezd megtelni, ezt a problémát máshol kell kezelni!
  • móni76
    #12011
    Nagyon köszönöm a válaszokat! Még annyit kérdeznék,hogy (ezt megint csak a tudatlanságom miatt)a C meghajtóm ha kitörlöm a karantén tartalmát(322 fájl van benne)szabadul fel hely?
  • bajgunar
    #12010
    Már karanténban/ból sem tud kárt tenni a gépben. ;)
    De törlés után már biztosan nem.
  • kl24h
    #12009
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azok a fájlok (kártevő programok), amelyek a Karanténban vannak, azok már nem tudnak okozni kárt. Egy kissé nem jó megfogalmazás ez a Karantén, ezért is téveszti meg azokat, akik kevésbé értenek hozzá.
    A Karanténban levő fájlok át vannak írva, pontosabban kódolva/vagy más műveletet (ezt ahány antivírus, annyiféleképpen csinálják) végeznek, amelyeket Windows alatt nem lehet futtatni vagy felnyitni sem. Viszont ha tévesen riasztott az antivírus és ha a felhasználó akarja, vissza lehet írni úgy ahogy volt, mert az antivírus vissza tudja kódolni is. Most ezt nem tudom, hogy hogyan működik ESET esetében, mert én nem azt használok.
    Pl. az AVG antivírus a Karantén helyett "Páncélterem" (vagy vírus pince > Virus Vault) ír ki, de a legtöbb antivírusnál Karantén jelenik meg.
  • móni76
    #12008
    Köszönöm a választ!Ha jól értem akkor törlés után már nem tesznek kárt a vírusok gépben?! (Ne haragudj ha értetlen vagyok de nem nagyon értek hozzá)Köszönöm!
  • Arkonis
    #12007
    Amiket a Karanténba tett a NOD azok már csak ott vannak abban zárt/izolált környezetben. Ha törlöd a Karanténból akkor már ott sem lesznek.
  • móni76
    #12006
    Köszönöm! De így teljesen letörlődnek a vírusok a gépről?