654
Hogy is telepítsük kedvenc játékunkat
  • fistin
    #534
    azon is gondolkoztam:DDDD
  • fistin
    #533
    igen..... csak én különleges eset vagyok! mer nekem ment, és nem nagy was ist das volt felrakni elmondanám!!! csak mivel nekem fennt volt, megnéztem a trd2-vel. összekavarta, vagy azé is gabajodhtatott össze, mer egy kicsit cifrán raktam fel(nem részletezem), és ennyi. a trd2 ment a gtr nem. aztán leszedtem az intenationalt, 2-szer hotfixeltem, minden a megszokottság szerint(legalábbis nekem megszokott, mer 15 ször kb megjárta a gépem:D), és ment!!!!
  • Sly79
    #532
    Akkor segíts te magyar fórumon azzal hogy leírod hogy sikerült elindítani, hátha másnak is jól jön...
  • ForRedGlory
    #531
    Csak nem megvetted eredetiben? :DDDDDDDDD
  • fistin
    #530
    pffíí hejejjjejjejjejee megy a GTR!!!!!!!!!!!!
    hát sajna nem magyar fórumon segítettek:((((((((((((
    de nem baj, a cél szentesíti az eszközT!:DDDD dejódejódejóóóó
  • fistin
    #529
    jaja
    kösz az ichletet!
    [email protected]
  • ATilol
    #528
    Háát nemtudom, áén akárhogy próbálom ezt a GTR gamét, nem nagyon akar menni. Aki tudna némi segítséget adni pls vegyen fel msn re [email protected] Előre is köszi.ByE!
  • Yunx
    #527
    Hát ha a c:\-n van a 98 ami kell és a d:\-n pedig az XP akkor nem értem mi a gondd, akkor újra lehet rakni... Szerintem ha ezzel vagy bármilyen más SF védelmes játékkal akarod tolni akkor nem lesz más választásod. De várd meg mit mond ForRedGlory, hátha tud valami okosságot.
  • fistin
    #526
    tehát:
    a trd2 egy darab szar! na de lényeg az:
    mindent vissza az eredetire: nem is állítottam semmit, mer sehogy nem volt jó, és még mindig nem indul!
    az nfo ban leírtak szerint legelső telepítésnél indult el. most már nem..
    kitöröltem én minden, starforce al kapcsolatos dolgot, de vissza rakja mindig magát. ennél is SBDT-->GTR-->SF Keys.. na de vissza rakja, és ezzel semmit nem érek el!
    a trd2 t megtaláltam. kitöröltem azokat, és azután már nem indult a trd2. visszaraktam már ment is:) de még mindig azt mondom bárcsak a gtr menne:((((
    hát na ezaz! én semmiképp sem szeretném újrarakni a wint! úgy kell kalkulálni:)
    nekem a c-n van a win98(kell a munkához), és a d-n van az xp. csak ennél az xp-nél már csak egy baj van: méghozzá az, hogy minden szart belerak a registrybe
    hát akor semmi esélyem???
  • Yunx
    #525
    Ha jól tudom a TRD2-ben ugyanaz a starforce verzió van mint a német GTR-ben, legalábbis amikor fennt volt nekem mind2, hibátlanul indultak ugyanazzal a módszerrel. Az más kérdés hogy 1 perc játék után uninstalláltam a TRD2-t de ez lényegtelen... :) A fontos az, hogy ugyanazokat kell megcsinálni a TRD2 elindításához mint ami az #519-ben le van írva. A te alcoholclone (angol) verziós GTR-ed viszont már az újabb starforce védelemmel van ellátva. Tehát nagyjából most ugyanolyan szitu mintha a német verziós GTR-ről állnál át a multilang-ra. Ahhoz hogy elinduljon, először is mindent vissza kell állítani az eredetire, ami az #519-ben le van írva, majd utána a .nfo-ban leírtak szerint kell indítani.
    Elméletileg.
    Gyakorlatilag a régi straforce létrehoz még valamilyen registry bejegyzést amit a regeditből törölni kell. A német verziós GTR-nél valami SBDT bejegyzés volt (nem emlékszem már rá, de majd ForRedGlory megmondja), viszont a TRD2-nél meg a fasz tudja mi az és hogy hol van. Mindenesetre nekem nem sikerült elindítanom csak miután újraraktam a win-t, hogy jó hírem is legyen. :)
    Nem azt mondom hogy nem lehet, de nem túl jók az esélyeid...
    Nézz körül a topic elején, volt már szó a németről angolra átállással kapcsolatos problémákról, és a te eseted a starforce miatt majdnem ugyanez.
    Talán ForRedGlory tud még neked mondani valamit, ha ő sem akkor....
    Másfelől aki windows-t használ annak a C:\-ne ne nagyon legyen más mint a windows, hogy ne okozzon problémát az újratelepítés.
  • fistin
    #524
    hallod nagyon szépen megkérlek segíts!!!!!!!!!
    már gondoltam arra is, hogy megveszem, de nem lenne annyi pénzem rá, és ha meg úgy sem menne az előzmények miatt, akkor meg amúgy is le kellene törölni a windowst! de most meg nem akarom, mer nagyon sok minden van rajta, ami kellene!
    ezért gondoltam hogy segítséget kérek, de senki nem tud nekem segíteni!
    te leírtad, hogy hogy kell, nem tudtam vele smmit kezdeni! az official van meg GTR.Fia.Racing.MI.AlcoholClone vagy vmi ilyesmi. nem akarok ujjal mutogatni, de a wanadoo-ról szedtem le:DD
    tehát az official, fent volt, ment faszául minden, nem is küszködtem vele! aztán felraktam a toca rce driver 2-t, az nem ment! ezekután a gtr sem ment! most újraraktam mind2őt, megy a trd2, de a gtr nem! bárcsak fordítva lenne!!!!! bruhubruhuhuhuhuhhhhhhuuum
    ezen nem tudsz segíteni? fizetek is:D
  • ForRedGlory
    #523
    Ha nem a német verziód van meg akkor a registryt nem piszkálni :)
    Ha meg az van meg, akkor #519
  • fistin
    #522
    alcohollal csinálom!
  • fistin
    #521
    oké, má nem is megy!
  • fistin
    #520
    majd letesztelem, de hogy nem fogom újrarakni a gépet, az is biztos!
    azé köcce
  • loser
    #519
    Tessék, itt a megoldásod ( volt már 1 párszor )

    kinek nem megy a játék vagy valami baja van vele az olvassa tovább a többieknek unalmas lenne:-)
    Szóval a játék indul.Nem rángat meg ugrál a kép,nem kevereg össze-vissza a gép a cd-k között,stb.
    A lényeg hogy leírom az elejétől a végéig mert egy-két ember arra is lusta hogy visszaolvasson.
    Én teljesen újratelepítettem a gépet.Ez a legértelmesebb dolog hogy ne akadjon össze esetleg egy-két dolog.
    Op rendszer XP+sp2
    Megvan a játék,feltelepíted.
    Nem kell alkohol,felmegy a virtual daemonnal is simán.
    játék fentvan,1.1 patchet felrakod.
    Ezután startmenü-futtatás beírod hogy Regedit és okézod.
    A registryben megkeresed ezt:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\Root\SYSTEM\

    Itt vannak ilyenek:
    0000
    0001
    0002
    0003
    0004
    Ezekre rákattintva amelyikben megtalálod a pnp bios extensiont a jobb oldali felsorolásban az a Tied.
    Nekem a 0003ban volt.Ezután rákkattintasz az adott mappa melletti + jelre hogy lenyiljon.
    Két mappa lesz a control és a logConf.Mindkettőre jobbklikk ,engedélyek.
    A feljövő ablakban systemre kattintva CSAK AZ OLVASÁSnál lévő ablakot pipáld ki a megtagadás mezőben.
    A pnp bios a virtual daemonra vonatkozik.Ez fontos.
    Ezek után bezárhatod a registryt
    Ha ez megvan akkor kattints a játékindításra.Persze hogy nem fog elindulni mert a védelmet engedélyezni kell.Yes és ujraindul a gép.
    Miután újraindult behúzod a virtual daemonba a mini image filet.
    Fogod a starfuck v0.82őt és elindítva azt a legalsó védelmet kiválasztva(3 van) az alatta levő jobb oldali felsorolásból kiválasztod a disable cdrom-ot
    ezután pár pilanat múlva kiírja hogy ok.
    Fogod elindítod a játékot és beírva a cd kulcsot a játék indulni fog az ellenörzés után.Ha nem akkor valamit elb**tál:-))
    Fontos hogy 1.1 patchel is elindítsd a játékot hogy itt működik-e.
    Ha ok minden akkor fogod az 1.2 patchet és azt is felrakod.
    Ezután a játék megint védelemellenörzést fog csinálni.Yes,gép ujraindul.
    Miután újraindult fogod és megnyitod megint a registryt.
    Itt ezt keresd meg :

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\SCSI\CdRom&Ven_Generic&Prod_DVD-ROM&Rev_1.0

    Erre a mappára jobbklikk és ugyan úgy letiltod az olvasást mint fentebb
    Ezután registry bezár.
    virtual daemonban mini image,starfuck indít és cd rom disable majd go játék:-)))

    Megjegyzések:A starforceclean.exe-t nyugodtan elfelejtheti mindenki mert a program automatikusan újratelepíti,felesleges használni.
    Alcoholt szintén felesleges.A gépemben 1.7es celeron proci van 384 ddr ram és gforce mx440es videokari.Szóval nem egy erőmű és megy frankón.
    A kormányom logitech wingman formula GP.És még annyi ha valaki a system mappában mindenhova pipát tesz az saját magát fogja megszivatni
    mert a hozzáférést is megtagadja saját magától vagyis onnantól nyista mappa megnyitás:-))
    Remélem mindenkinek letudtam írni érthetően és jól nyomon követhetően.A fentebb felsorolt dolgok egyébként megtalálhatóak a
    forumban csak össze kéne őket olvasni.Köszönet érte azoknak akik vették a fáradságot és leírták.
    By Daffy
  • fistin
    #518
    "feltelpíted, aztán, ha kéri akkorv újraindítod a gépet. A játék indítása előtt a mini imaget bamountolod, illetve a starforce nightmarrel disable dc és disable node ezután lehet indítani..."

    megvolt!!!!

    és semmi! mit kell csinálnmi a regeditben? mit szedegessek?
  • ForRedGlory
    #517
    Helyesírás
  • ForRedGlory
    #516
    Ha alcoholos akkor angol...
    Így meni-e kell:
    feltelpíted, aztán, ha kéri akkorv újraindítod a gépet. A játék indítása előtt a mini imaget bamountolod, illetve a starforce nightmarrel disable dc és disable node ezután lehet indítani...

    Ha nem megy akkor jó eélyyyel annyit próbáltad, szórakoztál vele, hogy nem is fog menni addig amíg nem installálod újra a gépet. Persze csak akkor kell újrarakni, ha a regisztryben is babráltál. Ennél az alcoholclone verziónál nem kell registryben turkálni.
  • arty
    #515
    angol v. német?
  • fistin
    #514
    hát... nemtom. alcoholos, nemtom.
  • ForRedGlory
    #513
    Melyik verzió van meg? Német vs international (alcoholclone)
  • fistin
    #512
    azon kívül, ez nem sok segítség:D
  • ForRedGlory
    #511
    Az első pont felesleges...;-)
  • fistin
    #510
    még egyedül nem patcheltem meg. azt mondta, hogy szedjek le egyet egy 150 megásat, azzal megnézem, ha nem akkor nem tudom
  • fistin
    #509
    1. disable ch1/ch2/cd/node
    2. install
    3. Reboot
    4. Disable ch1/ch2/cd/node
    5. Mount mini image
    6. Kódot beadni-->2 is van

    oké nem ment..
    regeditben elkezdtem kitörölni a kódot, akkor sem...
    valamit amit haver mondott le is tiltottam... akkor sem

    NA HÁT???????? ááááááááá
  • fistin
    #508
    HÁT NEM MEGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    PLS VALKI GYORSAN? MER MEGŐJÜLÖK!!!!!!
  • fistin
    #507
    hogy indítsam el a gammát?
    felraktam, gondoltam megcsinálom a trd2-t is, aztán meg már a gtr sem indult:((((
    kiírja hogy rossz a kód
    töröltem regeditben, mindent megcsináltam, de sehogy sem megy
  • mohus
    #506
    használt?
  • Lacika 79
    #505
    Off

    Ez meg itt nem az apróhirdetések helye

    On
  • tHoMaSmAn
    #504
    Off

    ELADÓ LOGITECH MOMO Racing Kormány!
    Szegeden
    Érdeklődni priviben

    On
  • Madu
    #503
    Jah köszi.Nem tudtam.Sorry akor oda írok:):)
  • Alexease
    #502
  • b-type
    #501
    utánad jöttem :)
    A játék topicja:
    Toca Race Driver 2 = DTM Race Driver
  • Madu
    #500
    Helosztok
    Ma stedtem le a DTM race drivert légyszi segítsetek mert nem indul:(:(
    Köszi!!
  • ÁjjLe BoBBi
    #499
    ez nagyszerü.
  • ForRedGlory
    #498
    Mondjuk ezen az oldalon le van írva, kb 10-szer is :))))
  • ÁjjLe BoBBi
    #497
    le van valahol részletesen írva hogy kell felheggeszteni ezt a warez cuccot?
    anno fennvolt csak akkor nem bírta a gép vga miatt most újra nekiugranék csakhát nemtom most mi a stájsz gtr ügyben
  • VO101 tvr
    #496
    Ez a kérdés már "annak idején" is felmerült. Megnyugtató választ nem tudott senki sem adni. Valószínüleg az 1.23-as játékot kapod vissza lényegileg, bár néhány MB-nyi 1.3 adat megmarad a játék könyvtárában. Próbálgasd, kíváncsi vagyok a véleményedre...
  • Kaszi46
    #495
    a lanfix felrakásával csak a netes verzószám lesz visszacselezve 1.2.3 ra vagy a patchekben javított dolgok is(jobb kontrollálhatóság, netes bugok javítása stb stb) viszalépnek az 1.2es állapotokhoz?